Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTCshare - start w czerwcu.

Autor Wiadomość
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #161
RE: PTCshare - start w czerwcu.
Sprawdź:
Powtórzę. Nie muszę bo zrobiłem to w tym wątku Big Grin

https://zarabiam.com/Temat-FUTURENET-rev...1?page=178

Po co mam pisać 2 razy to samo w dwóch osobnych wątkach? Każdy zainteresowany może wejść i poczytać.
Teraz masz w dupie co pisał rafi a rok temu jemu wchodziłeś w dupę Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2019 06:30 przez santaclous.)
21-11-2019 06:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: PTCshare - start w czerwcu.
(21-11-2019 06:29)santaclous napisał(a):  Powtórzę. Nie muszę bo zrobiłem to w tym wątku Big Grin

https://zarabiam.com/Temat-FUTURENET-rev...1?page=178

Po co mam pisać 2 razy to samo w dwóch osobnych wątkach? Każdy zainteresowany może wejść i poczytać.
Teraz masz w dupie co pisał rafi a rok temu jemu wchodziłeś w dupę Big Grin
Bo w niektórych kwestiach się zgadzałem? Ty jesteś zwyczajnie chory na głowę typie beka

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Nawet podlinkować nie umiesz.. 404 not found.

Nadal mam utopione ponad 60000 w ZUSie i nic nie dostanę w zamian. To gorsza inwestycja niż w Amber Gold, bo Amber Gold był dla chętnych a nie przymusowy.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2019 10:29 przez kolorpurpury.)
21-11-2019 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Doorm Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 267.00
Post: #163
PTCshare - start w czerwcu.
Jak utrzymać się w grupie BAP i jednocse ie wypłacać?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
21-11-2019 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #164
RE: PTCshare - start w czerwcu.
(21-11-2019 10:49)Doorm napisał(a):  Jak utrzymać się w grupie BAP i jednocse ie wypłacać?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jak po naliczeniu danego dnia Twoje BAP spadną poniżej danej grupy to reinwestujesz tylko tyle, żeby na nowo wrócić do tej grupy z delikatną nadwyżką przed kolejnym naliczeniem. Resztę zostawiasz na balance.

Teraz podam ceny za 1 BAP i prowizje na markecie.

Cena za 1 BAP, gdy kupujesz BULK ADS: 0,00042373
Cena za 1 BAP w momencie naliczenie reklamy: 0,000485
Za każdy 1 BAP w momencie naliczenia, jeśli inwestujemy w BULK ADS zarabiamy zatem na czysto 0,00006127$

Prowizje na markecie:
Jeśli sprzedajesz BAP: 3% prowizji w $
Jeśli kupujesz BAP: 5% prowizji w BAP


Przykład przy obecnych cenach:

Jeśli zakupisz na markecie BAP na kwotę 10$ (sprzedający otrzyma 9.70$ za 47619 BAP) po cenie 0.00021$ za 1 BAP otrzymasz 45238 BAP, które w naliczeniach są warte łącznie 21,94$

Samo PTCshare na tej transakcji zarobiło (czy też zredukowało zobowiązanie): 2378 BAP i 0.30$.

Przyjmując, że sprzedający wcześniej otrzymał BAP kupując BULK ADS musiał wydać na 47619 BAP - 20,1776$

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2019 12:39 przez kolorpurpury.)
22-11-2019 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #165
RE: PTCshare - start w czerwcu.
A mi link działa. Dziwne. Może źle klikasz?

Mam pytanie. Jeśli kupisz na bazarze telewizor i po miesiącu przyjdzie do ciebie policja i ci powie, że ten telewizor pochodzi z kradzieży to jak myślisz co się stanie ? Zostawią Ci ten telewizor czy wezmą?
24-11-2019 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #166
RE: PTCshare - start w czerwcu.
(24-11-2019 17:12)santaclous napisał(a):  A mi link działa. Dziwne. Może źle klikasz?

Mam pytanie. Jeśli kupisz na bazarze telewizor i po miesiącu przyjdzie do ciebie policja i ci powie, że ten telewizor pochodzi z kradzieży to jak myślisz co się stanie ? Zostawią Ci ten telewizor czy wezmą?
A co ma telewizor do rzeczy? A jak przyjdzie policja do ZUSu i powie, że to piramida finansowa i wszystkie te pieniądze pochodzą z kradzieży, bo zabrano je ludziom pod przymusem to jak myślisz ile tam zostało i ile odzyskasz? Bo ja liczę na jakieś 300 zł z moich 60000 zł, które mi pod przymusem kazali tam wpłacić.

Teraz powiedz jak się telewizor odnosi do PTCshare tylko upewnij się, że znasz wszystkie fakty a nie jak to masz w zwyczaju coś sobie ubzdurać i uznawać to jako fakt.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


A i przypominam. W PTCshare wpłacasz pieniądze DOBROWOLNIE, więc nigdy nikt nie może uznać ich jako kradzież. Gdyby PTCshare kogoś ZMUSZAŁO (jak ZUS) wtedy są do tego podstawy.

Jeśli oczywiście PTCshare komuś ukradnie pieniądze (włamie mu się na portfel krypto czy konto bankowe albo napadbie kogoś na ulicy i policja udowodni, że ja dostałem wypłatę WŁAŚNIE Z TYCH PIENIĘDZY to wtedy się zgodzę - mogą mi je zabrać.)

Tak samo jak ktoś udowodni, że okradłeś ludzi, którzy wysłali sms premium nie znając jego wartości lub nie wiedząc, że będą otrzymywać płatne subkrypcje. Teoretycznie kest stopka, która o tym informuje ale jeśli content na stronie jest fejkowy - jest to kradzież. Bo wiele sub sms oferuje coś za te smsy czego tak naprawdę NIE MA a real content tam to rzadkość. Do ilu zarabiaczy na oszukiwaniu ludzi z SUB sms przyszła policja?


Santaclounie jak już udzielasz się na zarabiam.com z ujemną liczbą postów (ciekawe) to może się pochwalisz na czym Ty zarabiasz?

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 17:28 przez kolorpurpury.)
24-11-2019 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doorm Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 38 +

Forum Gold: 267.00
Post: #167
PTCshare - start w czerwcu.
Wszystko jest piramidą. Bez sensu się kłócić, są programy które w jakiś sposób inny jak wpłaty zarabiają dodatkowo. Ale co najważniejsze. Po to jest forum, aby sobie pomagać A programy aby dawały nam zarobić. Mi osobiście, choć zarejestrowałem się w prelunch do PTC, to kolorpurpury pomaga aby się odnaleźć więc żadnym naganiaczem nie jest. Skończcie tę dyskusję bez sensu. Ważne jest abyśmy mogli zarobić. A jeśli ktoś głębiej siedzi w temacie i pomaga bez korzyści. Ukłon.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Glosy: kolorpurpury (+1)
24-11-2019 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #168
RE: PTCshare - start w czerwcu.
(24-11-2019 17:12)santaclous napisał(a):  A mi link działa. Dziwne. Może źle klikasz?

Mam pytanie. Jeśli kupisz na bazarze telewizor i po miesiącu przyjdzie do ciebie policja i ci powie, że ten telewizor pochodzi z kradzieży to jak myślisz co się stanie ? Zostawią Ci ten telewizor czy wezmą?

Na komputerze zadziałał. No i do czego tam się odnosisz? Co Ty tam niby wytłumaczyłeś? Zacytuję:

"...nie będę Ci tłumaczył od podstaw jak funkcjonuje ZUZ bo to nie jest wątek o Zuzie ani o SMSach tylko o FutureScamie." Do tematu ZUSu ani razu się nie odniosłeś. Jedyne co napisałeś, to że nie będziesz mi tłumaczył jak działa ta piramida finansowa. Ja wiem doskonale, nawet lepiej od Ciebie jak działa ZUS. NIE DZIAŁA to przede wszystkim bo jeszcze NIKT z niego nie wyciągnął tyle co wpłacił lub więcej. ZAWSZE MNIEJ LUB WCALE.

"Nie mądruję bo jak widzę jakie głupoty naganiaczy powielasz..." - nie zacytowałeś niczego co powielam od naganiaczy, niczego a później mi wmówiłeś coś czego NIGDY NIKOMU NIE NAPISAŁEM, bo jak zwykle pasowało Ci do tego co sobie ubzdurałeś i uznałeś jako fakt.

"Większej głupoty nie mogłeś napisać.
Jakie wcześniej firmy bazowały na tym „produkcie” reklamowym?
A tak ! Banners Brokers - padło,
Co tam było jeszcze?
A tak ! Traffic Monsoon – padło.

FutureAdPro – Z tego co widać to już też pada.

Te niby reklamy to tylko przykrywka dla ludu żeby szybko się nie połapali w czym uczestniczą"
- napisałeś mi to do tego, że napisałem że na Aliexpress i w Biedronce też sa PSEUDOPRODUKTY. Nie odniosłeś się, uznałeś że Ci tutaj przypasuje gadka o reklamach w bannersbroker. Ja nie napisałem ani słowa o reklamach ale nie miałeś jak się odnieść to zacząłeś się pluć o reklamach. Reklamy (te wykupowane jako paczki reklamowe) służą tylko i wyłącznie do tego, żeby był sposób naliczania polegający na aktywności i zachęcający ewentualnie do dokupienia czegoś do tych reklam (co już wtedy jest produktem). Wytłumaczę na przykładzie PTCshare. BULK ADS nie są produktem, na którym zarabia PTCshare, bo otrzymujesz za nie BAP warte więcej niż wydajesz. Natomiast do BULK ADS możesz dokupić opcję wyświetlania reklamy 15 lub 30 sekund, opcję skupienia się na reklamie (musisz mieć otwartą zakładkę z tą reklamą żeby leciał czas, nie możesz sobie otworzyć w nowej karcie i robić czegoś innego) dodatkowe wyświetlenia bannerów itp. I to już SĄ PRODUKTY, bo nic innego niż reklamę za to nie dostajesz. Są też Login ADS, Fixed Ads, Pure Ads Wyświetlenia bannerów itp. za które kupujący nie dostaje ŻADNYCH profitów. I są to produkty.

Włożyłeś mi więc słowa, których nigdy nie powiedziałem tylko dlatego, że mówili je INNI czy NAGANIACZE.

"Znowu piszesz te same brednie naganiaczy.

Oczywiście, że nikt mnie nie zmusza. Ale to jest moja życiowa szansa! Wchodź! Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"
- tutaj odpowiedziałeś mi na to, że napisałem, że inwestycja jest DOBROWOLNA ale żeby Ci pasowało do Twojej teorii włożyłeś mi w usta słowa o ŻYCIOWYCH SZANSACH itp.
Nigdy ich nie użyłem, natomiast DOBROWOLNOŚĆ inwestycji to FAKT a nie brednie więc się ośmieszyłeś, bo gdybyś mi nie wkładał do ust słów, których nigdy nie powiedziałem to byś nie miał jak się odnieść ze swoimi bredniami biedaku.

"Czekaj Wink
„Pora na ujawnienie kolejnej sprawy z pewną dużą firmą na F… która wg nas i dowodów które zebraliśmy od roku jest jedną wielką międzynarodową piramidą finansową”

https://kryptowaluty.expert/czy-to-konie...-dyskusja/"
- a to była odpowiedź na to, że napisałem "czekam na tą prokuraturę" - no i nadal czekam i nikt nie zapukał jeszcze :*


Jesteś żałosny santaclounie. Następnym razem odnoś się bezpośrednio do cytatów i nic nie dodawaj. Zobaczymy jaki będziesz mądry nie wkładając ludziom do ust słów których nie powiedzieli tylko po to, żeby Ci pasowały do Twoich teorii.

Brzydzę się naganiaczami i takimi oszustami jak Ty również.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 18:33 przez kolorpurpury.)
24-11-2019 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prymul1 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,569
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1108 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 447.00
Post: #169
RE: PTCshare - start w czerwcu.
Czy ktoś ma aktualnie wykupione "Mini Upgrade"? Opłaca się to kupować? Jakie są z tego naliczenia? Będę wdzięczny z odpowiedź Smile
24-11-2019 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #170
RE: PTCshare - start w czerwcu.
(24-11-2019 18:53)prymul1 napisał(a):  Czy ktoś ma aktualnie wykupione "Mini Upgrade"? Opłaca się to kupować? Jakie są z tego naliczenia? Będę wdzięczny z odpowiedź Smile
Nie opłaca się kompletnie. Jak jest market bardzo mało ludzi kupuje BULK ADS więc naliczenia z tego mogą być bardzo znikome. Strata kasy. Ten upgrade w obecnej formie opłaca się tylko i wyłącznie jak ma go mało osób i jak jest boom na kupowanie BULK ADS.

Jedynie, gdy ktoś chce szybciej zamienić BAP na kasę i ma opcję albo market albo upgrade to tak, ale to też ryzykowne czy finalnie to wyjdzie lepiej niż na markecie. Ja bym nie ryzykował.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


Gdzieś wyżej podawałem wyliczenia ile reklam musi naliczyć ten upgrade, żeby sam w sobie był opłacalny czyli w którym momencie zwraca się również jego koszt z naliczeń. To dosyć duże sumy, które mało komu się naliczyły. Ewidentnie SUU to forma zbicia zobowiązania dla PTCShare.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 19:37 przez kolorpurpury.)
24-11-2019 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Btc Mining - nowa maszyna do wydobywania w chmurze(darmowe 10usdt na start) miron830 2 150 Dzisiaj 09:17
Ostatni post: miron830
  AutoHashMining.com - system autopilota do wydobywania bitcoinów bonus200GHS na start miron830 11 784 Wczoraj 13:36
Ostatni post: zbyszek
  Dmcai dochodowy robot do codziennej kwantyfikacji-bonus na start na kilka transakcji miron830 2 342 15-04-2024 10:49
Ostatni post: miron830
  Ltcautomining.com - kopalnia LITECOIN z bonusem 100ghs na start miron830 11 800 14-04-2024 00:03
Ostatni post: miron830
  LegitDogeMining - kopanie dogecoin w chmurze( 100ghs na start) miron830 1 145 10-04-2024 23:05
Ostatni post: miron830

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości