Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zły dziennik » Dziennik pracy Złego Szeląga

Autor Wiadomość
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #41
RE: Zły dziennik
Sprawdź:
Gratulacje inwestycji masz nosa trzeba przyznać , widzę , że na fp fani szybko przybywają .
10-09-2013 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #42
RE: Zły dziennik
Zakupiłem reklamy w sygnaturach 3 użytkowników - myślę, że inwestycja się zwróci Big Grin

Dostałem w rozliczeniu kupon na reklamę na facebooku wart 50$. Dotychczas nie korzystałem z tej metody, bo cena wydawała mi się zdecydowanie za wysoka w stosunku do faktycznej wartości. Wypróbowałem. Moje wnioski: taki kupon pozwala pozyskać jakieś 2000 fanów. Biorąc pod uwagę, że na allegro można go kupić po 25 zł warto spróbować. Dwa warunki. Kuponów można użyć tylko do 14 dni od włączenia pierwszej reklamy. Trzeba mieć konto paypal lub kartę aby ustawić dodatkowe źródło płatności.
Glosy: pleszczo (+1), Traw3k (+1), Limitless (+1)
11-09-2013 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #43
RE: Zły dziennik
Wczoraj sprzedalem jeden z moich fanpage za 100 zl. Troche mi go szkoda, bo mial potencjal, ale nie mialem czasu na proadzenie. Fanpage 5,5 tys fanow.

Jestem wstepnie umowiony na zakup 2 fanpage za 160 zl, sa zaniedbane, ale mam nadzieje, ze da sie je rozkrecic Big Grin

Zalozylem nowy fanpage Psiaki. W pierwszy dzien zebral 300 like z mala reklamka. Prowadzi go moja mlodsza siostra i bardzo jej sie podoba to zadanie Big Grin

Co na dzis?

Mam kolejny pomysl na fanpage, ktory powinien zyskac duza popularnosc, a w dodatku pasuje do kilku moich obecnych wiec latwo bedzie go promowac Big Grin

Zakonczenie sprzeedazy poradnika (linik w sygnie) ustalilem wstepnie na koniec miesiaca. Mam sporo rezerwacji i jesli czesc osob zrezygnuje termin sie przedluzy. Zatem zainteresowanych prosze o zakup badz rezerwacje, bo pozniej moze nie byc dostepny Big Grin

Czesc druga w trakcie powstawania, dodam do niej 3 metody zarobku bez tworzenia fanpage dla osob, ktore nie maja cierpliwosci i chcialyby jak najszybciej cos zarobic Big Grin
12-09-2013 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #44
RE: Zły dziennik
Wiesz, by mieć pieniądze trzeba sprzedawać, by inwestować trzeba mieć pieniądze, w tym biznesie podejmujesz wybór Wink chcesz sprzedać jedno i uzyskać drugie i przy okazji na tym wyciągnąć jakieś pieniążki.
12-09-2013 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #45
RE: Zły dziennik
Wczorajszy dzień był dniem sukcesów jak zawsze gdy zbliża się weekend Tongue

Udało mi się sfinalizować zakup fanpage, o których pisałem wczoraj. Wyszło niesamowicie dobrze Big Grin

Fanpage mają 14,5 i 12,5 tys fanów. Kupiłem oba za 137 zł. Już pierwsze wpisy, które wrzuciłem przekraczały 100 lubię to. Zatem mógłbym sprzedać je od ręki z kilkukrotnym zyskiem.

Pograłem płatne typy, które znalazłem na tym forum. Stawkowałem ostrożnie, ale i tak zarobiłem ~100 zł na dwóch typach. Myślę, że dziś też się skuszę Big Grin

Obracam bonusem 100 euro na tradimo (jeśli chcecie spróbować swoich sił poszukajcie sobie w dziale o forexie) Na razie dopiero się uczę i więcej informacji i jakieś poważniejsze zyski przyjdą najwcześniej za kilka dni Big Grin
Glosy: Limitless (+1)
13-09-2013 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #46
RE: Zły dziennik
Co na dziś?

Rozwijam moją stronę Psiaki. Lajkują ją głównie kobiety i osoby młode. Dziś przekroczy tysiąc fanów (3 dni) bez jakiejś dużej promocji.

Cieszy, że pojedyncze wpisy dostają lajki od prawie 10% osób ogólnie lubiących stronę. Jak na niej zamierzam zarobić napiszę gdy już będzie miała więcej fanów Big Grin

Skąd biorę pomysły na fanpage?
-anglojęzyczne fanpage
-wydarzenia bieżące
-polskie fanpage o małej ilości fanów, które jetem w stanie przebić Big Grin
14-09-2013 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
hertia Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 780
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 233 +

Forum Gold: 20.00
Post: #47
RE: Zły dziennik
Wole koty ale fanpage ładny i masz dużo aktywnych fanów...a używasz na fp jakiś aplikacji coś polecasz?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013 04:34 przez hertia.)
15-09-2013 04:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #48
RE: Zły dziennik
Używam tylko hootsuite do zarządzania wpisami Big Grin

Weekendy zawsze mam dobre Tongue

W nocy obstawiałem galę Floyda i z 30 zł zrobiłem 270 Big Grin Wybrane kursy mogliście zobaczyć w moim wątku, gdzie typuję boks. Jeśli ktoś również postawił to nie ma za co Big Grin

A co słychać na moim fanpage http://www.facebook.com/odpowiednimoment ?

Spróbuję dziś dojść do 20 tys fanów, ale jak sami widzicie nie będzie to łatwe. Cieszy mnie za to, że zdjęcia dostają dużo polubień - najlepsze przekraczają tysiąc.

Dawno nie wrzucałem reklam, zwłaszcza mspartners, czekam na wypłatę i jeśli wszystko będzie ok poświęcę ten miesiąc typowo pod ich program partnerski Big Grin

Mam już gotowe 3 aukcje allegro, na których sprzedaje się "powietrze" czyli jakiś sprytny pomysł Big Grin Pewnie już w tym tygodniu zacznę je wrzucać, bo mają duży potencjał Big Grin
15-09-2013 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #49
RE: Zły dziennik
Wczoraj kupilem swietny fanpage. 3500 fanow, tematyka filmowa za 12 zl Big Grin Bardzo latwo promowac go na kinomaniaku i filmwebie. Wlasciwie juz teraz odpowiedni kupujacy zaplaci za niego okolo 150 zl wiec widzicie jak mi sie poszczescilo. Byc moze wstawie tutaj linik abyscie mogli obserwowac postep, ale najpierw musze go jeszcze troche rozkrecic Big Grin

Dzis bukmacherka ze zmiennym szczesciem, pewniak nie wszedl i zabral mi 100 zl Tongue
16-09-2013 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zły_Szeląg Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 991
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 886 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 53.01
Post: #50
RE: Zły dziennik
Znalazłem twórczynię treści do fanpage, o którym pisałem wczoraj. Spisuje się świetnie Big Grin

Udało mi się sprzedać wczoraj 3 małe fanpage, które kupiłem jakiś czas temu za 50 zł. Ceny to 30 + 30 +25 = 85 zł. 35 zł zarobku a nie wrzuciłem na nie żadnego postu Big Grin

Dostałem propozycję zakupu gimbusiarskiego fanpage 9 tys fanów za 80 zł. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę sprzedać z lekką prowizją.

Wczoraj rozpocząłem nowy interes związany z branżą sportową. Liczę na stabilny zarobek kilkaset zł miesięcznie właściwie bez pracy

Zdjęcia z opisywanego tutaj fanpage http://www.fb.com/odpowiednimoment ukazały się dziś na kwejku. To dobrze wróży Tongue

Z innej beczki, byłem kilka dni temu na Riddicku, polecam nawet jeśli nie jesteście wielbicielami serii Big Grin
17-09-2013 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zły dział KzuM 2 680 18-04-2017 15:54
Ostatni post: MaLiN
  Zły dział, proszę zamknąć KzuM 1 904 04-04-2017 16:52
Ostatni post: surfer0700
  Do wygrania 5 x M4A4 | Zły daimyō nubio 0 888 12-02-2017 16:12
Ostatni post: nubio
  Zły dział - temat do usunięcia. tamburyniarz 7 1,361 22-08-2012 11:18
Ostatni post: Roben
  Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? 69ScR33n69 9 2,940 11-03-2011 00:57
Ostatni post: Killer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości