Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! (/Temat-Przybij-piatke-i-zarabiaj-z-HAUKA-na-HighCash-org-64354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Dennisek78 - 15-07-2013 20:19

a co jeśli nie chcę z tobą przybić piątki ? smutny


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 16-07-2013 14:11

Przybiliśmy piątkę od razu. Mogłeś mi opisać problem od razu na gadu, a zapytałeś tylko czy jestem. Wiadomo, lepiej zostawić wiadomość i opisać problem. Nie wiem jak tam promujesz i nie wiem gdzie masz hosting... ehhh... możliwe że trzeba będzie zacząć od nowa, a szkoda bo coś zarabiałeś już tam.
Co do kont na youtube to raczej normalne że blokują. Sam robiłeś czy kupowałeś? W ogóle to najlepiej zgłoś się do mnie na gg i opisz swój problem dokładniej bez pytań czy jestem Wink


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - kombajn - 16-07-2013 23:02

Pewnie mnie shejtujecie, ale ja osobiście średnio polecam współprace. Brak szczegółowych wytłumaczeń, wystawienie na głęboką wodę, po tym jak zarejestrujemy się z refa.

Chociaż i tak tragedii nie ma, i zawsze coś tam pomoże, za to +.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 21-07-2013 18:39

(16-07-2013 23:02)kombajn napisał(a):  Pewnie mnie shejtujecie, ale ja osobiście średnio polecam współprace. Brak szczegółowych wytłumaczeń, wystawienie na głęboką wodę, po tym jak zarejestrujemy się z refa.

Chociaż i tak tragedii nie ma, i zawsze coś tam pomoże, za to +.

Jeśli tak uważasz to spoko, ale pozwolę sobie to skomentować. Brak szczegółowych wytłumaczeń? Uszanuj fakt że nie będę każdej osobie tłumaczyć "tu masz kliknąć, tu wpisz to, a tu tamto". Uważam że to nie ma sensu. Jeśli ktoś chce faktycznie zarobić w PPA nie może się zdawać wyłącznie na wiedzę jednej osoby. Ja na przykład obejrzałem/przeczytałem wiele tutoriali, spędzałem godziny by się nauczyć czegoś nowego, a Ty WYMAGASZ ode mnie szczegółowej pomocy, gdzie masz kliknąć, co masz zrobić w wyjątkowo prozaicznej rzeczy, na dodatek do której dostałeś poradnik...


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Papass - 21-07-2013 19:21

Ja osobiście na współpracę z HAUKĄ nie narzekam. Czego bym nie spytał, odpowiedź uzyskuję zazwyczaj w przeciągu kilku godzin. Wczorajsza rozmowa na skype niby 10 min, powiedziane ogólnikami, ale zapisałem najważniejsze rzeczy, a dokładniejsze informacje brałem z neta i jest póki co ok Smile
Proponuję postawić się na jego miejscu. Mamy kilkunastu upierdliwych poleconych, którzy z każdą najmniejszą rzeczą lecą do mentora (załóżmy że jest 20 takich). Na każdą z tych osób poświęca te głupie 10 min, co nam daje lekko ponad 3 godziny. Do tego załóżmy, że praca nad swoim blogiem zajmuje dziennie te 2 godziny. Wstając o 10, ogarniając się mamy 11. Teraz dajmy na to, że mentor idzie sobie do pracy (PPA). Siedzi co najmniej do 17 uwzględniając takie rzeczy jak toaleta, jedzenie. Cały poranek, południe i większość po południa mamy w dupę. Do tego mentor ma kolegów, być może dziewczynę, może coś trenuje, jakiś tam kawałek czasu na pierdoły też jest potrzebny..
Polecam zawsze postawić się po stronie osoby, którą później oceniamy Wink


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - szikaka245 - 08-08-2013 21:47

Takie małe odświeżenie. Hauka jeszcze przyjmujesz uczniów ? Smile Bo coś ciężko mi o kontakt z mentorami HighCash.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 11-08-2013 10:23

Nawiązaliśmy właśnie współpracę Wink Przyjmuję nowych uczniów cały czas Wink


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Skierak - 14-08-2013 17:54

Napisałem maila, czekam na kontakt Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 18-08-2013 18:44

Obecnie przebywam na urlopie więc osoby chętne do rozpoczęcia współpracy zmuszone są poczekać Wink Wrócę wypoczęty i bogatszy o pewną wiedzę, więc będę mógł pomóc jeszcze bardziej Wink


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Aleksy Zieliński - 05-09-2013 05:46

Już Pan wrócił z urlopu ? Jak coś to napisałem maila- Lecz wysłało bez tematu ;/ - Nie chcę po prostu, aby został uznany jako spam . Pozdrawiam ^^