Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W przyszłości - spełnianie marzeń...

Autor Wiadomość
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #41
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA] i inne...
Sprawdź:
Dzień 6


Dziś większość dnia spędziłem przed komputerem.
Pogoda jest jaka jest.

W końcu udało mi się pobrać normalną wersję Movie Makera... Lol
Wyrenderowałem film, wrzuciłem go na YouTube, dodałem tagi, odpowiedni tytuł, opis.. Mam nadzieję, że mi go nie zbanują. Lol
----------------------------------------------------------------------------------------------

10 minut później


Film został usunięty. Xpokerface

Jedyne co zrobiłem to dałem go na niepubliczny i tak jak mówiłem, tagi, tytuł itp...
To jest jakiś żart? Jerk

Właśny filmik, muzyka z NCS, w tytule, opisie oraz tagach brak słowa "hack". Śmieszne pokerface

A najlepsze jest to, że kanał ma ponad 1,5 roku.


Tytuł to:
Cytat:How to get Unlimited Gold in ****** ******? 2017 Method
Coś jest w nim złego?
Dobrze, że nie wykupiłem HR Views'ów na QQTube Tongue


Zastanawiam się nad zmienieniem keywordów, gdyż 13/15 nie kwalifikuje się nawet do top 100. Myślę, że lepszym wyborem będzie wybranie takich, gdzie łączna ilość wyszukiwań będzie wynosiła max. 20k/mies. Gdy wszystkie frazy będą na pozycjach 1-3 to wtedy zmienię keywordy na takie z większą konkurencją.


Klin, alizen, kniew: Dzięki, skorzystam z serplab.co.uk, proranktracker, czasami będę zaglądał do seo-stat Wink


Istnieje może bezpłatne narzędzie podobne do Majestic Seo? Niestety Majestic ma limit dzienny. Chodzi mi tylko o sprawdzanie tego, gdzie konkurencja umieszcza linki Wink

Na SeoClerks zamiast 300 backlinków dano mi prawie 500 Big Grin Czekam na zaindeksowanie przez Google.



Dziś zarobiłem: 0 zł


Łącznie: 221,92 zł / 5000 zł

Nutka na dziś:


20-05-2017 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #42
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA] i inne...
Dzień 7

Witam!


Na ClixSense na razie się wstrzymałem z robieniem ankiet, gdyż nie wiem czy dostanę wypłatę. Lol

MyPay - nic ciekawego, aż się nie opłaca robić ofert na razie.

Jak wczoraj mówiłem, dzisiaj dobrałem 15 nowych słów kluczowych, tylko 2 keywordy zostały z poprzednich. Wolę mieć wszystkie frazy w top 100, niż 13 poza top 100.


Wcześniej łączna ilość fraz wyszukiwań miesięcznie wynosiła coś koło 80 k, teraz ograniczyłem się do 20 k.



Poprawiłem trochę wpisy na stronie, ponieważ 1/3 buttonów mi się bugowała, zamiast być na środku to były one na lewo. Tongue


Trochę dziwne, bo sprawdzałem na 3 przeglądarkach moją strone i na 3 wyglądała ona inaczej Jerk
Muszę coś z tym zrobić.

Nadal muszę poszukać sposobu na to, aby mi nie usuwali filmów na kanale YouTube, bo to niemożliwe, gdy mi usuwają film na niepublicznym.


Dodam jeszcze screena ze strony SerpLab, gdzie prezentują się aktualne pozycje moich keywordów.

[Obrazek: keywords.png]


Dziś zarobiłem: 0 zł


Łącznie: 221,92 zł / 5000 zł


Bayo!


Nutka na dziś:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2017 12:38 przez Zawik.)
21-05-2017 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #43
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA] i inne...
Dzień 8


Hey!


Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. 23 stopnie, a my gramy na orliku przez 2 godziny.. Omg Lol

Dzisiaj poszperałem w OGAds, znalazłem zakładkę ze statystykami dziennymi. Patrzę, a tam 6 dni temu wpadł mi lead za 2$ Lol

CPABuild: 1 Lead - 0,38$
OGAds: 1 Lead - 2$

Może jednak czas przerzucić linki na OGAds? Wink

Dostałem wypłatę z ClixSense, więc dalej mogę wypełniać ankiety w wolnym czasie. Jedynie mam problem z przelewem pieniędzy z Payza na Bank, gdyż nie wiem gdzie znajdę mój nr IBAN Big Grin

Pracowałem dziś 3 godziny. Postanowiłem, że dodam jeszcze trzecią opcję zarobku, jaką jest PPI. Będzie to idealną alternatywą dla OGAds, CPABuild.

Dodałem też linki do paru katalogów. Muszę sobie ustalić co i jak będę robił z backlinkami, gdyż będzie to raczej moja jedyna metoda pozycjonowania strony. Ile dziennie wrzucać linków do mojej strony do katalogów, for internetowych, tak, aby nie złapać filtra od Google?

Zakupiłem te 300 backlinków na SeoClerks, a na Majestic SEO nadal mi pokazuje, że mam tylko 15 backlinków, z czego żadne nie są z domen SeoClerks. Coś jest nie tak?

Przeglądałem sobie Analytics Google i natrafiłem na wiadomość, że na mojej stronie wykryto tematykę związaną z hackowaniem. Mam się czym przejmować? Dodam, że ją otrzymałem jakieś 2 miesiące temu, a strona jest widoczna w Google, więc chyba nic jej nie jest Jerk

Dodatkowo jedna fraza załapała się na 15 pozycje w Google Wink




Dziś zarobiłem: 2 $


Łącznie: 229,42 zł / 5000 zł


Cześć!


Nutka na dziś:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2017 20:16 przez Zawik.)
23-05-2017 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #44
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
Witaj! Ile w wersji darmowej na serplabie srpow dodac mozna?
Jako, że również zarabiam na hackach to pytanko, jak z wejściami u Cb/

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
24-05-2017 05:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #45
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
Zarobiony_Koles, Cześć, w darmowej wersji możesz dodać 50 fraz Wink
Strona się dopiero rozkręca, jestem na etapie pozycjonowania, lecz są to wyniku rzędu 10-15 osób dziennie na stronie (o ile nie liczy mi moich wejść na stronę Jerk)
Glosy: Zarobiony_Koles (+1)
24-05-2017 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #46
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
(24-05-2017 12:59)Zawik napisał(a):  @[Zarobiony_Koles], Cześć, w darmowej wersji możesz dodać 50 fraz Wink
Strona się dopiero rozkręca, jestem na etapie pozycjonowania, lecz są to wyniku rzędu 10-15 osób dziennie na stronie (o ile nie liczy mi moich wejść na stronę Jerk)



Dzięki, skorzystam z tej stronki. Mając ograniczony portfel trzeba ciąć po kosztach. Moja stronka jest na tym samym etapem z tym że dopiero wczoraj wyszło pierwsze linkowanie u mnie. Zobaczymy kto pierwsze zacznie z hacków osiągać dniówki ~100 pln

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2017 19:53 przez Zarobiony_Koles.)
Glosy: Zawik (+1)
24-05-2017 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #47
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
(24-05-2017 19:53)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dzięki, skorzystam z tej stronki. Mając ograniczony portfel trzeba ciąć po kosztach. Moja stronka jest na tym samym etapem z tym że dopiero wczoraj wyszło pierwsze linkowanie u mnie. Zobaczymy kto pierwsze zacznie z hacków osiągać dniówki ~100 pln
Zarobiony_Koles, Również jestem ciekaw Wink
Z tych wszystkich SerpYou, SerpBook, ta wypada najlepiej. Miła dla oka, 50 fraz za darmo.
Jeszcze szukam strony, gdzie będzie pokazywać wszystkie backlinki. Majestic SEO ma ograniczoną liczbę, niestety.
Powodzenia ze stroną Wink
Glosy: Zarobiony_Koles (+1)
24-05-2017 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #48
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
Dzień 9


Witam!


Dzisiaj prawie miałem zawał.

Postanowiłem w końcu coś zrobić z tą nieostrą czcionką, która odstraszała ludzi od razu po wejściu na stronę.

Próbowałem dosłownie wszystkiego.

Nie miałem pomysłu, aż w końcu zainstalowałem ponownie wordpressa. Oczywiście na początku zrobiłem backup danych (zrzuciłem bazy danych i katalog wp-content na komputer, zrobiłem też backup na hostingu).

Przenosiłem to wszystko po kolei po wgraniu wordpressa i... wyświetliło mi komunikat na stronie, że bazy danych nie zostały znalezione. Strona przestała działać.

Przez godzinę z tym "walczyłem", aż w końcu zainstalowałem jeszcze raz na nowo, coś tam poprzestawiałem i strona wróciła! Czcionka również Huh Huh

Muszę jeszcze wtyczki skonfigurować i parę ustawień w kokpicie.

Klin Pomógł mi zaindeksować linki kupione w SeoClerks, lecz dowiedziałem się, że to syf pokerface Big Grin

Wpadły mi wczoraj dwa odnowienia w subach.

Dziś był chyba najbardziej emocjonujący dzień odkąd prowadzę ten dziennik, ale na szczęście się udało uratować stronę Lol



Dziś zarobiłem: 15 zł


Łącznie: 244,42 zł / 5000 zł


Nutka na dziś:


25-05-2017 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #49
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
Jaki serwis pod hacki masz?

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
26-05-2017 05:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #50
RE: Dziennik 16-latka! [SEO, CPA, PPI] i inne...
(26-05-2017 05:24)Zarobiony_Koles napisał(a):  Jaki serwis pod hacki masz?

Zarobiony_Koles, Pod hacki używam OGAds, CInstaller oraz CPABuild Wink
Chyba zrezygnuje z CPABuild, ponieważ mają mniejsze stawki niż OGAds. Przeważają jednak tym, że do większej ilości popularnych gier mają zrobione landing page.
26-05-2017 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,767 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie Oliwa98 129 26,190 03-03-2018 02:23
Ostatni post: Dante_/
Wink Dziennik pracy by Dreams: Od marzeń do czynów Dreams 4 2,503 18-06-2017 21:46
Ostatni post: Dreams
Thumbs Up Droga do spełnienia marzeń Nupek369 41 9,858 11-03-2016 11:46
Ostatni post: Andzo
  Klucz do przyszłości by Key - PPI... Keyy_MM 11 3,718 22-10-2015 19:31
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości