Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!

Autor Wiadomość
Xax Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #281
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Sprawdź:
Jest to stawka za 1h pracy pod warunkiem, że masz 100% produktywności. Jeśli zarobiłeś 20zł, to miałeś produktywność w okolicy 25%. Możesz ją podnieść na kilka sposobów: zwiększająć working skilla w danym typie pracy (zwiększasz go pracując za każdą pracę o 1, albo możesz jednorazowo o 50 kupując odpowiednią książkę). Kolejną opcją jest economic score, który zwiększa się pracując gdziekolwiek i jest brany pod uwagę przy każdej pracy. Brana pod uwagę jest również energia, którą posiadasz, a także dołączając do organizacji pracowniczej możesz zwiększyć sobie produktywność.

Liczy się to wg poniższego wzoru:
Productivity is based on the formula PROD=(E*0.45)+(ES*0.30)+(SKILL*0.25)+CountryProdBonus+OrganizationProdBonus, where E=Energy, ES=economic score and SKILL=your relevant skill level. Your country productivity bonus is +0%. Your organization productivity bonus is +5%. Economic score drops daily by 1 point and increases after every worked shift by 1 point.
03-09-2020 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
levider Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #282
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Albo kalkulatorem
https://myprofitlandguides.blogspot.com/...lator.html
Powinien działać
05-09-2020 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macior1000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #283
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Jakby ktoś w dalszym ciągu szukał fajnego kraju na start, to zapraszam do Montenegro. Ostatnio jeden ziomek z UK (z forum) do nas przyleciał i ma się dobrze. Wink Nie mamy wojen, ale za to fajne stawki pracy więc można łatwo zacząć.

Jedzonko w organizacji: 1,01G (global: ~2,78G) / za cały set na 1 dzień
Stawka pracy dla członków org: 45MON/h (0,5G/h) + przy rawsach 1 i 15 dnia miesiąca stawki w granicach 100-200MON/h (1-2G/h)
Shelter dla każdego, więc +10% za free
Zniżki na wino i kawę

Ilość miejsc na pewno ograniczona, bo nie idziemy w masówkę. Lepiej mieć mniej osób, a więcej bonusów. Wink


Jak coś to piszcie na forum lub w grze (nick: Macias), bądź Discord: Macias#9250


//EDIT: WAŻNE INFO! Bez kontaktu ze mną nie ma możliwości współpracy - nie przyjeżdżajcie do kraju jeśli nie odczytujecie wiadomości, bo jeden gracz właśnie tak zrobił. Założył konto w Montenegro i się zdziwił, że nie ma pracy, więc wyemigrował do Polski. Pisałem do niego wielokrotnie, ale nie potrafił korzystać z prywatnych wiadomości, więc pamiętajcie - najpierw proszę o kontakt ze mną, byśmy mogli podjąć współpracy. W przeciwnym przypadku nie będziecie mieli dostępu do niczego.


//EDIT V2 24.10.2020:
W chwili obecnej wystarczy nam osób, więc możecie potraktować tą propozycję jako nieaktualną. Zbyt wiele osób się zgłasza i zbyt wiele odchodzi - nie z powodów ekonomicznych, tylko po prostu MPL Was za szybko nudzi - nie marnujmy swojego czasu. Wink Jak będę potrzebował ludzi, to dam znać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2020 14:47 przez macior1000.)
02-10-2020 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #284
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Jakby ktoś chciał wiedzieć gra się rozwija, ostatnio wszedł nowy update zwiększający ilość zasobów w stolicach co przełożyło się na zwiększenie miejsc pracy, wiec jak ktoś przestał grać bo nie było gdzie pracować zapraszam do gry. Nie wiem jak wygląda sytuacja w przeludnionych krajach jak Indonezja czy USA ale w większosci jest dużo wolnych miejsc pracy, Dodano również nowy event dla wojowników, który odbywa się raz na kilka tygodni polegający na walce o nowe terytorium o zasobach odpowiadających tych w stolicy oraz podział gold zebranego w funduszu za zadane obrażenia przez pojedyncze osoby a rgion trafia do kraju którego organizacja zadała łącznie największy DMG.

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
22-10-2020 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macior1000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #285
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Akurat jeśli chodzi o kwestie związane z updatemi to nic nowego. Gra zawsze się rozwijała, ale szczerze nie nazwałbym tego rozwojem? Na logikę - skoro w krajach pojawiła się możliwość wydobywania większej ilości dóbr z czym może się to wiązać? Tylko i wyłącznie ze spadkiem cen produktów na rynku. Wniosek jest jeden - biznesmani mają jeszcze trudniej niż mieli. Może z punktu widzenia cywili macie więcej pracy, ale uwierz mi że prowadzenie biznesów stało się jeszcze trudniejsze. Wink

Btw jeśli chodzi o moją ofertę wyżej - na razie nie piszcie do mnie w tej sprawie. Zgłosiło się parę osób i na razie nam wystarczy. Tym bardziej, że też nie mamy czasu non stop szkolić nowych, bo mamy prywatne sprawy na głowie, a póki co większość osób, która się zgłosiła po kilku dniach odchodzi, bo gra ich nie wciągnęła - nie marnujmy swojego czasu.

Jeśli rejestrujecie się na MPL z myślą zarabiania wielkich pieniędzy i tylko tym się kierujecie, to ta gra raczej nie jest dla Was. Bez układów z innymi graczami, strategii, niekiedy i inwestycji i poświęcenia mnóstwa czasu (to nie jest kwestia miesiąca, tylko bym powiedział roku) nie zarobicie tutaj praktycznie niczego. Także uprzedzam napaleńców, którzy chcą kupić sobie Porsche - stracicie tylko swój czas. MPL to jest przede wszystkim gra, która ma wciągać i jeśli Was nie zainteresuje i nie potraktujecie jej jako pewnego rodzaju hobby, to niczego tutaj nie osiągniecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2020 14:43 przez macior1000.)
Glosy: SealindeN (+1)
24-10-2020 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macior1000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #286
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Dla osób zainteresowanych chciałbym dodać, że wypłacalność w tej grze cały czas funkcjonuje prawidłowo. Poniżej screen z moich wypłat, ale nie traktujcie tego jako mój dochód, bo po prostu zwijam się z kraju i potrzebowałem gotówki w realu, więc i tak na tym straciłem - w każdym razie dla osób, którym się powodzi w MPL - nie ma najmniejszego problemu z wypłatą. Wypłaty są realizowane praktycznie na bieżąco.

W razie pytań zapraszam na PW - chętnie pomogę.

[Obrazek: KKAWbyU.png]


Mój Discord: Macias#9250
01-12-2020 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #287
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć po miesiącu gry bez żadnej inwestycji?
I tak przykładowo inwestując 100 - 200 zł chcąc wypłacać i jednocześnie powoli się rozwijać? Ktoś ma jakieś swoje osobiste wyliczenia?

[Obrazek: 320x50.png]
01-12-2020 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macior1000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #288
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
(01-12-2020 20:07)kolorpurpury napisał(a):  Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć po miesiącu gry bez żadnej inwestycji?
I tak przykładowo inwestując 100 - 200 zł chcąc wypłacać i jednocześnie powoli się rozwijać? Ktoś ma jakieś swoje osobiste wyliczenia?

Odnośnie pierwszego pytania - praktycznie żadne. Bez inwestycji przy dobrych wiatrach ukręcisz może z 20 euro w pół roku lub więcej.

100-200zł to raczej zbyt mała kwota, by tu coś osiągnąć więc to "powoli się rozwijać" naprawdę będzie powoli i potrwa z rok czasu. Tongue Dla przykładu ja zainwestowałem około tysiąc złotych i z powodu sytuacji politycznej w zasadzie nie zarobiłem niczego. Teraz po prostu staram się wycofać ten hajs. Co do wyliczeń - ciężko cokolwiek Ci tutaj napisać, bo gra jest na tyle rozbudowana, że bez konkretnych danych z Twojej strony nie jestem w stanie Ci nic powiedzieć. Wszystko zależy od układów, kraju, podatków, rodzaju biznesu, i tak dalej.. szczęście niekiedy też się przyda. Kalkulować moglibyśmy gdybyś chciał się skupić na czymś konkretnym i wtedy Ci mogę powiedzieć ile to może wyjść w praktyce. Najważniejszą kwestią dla Ciebie będzie to, że samo zainwestowanie pieniędzy nie daje Ci gwarancji czegokolwiek, więc często niezależnie od tego ile wpłacisz - po prostu przepierdolisz ten hajs z braku wiedzy. Większość osób w MPL myśli, że jak postawią pierwszy biznes to w końcu zaczną zarabiać - w praktyce często są jeszcze na minus przez to. Tongue


Jeśli zależy Ci na szybkim zarobku, to lepiej nie trać czasu na MPL. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2020 07:24 przez macior1000.)
02-12-2020 07:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #289
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
Bez urazy ale to wina waszego kraju i jego zarządzania, że nic prawie nie zarobiliście wraz ze swoim obozem oraz tego jakie firmy posiadasz w których zyski są bardzo małe. Na postawienie firmy potrzeba około 120 zł+ 20/30 na wszystkie książki, żeby wbić szybciej ES i work skill i za jakiś czas kolejne 120zł inwestujesz w firmę 1 rzędu jeśli w kraju w którym jesteś nie ma national raw albo 2 żeby przerabiać i sprzedawać to co zebrałeś podczas 1 zbiorów. Zawsze możesz postarać sie o pożyczkę od swojego mentora stąd to bardzo ważna rzecz aby wybrać odpowiedniego oraz wybrać dobry kraj który nie jest za bardzo rozwinięty i nie ma dużej konkurencji a ciężko się dostać z zewnątrz. Wiadomo nie zarobisz 2 wypłaty ale pare groszy można dorobić patrzą na potężne spadki kursu euro/gold.

U was w kraju macie dość wysokie podatki oraz jak na takie podatki bardzo mały bonus od pracy. bo z samej wypłaty z firmy pobierają ci prawie połowę zarobionej kwoty.

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
02-12-2020 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macior1000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #290
RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę!
(02-12-2020 10:50)korlim napisał(a):  Bez urazy ale to wina waszego kraju i jego zarządzania, że nic prawie nie zarobiliście wraz ze swoim obozem oraz tego jakie firmy posiadasz w których zyski są bardzo małe. Na postawienie firmy potrzeba około 120 zł+ 20/30 na wszystkie książki, żeby wbić szybciej ES i work skill i za jakiś czas kolejne 120zł inwestujesz w firmę 1 rzędu jeśli w kraju w którym jesteś nie ma national raw albo 2 żeby przerabiać i sprzedawać to co zebrałeś podczas 1 zbiorów. Zawsze możesz postarać sie o pożyczkę od swojego mentora stąd to bardzo ważna rzecz aby wybrać odpowiedniego oraz wybrać dobry kraj który nie jest za bardzo rozwinięty i nie ma dużej konkurencji a ciężko się dostać z zewnątrz. Wiadomo nie zarobisz 2 wypłaty ale pare groszy można dorobić patrzą na potężne spadki kursu euro/gold.

U was w kraju macie dość wysokie podatki oraz jak na takie podatki bardzo mały bonus od pracy. bo z samej wypłaty z firmy pobierają ci prawie połowę zarobionej kwoty.


Nie bardzo rozumiem nawiązania do mojego kraju, który moim krajem już nie jest? Piszesz tak jakbyś kompletnie nie znał sytuacji jaka tam była. Mój brak zarobków z biznesów wcale nie był spowodowany tym, że są nie rentowne (nawet nie wiem o jakich piszesz, bo połowę już sprzedałem, więc pytanie do czego się odnosisz?) bo sam pamiętam czasy, w których faktycznie zarabiałem na sprzedaży wszystkiego co miałem - oprócz biznesów, które kupiłem tylko po to, by móc pomóc w utrzymaniu państwa. Całe pieniądze reinwestowałem w ludzi dając właśnie bonusy, więc trochę śmiesznie to ująłeś, że są tam wysokie podatki, których za moich rządów praktycznie nie było żadnych i nie wspomniałeś już o tym, że jedzenie dawałem za pół darmo, a ludzie którzy przez ten cały czas z nami grali bez żadnej inwestycji zarobili prawie na swoje pierwsze biznesy tylko pracując na samym worku. Ciężko było cokolwiek zmienić w polityce, bo mieliśmy wrogów, którzy też chcieli przejąć kraj i traciliśmy na to sporo pieniędzy.


To co się tam dzieje teraz, to już nie moja broszka bo zarządza Montenegro kto inny, więc jeśli komentujesz aktualną sytuację, to proszę nie kieruj tego do mnie. Jestem tam tylko po to, by sprzedać biznesy.


Pokazałem koledze wyżej tylko przykład, że na MPL łatwo nie jest i dobrze o tym wiesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2020 14:04 przez macior1000.)
02-12-2020 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Zarabiaj grając agario nic nie inwestując.
Krashai 302 53,812 23-12-2015 14:45
Ostatni post: JOK3R
 
Poradnik
 Zarabiaj pieniądze na graniu w grę :)
Adriano42 48 15,247 22-09-2015 13:08
Ostatni post: Adriano42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości