Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-latek na kryptowalutach

Autor Wiadomość
Ratchet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 45 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: 17-latek na kryptowalutach
Sprawdź:
Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).

Ratchet, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
25-10-2017 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
smagalaz Offline
ropsont 60-tka
*

Liczba postów: 914
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 873 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 289.56
Post: #52
RE: 17-latek na kryptowalutach
Rekordu forumowej dniówki niestety nie pobiłeś, ale jest się z czego cieszyć. Pomyśl sobie, że miliony polskich ktosiów na taki zarobek pracuje miesiąc-półtora Wink Trzymam kciuki i powodzenia.
25-10-2017 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #53
RE: 17-latek na kryptowalutach
Może to brzmi głupio ale może jednak zrób sobie przerwę, swoje zarobiłeś, a przerwa 3-4 dniowa cię nie zbawi. Nabierzesz chęci i "odświeżysz" umysł Wink
25-10-2017 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rollem Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 169
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 62 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: 17-latek na kryptowalutach
(25-10-2017 20:28)Ratchet napisał(a):  Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).
W przypadku MCAP formacja diamentu z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu, wcześniej trójkąty rozszerzające z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu. Nie liczyłem na aż taki zysk, ale nie miałem czasu na sprzedaż od razu i gdy już miałem możliwość okazało się, że inwestorzy napompowali aż tak Smile
A FLIK był kupowany bez analizy technicznej. Świeża kryptowaluta, sensowny pomysł i niezły napływ inwestorów, a akurat znajdował się w dołku. BTW FLIK już sprzedany Smile
(25-10-2017 20:43)smagalaz napisał(a):  Rekordu forumowej dniówki niestety nie pobiłeś, ale jest się z czego cieszyć. Pomyśl sobie, że miliony polskich ktosiów na taki zarobek pracuje miesiąc-półtora Wink Trzymam kciuki i powodzenia.
Jeśli jeszcze nie pobiłem, to będę musiał starać się bardziej Tongue Tak z ciekawości, jaka była dotychczas najwyższa dniówka na forum, bo nie znalazłem nigdzie?
(25-10-2017 20:52)Fr0shArczi napisał(a):  Może to brzmi głupio ale może jednak zrób sobie przerwę, swoje zarobiłeś, a przerwa 3-4 dniowa cię nie zbawi. Nabierzesz chęci i "odświeżysz" umysł Wink
Problem polega na tym, że 3-4 dni przerwy od inwestowania to jak 5-letnia przerwa od jazdy samochodem i wiedzy o motoryzacji - jest się zacofanym pod względem nowinek technicznych i trzeba sobie od nowa przypominać jak się prowadziło Tongue
Nawet gdybym miał jedynie czytać i analizować... nie wytrzymałbym bez zainwestowania, bo widząc okazje na bardzo prawdopodobny zysk musiałbym siłą związać sobie ręce żeby nie kupić, poza tym weszło mi już w nawyk kontrolowanie wszystkich wykresów co chwilę. Stwierdziłem, że dopóki co najmniej połowa moich inwestycji z danego okresu przynosi zyski, a straty nie są większe niż zyski to nie będę jeszcze myślał o przerwie, chyba że przerwa niezależna ode mnie.

Rollem, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
25-10-2017 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #55
RE: 17-latek na kryptowalutach
Rollem W sumie masz rację, nie znam się na rynku kryptowalut za bardzo i o tym nie pomyślałem. Faktycznie te 3-4 dni mogą cię jednak zbawić xD Tylko mam nadzieję, że tego nie zaprzepaścisz Big Grin
25-10-2017 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PaidMoney Offline
Ramder
*

Liczba postów: 873
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 353 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 73.50
Post: #56
RE: 17-latek na kryptowalutach
Największa dniówka na tym forum jaką ja widziałem to coś koło 20 tys, a wyrobił taką dniówkę mikiniki, ponoć jeszcze jemu było daleko do największej dniówki
26-10-2017 06:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SweetSensi Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 608
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 60 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.00
Post: #57
RE: 17-latek na kryptowalutach
Rollem jak robisz analizydo krypto, jakiś metatrader, tradingview czy może na podstawie samych wykresów z bittrexa, polo ?
26-10-2017 06:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ratchet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 45 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: 17-latek na kryptowalutach
(25-10-2017 22:07)Rollem napisał(a):  
(25-10-2017 20:28)Ratchet napisał(a):  Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).
W przypadku MCAP formacja diamentu z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu, wcześniej trójkąty rozszerzające z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu. Nie liczyłem na aż taki zysk, ale nie miałem czasu na sprzedaż od razu i gdy już miałem możliwość okazało się, że inwestorzy napompowali aż tak Smile
A FLIK był kupowany bez analizy technicznej. Świeża kryptowaluta, sensowny pomysł i niezły napływ inwestorów, a akurat znajdował się w dołku. BTW FLIK już sprzedany Smile
Chyba jedyną giełdą, z odpowiednio dużymi obrotami, gdzie mogłeś się kierować analizą techniczną kupując MCAP, jest C-CEX, a tam kurs ogólnie spadał, było jedynie kilka odbić po dużych czerwonych świeczkach. Gdzieś Ty tam wypatrzył formacje diamentu?Tongue Na jakim interwale czasowym?Big Grin

Ratchet, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
26-10-2017 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rollem Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 169
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 62 +

Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: 17-latek na kryptowalutach
(26-10-2017 06:41)SweetSensi napisał(a):  Rollem jak robisz analizydo krypto, jakiś metatrader, tradingview czy może na podstawie samych wykresów z bittrexa, polo ?
Metatrader, ale warto dodać, że analizy technicznej używam jako mało znaczącego elementu wyboru, nie widzę w nim aż tak dużej przydatności w przypadku kryptowalut, a do tego moje umiejętności wciąż są niewielkie, do tego duża ilość różnych linii na wykresach rozprasza mnie (podobnie mam na matematyce - obecnie na lekcjach matematyki robimy wykresy funkcji, symetrie, wektory etc., i zamiast robić osobno każdy kolejny krok wolę od razu narysować finalny wykres, bo łatwiej wyobrazić mi sobie wykres niż rysować 5 różnych po kolei)
(26-10-2017 10:24)Ratchet napisał(a):  Chyba jedyną giełdą, z odpowiednio dużymi obrotami, gdzie mogłeś się kierować analizą techniczną kupując MCAP, jest C-CEX, a tam kurs ogólnie spadał, było jedynie kilka odbić po dużych czerwonych świeczkach. Gdzieś Ty tam wypatrzył formacje diamentu?Tongue Na jakim interwale czasowym?Big Grin
AT robiłem na podstawie wykresu coinmarketcap, a nie na podstawie wykresu na c-cex (ale tam kupowałem, to się zgadza). Patrzyłem na okres bardzo krótki na przełomie 24/25 października. Nie mam pewności czy aby na pewno był to diament - nie robiłem sobie pięknych linii w metatrader, i spieszyłem się, poza tym moje umiejętności analizy technicznej są wciąż żałosne, a samą analizę techniczną w przypadku kryptowalut traktuję jako dodatek.

Rollem, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
26-10-2017 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #60
RE: 17-latek na kryptowalutach
ogolnie to zdarza sie ze stracisz?Wink
26-10-2017 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,480 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios
Thumbs Up $Kryptomaniactwo - czyli łatwy zarobek na kryptowalutach Pablinho 8 3,863 23-01-2018 18:17
Ostatni post: Pablinho
  24-latek na kryptowalutach lycho 26 7,035 20-12-2017 13:22
Ostatni post: lycho
Exclamation 16-latek zarabia 5000zł dziennie! patrolpxd 93 27,019 17-12-2017 14:49
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! Twister92 17 7,527 12-11-2017 09:28
Ostatni post: AnonimMilioner

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości