Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) (/Temat-Sprzedam-Kody-promocyjne-na-gadzety-Royal-Canin-koszulki-ksiazki-94505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - jakahwala - 19-08-2014 21:10

czyli można zakupić przez allegro ? mysle ze tez zaplacić mozna przez payU ? prawda ? Wink


Odp: RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - DzejkobPL - 19-08-2014 21:14

(19-08-2014 21:10)jakahwala napisał(a):  czyli można zakupić przez allegro ? mysle ze tez zaplacić mozna przez payU ? prawda ? Wink
Mozna kupic na allegro i zaplacic przez payu Smile

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - jakahwala - 19-08-2014 21:44

ok Smile kupione, czekam teraz na kod Tongue ciekawe czy dostane jeszcze dzisiaj Big Grin


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Ace - 20-08-2014 12:55

Kody wyprzedane, można zamknąć temat.

@up - dzisiaj Ci wysle.

Dziękuję za zakupy, dalsze sprawy kierować na pw. Pozdro Wink

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Zarobiony_Koles - 20-08-2014 19:43

A masz jeszcze jakieś kody aby pojedynczo sprzedać?


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Ace - 20-08-2014 20:40

Nie mam nic. Prosiłbym jakiegoś moderatora handlu o odezwanie się na pw.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Zarobiony_Koles - 29-08-2014 17:42

Doszło wam już?


Odp: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - KarolD - 30-08-2014 00:22

Po paru dniach doszło Smile


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - jarunioo7 - 30-08-2014 11:14

Mi prawie wszystko doszło. Zamówiłem ponad 20 koszulek, 5 książek, 2 pojemniki i szarpak dla psa. 2 koszulki dojdą do mnie niebawem bo im sie skończyły i muszą "wydrukować napisy". Książki sprzedałem w księgarni za 30zł (zysk 12,50zł), a reszta póki co nie chce się sprzedać :/ Ale ja i tak jestem zadowolony - rzeczy kupione za 3,50zł to prawie jak za darmo. Parę koszulek już rozdałem - a jak mi się ich nie uda sprzedać, to rozdam wszystkie Smile


RE: [Sprzedam] Kody promocyjne na gadżety Royal Canin (koszulki, książki) - Slight - 30-08-2014 12:35

Kupię kody do tej promocji! PRIV!