Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypełnianie ankiet online » Chcę pokazać że na ankietach można zarobić (na początku mojej "przygody" nie wierzyłam w to :)

Autor Wiadomość
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #21
RE: Wypełnianie ankiet online
Sprawdź:
(08-05-2020 10:46)feniks9696 napisał(a):  Też zacząłem swoją przygodę z ankietami, ale na większości z nich wyskakuje mi że nie są dla mnie przeznaczone. Jak to obejść, jakich odpowiedzi udzielać?

Musisz "wbić" sie w ankietę, opracowałam plik jak to robić ale tutaj chyba nie da się załączyć pliku w pdf,

(08-05-2020 08:52)Acme napisał(a):  Ja pracuję na etacie, mam żonę, 2 dzieci i też klepię ankiety, pewnie dlatego że mogę sobie na to w pracy pozwolić dodatkowo, bo i tak siedzę przy kompie.
W przybliżeniu:
2017 - 750zł
2018 - 1550zł
2019 - 3000zł
2020 - 2500zł póki co

Jako dodatkowa forma zarobkowania moim zdaniem fajna sprawa. Stać mnie na pokrycie wszystkich kosztów bo razem z żoną zarabiamy, a kasę z ankiet, promocji bankowych pcham w budowanie poduszki finansowej dodatkowo. Niewątpliwym plusem tego do "dorabiania" jest to że nie potrzeba wiedzy, siadasz, profilujesz panele i się rozkręca z miesiąca na miesiąc. Żyć się z tego nie da - nie ma bata, ale dorobić już tak. Trzeba niestety żelaznej konsekwencji. Koledze polecałem, podjarał się a potem stwierdził że dla 0,80zł nie będzie siedzieć przy kompie Tongue Ja nie patrzę nawet za ile jest ankieta, siadam i robię - a na kasę patrzę tylko raz miesiącu na sam koniec, czy któryś panel jest opłacalny czy nie. Poza tym szacowany czas ankiet to jedno, a tempo w jakim sie je "klepie" to drugie. Z czasem dochodzi sie do takiej wprawy że robi sie ankietę i nawet człowiek nie wie o czym była Tongue bo zna wygląd takiej ankiety i na przykłąd wie że nie ma w nich pytań sprawdzających uważność itp. i jest tylko klik klik i ankieta która miała zając 15 minut tak naprawdę zajmuje 1/3 z tego czasu.

Jak siedzisz dużo przy kompie to Prolific to żyła złota jak chodzi o ankiety, tylko zainstaluj sobie Prolific Helper wtyczkę żeby Ci "krzyczało" z kompa że jest nowa ankieta do wypełnienia i klikaj nawet przez minutę non stop jak Cie odrzuca i nie ma miejsc niby bo potrafi ktos zrezygnować i można wskoczyc na jego miejsce często gęsto Wink

Polecam dodatkowo:

Keeprewarding.com - zakładki Surveys: Theorem Reach, oraz offers: peanut labs, paid to click: minute staff, jak chcesz refa to mogę wysłać na priv Wink

Zymetria.pl - dużo ankiet moim zdanie, niski próg wypłaty (25zł) a dodatkowo mozna sie załapać na jakieś dyskusje na forum, ostatnio za badanie o piwach u dało mi się wyhaczyć 75zł)
badanie-opinii.pl
opinie.pl - dużo ankiet, czasami coś do testowania podeslą jak się załapiesz, jak cos też mogę referrala podesłać
epanel.pl

Generalnie warto rejestrować sie gdziekolwiek się da moim zdaniem, czasami są portale na których rok i dłużej do minimalnej wypłaty nie dobrniesz, ale często sie jednak uda, tego typu "zapychacze" w końcu zaczynają też płacić i nie raz ratowały mój "ankieterski miesiąc" Big Grin

Powodzenia i trzymam kciuki Smile

Zgadzam się z Tobą w 100 %, też polecałam to mojej koleżance ale jak usłyszała że w miesiącu może zarobić od 200 do 500 zł to stwierdziła że się nie opłaca. Ja uważam że każdy grosz się liczy tym bardziej że ankiety uzupełniam przed tv, i od stycznia do dnia dzisiejszego zarobiłam troszkę ponad 1430 zł (tylko mieszkam w NOrwegii nie w PL) I te pieniądze odkładam wiec do końca roku uzbiera się fajna suma za którą w przyszłym roku możemy pojechać na wakacje i widzę że Ty z roku na rok zarabiasz więcej więc możesz podesłać mi też inne linki (reflinki) z których korzystasz - możesz też spojrzeć na moje linki może nie znasz któregoś panelu.

Możesz podesłać mi reflinka do Keeprewarding.com, nie znam tego panelu, a z chęcią skorzystam Smile

A na zymetri jesteś na tej "normalnej" czy klub widza albo zdrowia? bo tam też chcę się dostać ale nie ma kto mi wysłać zaproszenia hehhe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2020 11:34 przez akrol7106.)
08-05-2020 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
feniks9696 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Wypełnianie ankiet online
(08-05-2020 11:21)akrol7106 napisał(a):  Musisz "wbić" sie w ankietę, opracowałam plik jak to robić ale tutaj chyba nie da się załączyć pliku w pdf,

Napisałem w tej sprawie na priv, podesłałbyś ten plik? Byłbym wdzięczny Big Grin
08-05-2020 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acme Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Wypełnianie ankiet online
Poszlo na priv Wink
11-05-2020 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rozbiegany Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Wypełnianie ankiet online
Też poproszę o poradnik Smile
11-05-2020 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mojnick69 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Wypełnianie ankiet online
Chętnie też się dowiem
11-05-2020 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
akrol7106 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #26
RE: Wypełnianie ankiet online
Do tej pory w maju zarobiłam ok 190,04 złSmile) a jest dopiero 12 maj Smile
2,5$ surveytime
20$ ysense
4 euro isay
5,30$ surveyrewardz
13,37 funtów prolific
16zł attapol
Glosy: Pablo1878 (+1)
12-05-2020 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mojnick69 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Wypełnianie ankiet online
No i tak trzymać, powodzenia
12-05-2020 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

qwerty_89 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Wypełnianie ankiet online
Dobry wynik. Gratulacje!
12-05-2020 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
feniks9696 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: Wypełnianie ankiet online
Tylko u mnie nie ma ankiet na greenpanthera?
13-05-2020 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Patusiek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 15.00
Post: #30
RE: Wypełnianie ankiet online
Możesz podesłać na PW poradnik do ankiet? W zamian mogę się zarejestrować z refa ( tam gdzie jeszcze nie mam konta ). PozdrawiamHeart

Patusiek, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
13-05-2020 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypełnianie ankiet HarryAngel 5 417 Wczoraj 18:15
Ostatni post: chincyk
  Zarabianie na wypełnianiu ankiet kubek87 57 24,174 13-10-2023 17:25
Ostatni post: chincyk
  Klikanie ankiet w wolnym czasie zon 46 9,652 10-02-2023 18:05
Ostatni post: zon
  Zarabianie online Doorm 10 6,331 08-11-2020 17:12
Ostatni post: Doorm
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 45,073 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości