Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA » Poradnik dotyczący indywidualnie opracowanej Strategii na zagrania makroekonomiczne.

Autor Wiadomość
Szlagu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #21
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
Sprawdź:
Ja tylko dodam że nigdy wcześniej przed zakupem poradnika nie interesowałem się forexem ani ob. Poradnik zwrócił się kilkukrotnie po okolo 3 miesiącach inwestowania jeżeli będę miał chwilę być może dodam jakieś screeny Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2019 11:57 przez Szlagu.)
01-05-2019 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shymon Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 78
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 140.00
Post: #22
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
@Ropsont kiedy wznowienie sprzedaży poradnia?
13-05-2019 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #23
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
(13-05-2019 13:41)shymon napisał(a):  @Ropsont kiedy wznowienie sprzedaży poradnia?

Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości. Doszło sporo nowych rzeczy w międzyczasie, a ja chcę skończyć dokładnie całość żeby nie wydawać aktualizacji co miesiąc bo wolę ją zrobić raz a porządnie. Zdaje sobie sprawę, że sporo się to wszystko przedłużyło ale gwarantuję, że docelowy produkt będzie warty tego oczekiwania. Wink
13-05-2019 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
@Ropsont proszę o priv jak poradnik będzie ponownie dostępny, jestem zainteresowany.
22-05-2019 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #25
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
(22-05-2019 14:41)ComboThe napisał(a):  @Ropsont proszę o priv jak poradnik będzie ponownie dostępny, jestem zainteresowany.

Oczywiście ale kojarząc nick, wydaje mi się, że rozmawialiśmy wczoraj na GG w tej sprawie. Wink



Z uwagi na dużą ilość pytań jakie dostaje - sprzedaż zostanie wznowiona 1 Czerwca 2019 (Czyli taki prezent na Dzień Dziecka ode mnie Big Grin ). Powodem takiego przedłużenia czasu aktualizacji jest fakt, że już ich więcej nie będzie - może jedynie drobne poprawki stylistyczne lub w przykładach (Jeśli będą potrzebne). System jest całkowicie kompletny. Aktualizacja wyjdzie wraz z czwartą i też prawdopodobnie ostatnią wersją znacznie podrasowanego oprogramowania.


23-05-2019 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rezix444 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 140.00
Post: #26
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
No i ni ma Smile
02-06-2019 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #27
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
(02-06-2019 08:11)rezix444 napisał(a):  No i ni ma Smile

Byłby już wczoraj gdyby nie złośliwość rzeczy martwych. Program do edycji odmówił posłuszeństwa, kopia również zbugowana:

[Obrazek: Screenshot-1.png]

Przez to musiałem do samej północy siedzieć i edytować obrazki, na szczęście treść pisana w 90% została uratowana, dzisiaj cały wolny czas poświęcę na sprawdzaniu czy nie ma błędów, wersja finalna już gotowa, więc do wieczora będzie dostępny.



EDIT: SPRZEDAŻ WZNOWIONA. WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA PIERWSZEJ STRONIE TEMATU


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2019 19:59 przez Ropsont.)
02-06-2019 08:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #28
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
WPŁACIŁ 80 ZŁ, ZAROBIŁ 80 000 ZŁ, SZOK! [ZOBACZ JAK!]

Na wstępie tylko powiem, że mam wywalone w składnie i stylistyke tej recenzji, mam dużo ciekawsze rzeczy do robienia niż przekonywanie niezdecydowanych do zakupu Wink

Poradnik kupiłem na początku grudnia 2018 roku. Chwilę trwało testowanie tej strategii po czym w lutym 2019r. przeszedłem już na konto real. Postanowiłem zacząć od stawki 20$ (coś koło 80zł) i grając za cały depozyt grać tak aż do stawki 2000zł (to miała być moja stała stawka). W przypadku obstawienia złej pozycji miałem różnice dopłacać od kwoty, którą straciłem i znowu grać all in aż do 2000zł (przykładowo jak straciłem 160zł to wpłacałem znowu 160zł). Okazało się, że trafiłem na najzajebistszy okres dla tej strategii czyli luty&marzec. W ciągu tych dwóch miesięcy nie opuszczając praktycznie żadnego wydarzenia z 80zł zrobiłem niecałe 80 000 zł (nie, nie pomyliłem się) co dało mi niemal 1000-krotny zwrot! Idea Ale spokojnie, nie podpalaj się tak jeszcze, przeczytaj spokojnie recenzje do końca.

Zarobiłem tyle tylko dlatego, że trafiłem na na prawdę świetny okres i wtedy strategia wchodziła jak złoto. Nastał teraz kwiecień i maj. To jedne z gorszych miesięcy nawet historycznie dla tej strategii jak i dla większości osób grających na forexie. Po prostu zbliżają się wakacje, mniejsza zmienność itd - poczytajcie sobie.
https://admiralmarkets.pl/education/arti...u-na-forex

Bardzo dużo osób zaczęło narzekać po czym okazuje się, że albo wychodzą na zero albo zrobili 800% tak jak Robert (tak, Robert narzekał, że okres słaby i słabe odczyty po czym okazało się, że zrobił 800% w maju beka ). Ja w ciągu tych dwóch miesięcy popełniając kilka błędów, mimo obecności na każdym wydarzeniu wyszedłem na zero (nic nie straciłem, nic nie ugrałem). Nie wiem czy widzicie tutaj jakieś wady/zalety tej strategi.. Pesymiści pewnie powiedzą "ee tam co to za strategia jak nic nie zarobiosz", a ja odpowiem, że nic nie zarabiam w najgorszym okresie dla rynków. Pomyśl co się będzie działo jak wrócą lepsze odczyty Wink Powiem tylko tyle, że moja stała stawka wzrosła stanowczo i wiem, że po powrocie lepszych odczytów mogę się ładnie ustawić.. Wink Dla zobrazowania dopowiem, że na podstawie obliczeń i małych modyfikacji na podstawie dziennika Roberta wywnioskowałem, że mógł on zarobić ponad 200 tys zł grając stałą stawką 5000zł.

Co to oznacza dla Ciebie?

Ja uważam, że teraz mimo tego, że jest gorszy okres, mniejsza zmienność to powinieneś zastanowić się nad zakupem poradnika (oczywiście jeśli to rozważałeś wcześniej). Nikt nie powiedział, że w następnym miesiącu nie zaczną się lepsze odczyty. Ja najwięcej nauczyłem się właśnie w ciągu tych ostatnich 2 miesięcy bo widziałem już prawie wszystko co może się wydarzyć i przeżyłem to na koncie Live Big Grin Kiedy chcesz się uczyć na demo? Jak już będą okazje do zrobienia 300% w dzień? Kiedy rynek będzie bardziej przewidywalny i odczyty czytelniejsze? Wtedy mimo zarobionych pieniędzy to nauczysz się znacznie mniej - tak samo jak było to w moim przypadku Smile

Nikogo do zakupu poradnika nie namawiam, mam wręcz wrażenie, że po tej recenzji moge odstraszyć kilku potencjalnych chętnych ze względu na to, że opisałem, że jest nieco gorszy okres. Na ludzi coś takiego nie działa, lepiej jakbym wstawił plik pieniędzy w galerie i dał linka to by się zleciała masa chętnych Wink

Dla kogo jest ta strategia?

Wiadomo, że musisz mieć pieniądze żeby mieć za co grać. Do tego musisz mieć za co kupić poradnik. Potrzebna będzie stabilność psychiczna żeby trzymać się założeń i nie podejmować nieprzemyślanych decyzji. Pieniądze, które będziesz chciał zainwestować muszą należeć według mnie do grupy "a trudno, jak strace wszystko to sie nic nie stanie, ewentualnie sie czegoś naucze, a mogę też przecież dużo zarobić!". Miałem tego nie pisać ale zostawie to dla najwytrwalszych, którzy czytają recenzje do końca szczegółowo Smile Kupując poradnik powiedziałem sobie, że przeznaczę maksymalnie na wszystko 30 000 zł bo jest duża szansa na to, że mogę mieć dodatek do swoich zarobków w wysokości np po 10 tys miesięcznie (wizja fajna ale i też bardzo realna). Skoro zarobiłem 80000zl, a w założeniu miałem stracić na tej strategii 30000zł to teoretycznie mogę obecnie stracić 110 000 zł i będę to traktował jako cenną naukę ale i możliwośc zarobienia faaajnych pieniędzy. Dlatego od maja gram stałą stawką 10 000zł. Ponownie dla zobrazowania: gdyby Robert grał stałą stawką 10 000zł to w ciągu 3 kwartałów (dziennik) zarobiłby ponad 400 000 zł Wink

Teoretycznie możesz nie mieć żadnej wiedzy z forexa, możesz nie poświęcać czasu na nauke, a i tak zyski według strategii powinny być ładne. Jest naprawde sporo możliwości, kilka stylów gry - do któregoś z nich się dopasujesz. Ja jednak wole się uczyć, kombinować i poświęcam na to trochę czasu. Pamiętaj, że musisz być dyspozycyjny, wiele osób ma problem np z dostosowaniem się do pracy albo nie chcą wstawać w nocy. Fajnie też mieć świadomość czy jesteś inteligentny czy nie. Większość ludzi to po prostu debile i nic nie zrozumieją, takie osoby mogą wejść i przewalić cały kapitał na jednej głupiej decyzji. Możesz też należeć do osób, które kupią poradnik za 2 tys i nic z tym nie zrobisz - wybór należy do Ciebie. To tyle ode mnie, pozdro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2019 12:43 przez jarunioo7.)
Glosy: adrian018 (+1), Mailowiec (+1), ErgePL (+1), Bartezx1997 (+1), muniek11 (+1), zbyszeq (+2), Ropsont (+1), piotrgk4 (+2)
05-06-2019 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
Często piszecie o tym że dużą zaletą będzie możliwość bycia dostępnym przed komputerem.

To ja zapytam jeszcze tak....

Jeżeli nie mam żadnej wiedzy o forex i pracuje na etacie od poniedziałku do piątku po 8h to czy ten system zarabiania jest również dla mnie ?

Będę wdzięczny za odpowiedź osób, które w tym systemie działają Smile

PS. jarunioo7 rozumiem że Ty jakąś wiedzę w dziedzinie forex posiadałes przed kupnem poradnika/systemu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2019 13:21 przez EfectiveWork.)
05-06-2019 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #30
RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA
Ja nie miałem absolutnie żadnej wiedzy o forex i graniu na dźwigni. Jedyne co to miałem już jakąś psychikę wyrobioną ze względu na inwestowanie w kryptowaluty ale to mi sie przydało jedynie do nie podejmowania głupich i podobnych decyzji co jest bardzo ważne.

Co do tego czasu to zależy od Twojej determinacji i możliwości w pracy. Jest dużo osób, które pracują na etacie i grają tą strategia. Ja naprzykład mogę nie przespać nocy i w miare normalnie funkcjonować za dnia, nie wiem jak jest u Ciebie.

Ostatnio był odczyt o 3:30, później 3 godziny później o 6:30 - poszedłbyś do pracy, wstałbyś w nocy? Zależy od Ciebie. Te odczyty za dnia musiałbyś chyba pomijać chyba, że masz prace przy komputerze (co niektórzy grają z telefonu czego nie zalecam).
05-06-2019 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star [KUPIĘ] Promocja Ero / Randkowa Fararro 2 510 02-01-2024 10:14
Ostatni post: Hybrid1990
Wink konto stażowe fb promocja - nowa cena kilogram 1 860 09-02-2023 17:52
Ostatni post: Hybrid1990
Heart Promocja! Konta Facebook najtaniej! Tomekproer2 2 816 03-02-2023 09:10
Ostatni post: Hybrid1990
Heart Mega promocja karty podarunkowe allegro Tomekproer2 1 195 02-02-2023 23:18
Ostatni post: Hybrid1990
Star [ZLECĘ] Promocja sklepu internetowego Fararro 1 803 16-04-2021 10:08
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości