Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypełnianie ankiet online » Chcę pokazać że na ankietach można zarobić (na początku mojej "przygody" nie wierzyłam w to :)

Autor Wiadomość
Huhpro Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Wypełnianie ankiet online
Sprawdź:
Ładny miesiąc się zapowiada. Mam pytanko a ile osób z reflinków masz mniej więcej aktywnych na danej stronie? Chodzi mi o różnice zarobków osób które mają 0 osób z reflinków a Tobą Big Grin Fajny temacik czekam na kolejne! Smile
Glosy: akrol7106 (+1)
11-06-2020 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #42
RE: Wypełnianie ankiet online
(11-06-2020 18:50)Huhpro napisał(a):  Ładny miesiąc się zapowiada. Mam pytanko a ile osób z reflinków masz mniej więcej aktywnych na danej stronie? Chodzi mi o różnice zarobków osób które mają 0 osób z reflinków a Tobą Big Grin Fajny temacik czekam na kolejne! Smile

Dopiero zaczęłam polecać więc słabo jeszcze wychodzę na poleceniach (zrobię podsumowanie na koniec roku - wtedy będzie bardziej wiarygodneWink) ale tak na szybko mogę napisać że od stycznia do dziś na poleceniach zarobiłam :

- ysense 3.75$ (a na ankietach 271,48$ - więc w porównaniu do ankiet na poleceniach nie zarobiłam tu nic heheh),
- toluna 5000pkt (jak na razie zleciłam 1 wypłatę i mam już 34305 pkt na koncie),
- poznaj to zleciłam jedną wypłatę i miałam 5 osób poleconych (50 pkt ) a obecnie mam 100 pkt ,
- surveyo 24 zarobiłam 16 $ (1501pkt obecnie mam na koncie 167pkt) a z tego 125pkt otrzymałam za polecenia.


Więc jak widać słabo mi idzie polecanie, ale pracę na akietach zaczełam w styczniu a w marcu zaczełam polecać więc jeszcze nie mam dużej ilości osób oraz nie każda osoba która się zarejestruje później wypełnia ankiety)
Mam nadzieję że w miarę jasno to napisałam Wink
Pozdrawiam
EDIT: nie podaje ilosci osób bo nie jest to miarodajne (na ysense np dostajemy 20% z zarobków osoby poleconej a mam tam 11 osób a na np tolunie za każdą osobę dostajemy jednorazowo 500 pkt )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2020 20:06 przez akrol7106.)
11-06-2020 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #43
RE: Wypełnianie ankiet online
Jeśli ktoś chce mogę zaprosić do norstatpanel (3 osoby), tylko proszę mi napisać adres email
13-06-2020 07:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #44
RE: Wypełnianie ankiet online
Opis panelu swpanel?
mój reflink http://swpanel.pl/rejestracja?ref=299593
czysty link https://swpanel.pl/
Uważam że swpanel , jest panelem na którym warto się zarejestrować ponieważ ankiety są ciekawsze niż na pozostałych panelach oraz są zdecydowanie krótsze. Z tego panelu możemy dostać się do różnych społeczności oraz do ankiet dodatkowo płatnych (np ostatnio była możliwość dostania się do ankiety za 100 zł która trwała 90 min).
Aby zlecić wypłatę musimy uzbierać tylko 100 Cash Point (tylko za te punkty otrzymujemy pieniądze) - 50 zł które możemy wypłacić na konto paypal albo na konto bankowe. Na tym panelu najwięcej ankiet mają osoby po 40 roku życia, jeśli ktoś zaznaczy podczas rejestracji że mieszka na wsi jest to również dodatkowy plus.

Ankiet szukamy na stronie głównej (Baza ankiet) oraz w zakładce "moje konto" - "aktualne projekty" - ważne aby sprawdzić dostępność ankiet również w moim koncie, zauważyłam że pojawiają się tam częściej niż w bazie ankiet. Z tego panelu nie przychodzą powiadomienia na maila.

Pierwszą wypłatę z tego panelu wykonałam po około trzech miesiącach od rejestracji (ale przez pierwsze 2 tygodnie nie otrzymywałam ankiet, tzn na początku ich nie miałam a po 2 tyg jak ponownie weszłam na stronę okazało się że ankiety jednak są). Od 21 kwietnia (czyli ostatniej wypłaty) uzbierałam już 77 pkt - Do tej pory za poleconych zdobyłam 18 pkt więc zdecydowaną większość mam za wypełnione ankiety Wink

Podsumowując, jeśli ktoś chce zarobić w miesiąc tylko na jednym panelu to ten panel nie będzie dla niego ale jeśli ktoś pracuje na większej ilości paneli (tak jak ja Wink ) to szczerze polecam ponieważ to te małe kwoty składają się na miesięczny zarobek Wink
[Obrazek: sw-panel-zar.png]
22-06-2020 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #45
RE: Wypełnianie ankiet online
(22-06-2020 09:14)akrol7106 napisał(a):  Na tym panelu najwięcej ankiet mają osoby po 40 roku życia, jeśli ktoś zaznaczy podczas rejestracji że mieszka na wsi jest to również dodatkowy plus.

Z tym zdaniem nie do końca się zgadzam, ponieważ trudno to stwierdzić czy rzeczywiście mając wiek 40+ i mieszkając na wsi otrzymuje się w tym panelu więcej ankiet. Prawdą jest, że za osoby, które zapiszą się z linku polecającego i tak właśnie zaznaczą otrzymuje się cashpoints czyli się na tym zarobi. Osobiście nie należę ani do jednej ani do drugiej grupy, a ankiety i tak otrzymujęSmile

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2020 11:16 przez ggusiaja.)
Glosy: Kryspin (+1)
22-06-2020 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #46
RE: Wypełnianie ankiet online
(22-06-2020 11:15)ggusiaja napisał(a):  
(22-06-2020 09:14)akrol7106 napisał(a):  Na tym panelu najwięcej ankiet mają osoby po 40 roku życia, jeśli ktoś zaznaczy podczas rejestracji że mieszka na wsi jest to również dodatkowy plus.

Z tym zdaniem nie do końca się zgadzam, ponieważ trudno to stwierdzić czy rzeczywiście mając wiek 40+ i mieszkając na wsi otrzymuje się w tym panelu więcej ankiet. Prawdą jest, że za osoby, które zapiszą się z linku polecającego i tak właśnie zaznaczą otrzymuje się cashpoints czyli się na tym zarobi. Osobiście nie należę ani do jednej ani do drugiej grupy, a ankiety i tak otrzymujęSmile

Wydaje mi się że jest więcej ankiet bo moja siostra "troszkę " zawyżyła swój wiek i ma więcej ankiet niż jaWink chyba że to zbieg okoliczności Wink sama zastanawiam się nad założeniem konta z inną datą urodzenia ale boję się czy po usunięciu konta będę mogła założyć jeszcze raz profil na tym samym IP:/ i wiem że są osoby które "pracują " na swpanel tylko polecając innych panelistów ale z tego co widzę to lubią koloryzować np obiecują że ktoś na tym zarobi 80 zł na dzień i że dostaje bonusy na start, Jak to widzę to od razu skacze mi ciśnienie w górę, bo później takie osoby nie chcą wchodzić w ankiety bo boją się że znów zostaną oszukane i nic na tym nie zarobią (jak wstawiam ogłoszenie na fb to czasem dostaję pocisk że ankiety to oszustwo ) brr (wrzucam screen na którym widać że moja praca nie polega tylko na polecaniu i że naprawdę za polecenia dostałam 18 pkt Wink
EDIT : dla osób które nie znają tego panelu obok 18 pkt widzimy też 42pkt - są to SOcjal punkty których nie mozemy wymienić na pieniądze, wymieniamy tylko CASH pointWink


[Obrazek: sw2.png]

Wczoraj zleciłam przelew z surveyo24 i pieniądze już są na koncie Smile

Wczoraj zleciłam kolejną wypłatę z surveyo24 a dziś pieniądze są na koncie Smile
Minimalna ilość punktów którą można przelać to 500 pkt (5$) ale jeśli przelejemy 501 to otrzymamy 6 $ Smile
[Obrazek: sur.png]

mój reflink: https://surveyo24.com/pl?ref=ypb9TJ9BN1
czysty link: https://surveyo24.com/pl/#surveys
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2020 11:53 przez akrol7106.)
22-06-2020 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #47
RE: Wypełnianie ankiet online
(22-06-2020 11:42)akrol7106 napisał(a):  
(22-06-2020 11:15)ggusiaja napisał(a):  
(22-06-2020 09:14)akrol7106 napisał(a):  Na tym panelu najwięcej ankiet mają osoby po 40 roku życia, jeśli ktoś zaznaczy podczas rejestracji że mieszka na wsi jest to również dodatkowy plus.

Z tym zdaniem nie do końca się zgadzam, ponieważ trudno to stwierdzić czy rzeczywiście mając wiek 40+ i mieszkając na wsi otrzymuje się w tym panelu więcej ankiet. Prawdą jest, że za osoby, które zapiszą się z linku polecającego i tak właśnie zaznaczą otrzymuje się cashpoints czyli się na tym zarobi. Osobiście nie należę ani do jednej ani do drugiej grupy, a ankiety i tak otrzymujęSmile

Wydaje mi się że jest więcej ankiet bo moja siostra "troszkę " zawyżyła swój wiek i ma więcej ankiet niż jaWink chyba że to zbieg okoliczności Wink sama zastanawiam się nad założeniem konta z inną datą urodzenia ale boję się czy po usunięciu konta będę mogła założyć jeszcze raz profil na tym samym IP:/ i wiem że są osoby które "pracują " na swpanel tylko polecając innych panelistów ale z tego co widzę to lubią koloryzować np obiecują że ktoś na tym zarobi 80 zł na dzień i że dostaje bonusy na start, Jak to widzę to od razu skacze mi ciśnienie w górę, bo później takie osoby nie chcą wchodzić w ankiety bo boją się że znów zostaną oszukane i nic na tym nie zarobią (jak wstawiam ogłoszenie na fb to czasem dostaję pocisk że ankiety to oszustwo ) brr (wrzucam screen na którym widać że moja praca nie polega tylko na polecaniu i że naprawdę za polecenia dostałam 18 pkt Wink
EDIT : dla osób które nie znają tego panelu obok 18 pkt widzimy też 42pkt - są to SOcjal punkty których nie mozemy wymienić na pieniądze, wymieniamy tylko CASH pointWink


[Obrazek: sw2.png]

Wczoraj zleciłam przelew z surveyo24 i pieniądze już są na koncie Smile

Wczoraj zleciłam kolejną wypłatę z surveyo24 a dziś pieniądze są na koncie Smile
Minimalna ilość punktów którą można przelać to 500 pkt (5$) ale jeśli przelejemy 501 to otrzymamy 6 $ Smile
[Obrazek: sur.png]

mój reflink: https://surveyo24.com/pl?ref=ypb9TJ9BN1
czysty link: https://surveyo24.com/pl/#surveys

Być może więcej ankiet u Twojej siostry to zawyżony wiek, a być może inne dane demograficzne związane z pracą, zainteresowaniami, ilością dzieci itd. To, że jedna osoba "powyżej" 40 lat ma więcej dostępnych badań nie świadczy że inni również tak będą mieli. Nie jest to miarodajne, jednak gdyby np. na 100 respondentów 75 z wiekiem 40+ miało ich więcej to zgodziłabym się, że to prawdaSmile Nie dziwię się osobą na FB, że nie ufają ludziom, bardzo często są oszukiwani. A też widziałam posty i komentarze właśnie dotyczące SWpanel i tego żeby zaznaczać w profilu wiek powyżej 40 lat oraz to, że jest się ze wsi. Warto podawać sprawdzone informacje.

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
22-06-2020 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #48
RE: Wypełnianie ankiet online
Hej, w czerwcu na ankietach zarobiłam 402,54 zł (byłoby więcej o 65 zł ale przelewy jeszcze nie doszły).
12 euro isay 51,37 zł
45$ ysense 171,50zł
4,5$ surveytime 17,19 zł
2,55$ moja społeczność domowa 9,74 zł
6$ surveyo24 22,92 zł
25zł zymetria
28,38 zł Attapol
16,15 funtów Prolific 75,73zł
Czekam jeszcze na 3 przelewy na łączną kwotę 65 zł, ale tego nie wliczałam do tego miesiąca bo jeszcze nie mam tych pieniędzy na koncie. Od stycznia do dnia dzisiejszego na wypełnianiu ankiet zarobiłam 2212,35 zł.
[Obrazek: zarobkiczerwiec.jpg]
01-07-2020 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shimeon Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,238
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 168 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.00
Post: #49
RE: Wypełnianie ankiet online
Masz może (albo ktoś inny) adres ze stroną logowania do serwisu ankietowego MyLivingCommunity - Moja Domowa Społeczność? Link mi się gdzieś zapodział, a w wynikach google nie mogę jej znaleźć. Xpokerface
27-07-2020 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #50
RE: Wypełnianie ankiet online
(27-07-2020 08:38)Shimeon napisał(a):  Masz może (albo ktoś inny) adres ze stroną logowania do serwisu ankietowego MyLivingCommunity - Moja Domowa Społeczność? Link mi się gdzieś zapodział, a w wynikach google nie mogę jej znaleźć. Xpokerface

TrzymajSmile https://mylivingcommunitypl.insitessquare.com/

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: boksowany (+1), Shimeon (+1)
27-07-2020 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypełnianie ankiet HarryAngel 4 397 22-03-2024 08:33
Ostatni post: HarryAngel
  Zarabianie na wypełnianiu ankiet kubek87 57 24,108 13-10-2023 17:25
Ostatni post: chincyk
  Klikanie ankiet w wolnym czasie zon 46 9,646 10-02-2023 18:05
Ostatni post: zon
  Zarabianie online Doorm 10 6,326 08-11-2020 17:12
Ostatni post: Doorm
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 45,015 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości