Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash- informacje odnośnie stronki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecash- informacje odnośnie stronki (/Temat-Firecash-informacje-odnosnie-stronki-42220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - olaaaxpp - 01-09-2011 05:24

Niektórym może strona jeszcze nie działać, lub niektóre podstrony czy też będą przekierowania z mirrorów na główną stronę - wina dns'ów. Wszystko powinno się unormować w ciągu 24 godzin maksymalnie już.

Mamy pewien problem z naliczaniem pobrań, lecz zostanie on naprawiony w ciągu kilku godzin i pobrania z wczoraj zostaną naliczone wszystkie.

Szybkie wypłaty zostaną dzisiaj wypłacone.


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - masterex2 - 01-09-2011 06:08

mi działa Big Grin


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - Admin - 01-09-2011 07:47

(01-09-2011 05:24)olaaaxpp napisał(a):  Niektórym może strona jeszcze nie działać, lub niektóre podstrony czy też będą przekierowania z mirrorów na główną stronę - wina dns'ów. Wszystko powinno się unormować w ciągu 24 godzin maksymalnie już.

Mamy pewien problem z naliczaniem pobrań, lecz zostanie on naprawiony w ciągu kilku godzin i pobrania z wczoraj zostaną naliczone wszystkie.

Szybkie wypłaty zostaną dzisiaj wypłacone.

mówiłem o tym dwa posty wcześniej Smile

ale można się już cieszyć widzę że firecash wrócił na dobre Smile i działa już każdemu Smile Troche się naczekaliśmy ale myśle że suma sumarum było warto.
Teraz pewnie większość czeka na date Waszej promocji, by zarobić jeszcze więcej. Teraz każdy powinien zmienić linki z sc/cf Smile


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - CBOS - 01-09-2011 10:29

Mam pytanie o wypłaty. Dzisiaj zleciłem jedną ale czy jeśli do 3 września uzbiera mi się chociaż 10$ to będę mógł dokonać drugiej wypłaty?


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - Sloniasek - 01-09-2011 11:46

Oczywiście. Jeżeli dzisiaj zleciłeś wypłatę instant to będziesz mógł zlecić normalną wypłatę do 3 września Wink


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - CBOS - 01-09-2011 12:39

Ale dzisiaj zleciłem zwykłą.

Znowu atak?


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - Pati - 01-09-2011 12:50

Nie, czemu? mi działa.


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - CBOS - 01-09-2011 12:56

Przez chwile nie działało i już się przestraszyłem.


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - olaaaxpp - 01-09-2011 13:18

Od czasu do czasu ktoś atakuje strone, ale zabezpieczenia jak widać działają i strona maksymalnie minutę nie działa.

Tak przy okazji, kilka Polaków pobierało sobie pliki korzystając z polskich ofert, chcę tylko wspomnieć że Wasze wypłaty zostaną anulowane, reklamowadca odrzucił wszystkie leady. Inni użytkownicy którzy mają fraud leady są permanentnie banowani, Was tylko ostrzegam.
Wiem, że większość tych Polaków się udziela na tym forum, także pytanie do Was - mało Wam po akcji z ofertami z CPAlead?


RE: Firecash- informacje odnośnie stronki - wybitny - 01-09-2011 13:44

Czy serwis nadal nie działa, bo są problemy z rejestracją?