Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szkrot oszust?

Autor Wiadomość
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 962.65
Post: #81
RE: szkrot oszust?
Sprawdź:
(04-03-2019 00:39)Assasinoo napisał(a):  btw jesteś jakiś upośledzony lub niepełnosprawny

(04-03-2019 00:47)szkrot napisał(a):  Właśnie myślałem ze ankiety to będzie moja praca

Tak LolLolLol

Idz czlowieku do roboty, splac te pozyczki i przestan pisac te wysrywy. Kto Ci w ogole daje te chwilowki?!
Glosy: fusek (+1)
04-03-2019 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #82
RE: szkrot oszust?
twardy wpisz w Google "chwilówka" i pożyczaj Jerk
Co jak co ale prędko nie przekopiesz wszystkiego^^
04-03-2019 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szkrot Offline
ZAKAZ TRANSAKCJI
*

Liczba postów: 275
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 0.00
Post: #83
RE: szkrot oszust?
Jak miałem czysta historie to dla bezrobotnych nawet dawałi ,no chce splacic ale kolega juz milczy na tel i mowi ze zgłasza ,wiec nie poczeka bo nie ufa

szkrot, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
04-03-2019 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polmos Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 254
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 0.00
Post: #84
RE: szkrot oszust?
To naprawdę takie dziwne , że Ci nie ufam po tym jak perfidnie mnie okradłeś? Powiedziałem Ci z góry, że chcę numer do jednego z Twoich rodziców i wtedy mogę poczekać jeszczę bo będę miał jakąkolwiek pewność, że nie olejesz sprawy bo Cię ktoś przypilnuje. Żadnej pewności nie mam, że kasa z ankiet nie pójdzie na granie czy w ogóle kiedykolwiek zaczniesz pracę. Dałem Ci szansę i poczekałem tak jak sam chciałeś do poniedziałku. Jedyne moje zabezpieczenie to kontakt z Twoimi rodzicami. Chcieć to ja też chcę dużo, a teraz dzięki Tobie jestem w plecy.

Polmos, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2018.
04-03-2019 05:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #85
RE: szkrot oszust?
Po jakiemu on pisze. Serio coś z nim nie tak. A może ma 12 lat i boi się pracy w realu
04-03-2019 05:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polmos Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 254
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 0.00
Post: #86
RE: szkrot oszust?
Do 15 marca odda wszystkim, ciekawe jak jeżeli mi jest winny 120zł. A z tych jego ankiet(chociaż w to nie wierzę) otrzyma 130zł. Ja się jasno określiłem. Numer do Twojego rodzica , przedstawiam sprawę. Daję konkretny termin i czekam. W innym wypadku polubownie nie odzyskam kasy i taka jest prawda. Problem z hazardem, którego nie wyleczy się pójściem do pracy. Kupa długów , problemy z prawem i ja mam wierzyć mu na co? Na to co piszę, nigdy w życiu szkrot. Masz czas do jutra do 15.

Polmos, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2018.
04-03-2019 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szkrot Offline
ZAKAZ TRANSAKCJI
*

Liczba postów: 275
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 0.00
Post: #87
RE: szkrot oszust?
130zl w sensie ze 50 kod dla,adama , teszta dla polmos a za tydzień idę do pracy wiec szybko bym mial na,spłatę , pan polmos mysli ze ja będę rozdawal numery rodziców i goście będą męczarnie robić matce kiedy oddam ,jeśli to samo ja,powiem a,oni liczą ze matka jak innych wpłaciła to innych splaci a ja potem jej ? Ciekawe z czego ona splaci juz ? Zresztą ojciec twardo mowi ,narobil problemu i niech sie nauczy i juz,ze matka cos wpłaciła to awantura ,zresztą byla awantura ze gowno go obchodzi a zona spokojnie pracować nie moze ,kolega zgłasza ,to w pierdlu napewni odrobię ,jak jedne zgłoszenie jewszcze i siedzę ,do tego mam ojca takiego ze zabrał by telefon i wtedy szukaj w polu splat a on jest pierwsza osoba co by mnie chętnie posadził ale kolega nie rozumie,jeśli kolega zgłasza wiec musze splacac tam gdzie brak zgłoszenia u adama ,bo jak juz jest zgłoszenie to wszystko jedno a splacac tam gdzie brak bo będzie gorzej ,jeśli kolega chce mnie udupic zamiast poczekać na spłatę ,jakbym mial olać kolegę to bym nie wysylal dowodu a proszę tylko czas do 15 marca ,jeśli mam miec wtedy swoja kasę zarobiona juz do raczki i nie będzie czyli ściema i poszło na hazard i wtedy adam z polomosem wiedza co maja robić

szkrot, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
04-03-2019 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polmos Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 254
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 0.00
Post: #88
RE: szkrot oszust?
Aha, czyli to że chcę odzyskać swoje pieniądze i zgłosić sprawę na Policję świadczy o tym, że możesz olać mnie i spłacić kogoś innego? No ręcę opadają...najpierw kupuje "doładowania po czym okazuje się , że to pożyczka. Później takie pierdolamento z jego strony. Jeżeli to pożyczka to ja zaraz sprawdzę ile chwilówki biorą za dzień i wtedy się policzę. Masz 28 lat człowieku , a Twoje rozumowanie jest na poziomie 12 latka. Nie wiem jak reszta co jesteś winny im kasę , ale zwyczajnie mi się nie chce wierzyć w oddanie do 15 jakichkolwiek pieniędzy.

Polmos, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2018.
04-03-2019 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szkrot Offline
ZAKAZ TRANSAKCJI
*

Liczba postów: 275
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 0.00
Post: #89
RE: szkrot oszust?
Człowieku nie widzisz ze ja spłacam tam gdzie moge miec problemy ? Ty zgłosisz to sprawa jest z urzędu scigana i będę juz udupiony ,wiec logiczne ze jeśli dostałem zakaz handlu na miesiąc a poprosiłem na,stale ,to chce splacic i miec spokoj ,tam gdzie mam największe problemy , chwilówki spore długi ale spokój z policja a osoby prywatne wielki problem ale on nie jest większy jak ktoś zglosi na policje ,bo wtedy ja,splace ale i tam mam przewalone i wtedy to nie ma różnicy czy splace odrazu czy za dwa miesiące ,juz ostatnio mnie zgłosił wiec dobrze wiem co grane ,większy problem jest ,ci co jeszcze nie zgłosili ,bo moze być jeszcze gorzej ,wiec panowie adam i polmos poczekajcie a,splace na boga

Powtarzam z,wami mam największy problem i jeśli mam jakas kasę to wy jesteście głównym celem do spłaty a bez policji tym bardziej ,bo paradoks polega na tym ,ze jak jest zgłoszenie na,policji to oni spokojnie,czekaja na,kasę a ja,spłacam tych co mogą,zgłosić i moge miec większe problemy , niż,ci co zgłosili ,bo tych i tak musze splacic ale spłacam w drugiej kolejności a,spłacam tam gdzie mogą być kolejne zgłoszenia ,wiec panowie , nie zglaszajac ,szybciej zostaniecie kasę i bardziej sie was boje,rozumiem ze nie ufacie u chcecie sie zabezpieczyć ale proszę poczekać i zaufać ,jestem w kontakcie a,kasa w każdej chwili moze dojść

szkrot, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2019 15:44 przez szkrot.)
04-03-2019 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polmos Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 254
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 0.00
Post: #90
RE: szkrot oszust?
Nie wiem jak reszta , ale ok. Napisz tu w temacie konkretny czas spłaty. Ile , do kiedy i jaka kwota. Nie chcę odpowiedzi czekam na to czy pójdę do pracy żeby to spłacić. Tylko konkret !

Polmos, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2018.
04-03-2019 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  mcmaks - oszust vcc bambi 9 2,064 19-05-2021 19:13
Ostatni post: Hybrid1990
  Janush88 oszust Slukas122 6 3,133 22-07-2020 18:00
Ostatni post: Majka
  Enterspacja - Oszust ? Krzychu102 6 2,498 01-06-2020 19:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Oszust - Ratchet18 kamillowad 2 2,814 28-02-2020 22:08
Ostatni post: Hybrid1990
  Erenee oszust? lord21 3 2,964 21-02-2020 22:34
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości