Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy » wkrótce kopalnia, giełda i własna kryptowaluta

Autor Wiadomość
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Sprawdź:
Jakoś tak w historii revshare bywało, że wzrowowane/kopiowane kolejne serwisy mimo nawet lepszych założeń, wykonania i gamy produktów żyły zawsze krócej niż ich pierwsze odpowiedniki.

Było tak np. z paidverts.

[Obrazek: 320x50.png]
25-04-2018 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
już jest pozew sądowy z FN , zerżnięte 99% wszystko od konkurencji Smile
Myślę ze max do końca wakacji i nie będzie tego programu, widać nastawienie na szybki zysk i szybką ucieczkę adminów, co świadczy o tym nawet że publicznie nie chcą sie ujawnić.
25-04-2018 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
(25-04-2018 11:34)rafi213 napisał(a):  już jest pozew sądowy z FN , zerżnięte 99% wszystko od konkurencji Smile
Myślę ze max do końca wakacji i nie będzie tego programu, widać nastawienie na szybki zysk i szybką ucieczkę adminów, co świadczy o tym nawet że publicznie nie chcą sie ujawnić.

Uczulę aby weryfikować to co czytamy i kogo czytamy czyli najpierw o Rafi213:
Rafi213 kolego Ty jesteś pracownikiem Futurenet, gościem odpowiedzialnym za prowadzenie wątków Fjuczernet na Zarabiam.com oraz Hyipforum (każdy może sprawdzić), więc wracaj na swoje wątki FN zamiast śmiecić u konkurencji bo to nieładnie Smile

P.S. Jakbyś się znał na prawie to byś doskonale wiedział, że ponziak skacząc do ponziaka nic nie ugra, troche jakby diler poszedl zglosic innego dilera ze mu na teren wchodzi. Lepiej , oba to w dodatku raje podatkowe (Dubaj i Nevada) wiec to prężenie muskulow w webinarach dla tłumu, który nie ma zielonego pojecia jak takie maszynki, ich konstrukcje prawne i raje podatkowe dzialaja.

I zacytuję tutaj świetny komentarz z innej rozmowy:

--------

"Ja poprosze o konkrety Ciebie Madziu i innych 'wyznawców FN', a nie ogólniki, czyli odpowiedzi na moje pytania i odniesienie się do stwierdzeń:

1. Na jakiej podstawie twierdzicie ze Alternet jest „podróbką” FN , skoro to Futurenet nie ma swoich rozwiązań, nie ma do nich żadnych praw, patentów oraz jest zwykłą kalką rozwiązań innych firm takich jak map, traffic monsoon, facebook oraz matryc które są rozwiązaniem starym jak świat?
2. Z jakiej okazji mówicie że AdBlast to kopia FAP skoro to tylko szablony z koncentratorów szablonów i na podobnych do nich pracuje tysiące firm, w dodatku szaty graficzne są zupełnie różne.
3. Dlaczego głosicie że Alternet to kalka Futurenet skoro posiada inne rozwiązania, inny kod źródłowy, inną szatę graficzną, remix regulaminu?
4. Dlaczego nazywacie Futurocoin innowacją, skoro to jest skopiowany kod DASH, nawet nie zmodyfikowany?
5. Dlaczego mówicie że Wasza waluta jest zdecentralizowana , skoro zcentrowaliście ten twór? Dlaczego kłamiecie, zamiast napisać że Futuro jest zcentralizowane?
6. Dlaczego boicie się tak panicznie Alternet? Czy nie dlatego, że faktycznie jest lepiej rozwiązany? ?
7. Dlaczego straszycie swoich użytkowników, blokadą konta i odebraniem im środków? Zgodnie z polskim prawem, musicie zwrócić środki użytkownikom , na warunkach zawartych w ramach umowy user-futurenet. Wasz regulamin nie ma tu mocy, bo prawo kraju jest powyżej, niewżne, że jesteście w Dubaju, musicie spłacić zobowiązania userom zwłaszcza, jeżeli pobraliście od nich pieniądze w depozyt (a tak jest czego tam nie nacudujecie). Konto oczywśicie mozecie zablokowac, ale chciał nie chciał nie możecie okraść użytkowników z ich depozytów.
8. Dlaczego Futuro jest tylko na giełdach-widmo, albo giełdach które przyjmują każdą walutę, jeżeli wyłoży się środki na „wejście”? Dlaczego dalej mimo obiecanek FTO nie ma i nie zanosi się, aby było na prawdziwych giełdach? Dlatego, bo giełdy nie są głupie i wiedzą że to zcentralizowana waluta, która nie ma żadnej wolności.
9. Z tego co powszechnie wiadomo, twórcy Alternet sami sie ujawnili. Firma mówi otwarcie kto ją założył, można się także śmiało kontaktować z ceo.
10. Dlaczego zmieniliście Bitbay na swoją lipną giełde coindeal? Aby poukrywać przepływy pieniężne z Polski do Was? Czy dlatego że Wam się tyłek pali?

Pozdrawiam i liczę na merytoryczną odpowiedź, no i oczywiście że mi nie zwiniecie środków, chociaż wątpię bo mam 2 konta u Was i każde założone na kogoś innego (żona, znajomy). ?"

Wg mnie, pięknie wypunktowane. Ja mógłbym się przyczepić jeszcze do webinarów w których lecą takie pierdoły że głowa mała, ale cóż, ludzie jak baranki wierzą w te duperele. Dla mnie program ma płacić a nie pajacować jak ziomki z FN (nie wszyscy ale wiekszość). Ja bede siedzial w Alterenet , Rockwall, Independent

Także myślę że jedynym sensownym stwierdzeniem jest "czas wszystko zweryfikuje", bez względu na szczekanie przeciwników, sojuszników, wyznawców FN czy AN.

(25-04-2018 11:07)kolorpurpury napisał(a):  Jakoś tak w historii revshare bywało, że wzrowowane/kopiowane kolejne serwisy mimo nawet lepszych założeń, wykonania i gamy produktów żyły zawsze krócej niż ich pierwsze odpowiedniki.

Było tak np. z paidverts.

Wszyskie zwykłe revshare padają, tu nie chodzi o super bajer produkty, które są pitoleniem i papką na oczy ludzi. Nie ma znaczenia czy są kalką czy nie, bo revshare to revshare, i to zawsze jedno i to samo niezależnie od budowy.

W przypadku AN jest inaczej, bo to nie jest sam revshare tylko hybryda z matrycami , kopania i krypto, czyli analogia tego co zrobilo FN. Czyli revshare robi młyn a matrix i krypto go spłaca. Rozumiesz roznice? Mamy do czynienia z dopiero drugą taką hybrydą, gdzie pierwszej udalo sie pociagnac te 2 lata ( nie licze oczywiscie 2 poprzednich bo jak FN nie mial revshare to sie nie zadluzal ). Tak więc jestem dobrej mysli, bo w porownaniu do tego co jest na rynku FN i AN sa najbardziej rozbudowane i ja na pierwsze pół roku wchodzę w reva AN, potem zobaczymy jak się bedzie calosc kręcic.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2018 16:55 przez bithub.)
25-04-2018 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Mi tłumaczyć różnicy nie musisz podałem tylko pewną analogię. Tak było też z różnymi typowymi hyipami, ponziakami itp.
Hybryda hybrydą ale tutaj chodzi o równowagę między matrycami. Bo jeśli matryce będą mniej opłacalne - wyższe zainteresowanie będzie revshare i nie nadążą go spłacać (taka sama sytuacja w końcu może mieć miejsce w FN)

Druga sprawa skoro matryce dadzą zarobić i do tego mogą spłacać revshare to dlaczego nie napędzić ruchu w inny sposób (mniej zobowiązujący) skoro matryce i crypto są takie rentowne.

Ja rozumiem, że przez jakiś czas to będzie hulać i można zarobić jak jest odpowiedni moment. Ale sama idea revshare jest zrozumiała w momencie kiedy jest on limitowany (to znaczy zbieramy środki na rozwój działalności ale nie w nieskończoność tylko tak żeby móc je spłacić i zbudować jakiś model zarabiania i zysków.)

Sam ruch dzięki revshare też ma sens jak jest on limitowany. Później to tylko sztuczny ruch i rosnące zobowiązania.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
25-04-2018 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Pewnie że można inaczej generować ruch, tyle że ciężko rozbujać inny generyk, bo wymaga mnóstwo pracy czasu + farta lub pieniędzy. Revshare ma to do siebie że po prostu rozpędza się sam przez siebie jak jest dobrze zrobiony (płaci, wygląda, rozwija się itd.)

Apropos opłacalności: ja się z Tobą w pełni zgadzam, i też uważam że musi być harmonia i równowaga pomiędzy revsharem i innymi gałęziami które generują zysk. Matryce i krypto są dojne, jak im wpuścisz ruch. Zauważ że FN i AN wymusza wręcz korzystanie z matrixów, pompując część wypłat w matryce, czyli je kupuje za część wynagrodzenia. Skoro człowiek już zapłacił za matryce i je ma, to siłą rzeczy część userów spróbuje też kręcić lody na swoich (już kupionych) matrixach.

Co do krypto to już prostu czysta kasa bo sprzedaje się całemu kapitałowi ludzkiemu pozyskanym wcześniej.

(25-04-2018 17:09)kolorpurpury napisał(a):  Ja rozumiem, że przez jakiś czas to będzie hulać i można zarobić jak jest odpowiedni moment. Ale sama idea revshare jest zrozumiała w momencie kiedy jest on limitowany (to znaczy zbieramy środki na rozwój działalności ale nie w nieskończoność tylko tak żeby móc je spłacić i zbudować jakiś model zarabiania i zysków.)
Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Tak jak mówisz i ja sie zgadzam. Revshare powinien śmigać do czasu zassania kasy na stworzenie/rozwinięcie wszystkiego w koło, a jak już firma wypluje z siebie produkty, i nie mówie tu o mydleniu oczu knajpami, bookingiem i innym gównem, które sie nie liczy, tylko takie które faktycznie przynoszą zysk czyli krypto, giełda, kopalnia i co tam jeszcze wymyślą, to wtedy revshare można odciąć w znaczeniu kupowania paczek. Sam revshare może działać i kręcić ruch ale na zasadzie klasyków jak neobux, gdzie nie ma zwrotów procentowych z zakupu reklam.

W każdym razie w AN na pokrycie revshare jest matrix, wchodzi kopalnia (zobaczymy co to za twór bedzie) i krypto. Wiec to lepsza wiadomość niż standardowe revshary.
25-04-2018 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Dość dobrym sposobem na pociągnięcie revshare już po uzyskaniu środków na produkty czy działalność jest wprowadzenie akcji (podobnych jak w MTV gdzie niestety zrobiono to zbyt pozno) A sam model revshare z oglądaniem reklam zostawić w podobnym stanie jak obecny paidverts czyli wypłacanie czystych zysków z reklam i część zysków jako dywidendy (aby zatrzymać ruch i możliwość jakiegoś inwestowania bez budowania zobowiązania.)
Biznes obojętnie jaki byle prawdziwy. Transport, produkcja, handel jakiś sklep internetowy, sieć kopalni BTC jakaś dochodowa gra online (jak Plemiona itp.) cokolwiek co potrzebuje ruchu i zainteresowania lub pieniędzy.
Nie widzę jednak na rynku żadnego revshare który rzeczywiście chciałby realnie pójść w tym kierunku.
Dużo gadania i marnowania kasy na eventy, webinary a mało realnych czystych zysków w stosunku do zobowiązania revshare.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
25-04-2018 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
(25-04-2018 18:38)kolorpurpury napisał(a):  Dość dobrym sposobem na pociągnięcie revshare już po uzyskaniu środków na produkty czy działalność jest wprowadzenie akcji (podobnych jak w MTV gdzie niestety zrobiono to zbyt pozno) A sam model revshare z oglądaniem reklam zostawić w podobnym stanie jak obecny paidverts czyli wypłacanie czystych zysków z reklam i część zysków jako dywidendy (aby zatrzymać ruch i możliwość jakiegoś inwestowania bez budowania zobowiązania.)
Biznes obojętnie jaki byle prawdziwy. Transport, produkcja, handel jakiś sklep internetowy, sieć kopalni BTC jakaś dochodowa gra online (jak Plemiona itp.) cokolwiek co potrzebuje ruchu i zainteresowania lub pieniędzy.
Nie widzę jednak na rynku żadnego revshare który rzeczywiście chciałby realnie pójść w tym kierunku.
Dużo gadania i marnowania kasy na eventy, webinary a mało realnych czystych zysków w stosunku do zobowiązania revshare.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Widzisz bo wg mnie revshare jest tak dojny że nic "normalnego" nad nim nie nadąża. Zrobić grę z sukcesem jest ciężko, transport - budujesz latami, sklep internetowy - nie wiesz jak zareaguje klient. A matryca czyli pewny zysk czy krypto bo akurat są na czasie to jednak ogromne skarbony przy tradycyjnych biznesach, bo te potrzebują więcej nakładu pracy, czasu i przede wszystkim szczęścia.

Gadanie i eventy to nie strata kasy, tylko łowy kolejnych wpłat, czyli zapalnik rekacji łańcuchowej. Ja ogólnie jestem przeciwnikiem webinarów bo dużo w nich kłamstwa i gadania "dla jeleni". Dla mnie firma ma być stabilna i kłamać jak najmniej, a webinary to 85% łgarstwa.
25-04-2018 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Jasne dużo w tym racji z tym, że bez jakiegokolwiek limitu na revshare nawet matryce i krypto nie są w stanie go spłacać, bo też nie będą w nieskończoność przynosić zysków a już na pewno nie w takim tempie w jakim rośnie zobowiązanie na każdym revshare.

Zdecydowanie jest to sposób na wydłużenie jego działania co daje możliwość zarobienia niezłych pieniędzy jeśli wejdzie się odpowiednio wcześnie. Wtedy jest czas na reinwestycję ale i tak trzeba wiedzieć kiedy się wycofać.

Sukcesem w tej dziedzinie będzie program, który posiadając model revshare zrobi tak aby go spłacić, zostawić możliwość zarabiania i być rentownym i jeszcze na siebie zarabiać.
Revshare + matryce + krypto? Dobre ale to za mało. Za mało dlatego, że trzeba revshare limitować albo przebudować potem tak żeby nadal zapewniał ruch, żeby nadal dawał zarobić ale tylko tyle ile jest w stanie wypłacić z produktów. Oprócz matryc i krypto warto zadbać o jakieś inne generatory ruchu + jakiś realny biznes. Biznes który będzie zarabiał pieniądze poza inwestorami revshare (biznesem nie są kubki z logo firmy, parasolki, otwieranie rok czasu kawiarni (no może 1000 kawiarni jednocześnie to jeszcze) itp.

Moim zdaniem model revshare opartego na klikaniu reklam był najlepszy w Paidverts. Przez jakiś czas określony zwrot, potem po zbudowaniu tego co trzeba jest czas na spłatę zobowiązania (jeśli w tym czasie działają matryce i krypto zobowiązanie nie powinno być duże) ale w tym celu trzeba zmienić model revshare. To znaczy zostawić tak jak jest ale naliczenia opierać już tylko na części zysków. Resztę zysków przenieść do akcji (dywidendy, każdy może sprzedać swoje akcje, kupić wiadomo o co chodzi.) Zobowiązanie nie rośnie a cena akcji układa się względem opłacalności. Jeśli biznes dobrze zarabia to wszystko ładnie działa. Jeśli nie zarabia dobrze to znaczy, że by się revshare nie spłacił i zbankrutował.

Tylko kto idzie w takim kierunku tak naprawdę? Revshare zawsze urośnie bardziej niż jakakolwiek ilość produktów. Jeśli będzie duże zainteresowanie matrycami, kawiarniami i krypto to revshare urośnie jeszcze bardziej i nigdy nie będzie w stanie w całości spłacić zobowiązania. Bez ograniczenia go w końcu doprowadzi do zamknięcia firmy. Wiadomo, że w momencie kiedy jeszcze będą jakieś pieniądze czyli w teoretycznie najlepszym.

Revshare upadają w momencie kiedy ich właściciele widzą, że przyrost kasy zacznie spadać względem wydatków. Zawijają się mając jej na koncie najwięcej.

[Obrazek: 320x50.png]
26-04-2018 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Wyślij im (support(at)alternet.com) to co napisałeś, ja też wyślę link do wątku, bo faktycznie to jest ciekawy pomysł z akcjami. Chociaż userzy też muszą wyrazić zgodę imho na taki manewr. W sumie to też analogia do spłaty zadłużenia swoją walutą.

#kolorpurpury:
"Revshare upadają w momencie kiedy ich właściciele widzą, że przyrost kasy zacznie spadać względem wydatków. Zawijają się mając jej na koncie najwięcej."

Tak jest w standardowych, to jednak w przypadkach AN i FN jest zmienione pompowaniem kapitału i ruchu revshara do innych gałęzi. Wyraźnie to opóźnia piach i ziemię ale jak się to przekłada kasowo tego już nie wiem, w każdym razie wydaje mi się, że oprócz tego co napisałeś o akcjach, próby spłaty zadłużenia własną krypto też wchodzą w grę, chociaż tutaj trzeba się nagimnastykować. Poczekamy zobaczymy, w którą stronę wszystko pójdzie. Na razie wygląda fajnie, więc ja trzymam kciuki Smile
26-04-2018 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adomol Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy
Pytałem jak z tą kopalnią krypto. Jutro włączają Smile ciekawe jaki HR i w jakiej cenie
04-05-2018 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Airdrop $Portal - 200 tokenów na start! nixer 4 254 25-02-2024 08:38
Ostatni post: Hybrid1990
Star ** AdsCrypto - Nowy Bitcoinowy RevShare ** Matthew98 23 6,364 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,767 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,263 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  eforsa podobny portal michal_olga 2 687 07-05-2023 07:29
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości