Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.

Autor Wiadomość
Marcins1996 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #101
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Sprawdź:
Podziwiam ludzi którym chce się robić tyle stron, blogi, pozycjonowanie itp. Trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości heh

Marcins1996, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2018.
Glosy: Czaq (+1), azzaz (+1)
02-12-2018 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Tasick Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #102
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
@Marcins1996 Nie ma co podziwiać Wink Jak się chce robić dobre hajsy to innego wyjścia nie ma.
Glosy: azzaz (+1)
04-12-2018 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #103
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
No cześć Wink Dawno mnie nie było Lol

W tym czasie czy robiłem mało czy dużo to dosyć ciężko mi paradoksalnie ocenić. W każdym razie standardowo podzielę to na 1) Social media 2) Seo i strona 3) Plany na przyszłość(or cele or coś Tongue )

1) Social media

a) Instagram

[Obrazek: instagram-statystyki.jpg]

No cuż(celowo z błędem Jerk ) statystyki rosną teraz już głównie przez hashtagi i posty typu oznacamy się. Przez moje błędy facepalm mało co się zwraca teraz z follow/unffolow i praktycznie przestałem to robić. Może ze 100 osób dziennie teraz followuje. Dlaczego? Przez to, że jestem leniwy mam teraz 5x więcej roboty niż miałbym robiąc wszystko od razu. Zwróćcie uwagę na liczbę osób, jakie ja obserwuję beka taaak... aktualnie praktycznie jedyne co robię to unfollow. Chcę zbić obserwowanych do 500 osób i wtedy od nowa na pełnej petardzie robić F/UF na razie mam wrażenie, że takie cyferki wyglądają sztucznie, zresztą efekty też mniejsze i przyrosty mniejsze. Nic straconego Big Grin Naprawię to szybko, a mam lekcję na przyszłość. Już chyba 2, albo 3 miesiąc prowadzę to konto, a cały czas popełniam jakieś błędy. Tak jak myślałem ten projekt jest niezłym pobojowiskiem i placem manewrowym dla mnie na naukę afiliacji beka

b) Facebook

[Obrazek: facebook-statystyki.jpg]

Jak na początek chyba nie jest tragicznie. Taki se ,,fanpejdżyk" na start. Tutaj przy reklamie od ostatniego posta korzystałem z dwóch rzeczy. Na instagramie był w profilu linkiem i przenosiłem userów z insta na fb, skorzystałem z usług forumowego kolegi:

https://zarabiam.com/Temat-PROMOCJA-FanP...OOK-156355

Jak przy instagramie. Prowadzę fanpage niecały tydzień, a już chyba z 15 razy jakieś błędy głupie popełniałem czy to przy publikacji czy promocji czy komentach etc. Tak jak przy insta ten projekt to jest istny plac manewrowy i na bieżąco wywracam dookoła wszystkie pachołki Lol Pieniędzy mało, ale jak się tak bez ciśnień robi projekcik to niezła zabawa w sumei, a nauka(chyba) w las nie pójdzie... mam nadzieję Smile

2) Seo i strona

Tutaj mało się działo z dwóch względów. Właściwie to z trzech powodów

a) Skorzystałem z usług innego forumowego kolegi

https://zarabiam.com/Temat-POZYCJONOWANI...www-159756

I póki co czekam aż zlecenie będzie wykonane Wink

b) Zleciłem poprawę optymalizacji mojej strony i też czekam aż zlecenie będzie wykonane

c) Zakupiłem domeny expired tumblr do własnych blogów zapleczowych w liczbie 15 sztuk no i zanim zacznę linkować też czekam aż je dostanę.

Sam z siebie zrobiłem parę linków po forach, bardziej w ramach szeptanki niż SEO, a no i na facebooku na swoim fanpagu podlinkowałem stronę, ale to już pisałem. Tongue

3) Plany na przyszłość

a) Robię ten ranking z produkt + opinie. Dodaję tam tak, żeby było z 10 produktów i każdy wbijam do topki. Do każdego produktu muszę stworzyć LP, napisać przekonujący tekst uwzględniając zasady SEO, więc trochę roboty jest Big Grin

b) Nowy projekt. Będę kombinował dopiero, coś zupełnie innego. Te oferty co afiluję teraz to stworzę, a przynajmniej chcę stworzyć dla nich dla każdego z osobna własny LP, tak z 10. Tutaj LP będzie przekonujący, bez objektywizmu typowa reklama nastawiona na ,,wepchnięcie" produktu, aczkolwiek zgodnie z regulaminem sieci Big Grin Szczegółów nie zdradzę, no ale jak na razie wydaje mi się, że to ma baardzo duży potecjał ładnie konwertować. Do każdej oferty z osobna osobny LP i reklama. Dalej już banał. Tworzę 10 kont instagram i bazując na wiedzy jaką mam po prostu na każdym instagramie daję link w profilu do własnego LP. Jeden instagram na jeden produkt. I hejo niech se rosną instagramy jak ostatnio F/UF promując bezpośrednio produkty. Projekt nowy, wszystko dopiero muszę zrobić, ale są takie plany.

c) Aha na stronie prowadzę też bloga poza afiliacją i nawet ludzie tam czasem wbijają. Nie wiem naprawdę czemu jeszcze tego adSense nie mam, ale musi w końcu się pojawić Jerk


NIESPODZIANKA

Tego jeszcze nie robiłem chyba w dzienniku. Pisałem tam wcześniej, że zarabiam 3-6 zł dziennie z tego co jest na razie.(biorąc pod uwagę, że z seło wpada najwięcej, a strona się kula 3-4 strona w google to fajno bo przy topce powinna lawina ruszyć). No, ale żeby nie być gołosłownym to wrzucę screena z zarobków z dzisiaj(tzn. wczoraj bo po północy piszę beka )

[Obrazek: statystyki-lead-network.jpg]

A tak poza tym każdemu kto śledzi życzę miłego dnia i wysokich zarobków Big Grin

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2018 00:41 przez azzaz.)
Glosy: Bob5634 (+1)
13-12-2018 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 980
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #104
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Również zaczynam działania na Instagramie i faktycznie nie jest to łatwe. Sam działam metodą pób i błędów. Oczywiście mój profil reklamuję mój serwis, który oferuję realny produkt i usługi. Oczywiście jestem na samym początku, więc nie ma tutaj czym się chwalić. Ale zgadzam się Instagram to bardzo czułe zjawisko, które jednak daje wielkie możliwości po odpowiednim wypromowaniu konta Smile Koncepcja i jeszcze raz odpowiednia koncepcja Smile

Co do zarobków bardzo motywujące 3 zł Smile I oby z górki teraz Smile Pracy masz co nie miara jednak trzymam kciuki aby w przyszłości wszystko Ci zwróciło się z nawiązką i dało Ci zarabiać w perspektywie lat. Zasługujesz swoją postawą !! Smile
Glosy: azzaz (+1)
13-12-2018 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #105
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
A dzięki, mam nadzieję, że nowe pomysły i przyszłosć + to co teraz czeka na realizację w seo zaowocuje niedługo czymś większym Smile Z instagramem to ja na już teraz będę robił zarówno na nowym koncie jak i na tym co mam tak, żeby stale mieć obserwowanych w granicach 300-500 osób. Followuję do 500 tak, żeby było, a potem tylko utrzymuję ten wynik i go wymieniam. Na chwilę obecną dobrym systemem wydaje mi się opcja, że co godzinę będę followował 30 osób i potem w ciągu tej godziny na raty 2x unfollow 15 osób. Tak o tym wspominam bo system wydaje się dobry, a gdybym go stosował od razu nie musiałbym się teraz bawić ze stopniowym unfollow paru tysięcy osób, no ale cóż. Za błędy się płaci Smile

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
13-12-2018 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #106
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Mała aktualizacja. Związana z SEO

Dostałem w końcu domeny. Pisałem, że zamówiłem 15. Po dłuższym czasie opóźnienia w końcu je dostałem i sprzedawca zaoferował bonus. Dodatkowe 3 domeny + większość domen jest już solidnie podlinkowana. Tak to się przedstawia:

[Obrazek: zaplecze-web-2-0.jpg]

Na wszystkie 10 blogów, jakie już zrobiłem wcześniej dodałem po jednym artykule na 300 słów. Bez żadnego linku tak tylko, żeby utrzymać to zaplecze. O dziwo dzisiaj znowu był skok w serpach i fraza z opinie powoli wraca na pozycję. Niedawno była na 4 stronie, a wróciła na 3. Nie wiem czy to przez aktualizacje blogów tak, że lepiej wyglądają i google je bardziej ceni czy przez inne czynniki, ale fajnie.

[Obrazek: pozycja-opinie.jpg]

Główna fraza cały czas jest na 34 miejscu i na 4 stronie z tym, że fraza główna ma jakieś 9k wyszukań/miesiąc więc jest dosyć ambitna jak na to, że to moje pierwsze podejście do seo. Ta fraza z opinie, która jest na 27 miejscu ma koło 3k wyszukań/miesiąc więc jest łatwiejsza.

Strona została już zoptymalizowana pod kątem szybkości

[Obrazek: optymalizacja.jpg]

Co teraz?

1) Teraz czas zaopiekować się tymi 18 blogami i podlinkować z nich swoją stronę. Planuję to podzielić i z 8 podlinkuję podstronę z opinie(5x exact match; 3x naked url), a z 10 stronę główną(6x exact match ; 2x brand ; 2x naked url) Trochę zmieniłem strategię linkowania. Artykuły dalej są 3, ale w trochę inny sposób poprowadzone.

2) Na tym zapleczu, które już mam dodam dodatkowe 2 posty na bloga. 1x zdjęcie + krótki powiedzmy blogowy ,,post" na 100 słów 1x artykuł na 300słów z linkiem wewnętrznym na artykuł, w którym linkowałem zewnętrznie. Nie wiem czy taki link wewnętrzny na link zewnętrzny coś da, ale nic nie stracę jak spróbuję.

Jeśli chodzi o własne zaplecze mam już 28 blogów web 2.0 na wszystkie planuję od czasu do casu wrzucać posty/artykuły tak, żeby to utrzymać. Te blogi w założeniu mają być moim stałym zapleczem i przydać się też na przyszłość. Wszystkie artykuły na nie oczywiście są generowane, aż tyle czasu nie mam, żeby ręcznie tyle pisać, ale potem poprawiam je ręcznie tak, żeby były mniej więcej poprawne. No i dodaję też czasem same zdjęcia(planuję jak pisałem powyżej), więc google nie powinien się czepiać i traktować te wszystkie blogi jako normalne pełnowartościowe strony.

3) Czekam na pakiet SEO, o którym wspominałem powyżej.

To tyle jeśli chodzi o SEO póki co. O social mediach się rozpisałem we wcześniejszych postach, a teraz uzupełniam to o czym jeszcze nie wspomniałem, co było ,,w robocie"

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2018 12:43 przez azzaz.)
14-12-2018 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #107
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
AAA...

O jednym nie wspomniałem

[Obrazek: optymalizacja-seo.jpg]

Ta fraza jest z dedykacją dla użytkownika Muraszczyk to ona jak na ten moment coś zarabia. Wyszukuwania jej są na poziomie 500/miesięcznie więc dużo mniej niż inne frazy jakie pozycjonuję, ale tą frazę mi się chyba udało fajnie wbić i nawet to właśnie ona głównie mi zarabia teraz. Te 3-6zł dziennie co mam to z niej właśnie, a to zarobek typowo z seo z poradnika Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2018 23:50 przez azzaz.)
Glosy: tomek7912 (+1), Muraszczyk (+1)
14-12-2018 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #108
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Hej, ładnie Ci idzie i oby tak dalej Smile. Mam pytanie, czym generujesz artykuły i w jakich serwisach stawiasz blogi zapleczowe?
Glosy: azzaz (+1)
15-12-2018 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 980
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #109
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Daje kopa motywacji nie ? Big Grin

Oby tak dalej !! Smile

Serwisy związane/powstały za pośrednictwem współpracy z myscem ?
Glosy: azzaz (+1)
15-12-2018 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #110
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
(15-12-2018 10:55)EfectiveWork napisał(a):  Daje kopa motywacji nie ? Big Grin

Oby tak dalej !! Smile

Serwisy związane/powstały za pośrednictwem współpracy z myscem ?

Dzięki Big Grin Daje, daje motywacje Smile

Marketingowo/desighnersko etc. całość została opracowana na podstawie poradników dot. mini stron tylko, że jeszcze dodatkowo zoptymalizowana pod SEO, na stażowej domenie etc. Social media też rozwijałem głównie wg. poradników z forum Get paid na początku, a teraz to wiadomo. Im więcej się pracuje i wejdzie w temat tym bardziej człowiek się kreatywny staje i tym więcej sam ma nowych pomysłów co zrobić etc. których nie ma na żadnych forach, a które się samodzielnie testuje Wink Ogólnie tak jak pisałem gdzieś wcześniej. Jeśli chodzi o poradniki to oba i mysca i muraszczyka to najlepsze jakie kiedykolwiek kupiłem i oba polecam. Moim zdaniem fajnie się uzupełniają nawzajem te poradniki. Z jedenej strony pozycjonowanie i optymalizacja, a z drugiej bardziej social media i marketing.

(15-12-2018 10:54)tomek7912 napisał(a):  Hej, ładnie Ci idzie i oby tak dalej Smile. Mam pytanie, czym generujesz artykuły i w jakich serwisach stawiasz blogi zapleczowe?

Dzięki Smile

Głównie tumblr. Wszystko na expired domenach, które kupuję. W większości statystyki mają jak powyżej na screenach tam jest całe moje ostatnie zamówienie wklejone tylko z zamazanymi nazwami domen Wink Co do generowania artykułów to przez chwilę korzystałem z narzędzi z seo tools na innym forum, a teraz głównie tłumaczę je z zagranicznych stron google translete i sprawdzam antyplagiatem czy są unikalne. Oczywiście jeszcze je trochę poprawiam tak, żeby były poprawne gramatycznie.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2018 11:16 przez azzaz.)
Glosy: tomek7912 (+1)
15-12-2018 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! danoneksss 255 58,995 20-09-2018 19:28
Ostatni post: pawlosek
Tongue Dziennik młodego Earnera ZarabiamMilion 19 5,897 10-11-2017 01:38
Ostatni post: ZarabiamMilion
  Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ Piesel_Nala 11 3,642 08-01-2016 20:44
Ostatni post: Piesel_Nala

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości