Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba

Autor Wiadomość
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #11
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Sprawdź:
Perfekcjonizm jest zgubny Jerk

Działaj dalej! Smile
17-03-2019 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #12
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Ciśnij stary ciśnij! bo trafiłeś, jak się przyłożysz i poświęcisz więcej czasu Twoje zarobki wzrosną!
Glosy: Czaq (+1)
22-03-2019 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #13
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Ciekawie się zapowiada Wink
Cytat:Zabrakło mi czasu i pomysłów na nowe filmiki, a większość czasu ulokowałem na stronę. I jest to zabawne, ale wciąż nie ukończyłem, mogłoby się wydawać, banalnego landing page facepalm
Moim zdaniem powinieneś sobie przeanalizować jaki możliwy zysk i ruch będziesz miał na stronie. Przydaje się to przy wyborze hostingu, opracowaniu ile czasu zamierzasz poświęcić oraz jakie zyski będą możliwe z danej witryny. Czasami warto też przejść do kolejnych działań i nie zaprzątać sobie głowy pomniejszymi działaniami.

[Obrazek: image.png]
23-03-2019 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy. Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Jako że niedziela dobiega końca, przyszedłem zdać raport z minionego tygodnia.

Co zrobiłem?
Cały tydzień próbowałem się uporać ze stroną i w końcu się udało. Wordpress doprowadził mnie do szału więc postawiłem stronę na szablonie html, który dosyć bardzo edytowałem pod swoje potrzeby. Problem mam ciągle z optymalizacją - wynik 60 nie pociesza. Filmik prezentujący jej "działanie" przysporzył mi dużo problemów. After Effects odmówił posłuszeństwa i zanim udało mi się znaleźć oraz naprawić błąd minęły dwa dni. Tak czy siak, strona skończona, a ja właśnie popijając herbatkę patrzę jak wideo uploaduje się na youtube Cool

Linkowanie strony zacząłem delikatnie 2 dni temu. Póki co nic się nie rusza, ale wiem że to czasochłonny i długoterminowy proces więc działam i czekam na efekty Smile Ciągle pracuję też nad optymalizacją.

Jak dolary? Jerk2
Jako że znów cały tydzień poświęciłem na coś innego, zarobek był pasywny
OGAds - 1.41$

Plan na następny tydzień
- kontynuować linkowanie strony po trochę, najlepiej codziennie
- doszlifowanie strony, szczególnie pod kątem optymalizacji
- poprawić jeden z poprzednich filmików, ponieważ popełniłem błąd przez który w ogóle nie konwertuje, a niszę uważam za dobrą
- wykminić 5 złotych na paypala, aby móc kupić nową domenę i lecieć z kolejną stronką, bo czemu nie Big Grin (niestety nie bardzo mam z czego doładować to konto, a z OGAds wypłatę można zlecić dopiero od 50$, więc jeśli ktoś poleciłby jakiś sposób, to byłbym bardzo wdzięczny)

Cytat:Moim zdaniem powinieneś sobie przeanalizować jaki możliwy zysk i ruch będziesz miał na stronie. Przydaje się to przy wyborze hostingu, opracowaniu ile czasu zamierzasz poświęcić oraz jakie zyski będą możliwe z danej witryny. Czasami warto też przejść do kolejnych działań i nie zaprzątać sobie głowy pomniejszymi działaniami.
Dzięki za poradę, przy kolejnej stronie muszę wziąć to pod uwagę, bo na tą pierwszą wywaliłem chyba zbyt dużo kasy w stosunku do tego jaki mogę mieć ruch i przychód :\ Ale człowiek uczy się na błędach, a szczególnie dobrze na swoich - więc krótka analiza i dalej do przodu.

To by było na tyle, więc do niedzieli. Peace out! Big Grin
24-03-2019 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Surimi Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Konkretne wpisy, rozpisane co jak i gdzie, elegancko to wygląda Big Grin ze stroną na html to jest dobrze, że właśnie można ją bardzo łatwo edytować pod własne potrzeby. Wordpress ma duże większe możliwości, pluginy itp. ale musisz sobie zadać pytanie czy jest Ci to potrzebne. Pozdro Big Grin
24-03-2019 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #16
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
HTML ma jeszcze jeden plus - zżera o wiele mniejsze zasoby, a dzięki temu zawsze możesz postawić więcej stron na jednym hoście.

Dodatkowy atut to szybkość zmian, przenoszenia z hosta na host oraz co najlepsze - nie trzeba o tym myśleć Jerk2 jak o WP, gdzie co chwila jakiś update.
25-03-2019 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vutas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
co sie lenisz hehe dzialaj dzialaj zycze dużo kasiory
25-03-2019 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy. Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Właśnie przyszedł czas na kolejny wpis! A więc..

Jak minął tydzień?
Systematycznie dodaję linki do strony i staram się ją optymalizować, chociaż to wcale nie jest proste, bo wskaźnik skacze sobie z 59 do 70 punktów, a póki co nie do końca wiem dlaczego tak się dzieje. Napotkał mnie również mały "problem", o ile można go tak nazwać. Nawet po wpisaniu nazwy strony nie wyświetla się ona w wynikach wyszukiwania, czy coś jest z nią nie tak? Gdy wstukam adres normalnie przenosi mnie do witryny, więc nie bardzo wiem jak to działa, ale nadal sobie linkuję i patrzę na rozwój sytuacji.

Jak stoję z zarobkiem?
OGAds - 2,74$

Co zauważyłem? Im ładniejsza pogoda, tym mniej leadów.. Undecided

Następny tydzień

- usprawnić swój "plan dnia", bo działam strasznie chaotycznie i potrafię tak namieszać, że śpię 4 godziny a nie zrobię nawet treningu facepalm
- linkować stronę i patrzeć co się dzieje
- pomyśleć nad jakimś filmikiem

Może coś jeszcze dojdzie, zależy jak szybko uporam się z tym co najważniejsze.

Najbardziej jednak zależy mi na ułożeniu dobrego planu, bo przez cały nieład czuję się zmęczony i nie mam siły na robienie czegokolwiek w kierunku moich dolarów, a im dłużej to trwa - tym gorzej. Liczę że się uda, więc do niedzieli, peace out! Big Grin
31-03-2019 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #19
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Co dziennik to widzę masę linków. Google głupie nie jest i jeżeli zauważa że ktoś buduje ogromne zaplecze linków to z czasem szybko dochodzi do wniosku, że to w celach rankingowych. Nie sztuka to ilość, a jakość i mimo wszystko naturalność Big Grin

Co do strony próbowałeś komendy "site:domena.com"?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2019 22:50 przez adamcio99922.)
31-03-2019 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suchy. Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba
Myślę, że nie dodawałam zbyt wielu linków, a sytuacja miała miejsce chyba od początku, jeszcze przed rozpoczęciem linkowania.

A komendy nie próbowałem, do czego ona służy?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2019 05:58 przez suchy..)
01-04-2019 04:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,333 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,605 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,076 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) Lanserek 858 326,935 11-01-2021 23:40
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. BERDIPL 23 10,242 16-08-2020 13:16
Ostatni post: braun521

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości