Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Earning na bonusach i airdropach

Autor Wiadomość
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,506
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 397.37
Post: #41
RE: Earning na bonusach i airdropach
Sprawdź:
shf +40% za naganianie na PW na reflinki w dzienniku pracy.
To nie jest temat i dział na takie rzeczy, także skończ z tym albo zamykam temat.
Posty uznane za spam pousuwałem.

[Obrazek: sygnadc.png]
Glosy: dzemba (+1), elrybakov1 (+1), fusek (+1)
15-01-2020 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #42
RE: Earning na bonusach i airdropach
(15-01-2020 12:27)Hybrid1990 napisał(a):  shf +40% za naganianie na PW na reflinki w dzienniku pracy.
To nie jest temat i dział na takie rzeczy, także skończ z tym albo zamykam temat.
Posty uznane za spam pousuwałem.

Totalny bez sens, bo nikt nikogo nie nagania, a userzy sami piszą do mnie. Wysyłam im info na temat airdropów jak i na temat bonusów.



No ale trudno bekabeka dziennik dalej będę prowadzić, wspołpracę niestety zakonczę bo jak widzę za to są bany, a nie bede tutaj dalej sie klocic bo powstanie gówno-burza Big Grin Sad

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
15-01-2020 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,506
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 397.37
Post: #43
RE: Earning na bonusach i airdropach
Pisze się jawnie w temacie info o danej stronie, zapodając do niej linki (czysty i ref), a nie bawi się w żadne podchody na PW. Takie działanie jest karane warnem za wymuszanie rejestracji z reflinka. Także nie chcę już widzieć żadnych zdań typu "więcej info na pw". A te co są, musisz usunąć poprzez edycję postów.

[Obrazek: sygnadc.png]
Glosy: fusek (+1)
15-01-2020 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #44
RE: Earning na bonusach i airdropach
(15-01-2020 12:52)Hybrid1990 napisał(a):  Pisze się jawnie w temacie info o danej stronie, zapodając do niej linki (czysty i ref), a nie bawi się w żadne podchody na PW. Takie działanie jest karane warnem za wymuszanie rejestracji z reflinka. Także nie chcę już widzieć żadnych zdań typu "więcej info na pw". A te co są, musisz usunąć poprzez edycję postów.


Ty jestes moderatorem czy ja ? Nagrodziłeś mnie warnem to pousuwaj / pozmieniaj tematy. Nikt za Cb nie bedzie robić Twojej roboty. Jakby było ostrzeżenie/upomnienie to bym pousuwał i by było dogadane.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2020 20:59 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1), PawEarner (+1)
15-01-2020 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #45
RE: Earning na bonusach i airdropach
Nie chciałbym być nie miły ale zachowajmy w sobie jakiś wzajemny szacunek..łamałeś regulamin to zmień to co masz zmienić i przyjmij warna jak facet, każdy prędzej czy później go dostanie Smile to nie koniec świata Smile
Glosy: fusek (+1)
15-01-2020 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mistrzuniu4791 Offline
Banned
*

Liczba postów: 107
Dołączył: Jan 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Earning na bonusach i airdropach
Na privie piszesz że warunkiem otrzymanie informacji o airdropie jest rejestracja w Twisto wiec nie opowiadaj głupot "dlatego pierw nalegam na założeniu konta na aplikacji, a później na airdropie. "
Glosy: elrybakov1 (+1), fusek (+1)
16-01-2020 06:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,865
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #47
RE: Earning na bonusach i airdropach
(16-01-2020 06:56)mistrzuniu4791 napisał(a):  Na privie piszesz że warunkiem otrzymanie informacji o airdropie jest rejestracja w Twisto wiec nie opowiadaj głupot "dlatego pierw nalegam na założeniu konta na aplikacji, a później na airdropie. "

Widzę że nie tylko mi nie spodobał się spam na pw.
16-01-2020 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sylaba23 Offline
Banned
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2020
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Earning na bonusach i airdropach
(02-12-2019 14:27)shf napisał(a):  Po długiej przerwie, gdzie kiedyś robiłem hajs w 2k13/2k14 na PPA na AC, aż po suby na LeadMore, Freebiz itp itd aż pod HotCash i ostatecznie ML i Lead.Network tak teraz przyszedł czas na coś nowego.

Nadszedł czas na bonusy i airdropy Wink Jerk2 Ponowna przygoda z zarobkiem w necie nie zaczęła się u mnie na Revolut, nigdy tam nie zarabiałem i nie miałem konta, jakoś nie lubie tej apki. Natomiast zaczęła się od Monese, gdize po 1 tyg wypadłem z wynikiem prawie 2000 zł. 2

Tak więc, żeby zmotywować się do działania zacząłem działać na bonusach. Dziennik otwieram w celach motywacji na bonusach i airdropach.

Na ostatnim airdropie wpadło koło 1460 zł w jeden dzień Idea

Co czeka na mnie w najblizszych dniach?
-Uruchomienie kampanii reklamowej pod jeden airdrop.
-Ogarniecie i promo nowych airdropów.
-Miałem uderzyć w Twisto, no ale jakoś program do mnie nie przemawiał, możliwe że zajmę się monetyzacją też i tego i około 10 refów zmonetyzuje.

Tak więc jest co działać + w miedzy czasie muszę robić projekt na inżynierkę, tak więc będzie ciekawie! impreza impreza

2.12.2019r - godzina: 15:09

Odebrany airdrop na kwotę 200 tokenów. Szacowany zysk na chwilę obecną około 50-60$

Witam.
Prosze o infomacje na maila na temat airdropów, bo ja też mam troche- możemy się wymienićSmile
Mój mail:[email protected]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2020 00:06 przez sylaba23.)
17-01-2020 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #49
RE: Earning na bonusach i airdropach
Wkońcu w domu Angry

No i nastał kolejny dzień, niestety chwilowa przerwa bo 2 dniowa traska Huh tym razem na Łódź i Warszawkę. Zysk jakieś 810 zł za 2 dni.

Z tego co przeanalizowałem to wskoczyłem wyżej w rankingu CVC. Co to CNB to dalej nie tykałem, stoją jak stoją. Nic nie wypłacałem. WRX dalej stoją jak stały.

Przez te 2 dni +7 nowych refów na Twisto. 100% zyskanych reflinków z FB ADS. Kampania skonfigurowana przez jednego z użytkowników tego forum. Podziekowania serdeczne za konfigurację i wyjaśnienia.

W między czasie wpadł ciekawy hajs za realizację projektów, jednym z nich był bardzo prosty projekt bazy danych, zysk około 50 zł przy 10 minutach pracy. Natomiast drugi projekt to system rezerwacji dla hoteli. Bez części front-endowej, za samą część back-endu zyskałem 300 zł.

Co do niuansów to praca inżynierska w części praktycznej skończona. Pisemna ostatnie poprawki i na pon gotowa praca inżynierska.

No i jedno z moich głównych celów jest coraz bliżej skończenia, otóż jestem fanem i kolekcjonerem gry Call of Duty. Staram się skompletować wszystkie części tej gry. Brakuje mi jeszcze kilka części, ale na pewno je dorwę, gdzieś w lutym.


Nutka na dzisiaj:



Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
19-01-2020 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #50
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dzisiaj krótki wpis, wręcz wpis jak na twitterze Jerk Airdrop na BC już obecny. 2 Nie wiem dokladnie ile crypto rozdaja ale z tego co pamietam to chyba w lutym będzie wszystko wiadomo.

Co do Twisto to kolejne refy wpadają, Twisto zasponsorował mi kolejne zakupy w APART oraz benzyne do e3gruza. Zdjęcie z zakupów w APART poniżej:

https://zarabiam.com/galeria/displayimag...&pid=13952

Dzisiaj skupiam się na ostatnich poprawkach pracy inzynierskiej, dzisiaj/jutro wlatuje na USOS. Potem zostaje tylko już obrona, więc będzie się działo na dniach JerkJerk



Filmik dla maniaków pirotechniki, polecane 0:25 sekundy ustawienie Idea




Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2020 11:45 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
22-01-2020 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabianie pieniędzy na airdropach Kakashi69 3 4,541 19-01-2021 01:02
Ostatni post: Kakashi69
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,519 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości