Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lecimy z OgAds pod zagranicę!

Autor Wiadomość
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #41
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
Sprawdź:
No i kolejna dawka informacji. Tym raz o dziwo ruszyło to czego nie oczekiwałem beka ale pierwsze leady satysfakcjonujące były 2 Zaczynamy moi drodzy od zagranicy czyli OgAds! Tutaj w dalszym ciągu jest przybliżona wartość UU i leadów (o ile ich można tak nazwaćbeka) bo wpadają po prace centów $.

[Obrazek: fnenfm.png]

Jak widać duże zawirowania ale staram się zwiększyć ilość clicków itp itd. 90% ruchu jest z YouTube. Także chciałbym zasugerować, iż używam nisz mało znanych, w których mała jest konkurencja i małe zainteresowanie. Na dniach na pewno zajmę się bardziej konkurencyjnymi niszami, a nuż któraś nisza się wybije ?Cool

Ilość uu na blogu stale się zwiększa, czasami maleje ale nie spada do wersji początkowej czyli 15-20uu. Po trupach do przodu!44

[Obrazek: 291i69t.png]

Także chciałbym zasugerować, że dość mocno przed 2 dni uderzyłem w PPI na MyLead co okazało się kompletną klapą i beznadzieją. No przynajmniej mój traffic i target nie nadawał się do PPI. Uderzyłem za to w CPA/CPL. Rezultaty było widać w 3 dniu.

[Obrazek: 2n4obp.png]

Bardzo mnie to zmotywowało, że po leadach typu 0.15$ nagle wpadło pod polski ruch aż 28 zł. Co prawda oczekujace ale jestem dobrej nadzieji. Byłaby to fajna początkowa dniówka. Jeżeli chodzi o cel pod polski rynek to od zawsze moim celem było dniówka 100 zł. Powyżej stówki to rarytasy i dodatki, ale taki jest officjalnie mój cel i go nie będę zmieniać.

Dzisiaj w 90% uderzam pod polski ruch więc czeka mnie niezła kupa roboty. Mam nadzieję, że na dniach zobaczymy rezultaty w postaci UU i leadów. 2

Były chwile odpuszczenia, że coś nie wychodzi mi, może to zarabianie to nie dla mnie ale kwestia to nie poddawać się. Starać się i tyle. Niektórzy może po tyg zarobią 2k zł a niektorzy jak ja 1$ pokerface ale na przykładzie moim warto się starać i systematycznie pracować. Mam nadzieję, że uda mi się udowodnić (przede wszystkim sobie), że w Internetach można mieć dniówki po 100 zł! Huh

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: fusek (+1)
01-04-2018 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #42
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
No i minął lany poniedziałek, w którym bardzo dużo się działo a przede wszystkim vlepki pod PL poszły w ruch bardzo porządnie. Ponad 100 vlepek + ping wpadło dzisiejszego dnia. Cel już był omówiony w poprzedniej wypowiedzi więc będę się dalej tego trzymał. Dzisiejszego dnia będę testował nowe vlepki aby zwiększyć ruch na polski target. Celem oprócz dniówek o jakich mówiłem jest też zdobycie 1000 uu per day ! Idea Tak wgl myślałem nad zmianą sposobu prowadzenia dziennika. Głównie zmieniłbym moje cele, że zamiast celem jest jakaś kwota to żeby celem była konkretna ilość leadów lub ilość UU na dany dzien/tydzien/target. Następnie po tym walka o jak największa CR. Myślę, że w ten sposób zyski byłyby jeszcze większe mimo, że poprzednio stwierdziłem iż moim celem jest 100 zł per day. Tak też jest i teraz ale to co powyżej ~100 zł jest tylko i wyłącznie rarytasem. Moim minimum zawsze było i będzie 100 zł per day. Rolleyes

Statystyki MyLead przedstawiają się następująco:
[Obrazek: 4fu8fm.png]

Także zaatakowałem YouTube. Zauważyłem, że padły bany na 3x filmiki i ruch się zmniejszył ale to nie powstrzyma mnie od dalszego promowania pod OgAds Lol Jeżeli vlepki się utrzymują tak jak teraz pod PL to myślę, aby użyc tego sposobu pod zagranicę. Tylko pytanie czy też tak się uda zwiększyć konkretny traffic ? Idea Cały zarobek opiera się na takim schemacie:
Wymyślasz cuś Idea -> Testing Rolleyes -> nie wychodzi ?Angry szukasz nowego, -> wychodzi? 2 promujesz ile wlezie. To co nie daje przez dłuższy czas zarobku (mowa o metodzie jakiejś) to albo źle promujesz, albo konkurencja duża albo po prostu do dupy metoda beka To oczywiście moje przemyślenia i moja teza. Jeśli ktoś ma jakiś kontrargument z chęcią go wysłucham. Wkońcu dziennik nie tylko jest do chwalenia się zarobkami a do wymiany informacjami/metodami itd itd.

Statystyki na OgAds + Leady:

[Obrazek: 26279cx.png]

No i piękne leady z między innymi naszego kraju!222

[Obrazek: 16ixr1s.png]


Reasumując drodzy czytelnicy:
->kolejna dawka vlepek dzisiaj siądzie na innych serwisach (testing nowych vlepek),
->post pod zagranice na blog + ping,
->filmik na social media YT, DM,
->możliwe, że uderzę w jedną dodatkową niszę na zagranice i do promowania użyję jedynie vlepek Idea

Mała adnotacja -> nie zmieniałem LP pod obecne nisze bo ruch jest na tyle mały, że szkoda tracić czasu na to. Jak będzie większy ruch to wtedy będziemy pracować nad CR, teraz nawet nie wiadomo jaka ona będzie "stała" bo jest za mały ruch aby ocenić. Teraz to bardziej "udo lub nie udo się" z tym leadami. UndecidedUndecided

Tak więc lecę działać, więcej informacji w następnym poście :ExclamationExclamation

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
03-04-2018 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #43
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
Czemu nie wyłączysz tych najniższych ofert z OG? Jerk2
03-04-2018 06:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pikusix1 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 878
Dołączył: Jul 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
(03-04-2018 06:16)adamcio99922 napisał(a):  Czemu nie wyłączysz tych najniższych ofert z OG? Jerk2

A po co teraz? Teraz w kieszeni ma 0.06$, a tak byłby na zero Jerk2
Glosy: shf (+1)
03-04-2018 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #45
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
(03-04-2018 07:42)pikusix1 napisał(a):  
(03-04-2018 06:16)adamcio99922 napisał(a):  Czemu nie wyłączysz tych najniższych ofert z OG? Jerk2

A po co teraz? Teraz w kieszeni ma 0.06$, a tak byłby na zero Jerk2

idealnie ująłeś hahaha bekabeka aż Ci repa zasadziłem Big Grin

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2018 13:37 przez shf.)
03-04-2018 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kasiorka3000 Offline
Banned
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
Co to są te vlepki?
Glosy: Crausher (+1)
04-04-2018 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #47
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
(04-04-2018 08:11)Kasiorka3000 napisał(a):  Co to są te vlepki?

Strony pośredniki, np. JustPaste.

Dwa dni z życia wyjętego, poniósł melanż i kac morderca nie miał serca pokerfacepokerface
2 dni w sumie nic nie robiłem ale dzisiaj już normalnie robie to zaległe i to co dzisiaj.

Niestety troche bidnie było jak nie pracowałem. Na ML była bida ale fajny leadzik wpadł z USA pod OgAds 2 aż cudowne piękne 2$Heart

Statystyki przedstawiają się następujaco:

MyLead: [Obrazek: i5t4m1.png]


OgAds:
[Obrazek: 2eciv12.png]

Dzisiaj krótki post ze względu na to, że nic nie robiłem przez owe 2 dni, no ale kolejny post będzie obfity w dawkę informacji! Zapraszam serdecznie do obserwowania dziennika ! CoolCoolCool

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2018 22:30 przez shf.)
05-04-2018 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #48
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
Duzo ty tych vlepek codziennie robisz? Big Grin
06-04-2018 07:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #49
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
(06-04-2018 07:15)pspsga napisał(a):  Duzo ty tych vlepek codziennie robisz? Big Grin

Zależy też jaka nisza, przeważnie do 10-15 dziennie się staram. Lub jak mam jakąś wenę na earning to może coś więcej walne.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
06-04-2018 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #50
RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę!
Minęło pare dni od ostatniego postu, ponieważ wystąpiły problemy w ML z zaliczeniem leadów. Programy pod konkretne programy trochę się "zbuntowały" i są zawirowania i nie wiadomo jak z zliczaniem leadów. Związku z tym, iż PPI u nich jest gorzej niż tragiczne to jestem zmuszony cały ruch z PL przenieść pod gateway pod zagranicę. Niestety leady zapewne spadną, ale mam nadzieję, że będzie coś wpadać.

Pod zagranicę trochę odstawiłem w kąt ale to się zmieni. Będę testować vlepki pod zagranicę, mam nadzieję, że zostane miło zaskoczony i ilość clicków na OgAds podskoczy.

Dotychczas zrobiłem pod PL bardzo dużo vlepek, wręcz skupiłem się przez pare dni na samych vlepkach, a olałem sprawę z YouTube. Około 300 vlepek wpadło.

Pod zagranice niestety nic, poprawiałem na blogu (stylizacja theme) i pare postów.

Statystyki przedstawiają się następująco:

[Obrazek: 2lacy9c.png]

Na ML niedziela była bardzo udana w ruch UU, niestety miałem wdrożyć nowy landing page aby zwiększyć CR, niestety zawirowania spowodowały ucieczkę z polskich serwisów i przeniesienie ich na zagranicy serwis. Zwykły gateway z LP będzie zrobiony. Sad

Natomiast moi drodzy kwiecień przedstawia się następująco na OgAds:

[Obrazek: 211l6hd.png]

No co jak co, jest lepiej ale ciągle słabo. Ważne, że coś się dzieje i są pierwsze leady. Bardzo fajnie i miło było mi jak wpadł lead z USA za 2$ 2

Jakie plany na najbliższe godziny i dni ? -> No na pewno wielkie uderzenie (bo zaniedbałem) na zagranicę oraz testing vlepek pod zagraniczny ruch. Następnie zmiana w ponad 300 vlepkach na LP, który też będzie pod zagranicę. Monotonia się tu wbije ale no nie ma co narzekać tylko działać!impreza Jestem pozytywnie cały czas nastawiony do zarobku i staram się nie poddawać. Exclamation

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
10-04-2018 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] Adrad 49 17,327 02-09-2019 05:05
Ostatni post: danoneksss
  Ogads, AdSense.. czas na zarobek LikeAMoneys 6 4,422 14-07-2019 08:04
Ostatni post: itmaster
  Próbujemy z OGADS sprzetok 22 8,781 06-06-2019 18:30
Ostatni post: sprzetok
Thumbs Up Walka o $$$ [Ogads] MoneyNinja 18 7,692 23-04-2019 14:15
Ostatni post: MoneyNinja
Rainbow OGAds z wujem flownem flown 226 63,845 27-10-2018 22:05
Ostatni post: Dolce Kabona

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości