Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Man Standing - Ewhoring

Autor Wiadomość
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #191
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Sprawdź:
Cześć wszystkim.


Moje tymczasowe ograniczenie dostępu do konta, wywołało totalny chaos w tym wątku. Jak wiadomo, najlepiej obgaduje się nieobecnego(jak te stare mohery na ławce pod blokiem).


Wkrótce odniosę się do tego co zostało poruszone w moim dzienniku oraz tego, co przez ostatni czas się działo.
Glosy: michalina96 (+1)
28-12-2021 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #192
RE: Last Man Standing - Ewhoring
W końcu Big Grin czekamy Shuqi Smile

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: michalina96 (+1)
28-12-2021 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #193
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Cześć wszystkim! Smile

Tak jak obiecałem, odnoszę się do wydarzeń z ostatniego czasu.


Jak doskonale wiecie, otrzymałem czasową blokadę mojego konta z powodu sprzedaży aplikacji. Korzystam z niej podczas mojej codziennej pracy. Jest wykroczenie, jest i "mandat" który został nałożony obligatoryjnie.LolLolLol Nic dodać nic ująć.


Tematem który przykuł moją uwagę jest fakt, który każdy z nas zna od bardzo dawna - obgadywać najłatwiej nieobecnego --> Nie ma możliwości obrony, nawet największa głupota powtórzona wielokrotnie, niektórym może wydawać się prawdą.
Odnośnie całego hejtu, który wypłynął na moją osobę, zapytam wprost - Gdzie są argumenty?

No tak, nie ma ich Wink Bo to są czyste i durne pomówienia.

(28-11-2021 15:41)Linart napisał(a):  Panowie pisałem, że to fake....

Niestety żyjemy w dobie scamerów którzy zarabiają na dziennikach/mentoringach - parę miesięcy pracy, 10 osób wy**banych na łącznie 20-30k to się opłaca (pomnożyć przez liczbe for oraz nisz).

Co do niszy ewhoringowej działa - to jest pewne. Niestety zarobki z rzędu 2k dziennie wiążą się z oszukiwaniem ludzi na "spotkania" i właśnie "sprzedaż mentoringu". Pełno było takich dzienników na tym i innym forum.

Drogi użytkowniku Linart.

Ostatnią naszą rozmowę(z trzeciego konta?bekabeka) całą usunąłeś, tak abym nie mógł wrzucić screenów z niej... Z tego co pamiętam, to dosłownie płakałeś mi, że jesteś biedny, masz mnóstwo zobowiązań i potrzebujesz pomocy. Po prostu okazałem Ci nieco dobroci, chęci pomocy i finalnie jak widać zakończyło się to totalnym obsmarowaniem mnie. Twierdzisz także że w pare miesięcy "wy**bałem" 10 osób, gdzie są Ci ludzie? Prowadzę dziennik wyłącznie na tym forum, w żadnym innym miejscu(na chwile obecną, dzień 30.12.2021). Zatem jeżeli ktoś zostałby oszukany na dowolną kwotę, obojętnie 200 500 czy 50 000 złotych, to zapewne napisałby w tym temacie, aby ostrzec innych Wink A jak do tej pory, z osób które podjęły się współpracy ze mną wynikają same pozytywne komentarze Zatem gdzie te DZIESIĘĆ OSÓB, które według Twoich pomówień zostały oszukane? No tak... to tylko durne pomówienie totalnie nie poparte żadnym argumentem.

Najbardziej śmieszy mnie ta część wypowiedzi
Cytat:Na powyższe zarzuty twórca tematu nie potrafił odpowiedzieć - mało tego, nie znał odpowiedzi na pytania techniczne zasłaniając się tajemnicą, którą rozwiewa w mentoringu

Faktycznie, pytania odnośnie gdzie przyjmuje płatności, jak je wypłacam, jakie zabezpieczenia stosuje, skąd mam ruch i jak dokładnie zarabiam są MEGA OGÓLNE bekabekabekabekabekabeka

I ostatni argument, z tyłka wyjęty bekabekabeka
Cytat:Co do niszy ewhoringowej działa - to jest pewne. Niestety zarobki z rzędu 2k dziennie wiążą się z oszukiwaniem ludzi na "spotkania" i właśnie "sprzedaż mentoringu". Pełno było takich dzienników na tym i innym forum.

Moje zarobki dziennie, które wrzucam są wyłącznie MOJE oraz pochodzą w 100% z ewho. Powtarzam - Nie wchodzi tutaj nic innego, poza moją własną pracą bezpośrednio z ruchu który zdobyłem! Ale to oczywiste "każdy poradnik na internecie to fejk" najlepiej mówic ogólnie, wtedy nie mamy za to hmm... odpowiedzialności? Smile
WinkWink Gwarantuje, że moje zarobki NIE POCHODZĄ z fejkowań spotkań. Ale oczywiście, nie masz pojęcia totalnie o czym mówisz i zapewne znasz wyłącznie tą formę zarobku. To czego się spodziewać facepalmfacepalmfacepalm


Odnosze się tylko i wyłącznie do tych durnych pomówień z jednego konkretnego powodu. Stawiam zawsze na jasne warunki, zarówno zawodowo jak i prywatnie, uważam że kiedy kogoś oskarżamy - powinniśmy móc oskarżenia udowodnić. Jeżeli ktoś uważa, że został pokrzywdzony jest od tego odpowiedni dział na forum Wink


Podsumowanie: Całość która wydarzyła się podczas mojej nieobecności, traktuje jako płacz małego dziecka, który nie dostał lizaka przed obiadem i teraz się buntuje. No trudno, niektórzy z nas mentalnie nie dorastają LolLolLol. Swoją drogą szacunek, tworzyć kilka kont i udawać biednego w potrzebie aby coś otrzymać taniejbekabekabekabeka


Wyszło nieco długo, jednak każdy kto mnie zna, współpracuje wie jaka jest prawdaHuhHuh. Każde durne pomówienie będę zgłaszał od dzisiaj jako SPAM. To nie śmietnisko a mój dziennik.

Wkrótce odniosę się do tego, co przez grudzień osiągnąłem, ile zarobiłem oraz tak po prostu... Czym się zajmowałem
Glosy: michalina96 (+1), Ropsont (+2), Duxone00 (+1)
30-12-2021 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #194
RE: Last Man Standing - Ewhoring
(30-12-2021 16:14)ShuQi napisał(a):  Wkrótce odniosę się do tego, co przez grudzień osiągnąłem, ile zarobiłem oraz tak po prostu... Czym się zajmowałem

Między innymi też ile wypiłeś na sylwestra Big Grin ?

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: michalina96 (+1), ShuQi (+1)
31-12-2021 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #195
RE: Last Man Standing - Ewhoring
(31-12-2021 01:44)shf napisał(a):  
(30-12-2021 16:14)ShuQi napisał(a):  Wkrótce odniosę się do tego, co przez grudzień osiągnąłem, ile zarobiłem oraz tak po prostu... Czym się zajmowałem

Między innymi też ile wypiłeś na sylwestra Big Grin ?


Mam wrażenie, że niektórzy na tym forum znają mnie już naprawdę dobrzebekabekabeka
Glosy: michalina96 (+1), shf (+1)
31-12-2021 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #196
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Eeee tam, mówie przez swój pryzmat hahaha Big Grin

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: michalina96 (+1)
31-12-2021 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #197
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Tak jest
Glosy: michalina96 (+1)
01-01-2022 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vasaki Offline
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #198
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Witaj ponownie Smile

Tym czasem zapraszam Cię do tematu: https://zarabiam.com/Temat-Dostales-warn...anie-50748

Glosy: michalina96 (+1)
01-01-2022 02:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #199
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Fajny dziennik. Trzymam kciuki i powodzenia!
Glosy: michalina96 (+1)
03-01-2022 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #200
RE: Last Man Standing - Ewhoring
Cześć!HuhHuh

Pisanie tego posta rozpocząłem od zrobienia sobie kawy ----> Do tej pory jej nie piłem, ale zrządzeniem losu kupiłem ekspres i piję od teraz minimum dwie dziennie! Więc tak z drobnych zmian, zacząłem pić kawę! W prawdzie do baristy mi jeszcze daleko jednak... Pierwszy krok zrobiony LolLol



A teraz pytanie do CIEBIE , mam napisać podsumowanie? Jeżeli tak, daj łapkę w górę(plusa/like) a gdy zrobi to minimum 10 osób, pojawi się podsumowanie! LolLolLol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2023 10:01 przez ShuQi.)
Glosy: michalina96 (+1), MostWanted (+1), lever (+1), eciver (+1), obey93 (+1), Cinkowsky13 (+1), Duxone00 (+1), Rob88 (+1), filip11990 (+1), Guxinimod (+1), klwow6 (+1), Zawik (+1), zelma29 (+1)
04-01-2022 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! zen4money 39 6,628 15-11-2023 09:51
Ostatni post: ShuQi
Thumbs Up Ewhoring - zarabiamy od podstaw Loukas 32 16,356 25-02-2022 21:40
Ostatni post: Loukas
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,046 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Zbieram na babskie zachcianki... eWhoring ravienne 83 23,497 18-07-2018 14:01
Ostatni post: dazy19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości