Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 3.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prolific.ac - świetnie płatne ankiety » Bardzo dorze płatne ankiety

Autor Wiadomość
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2711
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Sprawdź:
(04-05-2021 18:05)Kryspin napisał(a):  Jak dobrze że u mnie nie ma takich problemów. Chociaż ostatnio nie mam czasu aby siedzieć na stronce. Dziś były 2 ankiety w tym samym momencie i udało się zrobić tylko jedną i były pytania sprawdzające mój język angielski.
Nic nowego, Ty nigdy nie masz problemów.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
05-05-2021 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 452 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #2712
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(05-05-2021 08:10)Massimo93 napisał(a):  
(04-05-2021 18:05)Kryspin napisał(a):  Jak dobrze że u mnie nie ma takich problemów. Chociaż ostatnio nie mam czasu aby siedzieć na stronce. Dziś były 2 ankiety w tym samym momencie i udało się zrobić tylko jedną i były pytania sprawdzające mój język angielski.
Nic nowego, Ty nigdy nie masz problemów.

Czekałem na ten błyskotliwy komentarz trolla który wiecznie ma problemy. W każdym panelu Cię blokują w kolejnych Ci nie wypłacają hajsu w innych nie masz ankiet a inni mają układy w tych panelach tylko Ty biedaczku poszkodowany jako jedyny Polak na taką skalę.

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Glosy: szymontg (+1), ggusiaja (+1)
05-05-2021 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2713
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(05-05-2021 09:03)Kryspin napisał(a):  Czekałem na ten błyskotliwy komentarz trolla który wiecznie ma problemy. W każdym panelu Cię blokują w kolejnych Ci nie wypłacają hajsu w innych nie masz ankiet a inni mają układy w tych panelach tylko Ty biedaczku poszkodowany jako jedyny Polak na taką skalę.
Trollem to akurat jesteś Ty, bo ja Cię nie wyzywam nigdzie. A takich jak ja jest bardzo wielu, wystarczy poczytać, ale widać lepiej idzie Ci hejt. Blokują uczciwych bo takie cwaniaczki jak Ty kombinują jak koń pod górę przez to nigdzie nie chcą Polaków.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2021 11:36 przez Massimo93.)
05-05-2021 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hattrick Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 619
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 312 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.00
Post: #2714
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Do tego prowokacyjnie dostaję ankiety dosłownie co kilka minut - czasami nawet 2-3 jednocześnie bekabekabeka

Polecam !!! -> https://zarabiam.com/Temat-Prawie-500-w-...mob-166665
05-05-2021 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #2715
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(04-05-2021 13:58)Hattrick napisał(a):  U mnie od kilku dni mimo że wyświetla się wiele ankiet nie jestem w stanie żadnej wypełnić bo wyskakuje
"PEC-SUB-0002: We are sorry but we could not create your submission at this time.This may be due to your current network connection.For more information please see our help centre article." na zmianę ze "Study is full......."

https://participant-help.prolific.co/hc/...-PEC-Error

PEC-SUB-0002
You may be experiencing problems because your IP address has been flagged by our system. We run multiple checks with IPs that include checking if the IP has been reported on other websites. As such, we're afraid that you won't be able to take studies from that IP address going forward.

You may be able to get a new IP address and try again with that, though we can't guarantee that that won't also be flagged. If you're on a mobile device you may be able to get a new IP address by simply restarting the device. These IPs are regularly reviewed so may also be unflagged in time. Otherwise, you may need to reach out to your internet service provider.

Please note that your account has not been placed on hold and you are still able to withdraw your earnings.

Na 266 ankiet Approved mam tylko 1 Rejected....

Mam to samo od dłuższego czasu, a wszystkie ankiety są approved. Nie wypełniam po łebkach, angielski znam bardzo dobrze, więc nie wiem skąd taka blokada. Może chcą poradzić sobie ze zbyt dużą liczbą użytkowników. Ogólnie możesz spróbować obchodzić to jakoś przez internet z telefonu, mi parę razy się udało.
06-05-2021 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wojtek111793 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2716
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Prolific nie lubi jak używasz innych stron z ankietami jedyna opcja to VPN z polską lokalizacją najlepiej blisko miejsca zamieszkania.
06-05-2021 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazarini Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 76 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2717
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Widzę, że to dosyć popularna bolączka w ostatnim czasie... moich dwóch bliskich znajomych od tygodnia boryka się dokładnie z tym samym problemem "PEC-SUB-0002" przy prawie 100% skuteczności i ponad 2-letnim stażem na panelu. Bez komentarza

Telegram: https://t.me/mazarini11

WhatsApp: https://files.fm/f/uweu9v96u
06-05-2021 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 112 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2718
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(06-05-2021 21:16)mazarini napisał(a):  Widzę, że to dosyć popularna bolączka w ostatnim czasie... moich dwóch bliskich znajomych od tygodnia boryka się dokładnie z tym samym problemem "PEC-SUB-0002" przy prawie 100% skuteczności i ponad 2-letnim stażem na panelu. Bez komentarza

Tylko błąd PEC-SUB-0002 nie ma nic wspólnego z dokładnością i skutecznością wypełniania ankiet, tylko z połączeniem internetowym.

Z FAQ Prolific:


"PEC-AB-0002:
Możesz mieć problemy, ponieważ jesteś na wakacjach lub w innym kraju wymienionym na liście niż ten wymieniony na koncie.

Nie jesteś zbanowany z Prolific, jednak jeśli nadal będziesz doświadczać tych błędów, oznacza to, że możesz nie być w stanie wziąć udziału w badaniach z tego konkretnego połączenia internetowego.

Pamiętaj, że stosujemy środki bezpieczeństwa, abyś nie mógł wypłacić swoich pieniędzy z innego kraju.

Jeśli otrzymałeś ten komunikat o błędzie, ale wydaje się, że nie dotyczy on Ciebie, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy."

Źródło: participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360012393100-PEC-Error

Sprawdźcie więc na początku czy nie macie jakiegoś VPN lub proxy uruchomionego na komputerze.

Całkiem też możliwe, ze wasza sieć została wykluczona przez Prolific, pisali o tym w tym artykule:
blog.prolific.co/why-participants-get-banned/

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2021 23:02 przez Owl_.)
Glosy: mazarini (+1), dexter2 (+1), Kryspin (+1)
06-05-2021 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mazarini Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 76 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2719
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Cytat:Tylko błąd PEC-SUB-0002 nie ma nic wspólnego z dokładnością i skutecznością wypełniania ankiet, tylko z połączeniem internetowym.

Z FAQ Prolific:


"PEC-AB-0002:
Możesz mieć problemy, ponieważ jesteś na wakacjach lub w innym kraju wymienionym na liście niż ten wymieniony na koncie.

Nie jesteś zbanowany z Prolific, jednak jeśli nadal będziesz doświadczać tych błędów, oznacza to, że możesz nie być w stanie wziąć udziału w badaniach z tego konkretnego połączenia internetowego.

Pamiętaj, że stosujemy środki bezpieczeństwa, abyś nie mógł wypłacić swoich pieniędzy z innego kraju.

Jeśli otrzymałeś ten komunikat o błędzie, ale wydaje się, że nie dotyczy on Ciebie, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy."

Źródło: participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360012393100-PEC-Error

Sprawdźcie więc na początku czy nie macie jakiegoś VPN lub proxy uruchomionego na komputerze.

Całkiem też możliwe, ze wasza sieć została wykluczona przez Prolific, pisali o tym w tym artykule:
blog.prolific.co/why-participants-get-banned/

Jasne, nie twierdzę, że jest inaczej. Prawdopodobnie źle ująłem to w słowa. Chodziło mi bardziej o fakt, że nie jest to adekwatne podejście do kogoś, kto jest stażowym użytkownikiem i przykłada się do tych badań, a z dnia na dzień bez uprzedzenia, całkowicie nie ze swojej winy (na 100% żadne z nich nie korzysta z vpn'a) dostaje banicje z racji restrykcji co do adresów IP. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że dzieje się 'coś' niezgodnego z ich polityką pochodzącego z danego adresu IP to wychodzi na to, że nie traktują tego jednostkowo, tylko blokują od razu IP zewnętrzne wykluczając daną pulę ankieterów... W każdym bądź razie w obu przypadkach poszły już odwołania do supportu, także zobaczymy z czasem w jaki sposób zostaną potraktowani

Telegram: https://t.me/mazarini11

WhatsApp: https://files.fm/f/uweu9v96u
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2021 23:40 przez mazarini.)
Glosy: Owl_ (+1)
06-05-2021 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 112 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2720
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(06-05-2021 23:36)mazarini napisał(a):  Jasne, nie twierdzę, że jest inaczej. Prawdopodobnie źle ująłem to w słowa. Chodziło mi bardziej o fakt, że nie jest to adekwatne podejście do kogoś, kto jest stażowym użytkownikiem i przykłada się do tych badań, a z dnia na dzień bez uprzedzenia, całkowicie nie ze swojej winy (na 100% żadne z nich nie korzysta z vpn'a) dostaje banicje z racji restrykcji co do adresów IP. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że dzieje się 'coś' niezgodnego z ich polityką pochodzącego z danego adresu IP to wychodzi na to, że nie traktują tego jednostkowo, tylko blokują od razu IP zewnętrzne wykluczając daną pulę ankieterów... W każdym bądź razie w obu przypadkach poszły już odwołania do supportu, także zobaczymy z czasem w jaki sposób zostaną potraktowani


Rozumiem, też nie byłbym zadowolony, gdyby wykluczyli moją sieć internetową. Mam nadzieję, że uda się Wam pozytywnie rozwiązać problem.

Analogia z Google AdSense...

Mnie to przypomina sytuację z siecią reklamową Google AdSense, która wiele lat temu ostro sypała banami na prawo i lewo — nawet za błahostki.

W Internecie pojawiało się mnóstwo skarg, w których użytkownicy krytykowali AdSense za rzekomo niesłuszne bany. Pewnie wielu ludziom faktycznie oberwało się przy okazji  rykoszetem — za nic.

Ale cała akcja miała  taki wydźwięk, że internauci w końcu się nauczyli, że z Google AdSense nie ma żartów, ponieważ nawet najdrobniejsze złamanie regulaminu może się skończyć banem...

Dzisiaj nie widać już tylu skarg na AdSense co kiedyś. Każdy wie, żeby „nie klikać swoich reklam”, bo prędzej czy później kończy się to banem.

Prolific poszedł na podobną wojnę?

Może Prolific — też robi obecnie taką akcję pokazową swojej siły — jak kiedyś Google AdSense banami. Albo jak Putin ze swoją armią — pod granicą z Ukrainą (wróć, Putin to akurat nie jest dobre porównanie)...

Być może po takiej akcji ludzie uświadomią sobie, że jedyna słuszna droga zarabiania w Prolific — to pozostanie po jasnej stronie mocy!

https://www.youtube.com/watch?v=XJQUxrV2rXI&t=167s

Niestety —  jak na każdej wojnie, nie obejdzie się bez ofiar wśród cywili... 

PS. Poza tym świat zarabiania nie kończy się na Prolific...
Więc ci, którzy dostali bana (słusznie i niesłusznie) niech się pocieszą tym, że mają teraz więcej czasu na inne metody zarabiania... Wink

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
Glosy: Shimeon (+1)
07-05-2021 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Isay - płatne ankiety dorabiajonline 13 3,608 27-02-2024 22:32
Ostatni post: lylumapuszka
  YouGov - ankiety chincyk 84 16,104 08-02-2024 17:21
Ostatni post: xOkovsky
  Surveytime - wypłata po wypełnieniu ankiety krychap 5 3,408 18-12-2023 14:02
Ostatni post: Efektmotyla
  Answeo - płatne ankiety chincyk 339 69,801 12-12-2023 17:45
Ostatni post: Kryspin
  Ankiety i badania voissy muguruza 3 1,295 27-07-2023 11:23
Ostatni post: FrydrychMaciej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości