Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS » zarabiaj na wydobywaniu złota i wymieniaj je na krypto !

Autor Wiadomość
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
Sprawdź:
(16-08-2019 14:00)Borsuk1 napisał(a):  Hej
Powiedzcie czy jak kupię kilof i miskę to mogę iść na wolne pole ze złotem i go wydobywać?
Jak wygląda sytuacja ze sprzedawaniem, w jaki sposób można wrzucić np kamień na market?
Aha no i pytanie zielonego, czy ten budynek na środku to jest jakbym moja baza główna? xd
Tak jak kupisz miske i kilof mozesz wydobywc zloto na wolnym polu, pozniej musisz je sobie przekonwertowac na normalnego goldaJerk .
Na market chyba nie mozesz bez wlasnej ziemi. Jedyne co mozesz zrobic jak juz masz wydobyty jakis surowiec to sprzedac go komus kto wystawil oferte w markecie.
Nie budynek na srodku to budynek dev PGL.
16-08-2019 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
xdax1 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,397
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 810 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 244.50
Post: #42
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
(13-08-2019 19:15)Theheero napisał(a):  Pozdrawiam, nie wiem czy to była jakaś aktualizacja czy nie, teraz mi wyskoczyło. Żeby moi pracownicy mogli pracować 300 minut to muszę kupić certyfikat za 58k złota, bez niego mogę wykonywać pracę tylko przez 60 minut. Zebrać 58k złota może nie będzie problemem, Ci którzy już mają swoje działki to nie jest żaden problem, dla graczy którzy dopiero co wbili to jest masakra

Gdzie jest ten certyfikat? Nigdzie go nie widzę.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
18-08-2019 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
micek181 Offline
Banned
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jul 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
A ja z takich zapytaniem, jak wogole wpłacic i przez co do tego scattera aby aktywowac konto ? Jakies porady zpraszam na priv badz gg ... z gory bylbym wdizeczny
18-08-2019 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gremquen Online
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #44
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
Proszę na pw też kogoś kto za refa pomoże z portfelem i pierwszymi krokami.
Potrzebuje od razu kupić eos na weryfikację - place paypal lub blik

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
18-08-2019 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sokół89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 394
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 38 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 100.00
Post: #45
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

[Obrazek: sygna.png]

Tanie i dobre VPSy z Windows https://bit.ly/hyonix kupon na -10% - BHW
18-08-2019 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Borsuk1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
Gdzie sprawdzacie kurs tego pgl? Bo ja na jednej stronie widzę, że kosztuje 0.3$, a na innej 0,1$
18-08-2019 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm
18-08-2019 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
william99 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
(18-08-2019 22:50)BTC-analityk napisał(a):  
(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm

Ostatnia wizyta: Wczoraj 22:28
Przecież autor nie jest robotem żeby cały dzień siedzieć i odpowiadać
19-08-2019 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cczarek123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
Wyręczę autora i trochę pomogę.


(18-08-2019 09:29)xdax1 napisał(a):  
(13-08-2019 19:15)Theheero napisał(a):  Pozdrawiam, nie wiem czy to była jakaś aktualizacja czy nie, teraz mi wyskoczyło. Żeby moi pracownicy mogli pracować 300 minut to muszę kupić certyfikat za 58k złota, bez niego mogę wykonywać pracę tylko przez 60 minut. Zebrać 58k złota może nie będzie problemem, Ci którzy już mają swoje działki to nie jest żaden problem, dla graczy którzy dopiero co wbili to jest masakra

Gdzie jest ten certyfikat? Nigdzie go nie widzę.

Certyfikat masz w lewym górnym rogu, zaraz pod ilością Twojego złota.


(18-08-2019 11:37)micek181 napisał(a):  A ja z takich zapytaniem, jak wogole wpłacic i przez co do tego scattera aby aktywowac konto ? Jakies porady zpraszam na priv badz gg ... z gory bylbym wdizeczny

Aby aktywować portfel Scatter musisz posiadać odpowiednią ilość EOS, kupisz to na większości giełd.
https://coinmarketcap.com/currencies/eos/#markets
W samym portfelu Scatter
1. Generate key
2. wybierasz Eos
3. wybierasz key
4. zapisujesz sobie klucz.
Potem już w gotowym portfelu.
1. Create one now.
2. Exchange
3. wpisujesz swoją dowolną nazwę - taki identyfikator (12 znaków)
4. wysyłasz podaną kwotę EOS na podany adres ( pamiętaj o memo)
4. po wysłaniu CLICK AFTER TRANSFER
5. logujesz się do gry Tongue





(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Pamiętaj, że wysyłając jakąkolwiek kasę możesz ją stracić, twórca może się zwinąć Tongue
Jeżeli masz jakieś wolne środki to jasne, że warto, Po wprowadzeniu certyfikatu jest masa zachodu z graniem właśnie bez niego (duża strata czasu). Poza tym inwestycja w sprzęt dla 1 pracownika zwróci Ci się w ciągu 2 dni? jego pracy, dalej czysty zysk.


(18-08-2019 22:31)Borsuk1 napisał(a):  Gdzie sprawdzacie kurs tego pgl? Bo ja na jednej stronie widzę, że kosztuje 0.3$, a na innej 0,1$

Osobiście wymianę eos / pgl przeprowadzałem na stronie
https://eosdaq.com/exchange/PGL_EOS

cczarek123, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2019 16:48 przez cczarek123.)
Glosy: przesmyk345 (+1)
19-08-2019 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przesmyk345 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 178
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 107 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 65.05
Post: #50
RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS
(18-08-2019 22:50)BTC-analityk napisał(a):  
(18-08-2019 21:13)Sokół89 napisał(a):  Warto zainwestować trochę w to na początek? dajmy na to kupić 100 000 golda? i zainwestować w ten certyfikat i jakiś sprzęt dla każdegoSmile

Ciekaw jestem co ci odpowie autor tematu na twoje pytaniaJerk bo jak na ten czas widze wrzucil linki refki srefki i milczy nie podpowiadajac nic nikomu facepalm

Przepraszam, byłem na dłuższym wyjeżdzie i niestety nie byłem w stanie z przyczyn technicznych odpowiadać regularnie Smile Od Ciebie nie otrzymałem żadnej wiadomości w PW póki co, tak więc jeśli ktoś poprosi mnie o jakąś pomoc, to pomogę na tyle, na ile możliwości mi pomogą - zazwyczaj odpowiadam na jakieś pytania w wiadomościach prywatnych, które do mnie przychodzą Smile Jeśli ktoś długo czekał na odpowiedź i poczuł sie olany, to bardzo przepraszam, nie było to moją intencją Smile Sam póki co jeszcze odkrywam możliwości gry, więc rady są póki co dość skromne, ale mam nadzieję, że z czasem się to zmieni Smile Dziękuję również cczarek123 za wrzucenie instrukcji założenia portfela Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2019 16:11 przez przesmyk345.)
20-08-2019 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fairlaunch projektu #SHIP na sieci #TON rabicz 0 181 30-01-2024 13:06
Ostatni post: rabicz
Star Prospectors WAX-P BTC-analityk 28 7,239 03-05-2020 09:20
Ostatni post: BTC-analityk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości