Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?

Autor Wiadomość
YuszoM Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 45.00
Post: #21
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Sprawdź:
(29-10-2018 20:11)paula2017 napisał(a):  Spokojnie on zanim zaczął już skończył ten biznes... Specjalnie odkopane. z paypal nie wygrasz skończy się banem na główne konto wcześniej czy póżniej
http://zarabiam.com/Temat-Paypal-Jak-wyp...nku-133509


Moga paypala zbanowac, ale nie musza. Poza tym mozna tez wyplaca pieniadze na amazon Wink
29-10-2018 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #22
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Podstawowe pytanie. Skąd aplikacja bierze pieniądze i dlaczego tak o bezinteresownie je wypłaca?

Ja bym sprawdził telefon jak bym to zainstalował czy sobie wirusa nie pobrałem Wink

https://android.com.pl/news/73041-malwar...wdz-liste/

Jest tam plik o nazwie applike.

Co to applike?

[Obrazek: applike.jpg]

O proszę ten sam właściciel co fitplay Big Grin

Kolejna ciekawostka o fitplay

google play napisał(a):Aplikacja ma pozwolenie na:
Urządzenie i historia aplikacji
retrieve running apps
Tożsamość
find accounts on the device
Kontakty
find accounts on the device
Telefon
read phone status and identity
Zdjęcia, multimedia i pliki
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Pamięć
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Informacje o połączeniu Wi‑Fi
view Wi-Fi connections
Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniu
read phone status and identity
Zdjęcia, multimedia i pliki
read the contents of your USB storage
Pamięć
read the contents of your USB storage
Inny problem
update component usage statistics
receive data from Internet
view network connections
pair with Bluetooth devices
full network access
run at startup
use accounts on the device
control vibration
prevent device from sleeping
view network connections
full network access
run at startup
use accounts on the device
control vibration
prevent device from sleeping

Nie wydaje się to troszeczkę dziwne?

A ostatnia ciekawostka brzmi tak, że tego typu aplikacje bez waszej wiedzy, ani zgody potrafią zamienić Wasz telefon w koparkę kryptowalut i bez waszej wiedzy wydobywać np. btc i wypłacać Wam z części zarobionych pieniędzy. Niby nie ma nic w tym złego, ale procek i podzespoły telefonów Wam popadają szybciej niż powinny.

Pozostawiam do przemyślenia każdemu czy warto chociaż imo to już więcej idzie zarobić robiąc samodzielnie z telefonu koparkę i mieć 100% z wykopanych krypto Wink

Oczywiście nie wiem czy ta apka wydobywa kryptowaluty, ale wiem, że były apki działające w ten właśnie sposób, a ta jest podejrzana i płaci pieniądze tak naprawdę za nic.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
Glosy: wrzochal11 (+1), Captain (+1), YuszoM (+1)
29-10-2018 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YuszoM Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 45.00
Post: #23
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
(29-10-2018 20:55)azzaz napisał(a):  Podstawowe pytanie. Skąd aplikacja bierze pieniądze i dlaczego tak o bezinteresownie je wypłaca?

Ja bym sprawdził telefon jak bym to zainstalował czy sobie wirusa nie pobrałem Wink

https://android.com.pl/news/73041-malwar...wdz-liste/

Jest tam plik o nazwie applike.

Co to applike?

[Obrazek: applike.jpg]

O proszę ten sam właściciel co fitplay Big Grin

Kolejna ciekawostka o fitplay

google play napisał(a):Aplikacja ma pozwolenie na:
Urządzenie i historia aplikacji
retrieve running apps
Tożsamość
find accounts on the device
Kontakty
find accounts on the device
Telefon
read phone status and identity
Zdjęcia, multimedia i pliki
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Pamięć
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Informacje o połączeniu Wi‑Fi
view Wi-Fi connections
Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniu
read phone status and identity
Zdjęcia, multimedia i pliki
read the contents of your USB storage
Pamięć
read the contents of your USB storage
Inny problem
update component usage statistics
receive data from Internet
view network connections
pair with Bluetooth devices
full network access
run at startup
use accounts on the device
control vibration
prevent device from sleeping
view network connections
full network access
run at startup
use accounts on the device
control vibration
prevent device from sleeping

Nie wydaje się to troszeczkę dziwne?

A ostatnia ciekawostka brzmi tak, że tego typu aplikacje bez waszej wiedzy, ani zgody potrafią zamienić Wasz telefon w koparkę kryptowalut i bez waszej wiedzy wydobywać np. btc i wypłacać Wam z części zarobionych pieniędzy. Niby nie ma nic w tym złego, ale procek i podzespoły telefonów Wam popadają szybciej niż powinny.

Pozostawiam do przemyślenia każdemu czy warto chociaż imo to już więcej idzie zarobić robiąc samodzielnie z telefonu koparkę i mieć 100% z wykopanych krypto Wink

Oczywiście nie wiem czy ta apka wydobywa kryptowaluty, ale wiem, że były apki działające w ten właśnie sposób, a ta jest podejrzana i płaci pieniądze tak naprawdę za nic.

Z jednej strony rzeczy niby dziwne, z drugiej nie. Duzo aplikacji prosi o duzo wiecej uprawnien, niz powinny. Poza tym, nawet gdyby to byla koparka to co, polecilem kupowanie uzywanych telefonow po kilkadziesiat. Ja osobiscie kopie na telefonie za 50zl, 1gb ramu itd.
29-10-2018 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #24
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Ja tylko informuję Wink Niektórzy mają telefony za 6k i drożej to może nie chcą niszczyć tam podzespołów na kopanie kryptowalut nieświadomie Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
29-10-2018 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YuszoM Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 45.00
Post: #25
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
(29-10-2018 21:01)azzaz napisał(a):  Ja tylko informuję Wink Niektórzy mają telefony za 6k i drożej to może nie chcą niszczyć tam podzespołów na kopanie kryptowalut nieświadomie Wink

Sprawdzilem to na moim xiaomi. Przedstawiam wykres na ss. Niby zuzycie podzespolow troche podskoczylo, aczkolwiek prosze wziac pod uwage, ze zaznaczone na czarno to kiedy uzywalem dymku messengera i bylem na pulpicie, a potem dopiero odpalilem fitplay, a nastepnie gre.
Moze profesjonalnie tego nie zrobilem, ale jednak widac co i jak.

[Obrazek: zar.png]
29-10-2018 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #26
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Troszkę podskoczyło Wink

Decyzję pozostawiam każdemu z osobna czy instaluje czy nie, podrzucę jeszcze tylko wyniki jakie wg. virus total aplikacja może operacje robić na naszym telefonie między innymi, żeby każdy miał świadomość. Moim zdaniem przez wcześniejsze historie z applike(wspólny właściciel co ta aplikacja) jest podejrzana Wink


[Obrazek: virus-total-1.jpg]

A tutaj wątek też z tego forum o applike

http://zarabiam.com/Temat-AppLike-Szybki...01?page=21

Szczególnie ostatnie strony polecam.

Edit: Głównie jestem sceptyczny do gry jednak z tego powodu, że ona płaci pieniądze za nic. Wystarczy pograć w grę i w zamian dostajemy pieniądze. Działanie na produktach finansowych dłuższy okres czasu + obserwowanie wielu programów jakie przez lata się pojawiały w dziedzinie zarobku w internecie jakoś tak automatycznie doprowadziły do tego, że jak mam dostać z powietrza pieniądze(no bo żadnych produktów tutaj nie wytwarzam, administrator oficjalnie nie ma żadnego profitu, a do tego płaci ludziom dobre pieniądze(bo jak się te 20zł nawet pomnoży * kilkaset osób to wychodzą większe sumy). Ludziom, którzy oficjalnie kompletnie nic dla niego nie wytwarzają i nic nie zarabiają. Jakby to tak miało działać(te apki są ogólnoświatowe). To by wychodziło, że ich właściciel za darmo wypłacił ludziom już ładne kilkaset tysięcy złotych i nie zarobił na tym nic.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2018 21:58 przez azzaz.)
Glosy: Captain (+1)
29-10-2018 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oski001 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 57 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #27
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Sposób ciekawy lecz to nie jest wcale takie różowe...

Pomijając już sprawę PayPala, to wcale nie jest tak, że zarabać możemy cały czas całodobowo. Akcje pojawiają się co jakiś czas i zapewne wielu pierwsze co zobaczy po zainstalowaniu aplikacji to: "brak dostępnych aplikacji". (Gdy już grę zainstalujecie to raczej nie znika, ale stawki lecą na łeb na szyję.)

No właśnie, stawki... Jeżeli już się akcje pojawiają to w większości ze stawką 8gr/min. Jak to pomnożyć do tych 80zł dziennie? Nie wiem... Lecz to początek bo potem jest coraz ciekawiej. Np:

[Obrazek: Screenshot-2018-10-29-22-07-55.jpg]
Przypominam do wypłacenia 2zł trzeba zarobić prawie 500pkt!

Wspomniane 8gr/min: (jest to oferta 3/4 gwiazdki czyli "mnóstwo mcoins")
[Obrazek: Screenshot-2018-10-29-22-11-00.jpg]
29-10-2018 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

YuszoM Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 45.00
Post: #28
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
Najwięcej się dostaje za grę King of Avalon. 100-200pkt
29-10-2018 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oski001 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 434
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 57 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #29
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
(29-10-2018 22:26)YuszoM napisał(a):  Najwięcej się dostaje za grę King of Avalon. 100-200pkt
Mi się ona jescze ani razu nie pojawiła. Więc jak? Otwieramy nowe konto i czekamy, aż nam się jakaś opłacalna gra pojawi? To nie jest zarabianie 24/7, bo macro takiego nie nagramy.

(29-10-2018 21:33)azzaz napisał(a):  Głównie jestem sceptyczny do gry jednak z tego powodu, że ona płaci pieniądze za nic. Wystarczy pograć w grę i w zamian dostajemy pieniądze.
Mi się wydaje, że to po prostu marketing motywowany, a kasę płaci wydawca gry, w zamian za nowych graczy (zauważ, że na tej apce zarabiają głównie dzieci, które dany tytuł może przyciągnąć) i "100mln pobrań" na Google Play co też jest dość skuteczną reklamą... Takie programy partnerskie można np. znaleźć w mylead. Dlatego akurat to skąd się biorą $$$ wg mnie to żadna filozofia (choć oczywiście twórcy mogą sobie też dorabiać np wspomnianym kopaniem krypto)
29-10-2018 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #30
RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon?
(29-10-2018 22:34)Oski001 napisał(a):  Mi się wydaje, że to po prostu marketing motywowany, a kasę płaci wydawca gry, w zamian za nowych graczy (zauważ, że na tej apce zarabiają głównie dzieci, które dany tytuł może przyciągnąć) i "100mln pobrań" na Google Play co też jest dość skuteczną reklamą...

No dobrze tylko ja mam alergię jak widzę coś takiego Wink

Głównie dlatego, że wydawca gry też jest fizycznym człowiekiem, a jego firma też raczej powinna być nastawiona na zysk. Płaci pieniądze. Bardzo duże pieniądze. Applike i fitplay to jedna firma i wychodzi, że ich właściciel to musi być w takim razie multimiliarderem, który nie ma co zrobić z pieniędzmi i wydaje grę Wink Nom 100 mln pobrań czyli jak każdemu zapłacił wydawca złotówkę tylko(niektórym 20zł, niektórym nic bo nie uzbierali tak uśredniam) to wydał już 100 milionów złotych bez zysku :O

To w Polsce chyba nawet Czarneckiego nie stać na taki marketing :O



(29-10-2018 22:34)Oski001 napisał(a):  Takie programy partnerskie można np. znaleźć w mylead.

Te programy zarabiają na reklamach i mikropłatnościach w środku. To jest biznes i tu chodzi o to, żeby zarabiać.

(29-10-2018 22:34)Oski001 napisał(a):  Dlatego akurat to skąd się biorą $$$ wg mnie to żadna filozofia (choć oczywiście twórcy mogą sobie też dorabiać np wspomnianym kopaniem krypto)

Twórcy tej gry to fizyczni ludzie. Wydali na nią już uśredniając jak pisałem powyżej 100 milionów złotych za darmo. Dla mnie to cały czas jest duża filizofia skąd twórcy tej gry te pieniądze mieli. Z perspektywy przedsiębiorcy to nie mogę wyjść z zadumy jak można wydać taką kwotę tylko po to, żeby dać zarobić innym :O


To nie jest tak, że jest sobie mityczny przedsiębiorca i mityczne firmy mające w kieszeni miliardy na promocje tylko mniejszy/większy biznes zawsze w tym jest. No chyba, że chodzi tutaj o naprawdę ekscentrycznego multimiliardera. Nwm może topowi bankierzy typu Rothschild by mieli takie pieniądze, żeby od tak rozdać.

No i dalej nie widzę żadnego sensu płacenia ludziom za aplikację, która nie zarabia. To jej twórcy robią to tylko po to, żeby przy piwie się pochwalić znajomym, że mają grę znaną na cały świat? Na to by wychodziło Wink


Ja to rozkminiam od tej drugiej strony. Od strony przedsiębiorcy gdzie tu sens i logika i po co on to robi. Jak np. ja coś reklamuję i posługuje się marketingiem motywowanym(bo tym ta gra de facto jest, marketingiem motywowanym) to, żeby zarobić więcej. Przykładowo płacę komuś za pobranie gry dlatego, że mi płacą za to w sieci jeszcze więcej -> sieci reklamodawca płaci za to jeszcze więcej -> reklamodawca z tej gry na reklamach, albo innych rzeczach w środku typu mikropłatności zarabia jeszcze więcej i część płaci sieci(która tam płaci dalej w tym łańcuszku), a część to jego profit.(oczywiście wiem, że marketing motywowany jest zazwyczaj zakazany i go nie używam, ale mniej więcej tym schematem on zawsze działa).

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2018 23:46 przez azzaz.)
29-10-2018 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alterprotocol - projekt który może dać fajnie zarobić miron830 5 1,050 01-10-2023 21:53
Ostatni post: miron830
  Amo - aplikacja, która pozwala zarobić darmowe $AMO za samo chodzenie i bieganie miron830 1 571 30-09-2023 09:14
Ostatni post: miron830
  PREMISE - apka która daje zarobić na lokalizacji i robieniu zdjęć Jacek50 0 477 22-09-2023 13:51
Ostatni post: Jacek50
  TapCent aplikacja na telefon - 2 centy za level Pakula 0 726 04-07-2023 19:17
Ostatni post: Pakula
  Roamler - aplikacja na telefon dzięki, której można zarobić :-) Roamler 102 36,505 01-07-2019 00:22
Ostatni post: lukebazuke

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości