Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93

Autor Wiadomość
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Sprawdź:
16-17.12.2017r

zarobek
BCC 37$ i 99,5$
sapphire7 (15/22) Ciągle Pending zaczyna śmierdzieć scamem Angry
Poly Network 4,48$ i 4,56$
Pandex 0
porfitable morrows 0
Hextra 12.8$ i 13.9$

Na bitbay uciekłem z altów do Bitcoina kupowałem średnio po kursie 17500USD łącznie posiadam na BB 2.2BTC.


Wynik
54.3$ i 118$
18-12-2017 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #62
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Nie bardzo rozumiem sens wrzucania pieniędzy w hyipy, biorąc pod uwagę % zwrotu jaki można osiągnąć na kryptowalutach - przy nieporównywalnie mniejszym ryzyku.

No chyba, że temat służy tylko do zbierania jeleni...
18-12-2017 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #63
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Cytat:Nie bardzo rozumiem sens wrzucania pieniędzy w hyipy, biorąc pod uwagę % zwrotu jaki można osiągnąć na kryptowalutach - przy nieporównywalnie mniejszym ryzyku


To samo pytanie ode mnie.
18-12-2017 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
pisałem już wcześniej, zarabiam na wielu rzeczach min na HYIPach i krypto Wink teraz fajnie pięknie bo wszystkie krypto rosną, przyjdzie większa korekta, pojawią się spadki a mój dochód dzienny pozostanie bez zmian Wink Dziennik służy do śledzenie postępów finansowych, przestałem dodać refy do dziennika bo raz, że i tak mało jest osób zainteresowanych dwa można zarabiać na hyipach bez tego Wink

Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2017 20:57 przez Zax93.)
18-12-2017 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #65
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.
18-12-2017 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #66
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue
18-12-2017 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #67
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2017 21:54 przez kniew.)
18-12-2017 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #68
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2017 09:15 przez PremAccHack.)
19-12-2017 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Popieram w 100% kliknij na poprzednią stronkę i zobacz screeny Wink

(18-12-2017 21:52)kniew napisał(a):  
(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile


Ja uważam, że można na HYIP'ach zarobić bez refów wystarczy starannie dobierać hyipy i wchodzić dość wcześnie Wink



(19-12-2017 09:13)PremAccHack napisał(a):  
(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.

Poważnie nie ma w dzienniku screenów czy sobie jaja robicie ? Tylko ja widzę screeny na poprzedniej stronie ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2017 13:28 przez Zax93.)
Glosy: Styler (+1)
19-12-2017 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #70
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(19-12-2017 13:22)Zax93 napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Popieram w 100% kliknij na poprzednią stronkę i zobacz screeny Wink

(18-12-2017 21:52)kniew napisał(a):  
(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile


Ja uważam, że można na HYIP'ach zarobić bez refów wystarczy starannie dobierać hyipy i wchodzić dość wcześnie Wink



(19-12-2017 09:13)PremAccHack napisał(a):  
(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.

Poważnie nie ma w dzienniku screenów czy sobie jaja robicie ? Tylko ja widzę screeny na poprzedniej stronie ?


Wydaje mi się, że co niektórzy dostali po prostu bólu dupy o kwoty i zarobki. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia bo dziennik konkretny i na pewno będę zaglądał.
Glosy: Zax93 (+1)
19-12-2017 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice KuriozalnyPrezes 3 1,021 03-10-2023 15:19
Ostatni post: antykt
Lightbulb Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. Rokes 12 6,989 14-04-2019 00:04
Ostatni post: qwertybsk
  Zarobek w internecie oraz inne cele poboczne ! gwizdek1 60 11,170 21-09-2017 21:53
Ostatni post: Miedziany
  Sprzedaż internetowa oraz realna :) alussk8 28 5,873 26-08-2016 20:15
Ostatni post: iPlusOfficial
  Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! BartekHelp 43 9,693 27-02-2016 19:54
Ostatni post: BartekHelp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości