Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :) » Przemyślane typy, zawsze do godziny 16:30

Autor Wiadomość
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #41
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Sprawdź:
Czwarty kupon na plus Smile.

Na dzisiaj tak:

1. Zalgiris Kowno - Zenis St. Petersburg (koszykowka)

Atakuję Euroligę i po raz kolejny celuję w over punktów. Bardzo niska linia, czyli 144,5. Uważam, że taka linia na spokojnie zostanie pokryta.

Typ: over 144,5 punktów kurs:1,42

2. Heroic - Endpoint (CS:GO)

Różnica klas jest ogromna, pomimo wyrównanego map poolu to zdecydowanie stawiam na Duńczyków.

Typ: Heroic wygra, kurs : 1,22

3. St. Liege - Lech Poznań

Typ: over 1,5 kurs :1,20

AKO: 2,08

Wybaczcie brak analizy, jednak po prostu nie mam siły cokolwiek więcej napisać
26-11-2020 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #42
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Kolejny, 5 z rzędu kupon na plus Wink

Na dzisiaj tak:

1. Nemiga - Gambit Esports (CS:GO)

Zdecydowanie stawiam tutaj na Gambit. Kompletnie deklasują rywala w map poolu, a mając takich zawodników jak Ax1Le i sh1ro oraz będąc w takiej dyspozycji po prostu muszą wygrać z Nemigą.

Typ: Gambit Esports wygra, kurs :1,20

2. Racing Strasbourg - Stade Rennes

Tutaj typ głównie statystyczny. Rennes na 11 ostatnich meczów aż 10 razy pokryli over 1,5. W przypadku gospodarzy nie wygląda to gorzej, bo 9 razy mieli 2 bramki lub więcej, a tylko 2 razy under 1,5. Liczę, że i w tym meczu pokryją over.

Typ: over 1,5, kurs 1,32

3. Crystal Palace - Newcastle

Kolejny raz stawiam nietypowo. Mianowicie jak zobaczyłem, że sędziuje Graham Scott, to od razu popatrzyłem na ofertę faulów. Jest to sędzia, który dosyć aptekarsko podchodzi do meczów w Premier League, dużo gwizda i myślę, że w tym przypadku będzie podobnie. Średnia to 24,67 fauli/mecz.

Typ: Over 22,5 fauli w meczu, kurs 1,57

W AKO łącznie daje to 2,48.

Małe podsumowanie zrobię po weekendzie.
27-11-2020 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #43
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Weszło wszystko oprócz ostatniego zdarzenia z faulami. Boli o tyle, że w pierwszej poło były tylko 4 faule, a w drugiej aż 15...

Nie ma co rozpamiętywać, dlatego na dzisiaj przygotowałem taki kupon:

1. Brighton - Liverpool

Tutaj ponownie idę w stronie faulów. Osłabiony Liverpool, do tego dochodzi zmęczenie po Lidze Mistrzów, nie widzę sensu, aby próbować tutaj coś innego. Sędziuje Attwel, który z gwizdka korzysta często, a obie drużyny szybko próbują odzyskać piłkę po jej stracie. Obie drużyny mają również o co walczyć, Brighton jest tylko troszkę nad strefą spadkową, a Liverpool z pewnością będzie chciało bronić tytułu. Dla mnie mecz walki.

Typ: Powyżej 21,5 fauli w meczu, kurs: 1,6

2. Borussia Dortmund - FC Koln

Bez zbędnego pisania - stawiam tutaj na BVB. Są w gazie, rotują składem, więc nie spodziewam się szybkiej zadyszki, grają u siebie, a mają mniej osłabień niż zespół z Kolonii.

Typ: BVB wygra, kurs: 1,27

3. Podbeskidzie BB - Śląsk Wrocław

Idę tutaj w kierunku rzutów rożnych. Stawiam na over 8,5 ponieważ obie drużyny lubią je nabijać. Śląsk w 90% meczów pokrywał ten over, a Podbeskidzie w 70%.

Typ: Over 8,5 rzutów rożnych, kurs: 1,38

Łącznie w AKO: 2,80. Good luck Wink
28-11-2020 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #44
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Szkoda, że akurat wyszedł słabszy mecz Borusii.

Dzisiaj podaję kupon, ale nie mam sił, żeby napisać dla Was analizę, podobnie ze statystykami, które obiecałem wrzucić. Podam je, jak wirus trochę odpuści...

1. BKS Bielsko Biała - Joker Świecie

BKS Bielsko-Biała wygra po kursie 1,35

2. Cloud9 - Gambit Esports (CS:GO)

Druga drużyna wygra przynajmniej jedną mapę, kurs 1,25

3. Polska - Izrael (koszykówka)

over 159,5 punktów po kursie 1,72

W AKO 2,90.
30-11-2020 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #45
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Wracam po koronie. Grałem dwa kupony ostatnio, jeden na fajny plus, w drugim zabrakło dwóch rożnych, w wolnym czasie je dodam, jednak nie będę uwzględniał ich w podsumowaniu.

Na dzisiaj lecę tak:

1. Zaksa - Skra

Uważam, że Zaksa wygra to spotkanie bez większych problemów. Oczywiście, Skra to dobry zespół, ale ZAKSA zjada każdego w tym sezonie. Mają potężną zagrywkę i naprawdę poukładany zespół. Łukasz Kaczmarek i Kamil Semeniuk są w dobrej dyspozycji, jak przytrzymają serwis to Skra jest bez szans. Pomijam fakt, że grają w Kędzierzynie-Koźlu, co jest kolejnym plusem dla Zaksy.

Typ: ZAKSA wygra, kurs 1,32

2. Stal Nysa - Verva Warszawa

Bardzo nietypowo, bo idę w tym kierunku na over punktów. Oczywiście, spodziewam się zwycięstwa VERVY, jednak kurs 1,16 mnie nie przekonuje, dlatego idę w over. VERVA jest z pewnością lepsza, ale nie skreślałbym do końca Stali Nysa. Ben Tara w dobrej dyspozycji kończy wiele piłek, a są w stanie zaczepić się o grę z najlepszymi. Komenda, Ruciak, Lemański, Bartman, naprawdę dużo dobrych i zasłużonych nazwisk. VERVA natomiast lubi coś kolokwialnie mówiąc odwalić, kuleje tutaj bardzo rozegranie, dalej jestem zdziwiony tym, że nie ściągnęli kogoś lepszego.

Typ: over 139,5 punktów kurs 1,48

3. Cracovia - Wisła

Czas na derby, w których obie drużyny mają coś do udowodnienia. Michał Probierz nie jest człowiekiem, który kiedykolwiek odpuszcza, a nowy trener Wisły uważany jest za "podróbkę" Kloppa, w skrócie mówiąc - człowiek ekspresyjny. Gram tutaj over rzutów rożnych, ponieważ obie drużyny w sezonie mają ich całkiem sporo. Powinni ich trochę nabić, szczególnie, że to są derby.

Typ: over 8,5 rzutów rożnych, kurs: 1,30

Łącznie w AKO: 2,54 Smile
04-12-2020 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #46
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Zabrakło 1 rożnego do szczęścia...

Dzisiaj nie napiszę analizy, bo się śpieszę, więc:

1. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk

Trefl wygra, kurs 1,30

2. Chelsea - Leeds

Chelsea wygra, kurs 1,55

3. Cadiz - Barcelona

Barcelona wygra, kurs 1,35

AKO = 2,72 (totalbet)
05-12-2020 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #47
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Niestety po raz kolejny jeden mecz...

Na dzisiaj tak:
[Obrazek: Screenshot-20201207-175922-pl-sb-totalbet.jpg]
07-12-2020 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #48
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Chyba lepiej wychodzi, jak nie wrzucam publicznie kuponów, ale zaryzykuję Big Grin

To są kupony, które miałem kiedyś wrzucić:


[Obrazek: Screenshot-2.png]



[Obrazek: Screenshot-4.png]


To z wczoraj:


[Obrazek: Screenshot-5.png]


A to na dzisiaj:

[Obrazek: Screenshot-6.png]
09-12-2020 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #49
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Dzisiaj odpuszczam, ewentualnie zagram jakiś kupon na live/w ostatniej chwili po zobaczeniu składów.

Szkoda tego wczorajszego kuponu, szybkie wnioski:

- Resovia to bardzo chaotyczna drużyna, trener (moim zdaniem) się w niej nie odnajduje, a Drzyzga przyszedł tam na emeryturę,
- Unikać wysokich linii na faule, tak jak w przypadku Interu,
- PlusLiga jest naprawdę mocną ligą,
- Koszykówka i overy to loteria, ale lepiej (tak jak w przypadku faulów) celować w niższe linie, nawet w przypadku zespołów, które dużo nie rzucają.
10-12-2020 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #50
RE: Dziennik - typy bukmacherskie z analizą :)
Ostatnio nie mam zbytnio czasu na zaglądanie tutaj, ale ciągle gram. W grudniu zysk większy niż się spodziewałem, około 1500 zł na plus Big Grin.

Dodatkowo cieszę się, ponieważ wynalazłem ciekawy system, który opiera się głównie na statystyce i prawdopodobieństwu, pierwsze testy nadzwyczaj dobre Wink

Kupony wrzucę w Nowym Roku, jako dowód. Gram głównie piłkę nożną, siatkówkę, CS:GO i koszykówkę.

Tak obecnie wyglądają moje statystyki na totalbecie:


[Obrazek: Screenshot-7.png]


Nie jest najgorzej. Gdyby nie sporo niespodzianek w tenisie i generalnie pandemiczny sezon, to byłoby jeszcze lepiej. Bukmacherka to bardzo chaotyczny biznes, można 3 miesiące wyciągać fajne kwoty, można też w jeden miesiąc wszystko stracić Smile

Kilka wniosków i przemyśleń, głównie sportowych:

- starać się omijać drużyny takie jak: GKS Katowice, Resovia Rzeszów, Cuprum Lubin (siatkówka)
- omijać włoskie, tureckie i rosyjskie ligi. Głównym powodem są czasami dziwne przebiegi spotkań, łatwo tam również o niespodzianki.
- szukać valuebetów głównie na liniach, drużyny są zdecydowanie mniej ważne. Po prostu łapać niższe linie.
25-12-2020 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MONEYBALL - typy bukmacherskie MORETTI 15 1,684 17-03-2024 17:40
Ostatni post: MORETTI
Tongue Typy Początkującego Bankruta destrid 12 10,945 06-11-2023 23:23
Ostatni post: dombros15
  Typy - ZUZEL Geram 72 27,415 23-07-2023 08:00
Ostatni post: Geram
  Centrum Bukmacherskie DarkBets DarkBets 2 1,163 23-04-2023 09:21
Ostatni post: DarkBets
  Typy CSGO by CSGOGambler CSGOGambler 0 840 08-12-2022 04:21
Ostatni post: CSGOGambler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości