Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odgrzewany kotlet » dropshipping, cel 10k$ w tym roku, a co tam

Autor Wiadomość
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #11
RE: Odgrzewany kotlet
Sprawdź:
(27-07-2020 09:21)bossos napisał(a):  Podatki musisz odprowadzać tam gdzie sprzedajesz, czyli jak masz sprzedaż w US to musisz się rozliczyć w US. Jeśli chodzi o sprzedaż na rynku US to jest coś takiego jak nexus. Mając działalność w PL i rozliczając się tutaj a sprzedając w US możesz naruchać sobie przypału. (Realnie patrząc na to, musiałbyś mieć ogromną sprzedaż, żeby do tego doszło)
Właśnie liczę na tą "ogromną sprzedaż" Tongue



W tym tygodniu zrobiłem chyba najlepszą rzecz do tej pory, w liczbach:
-3 nowe sklepy - grafika, ustawienia, itp.
-14 produktów - dostawcy, opisy, grafika,
-social media do każdego sklepu - fb, insta, ustawienie itp.
-7 (!!!!) filmów reklamowych - z 10h roboty
-0 opier***ania się 2

Dlaczego?
Żeby znaleźć idealną niszę, produkt, odbiorców, reklamę.
Jestem świadom tego że większość w końcu porzucę ale nie mam dużego doświadczenia z fb ads dlatego postanowiłem posłuchać mądrzejszych i skupić się na testowaniu, zbieraniu danych, i ulepszaniu.
Codziennie po 5 reklam, każda 2$ na dzień, robię to skrajnie niskobudżetowo beka
Testuję na razie w pl, tańszy koszt reklam i lepiej znam rynek, a potem zobaczymy. Jeden produkt już okazał się bardzo gorący i jutro skupię się tylko na nim.

[Obrazek: screenshotofthepayment.png]

W tym tygodniu tego "celu" już raczej nie osiągnę ale może w następnym się uda, pozdro Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2020 21:55 przez experimental.)
31-07-2020 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #12
RE: Odgrzewany kotlet
Nisza pod PL że standardowym shipem 2-3 tygodnie czy wysyłka z magazynu bliżej?
02-08-2020 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #13
RE: Odgrzewany kotlet
(02-08-2020 08:19)patttson napisał(a):  Nisza pod PL że standardowym shipem 2-3 tygodnie czy wysyłka z magazynu bliżej?

7-14 dni - podobno, niedługo się przekonam. Dostawca ma 4.8 więc chyba będzie ok
02-08-2020 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Allan Offline
Banned
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2020
Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Odgrzewany kotlet
I jak sytuacja się rozwija?
17-08-2020 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #15
RE: Odgrzewany kotlet
(17-08-2020 14:37)Allan napisał(a):  I jak sytuacja się rozwija?

Rozwija się ok, 2 sklepy robią po 3-4k/mies. każdy, ale nie bardzo idzie to skalować więc po świętach chcę to sprzedać i wystartować z nowym projektem własnej marki już na rynku krajów top5.

Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring (WTF? jak wy psychicznie dajecie radę? chwalicie się znajomym pracą???) albo kryptoscum z tego co widzę Smile


PS. Jeśli posiadasz Fanpage/Profil Insta/Tiktok/Kanał Youtube, cokolwiek z PRAWDZIWYMI ODBIORCAMI, i chcesz go sprzedać - odezwij się na pw. Pozdro!

Tematyka - zależy, moi odbiorcy są w wieku 30-45, na tym mi zależy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2020 16:37 przez experimental.)
16-12-2020 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #16
RE: Odgrzewany kotlet
(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Czy ja wiem, mój dziennik o inwestowaniu ma podobne ratio posty/ilość wejść, dziennik nie jest po to chyba by mieć z niego miliony wejść i poklask. Chociaż jest to oczywiście miłe Smile

A co do sociali to jakieś o konkretnej tematyce czy obojętne?
16-12-2020 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #17
RE: Odgrzewany kotlet
(16-12-2020 16:36)dzemba napisał(a):  
(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Czy ja wiem, mój dziennik o inwestowaniu ma podobne ratio posty/ilość wejść, dziennik nie jest po to chyba by mieć z niego miliony wejść i poklask. Chociaż jest to oczywiście miłe Smile

A co do sociali to jakieś o konkretnej tematyce czy obojętne?

Dokładnie dlatego zrezygnowałem, od prawie 5 miesięcy prowadzę dziennik na papierze - i to działa dla mnie bo mogę tam zapisywać rzeczy których tutaj nie mogłem z obawy przed konkurencją (chociaż jak patrzę czym się tu ludzie zajmują to nie wiem czy było się czego obawiać - e-whoring - WTF?? )
Poza tym po paru prywatnych wiadomościach typu "naucz mje jak zarabjać dolary" złapałem się za głowę facepalm

Napisz co masz na PW, moi klienci to osoby w wieku 30-45 lat, 65% kobiety, więc publiczność socjali musiała by być podobna.

PS. sprawdziłem dziennik, fajny. Nie zajmuję się giełdą ale kiedyś bawiłem się w Youtube jednak po paru bezpodstawnych demonetyzacjach odpuściłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2020 16:43 przez experimental.)
16-12-2020 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,432
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1420 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #18
RE: Odgrzewany kotlet
(16-12-2020 16:29)experimental napisał(a):  Przestałem wrzucać bo nie było zainteresowania, dropshipping jakoś nie jest za bardzo popularny na tym forum, wolicie e-whoring (WTF? jak wy psychicznie dajecie radę? chwalicie się znajomym pracą???) albo kryptoscum z tego co widzę Smile

Nie, dlaczego? Dropshipping jest bardzo ciekawą dziedziną zarabiania. Z tym że jest metodą, którą żeby zrealizować, trzeba sformalizować w postaci założenia DG itp. i pewnie dlatego mniejsze zainteresowanie.

Pozostałe metody, aż tyle nie wymagają, więc dlatego mogą wydawać się popularniejsze dla większej rzeszy użytkowników tego forumSmile

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
16-12-2020 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #19
RE: Odgrzewany kotlet
2 miesiące temu sprzedałem oba sklepy, nie miałem pomysłu jak je skalować, i pomimo że przynosiły dobry dochód to minus wszystkie koszta - shopify, apki, koszt towaru, no i oczywiście kochany US i ZUS Heart aż tak wiele tego nie było. Postanowiłem wziąć się za większy projekt który już dawno chodził mi po głowie. Bez żartów przez miesiąc pracowałem nad produktem i sklepem po 12h dziennie, poświęcając wszystko co do tej pory robiłem. Po pierwszym "pełnym tygodniu" mogę już powiedzieć, że się opłaciło... A to dopiero początek Huh

[Obrazek: Nowy-obraz-mapy-bitowej.png]

Teraz skupiam się tylko na tym i nie robię nic innego. Od jutra zaczynam na pełnych obrotach 2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2021 21:43 przez experimental.)
Glosy: songo30 (+1)
21-02-2021 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości