Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Earning na bonusach i airdropach

Autor Wiadomość
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #251
RE: Earning na bonusach i airdropach
Sprawdź:
Nadal działasz tylko na Instagramie?

[Obrazek: 79InhLR.png]
Glosy: michalina96 (+1)
22-07-2021 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #252
RE: Earning na bonusach i airdropach
(22-07-2021 14:28)Pablo1878 napisał(a):  Nadal działasz tylko na Instagramie?

Jeszcze tak, będę zaczynać dokładać snapa ale dopiero w sierpniu. Z powodu wyjazdu za granicę i papierkowej roboty + (testy, opłaty, naprawa usterek w aucie itp itd) nie wyrobię się w lipcu z zarabianiem na snapie. Jedynie monetyzuję instagram, by jak najwięcej się już zaczeło zwracać z wydanego hajsu.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
22-07-2021 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #253
RE: Earning na bonusach i airdropach
Wyjazd nad Solinę, potem wesele a na końcu wyjazd do Norwegii. Te wszystkie czynniki wpłyneły na moją zmniejszoną aktywnośc w dzienniku. Postaram się nadrobić to jak najszybciej. Mimo wszystko e-whoring dalej prosperuje, ostatnio udalo się walnąc 500 zł dniówki. A w inne dni klasycznie zarobek kończył się koło 100 zł Big Grin czyli mój cel na dniówkę jako dodatkowa robota.

W miedzy czasie realizuję kolejny projekt na stronę WWW na zlecenie. Projekt składa się z 1 lp i 2x stron bardziej rozbudowanych. Wszystkie oparte o silnik WP.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
28-07-2021 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #254
RE: Earning na bonusach i airdropach
(28-07-2021 12:27)shf napisał(a):  Wyjazd nad Solinę, potem wesele a na końcu wyjazd do Norwegii. Te wszystkie czynniki wpłyneły na moją zmniejszoną aktywnośc w dzienniku. Postaram się nadrobić to jak najszybciej. Mimo wszystko e-whoring dalej prosperuje, ostatnio udalo się walnąc 500 zł dniówki. A w inne dni klasycznie zarobek kończył się koło 100 zł Big Grin czyli mój cel na dniówkę jako dodatkowa robota.

W miedzy czasie realizuję kolejny projekt na stronę WWW na zlecenie. Projekt składa się z 1 lp i 2x stron bardziej rozbudowanych. Wszystkie oparte o silnik WP.

I jak Solina? Big Grin
Bo miałem propozycję jechania tam ale zdecydowanie wolę morze. Góry to dobry wypad na weekend. Big Grin

[Obrazek: 79InhLR.png]
Glosy: michalina96 (+1)
28-07-2021 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #255
RE: Earning na bonusach i airdropach
(28-07-2021 12:56)Pablo1878 napisał(a):  
(28-07-2021 12:27)shf napisał(a):  Wyjazd nad Solinę, potem wesele a na końcu wyjazd do Norwegii. Te wszystkie czynniki wpłyneły na moją zmniejszoną aktywnośc w dzienniku. Postaram się nadrobić to jak najszybciej. Mimo wszystko e-whoring dalej prosperuje, ostatnio udalo się walnąc 500 zł dniówki. A w inne dni klasycznie zarobek kończył się koło 100 zł Big Grin czyli mój cel na dniówkę jako dodatkowa robota.

W miedzy czasie realizuję kolejny projekt na stronę WWW na zlecenie. Projekt składa się z 1 lp i 2x stron bardziej rozbudowanych. Wszystkie oparte o silnik WP.

I jak Solina? Big Grin
Bo miałem propozycję jechania tam ale zdecydowanie wolę morze. Góry to dobry wypad na weekend. Big Grin


Też jestem tego samego zdania. Nie lubię zbytnio w góry jechać dłużej niż 3 dni Big Grin Jak już mam siedzieć dłużej to nad morze. Więc zdecydowanie polecam morze, ale góry jako odskocznię jakby chciało się zobaczyć coś innego. Ogółem trafiliśmy na burzystą pogodę i więcej w domku, ale i tak 9/10 Big Grin (10/10 jakby pogoda była heh)

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
28-07-2021 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #256
RE: Earning na bonusach i airdropach
Wybaczcie za brak aktywności, obecnie działam i pracuję w Norwegii. Za 1/1.5 tyg wrócę z delegacji i rozruszam zastany dziennik Smile

Życzę udanych zarobków earnerzy!

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
08-08-2021 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #257
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dobra więc tak Panowie i Panie. E-whoring był cały czas podczas mojego braku aktywności. Niestety tylko weiczorami i to w bardzo małym przedziale czasowym :/

Obecna praca w Norwegii przynosi mi zysk 152 NOK netto na godzinę. Dodatkowo e-whoring to na chwilę obecną zarobki oscylują w kwocie 17-18.000 zł miesięcznie.

Co się działo na e-whoringu? - Przede wszystkim rozwój istniejących kont i nowo powstałych. Uruchamiam program z ML pod crypto. Będę testować i informować o postępach.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
30-08-2021 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #258
RE: Earning na bonusach i airdropach
Kolejny dzień i kolejny zarobek! Dziś górowało PSC Smile Mimo, że BLIK jest najbardziej popularną formą przyjmowania przeze mniie płatności. Hajsik zarobiony 100% na Instagramie. 240 zł z e-whoringu przytulone dzisiaj.

Ruszyłem z nowymi kontami, mam nadzieję, że zwiększy to zarobek jeszcze bardziej Smile Po powrocie do Polszy mam zamiar realizować mój plan na około 10 kontach. Większy czas ma nadzieję, że przełoży się na większe dniówki, a co za tym idzie? Na większe zarobki !


[Obrazek: shf-paysafecard-e-whoring.png]

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2021 16:45 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
01-09-2021 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #259
RE: Earning na bonusach i airdropach
Nowe konta dobrze się promują Smile Bardzo szybko znalazły swoich odbiorców co skutkowało większą ilością followersów. Obecna wczorajsza dniówka to 200 zł. Staram się przebić nową barierę, aby dniówki były na poziomie 500 zł. Może czas na zmiany i na uderzenie w Snapchata ? Jakieś pomysły ? Big Grin

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
04-09-2021 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #260
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dziś udało się zarobić do godziny 14:00 aż 240 złotych. Dzień uważam już za udany, zobaczymy jak będzie wieczorem Smile

PS: dzisiaj mecz Polska - San Marino - ELIMINACJE Big Grin


[Obrazek: shf-polska-san-marino.png]

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
05-09-2021 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabianie pieniędzy na airdropach Kakashi69 3 4,539 19-01-2021 01:02
Ostatni post: Kakashi69
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,431 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości