Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) » £5 wpada po pierwszej transakcji kartą, dodatkowe £15 po transakcji £500

Autor Wiadomość
michael55910 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #31
RE: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Sprawdź:
Wygląda na to, że znowu zmieniły się warunki... Rzeczywiście w najnowszej wersji aplikacji jest napisane, że bonus wpada po pierwszej transakcji kartą. Na szczęście z tego co zacytowałeś wynika też, że od teraz zamówienie karty jest darmowe (do tej pory kosztowało £4.95).

[Obrazek: Screenshot-2019-04-02-15-05-36.png]

Transakcję tą kartą przez PayPal powinno spokojnie zaliczyć Ci do bonusu. Możliwe, że zaliczy nawet doładowanie konta Revolut za pomocą tej karty (wtedy de facto nic nie wydajesz, a bonus wpada). Ja osobiście stronię od PayPala jak tylko mogę (wyjątkiem tylko chińskie zakupy kartą podpiętą do PayPala), więc druga opcja bardziej do mnie przemawia.

Jako ciekawostkę dodam, że (przynajmniej w moim przypadku) Revolut rozesłało już nowe numery kont w związku z Brexitem i teraz przelewy między Monese i Revolut przychodzą w kilka minut.
02-04-2019 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Matoro132 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 383
Dołączył: May 2016
Reputacja: 70 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #32
RE: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Doładowałem wczoraj revoluta kartą monese i po 24h dostałem 5 funtów. Kartę zamówiłem w niedziele i przyszła mi w piątek, więc dość szybko.

Matoro132, dumny członek http://zarabiam.com od May 2016.
06-04-2019 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZarobekPL Offline
Banned
*

Liczba postów: 33
Dołączył: Sep 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Monese - £10 (~50 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Monese zaktualizowało warunki promocji, teraz po dokonaniu rejestracji i zamówieniu karty która jest darmowa otrzymasz 15 funtów! Tak samo osoba zapraszająca dostaje 15 funtów które możecie wypłacić na konto Smile

Aby otrzymać bonus pobieracie Monese, konto w funtach, darmowy plan i wpisujecie kod. Zamaiwacie kartę i kupujecie lizaka za 10 groszy.

Korzystam od roku i każdemu serdecznie polecam! Zapraszajcie swoich znajomych!

(16-05-2019 17:31)ZarobekPL napisał(a):  Monese zaktualizowało warunki promocji, teraz po dokonaniu rejestracji i zamówieniu karty która jest darmowa otrzymasz 15 funtów! Tak samo osoba zapraszająca dostaje 15 funtów które możecie wypłacić na konto Smile

Aby otrzymać bonus pobieracie Monese, konto w funtach, darmowy plan i wpisujecie kod. Zamaiwacie kartę i kupujecie lizaka za 10 groszy.

Korzystam od roku i każdemu serdecznie polecam! Zapraszajcie swoich znajomych!

Tylko żeby dostać 15 funtów przy obecnej promocji nie można wpisać starego kodu! Dlatego podałem swój bo na jego nie wejdzie, mój nowy wątek został usunięty.

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 16-05-2019 17:35 ponieważ:

Nie umieszczamy reflinków/kodów polecających w cudzych tematach.
Kod polecający usunąłem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2019 18:06 przez ZarobekPL.)
16-05-2019 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michael55910 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Monese - £10 (~50 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
(16-05-2019 17:31)ZarobekPL napisał(a):  Tylko żeby dostać 15 funtów przy obecnej promocji nie można wpisać starego kodu! Dlatego podałem swój bo na jego nie wejdzie, mój nowy wątek został usunięty.

No to już jest bezczelne kłamstwo...

Każdy kod daje tyle samo i działa zawsze na aktualną wersję promocji (przy czym najpewniej liczy się data rejestracji, a nie wypełnienia warunków).

@ZarobekPL próbę wklejenia własnego refa jeszcze rozumiem (często się zdarza jak ktoś nie zna regulaminu), ale sugerowanie, że mój kod nie działa było po prostu chamskie

EDIT.
A najlepszym dowodem na to, że mój kod nadal działa jest to, że właśnie wpadło mi £15 z polecenia Smile
[Obrazek: Screenshot-2019-05-16-21-26-36.png]
I przy okazji widać, że jednak liczy się promocja z dnia płatności kartą, a nie rejestracji (bo £15 jest dopiero od dzisiaj, a przecież karta nie dotarła w kilka godzin).

EDIT2.
Podobno Monese rozpoznaje doładowanie Revoluta kartą Monese, klasyfikuje to jako przelew pieniędzy i nie przyznaje wtedy bonusu. Ktoś potwierdzi?
W każdym razie lepiej dokonać jakiejś niewielkiej płatności w sklepie zamiast doładowywania Revolut, tak dla pewności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2019 16:59 przez michael55910.)
16-05-2019 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,237
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4074 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.24
Post: #35
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Przyznaje bonus za doładowanie Revoluta

[KUPIE] Reklama facebook/instagram/snapchat/inne - dowolna kategoria KLIK
Glosy: michael55910 (+1)
23-05-2019 07:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prcams Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Ja z innego portfela doładowałem , do tego z curvem gdzie się też dostaje darmową gotówkę w wysokości 10 Gbp można połączyć Smile
23-05-2019 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wasda Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 10.00
Post: #37
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
jak najtaniej doładować konto monese? bo w mbanku za przelew 25 pln co się nie kalkuluje

https://starbets.io/ref=UTY4b8Gktn
28-05-2019 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michael55910 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #38
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Najtaniej mieć Revolut - to nic nie kosztuje, a bywa bardzo przydatne. Wtedy:
1. Doładowujesz Revolut kartą PLN za darmo
2. Na Revolut wymieniasz PLN na GBP praktycznie bez prowizji
3. Doładowujesz Monese przelewem z Revolut.

Ale jakby co, to Monese ostatnio wysłało maila, że znieśli opłaty za doładowanie kartą. Także jeśli nie chcesz zakładać Revolut, to możesz doładować Monese bezpośrednio kartą PLN - wtedy płacisz tylko prowizję za przewalutowanie w mBanku (do kilku procent, nie wiem ile w tej chwili), powinno wyjść taniej niż przelew międzynarodowy.
28-05-2019 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,845
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #39
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
Jak długo czeka się na bonus? Od chwili dokonania transakcji?

[Obrazek: 79InhLR.png]
28-05-2019 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dannyk Offline
Banned
*

Liczba postów: 105
Dołączył: May 2019
Forum Gold: 50.00
Post: #40
RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS)
(28-05-2019 16:50)Pablo1878 napisał(a):  Jak długo czeka się na bonus? Od chwili dokonania transakcji?

Podbije pytanie. Dokonałem przelewu na monese z revolut (kasa w godzinę na koncie) zrobiłem płatność kartą monese i czekam. Tylko jak długo będzie trzeba czekać?
28-05-2019 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Provema - 10zl za założenie konta Limidos29 19 8,259 13-01-2024 02:51
Ostatni post: Lotek21231
  Orovera 50 zł + 25 zł za polecenie [Start aplikacji już 27 lipca] jurekkps 7 1,493 17-07-2023 13:35
Ostatni post: Adamus12
  N26 - Łatwe 15 euro (ok 65 zł) na start przy założeniu konta w aplikacji dch0801 16 12,219 24-08-2021 13:24
Ostatni post: Pablo1878
  Przelew z USA na Monese shf 2 2,600 06-08-2021 10:38
Ostatni post: Hasher
  Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt Limidos29 11 4,664 17-07-2021 13:26
Ostatni post: Behaviorakles

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości