Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Earning na bonusach i airdropach

Autor Wiadomość
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #31
RE: Earning na bonusach i airdropach
Sprawdź:
(01-01-2020 13:42)rAzEET napisał(a):  Ja mam uzbierane 9000 CNB za które proponują mi aktualnie jakieś 50zł facepalm

Nie wiem jak teraz, ale wiem że aby wypłacić należy sprzedać CNB, kupić BTC, potem z BTC na LTC i tą crpyto przelać np. na BitBay.

To taki niuans dla osób, którzy mają konto na Coinsbit.io i chcą szybko zdeponować crypto w bardziej bezpieczne miejsce.

Giełda BitsDaq, która głośno ogłasza swój airdrop przed konwertowaniem BXBC, obecnie BQQQ ma problemy programistyczne. W chwili obecnej na giełdzie azjatyckiej BQQQ w dalszym ciągu jest nic nie warte.

[Obrazek: image.png]


Co do zarobków, zacząłem monetyzować kolejnych refów na Twisto. Pierwsza oznaki za nami w nowym roku. Na dniach będzie przełomowy poscik, na temat najbliższego airdropu, prawdopodobnie luty ? Jak mnie pamięć nie zawodzi. Informację na temat airdropu podam tutaj w dzienniku.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2020 02:14 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
03-01-2020 02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #32
RE: Earning na bonusach i airdropach
W ostatnich dniach miałem ciężkie dni pełne roboty. Obrona pracy inżynierskiej zbliża się wielkimi krokami, a ja kończyłem projekt na inżynierkę. Skończyłem pisanie pracy inżynierskiej i czekam na poprawę błędów. Na pewno jakieś wystąpią zapewne. No i dokończę dzisiaj prezentację projektu.

Co do bonusów i airdropów. To jest bonus za który otrzmujemy 10€, jeśli na nasze konto na tej stronie wpłynie 25€. Nie trzeba zamawiac karty i tym podobne. Za polecenia zarobić można nawet do 150€. Za każda zaproszoną osobę otrzymujesz 10€ a za każde 5 osób gratiś 25€. Czyli:

5*10= 50€

+ bonus 25€

daje nam: 75€ Wink

Kolejna dawka XLM wpadnie na konto w ciągu myślę tego tygodnia :x

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2020 20:00 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
05-01-2020 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elrybakov1 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Earning na bonusach i airdropach
Można jakieś info o tych XLM'ach? Bo narazie na priv wysłałeś tylko CNB i WRX, które każdy poleca.

elrybakov1, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2016.
Glosy: michalina96 (+1)
05-01-2020 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #34
RE: Earning na bonusach i airdropach
(05-01-2020 22:37)elrybakov1 napisał(a):  Można jakieś info o tych XLM'ach? Bo narazie na priv wysłałeś tylko CNB i WRX, które każdy poleca.

Jeszcze nie mam wystarczających informacji. Nie chce zbytnio poszlak wrzucać ttylko pewne airdropy.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
06-01-2020 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #35
RE: Earning na bonusach i airdropach
Jerk2 CEL 100.000 zł na rok 2020 !!!Jerk2

Nie drogi użytkowniku, nie przesłyszałeś się. Moim celem jest osiągnięcie 100.000 zł w ciągu tego roku. Niestety w głównej mierze dochód nie będzie z Internetu, lecz z pracy za oceanem. Ale dlaczego to pisze ?Idea

No otóż dlatego, że podczas pobytu za granicą i mnóstwem wolnych wieczór będzie odpalonych wiele nowych projektów. W tym projekt pod Adsense, dropshipping i nauka kolejnego języka programowania. W dalszym ciągu będę realizować (i to w głównej mierze) tematykę dziennika. Bonusy i airdropy są tu kluczową sprawą, którą chce realizowac cały czas, bez względu na nowe projekty czy pracę. imprezaimprezaimpreza

Przewidywany wyjazd jest na wiosnę, a do tego czasu za pierwszym postanowieniem noworocznym jest zdobycie tytułu inżyniera Informatyki Idea Obrona przewidywana na miesiąc luty.

Dobra, to tyle celów i założeń na ten piękny 2020 rok. Czas coś wspomnieć o airdropach Tongue

Jest airdrop chyba już dość popularny. Airdrop jest przewidywany na jesień 2020 rok. Zapraszam po więcej szczegółów na PW. Osoby, które nie posiadają konta na Twisto, także serdecznie zapraszam. Promocja nadal trwa, a do zgarnięcia darmowe 50 zł.




Muzyczka na motywacje:






Edit:
Zamówiłem darmową paczkę OmegaMarine Forte+ D3 60 kapsułek. Kraj pochodzenia: Norwegia. Zdjęcie w galerii: https://zarabiam.com/galeria/displayimag...pos=-13933

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2020 01:12 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
08-01-2020 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Makabrycy Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 581
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 50.00
Post: #36
RE: Earning na bonusach i airdropach
do D3 obowiązkowo należy suplementować witaminę k2mk7 w ilości ok 200 jednostek, albowiem witamina k2 jest kierunkowskazem jak organizm ma rozdysponować wapń w organizmie ... Smile bez odpowiedniej ilości k2 powstaje np arerioskleroza - czyli naczynia krwionośne tracą swoją elastyczność i ulegają zwapnieniu Smile to tak w wielkim skrócie Smile
Glosy: michalina96 (+1), shf (+1)
08-01-2020 02:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #37
RE: Earning na bonusach i airdropach
Gdzie dokładnie jedziesz pracowac i co będziesz robić ?
Glosy: michalina96 (+1)
08-01-2020 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #38
RE: Earning na bonusach i airdropach
Niestety 2 dni mi uciekły bo byłem w trasie na świętokrzyskie, małopolskę, śląsk i podkarpacie. Zaczynając od Busko-Zdrój, następnie przez Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze aż do Stalowe Woli. Jednodniowa traska i wpadło 390.50 zł takie szybkie dorobienie hajsiwa, no a 2 dzień to odespanie hah całego dnia.

Znalazłem czas i wymieniłem wkońcu czujnik położenia wałka rozrządu, czujnik termowłącznika wentylatora, sonde lambde przed katalizatorem, 4x świece i 4x przewody, odpowietrzony układ chłodniczy + nowy płyn chłodniczy, nowy olej i filtr oleju. E36 gotowy na zime, a skoro gotowy to oznacza, że potrzeba hajsu z airdropów i bonusów na paliwko.

Dowiedziałem się o nowym airdropie, na giełdzie która jest zweryfikowana. Nie ma co się bać jak przy CNB. Także na kolejnej tu już bez refa jest drop na BC na marzec prawdpodobnie. Tak więc zaczynamy i lecimy z nowym rokiem i airdropami.

(08-01-2020 09:40)EfectiveWork napisał(a):  Gdzie dokładnie jedziesz pracowac i co będziesz robić ?
W USA, a co do pracy to zależy co dokładnie wybiore bo mam kilka opcji. Bliżej kwietnia zadecyduję.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2020 23:10 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
10-01-2020 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #39
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dzisiaj krótko i na temat. Konkretnie kilka kolejnych osób zdobytych na bonus. Więc ładna dnióweczka wpadła HuhHuhHuh

Odpisałem wszystkim na PW związku z bonusami i airdropami.Smile

Sposób zdobycia tych refów ? Z chęcią napiszę w jaki sposób zdobyłem w ciągu jednego dnia aż 7 refów na bonus pod warunkiem osiągnięcia pod tym postem 30 repów! Idea

Trzeba rozruszyć dziennik więc zapraszam do ingerencji. Po osiągnięciu pod tą wypowiedzią napiszę tutaj w dzienniku mały tutorialik jak zdobyłem 7 refów za około godzinę pracy. Jerk

Był bardzo fajny konkurs gdzie do zgarnięcia były zestawy mebli. Udało mi się wydropić z konkursu szafkę o wartości około ~400 zł. Dzień uważam za bardzo udany.

Dzisiaj bądź w poniedziałek dojdzie paczuszka zamówiona z USA. Już jest w Polsce w Częstochowej na magazynach po 3 tygodniach płynięcia statkiem więc też oczekuje kolejnej paczki z dropu.

+darmowa paczuszka z Chin również przyszła. Dzięki Monese zdobyłem za darmo marker do zasłaniania rys na samochodzie. Bodajże przesyłka z Tajwanu szła.


Muzyczka na weekend! Cool




Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2020 17:45 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1), dawids7627 (+1), mucios (+1), Barcman (+1), elrybakov1 (+1), mathiubx (+1)
11-01-2020 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #40
RE: Earning na bonusach i airdropach
Kolejny dzień, nihil novi ze świata airdropów. Regularnie dropię Satoshi ZEN z kranu. Tak to cisza obecnie. Oby jakiś ciekawy airdrop wpadł w łapy w najbliższych dniach. Smile

Wpadają pojedzyńcze refy na Twisto. Wieczór urozmaiciły komunikaty od aplikacji Twisto, iż wpadły kolejne punkty za refów. Mega to cieszy i motywuje do dalszego promowania bonusów. HuhHuh

Teraz mała ciekawostka, moje konto na Instagramie bardzo fajnie się wypromowało i obecnie w trasie jest paczuszka od pewnej firmy z pewnymi produktami. Jak dojdzie paczuszka zamieszczę zdjęcie z unboxingu. Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu, za wypromowanie konkretnej firmy będzie w trasie nawet do 2-3 paczek!! Nigdy nie miałem styczności z taką formą współpracy z różnymi firmami/osobami więc będzie ciekawie. No a jak za darmo konkretne produkty to bardzo fajnie, przygarnę! Jerk

Jeżeli macie jakieś konkretne pytania to zapraszam do dyskuji w dzienniku.




Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2020 17:00 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
13-01-2020 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabianie pieniędzy na airdropach Kakashi69 3 4,515 19-01-2021 01:02
Ostatni post: Kakashi69
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,204 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości