Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie zaplecza od zera

Autor Wiadomość
Juniorek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #31
RE: Tworzenie zaplecza od zera
Sprawdź:
Dobra, skoro piszecie mi tutaj ze nie ma znaczenia ilosc linkow tylko ich skutecznosc to jak sprawdzic czy te linki sa wartosciowe dla danej witryny? Bo skoro 100 dobrych linkow podobnych jesli chodzi o tematyke jest lepszych niz np 500 linkow pozyskanych z calkiem innych kategorii to moze byloby to cos co moze mi bardzo pomoc Wink!

Nie mam pojecia jak analizowac strone konkurencji w danym slowie kluczowym, oczywiscie mam do nich dostep do top10 ale znam ich PR TR i ile maja tych linkow i poza tym jeszcze DA i to wszystko ;p

Zarabiam od wielu wielu lat...
27-12-2018 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Yabuza Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 276
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 57 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 71.00
Post: #32
RE: Tworzenie zaplecza od zera
(27-12-2018 10:54)Juniorek napisał(a):  Dobra, skoro piszecie mi tutaj ze nie ma znaczenia ilosc linkow tylko ich skutecznosc to jak sprawdzic czy te linki sa wartosciowe dla danej witryny? Bo skoro 100 dobrych linkow podobnych jesli chodzi o tematyke jest lepszych niz np 500 linkow pozyskanych z calkiem innych kategorii to moze byloby to cos co moze mi bardzo pomoc Wink!

Nie mam pojecia jak analizowac strone konkurencji w danym slowie kluczowym, oczywiscie mam do nich dostep do top10 ale znam ich PR TR i ile maja tych linkow i poza tym jeszcze DA i to wszystko ;p

Z góry nigdy nie wiadomo jaką wartość daje link danej witrynie. Oto cała magia Seo Wink Umieszczając link na danej stronie, gdy zostanie zaaindexowana korzystamy z narzędzi do analizy linków. Jednym z najbardziej znanych narzędzi do analizy linków jest ahrefs (i nie tylko do analizy linków). Co do zaplecza warto stworzyć wysokiej jakości strony tematyczne. Z czasem można ich użyć do pozycjonowania swoich stron.
28-12-2018 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Tworzenie zaplecza od zera
(27-12-2018 10:54)Juniorek napisał(a):  Dobra, skoro piszecie mi tutaj ze nie ma znaczenia ilosc linkow tylko ich skutecznosc to jak sprawdzic czy te linki sa wartosciowe dla danej witryny? Bo skoro 100 dobrych linkow podobnych jesli chodzi o tematyke jest lepszych niz np 500 linkow pozyskanych z calkiem innych kategorii to moze byloby to cos co moze mi bardzo pomoc Wink!

Nie mam pojecia jak analizowac strone konkurencji w danym slowie kluczowym, oczywiscie mam do nich dostep do top10 ale znam ich PR TR i ile maja tych linkow i poza tym jeszcze DA i to wszystko ;p
W sumie ja rzadko sprawdzam dokładnie jakiej jakości może być link, bo po paru latach pewne mechanizmy wyrabiają się same.

Po pierwsze tematyczność - jeżeli masz stronę o zdrowiu, to nie będziesz raczej linkować ze stron poświęconych motoryzacji.

Po drugie ruch na stronie z której linkujesz - do końca tego nie wiadomo, ale wiele osób uważa, że ma to wpływ na "moc" linków.

Po trzecie lepiej sprawdzają się duże serwisy niż strony typu one-site, choć wszystko zależy od... patrz kolejny punkt

Po czwarte LINKI. Jeżeli postawisz sobie stronę pod zaplecze na nowej domenie, a tam wrzucisz 2-3 posty, to właśnie straciłeś pieniądz i czas. No chyba, że stawiasz na darmowych aliasach, to tracisz tylko czas. Siłę linków prowadzących do strony możesz sprawdzić MOZ Bar'em. Są tam współczynniki PA/DA, które obliczane są z linków przychodzących. Im wyższe staty, tym lepiej. U mnie strony, które mają te współczynniki na poziomie 20-30 nie są jakoś super mocne, ale odpowiednia ilość takich stron potrafi dać przewagę. Inaczej ma się sytuacja w przypadku stron gdzie PA/DA waha się w okolicach 50 - jak już linki się zaindeksują, to czuć różnicę.

I nie wiem co tam jeszcze można dodać. To wszystko co napisałem jest sctricte z mojego doświadczenia. Ilu Seo-wców, tyle opinii.

Pamiętaj, żeby dbać o profil linków w taki sposób, by był urozmaicony. Jeżeli postawisz wyłącznie na zaplecze bez linkowania z innego typu stron, to za długo nie pociągniesz.

No i zapytam jeszcze raz: Czy to zaplecze jest Ci rzeczywiście potrzebne i jak długo Twoja strona istnieje? Big Grin Można zdobyć wiele mocnych linków bez zakładania zaplecza. Jeśli po pewnym czasie natrafisz na "mur" czyli pozycje w ogóle nie będą chciały pójść w górę, to wtedy można zdecydować o budowie zaplecza. Szkoda czasu i pieniędzy.
28-12-2018 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #34
RE: Tworzenie zaplecza od zera
Po pewnym czasie myśleć o budowie zaplecza? Ot tak to zaplecze siły nie nabierze. Potrzeba czasu na podlinkowanie go. Niech spokojnie sobie buduje jak chce to za jakiś czas zaplecze będzie mocne i linki będą jak znalazł Smile W wolnej chwili sobie budować a potem przywalić niczym z Wikipedii czy Microsoftu Wink takim "turbo linkiem"...
Zaplecze nie jest aż tak drogie jeśli jest dobre w stosunku do tego co daje ale kosztuje czasu i pracy. Na darmowych platformach też można działać ale pełną kontrolę ma się na swoim jednak tylko.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
28-12-2018 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzenie aplikacji mobilnych kosa12341 2 2,526 02-12-2021 16:13
Ostatni post: kosa12341
  Tworzenie stron i sklepów fruzz 7 3,160 26-11-2017 09:33
Ostatni post: sheko12
Smile Masowe tworzenie kont meil. Możliwe? metro9512 4 2,119 13-01-2017 22:18
Ostatni post: metro9512
  tworzenie kont bankowy z baneru reklamowego maciej275 3 1,180 11-11-2015 21:30
Ostatni post: rachman
  Tworzenie aplikacji mobilnych Slight 3 1,067 04-08-2015 12:17
Ostatni post: Haxite

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości