Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W przyszłości - spełnianie marzeń...

Autor Wiadomość
Muraszczyk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 184
Dołączył: May 2017
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 0.00
Post: #371
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Sprawdź:
Cytat:3 klasa technikum informatycznego (jeżeli zdam poprawki, a piszę je w sierpniu). Zbuntowany nastolatek, który chce odejść od systemu i nie chce pracować w przyszłości na etacie. Rzuciłby szkołę na rzecz zarabiania w internecie, ale się trochę boi

Gdybym to wiedział, to warunkiem sprzedania Ci poradnika byłoby zdanie poprawek :>

Cytat:No pewnie, lepiej zdać szkołę średnią, iść na studia a potem pracować na etacie za 2 k pln miesięcznie. Nie każdy chce iść tym systemem. Nie poczułem wiatru, po prostu zaczyna coś do mnie docierać, zaczynam się interesować tym, jak to wszystko funkcjonuje.

Patrzysz na to z jednej strony która Ci odpowiada i sukcesywnie sobie to wmawiasz. Nie zmienisz tym rzeczywistości, a jej możesz być świadomy za późno więc spróbuje:

Studia to sprawa dyskusyjna ale matura to mocna podstawa otwierająca wiele dróg. Nie zdanie tej poprawki niejako przekreśla maturę, bo zaczniesz się buntować i w ten bunt brnąć.

Zastanów się... Jak możesz traktować poważnie swoje marzenia, swoją drogę w momencie gdy coś tak trywialnego jak technikum jest wyzwaniem... Wyzwaniem od którego próbujesz uciec dopisując do tego swoją filozofie. Podobnie zapewne z maturą.
To tak jak młodzi ludzie marzący o zarządzaniu wielką firmą, w momencie gdy nie potrafią zarządzać nawet porządkiem w swoim pokoju, który traktują jako miejsce pracy, ponieważ "pracują" w internecie... tzn no spamują ero linkami z fejk kont na fejsie ale no dobra, nazwijmy to pracą... niech Wam będzie nawet Biznesem >.<. Cieszę się że chociaż wybrałeś jakąś dziedzinę- SEO, która ewentualnie może Ci zapewnić jakąś pracę w gorszym okresie.

Wracając do tematu. Rzeczywistość jest taka, że trzeba by być na prawdę niesamowitym ignorantem bez pomysłu żeby po studiach które realnie nas interesują, odpowiednich stażach, przy nakładzie 160h/mieś zarabiać 2k miesięcznie. Oczywiście są takie przypadki ale będzie to zapewne zdecydowana mniejszość o której się mówi, którą podaje się za przykład... A tak się robi bo jest to? Wygodne uzasadnienie lenistwa.
Gdy masz na siebie jakiś pomysł w dowolnej dziedzinie- studia na pewno nie zaszkodzą. Pamiętaj ze studia nie obligują Cię do pracy na etacie, podobnie jak matura nie obliguje Cię do studiowania. Natomiast studia na pewno zwiększą Twoją wartość na rynku pracy, a matura jest warunkiem żeby studiować.

Na temat studiowania jest sporo mitów. Szerzonych oczywiście przez ludzi którzy nie mieli z tym nic wspólnego lub byli bawiącymi się dzieciakami na utrzymaniu rodziców których po skończeniu faktycznie spotyka piorun rzeczywistości.
Przy dobrej organizacji studia np zaoczne można traktować jako luźny dodatek. Nie szufladkuj tak ludzi. Wg cytatu poniżej Ty zacząłeś "ogrywać gry", a ktoś inny pracował tyle co Ty, a weekendami zamiast je ogrywać- rozwijał się, studiował zaocznie. Może w Twoim wieku przykład byle jaki ale tak to mniej więcej wygląda u tych gadających że studia są stratą czasu (piszą to zdanie dołączając do kolejki w lola :>). I to często nie jest system przeciw któremu się buntują, a manifest ich lenistwa ^^.

Podobnie jest zapewne z nauką, ocenami i tym co "zaczynasz rozumieć". Nie uczysz się, olewasz szkolę, buntujesz się w internecie jednocześnie przyznając sam że jesteś leniwy, że marnujesz czas. Może ten system nie jest taki zły, tylko Ty potrzebujesz się ogarnąć?

Cytat:Kupiłem komputer, zacząłem ogrywać gry, przeglądając przy tym snapchata, youtube i instagrama. Tak mijały mi dni.

Życzę dobrze Tobie jak i każdemu innemu człowiekowi, nie atakuje- to troska.

Natomiast zaufaj mi proszę, że- Tak, jesteś młody. Jeszcze wiele razy zmienisz zdanie, światopogląd. Jeśli mając 25 lat spojrzysz wstecz i powiesz "ale miałem zajebiste myślenie", to jedyne co to będzie oznaczać- to że stanąłeś w rozwoju. Patrząc wstecz, a szczególnie na siebie w wieku 17 lat powinieneś widzieć (dosłownie) absolutnego debila i wtedy to będzie dobry znak. Poczytaj o kształtowaniu się profilu osobowościowego.

Zalicz te poprawki nawet jeśli ma to oznaczać olanie "pracy" w internecie w tym okresie. Nie wiem jakie masz zdanie na ten temat ale- podejdź i zdaj maturę. W tym momencie może Ci się wydawać że to głupi papierek, głupi system. Natomiast jeśli nie zdasz tego jako młoda osoba, to prawdopodobnie nigdy tego nie zdasz. A co jak co ale... Ten papierek otwiera na prawdę dużo dróg i jest bezdyskusyjnie przydatny jako dajmy na to plan "Z"... Nie zamykaj sobie potencjalnych dróg tym buntem przeciw systemowi którego doświadczasz. Matura to trywialna i dość prosta sprawa- warto mieć i o to zadbaj.

Podejdź do tego z luzem na zasadzie:
"Skoro mam duże marzenia, skoro oczekuje od tego życia więcej, to coś tak trywialnego jak skończenie szkoły czy matura nie może być dla mnie wyzwaniem".

Jesteś młody i taka jest niejako natura bycia młodym ale nie szukaj na silę dziur w systemie. Skup się na sobie i na dobry początek postaraj się ogarnąć metr dookoła siebie.


Ja to zawsze się muszę rozpisać... No nic, zostanie dla potomnych :>

Sprawdź Mój Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu
[Obrazek: muraszczyksyg1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2019 02:12 przez Muraszczyk.)
Glosy: paweuq (+1), Roluś (+1), patttson (+1), klocuchfakty (+1), Zawik (+1), Crausher (+1), plrafcik (+1), ErgePL (+1), Czaq (+1)
22-07-2019 02:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
plrafcik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 30.00
Post: #372
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
(22-07-2019 02:08)Muraszczyk napisał(a):  
Cytat:3 klasa technikum informatycznego (jeżeli zdam poprawki, a piszę je w sierpniu). Zbuntowany nastolatek, który chce odejść od systemu i nie chce pracować w przyszłości na etacie. Rzuciłby szkołę na rzecz zarabiania w internecie, ale się trochę boi

Gdybym to wiedział, to warunkiem sprzedania Ci poradnika byłoby zdanie poprawek :>

Cytat:No pewnie, lepiej zdać szkołę średnią, iść na studia a potem pracować na etacie za 2 k pln miesięcznie. Nie każdy chce iść tym systemem. Nie poczułem wiatru, po prostu zaczyna coś do mnie docierać, zaczynam się interesować tym, jak to wszystko funkcjonuje.

Patrzysz na to z jednej strony która Ci odpowiada i sukcesywnie sobie to wmawiasz. Nie zmienisz tym rzeczywistości, a jej możesz być świadomy za późno więc spróbuje:

Studia to sprawa dyskusyjna ale matura to mocna podstawa otwierająca wiele dróg. Nie zdanie tej poprawki niejako przekreśla maturę, bo zaczniesz się buntować i w ten bunt brnąć.

Zastanów się... Jak możesz traktować poważnie swoje marzenia, swoją drogę w momencie gdy coś tak trywialnego jak technikum jest wyzwaniem... Wyzwaniem od którego próbujesz uciec dopisując do tego swoją filozofie. Podobnie zapewne z maturą.
To tak jak młodzi ludzie marzący o zarządzaniu wielką firmą, w momencie gdy nie potrafią zarządzać nawet porządkiem w swoim pokoju, który traktują jako miejsce pracy, ponieważ "pracują" w internecie... tzn no spamują ero linkami z fejk kont na fejsie ale no dobra, nazwijmy to pracą... niech Wam będzie nawet Biznesem >.<. Cieszę się że chociaż wybrałeś jakąś dziedzinę- SEO, która ewentualnie może Ci zapewnić jakąś pracę w gorszym okresie.

Wracając do tematu. Rzeczywistość jest taka, że trzeba by być na prawdę niesamowitym ignorantem bez pomysłu żeby po studiach które realnie nas interesują, odpowiednich stażach, przy nakładzie 160h/mieś zarabiać 2k miesięcznie. Oczywiście są takie przypadki ale będzie to zapewne zdecydowana mniejszość o której się mówi, którą podaje się za przykład... A tak się robi bo jest to? Wygodne uzasadnienie lenistwa.
Gdy masz na siebie jakiś pomysł w dowolnej dziedzinie- studia na pewno nie zaszkodzą. Pamiętaj ze studia nie obligują Cię do pracy na etacie, podobnie jak matura nie obliguje Cię do studiowania. Natomiast studia na pewno zwiększą Twoją wartość na rynku pracy, a matura jest warunkiem żeby studiować.

Na temat studiowania jest sporo mitów. Szerzonych oczywiście przez ludzi którzy nie mieli z tym nic wspólnego lub byli bawiącymi się dzieciakami na utrzymaniu rodziców których po skończeniu faktycznie spotyka piorun rzeczywistości.
Przy dobrej organizacji studia np zaoczne można traktować jako luźny dodatek. Nie szufladkuj tak ludzi. Wg cytatu poniżej Ty zacząłeś "ogrywać gry", a ktoś inny pracował tyle co Ty, a weekendami zamiast je ogrywać- rozwijał się, studiował zaocznie. Może w Twoim wieku przykład byle jaki ale tak to mniej więcej wygląda u tych gadających że studia są stratą czasu (piszą to zdanie dołączając do kolejki w lola :>). I to często nie jest system przeciw któremu się buntują, a manifest ich lenistwa ^^.

Podobnie jest zapewne z nauką, ocenami i tym co "zaczynasz rozumieć". Nie uczysz się, olewasz szkolę, buntujesz się w internecie jednocześnie przyznając sam że jesteś leniwy, że marnujesz czas. Może ten system nie jest taki zły, tylko Ty potrzebujesz się ogarnąć?

Cytat:Kupiłem komputer, zacząłem ogrywać gry, przeglądając przy tym snapchata, youtube i instagrama. Tak mijały mi dni.

Życzę dobrze Tobie jak i każdemu innemu człowiekowi, nie atakuje- to troska.

Natomiast zaufaj mi proszę, że- Tak, jesteś młody. Jeszcze wiele razy zmienisz zdanie, światopogląd. Jeśli mając 25 lat spojrzysz wstecz i powiesz "ale miałem zajebiste myślenie", to jedyne co to będzie oznaczać- to że stanąłeś w rozwoju. Patrząc wstecz, a szczególnie na siebie w wieku 17 lat powinieneś widzieć (dosłownie) absolutnego debila i wtedy to będzie dobry znak. Poczytaj o kształtowaniu się profilu osobowościowego.

Zalicz te poprawki nawet jeśli ma to oznaczać olanie "pracy" w internecie w tym okresie. Nie wiem jakie masz zdanie na ten temat ale- podejdź i zdaj maturę. W tym momencie może Ci się wydawać że to głupi papierek, głupi system. Natomiast jeśli nie zdasz tego jako młoda osoba, to prawdopodobnie nigdy tego nie zdasz. A co jak co ale... Ten papierek otwiera na prawdę dużo dróg i jest bezdyskusyjnie przydatny jako dajmy na to plan "Z"... Nie zamykaj sobie potencjalnych dróg tym buntem przeciw systemowi którego doświadczasz. Matura to trywialna i dość prosta sprawa- warto mieć i o to zadbaj.

Podejdź do tego z luzem na zasadzie:
"Skoro mam duże marzenia, skoro oczekuje od tego życia więcej, to coś tak trywialnego jak skończenie szkoły czy matura nie może być dla mnie wyzwaniem".

Jesteś młody i taka jest niejako natura bycia młodym ale nie szukaj na silę dziur w systemie. Skup się na sobie i na dobry początek postaraj się ogarnąć metr dookoła siebie.


Ja to zawsze się muszę rozpisać... No nic, zostanie dla potomnych :>

Piękne słowa i wydaje mi sie, że trafione w sedno. Sam kończę studia mechaniczne za pół roku i od razu będę zmagał się z rynkiem pracy. Oczywiście każdy pracodawca oczekuje minimum półrocznego stażu w swoim zawodzie, a jakie jest życie każdy chyba wie. 2 tyś. czeka mnie na bank w pierwszym etapie, ale po zdobyciu doświadczenia musem jest podwyżka, albo zmiana miejsca pracy. Mając 17 lat będąc w drugim technikum samochodowym nie myślałem o studiach, ale o zdaniu matury tak. Ze średnia nieco ponad 4.0 jako jedyny z 16 osobowej wtedy klasy maturalnej poszedłem na studia. Szczerze nie żałuje jak potoczyła się moja droga. Gdyby nie moja mama, prawdopodobnie poszedłbym na jakis etat do warsztatu, ale widzisz los tak chciał i mnie zmotywowała słowami: "Jeśli nie chcesz iść na studia dla siebie to pójdź na nie dla mnie, a zobaczysz, że kiedyś mi za to podziękujesz". Jeszcze nie podziękowałem, ale nie chcę wybiegać ponad miarę i podziękuję, gdy formalnie zakończę ten etap w swoim życiu.
Jeśli nie masz w życiu osób, które Cię zmotywują do działania, do brniecia w ten "chory" co dla niektórych ludzi system szkolnictwa, to posłuchaj tutaj ludzi. Studia niekoniecznie, ale matura to bardzo ważny znak na drodze twojego życia i to od Ciebie zależy, czy zawrócisz, czy pójdziesz dalej.
Pozdrawiam gorąco i to nie jeat hejt tylko moja opinia i przykład na własnej osobie.
PS. Błędy wynikać mogą, z tego, że piszę na telefonie.
Glosy: Zawik (+1), Crausher (+1)
22-07-2019 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #373
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Cytat:Gdybym to wiedział, to warunkiem sprzedania Ci poradnika byłoby zdanie poprawek :>
Spokojnie, poprawki zdam xD Jak już wcześniej wspomniałem, nauczenie się całego materiału zajmie mi maksymalnie tydzień, więc nie ma się czego obawiać.

Cytat:Zastanów się... Jak możesz traktować poważnie swoje marzenia, swoją drogę w momencie gdy coś tak trywialnego jak technikum jest wyzwaniem... Wyzwaniem od którego próbujesz uciec dopisując do tego swoją filozofie. Podobnie zapewne z maturą.
Szkoła to jest rzeczywiście łatwa sprawa, ale gdy się nie uczy i nie słucha na lekcjach to jest trochę ciężej. Mimo to jednak nigdy nie "kiblowałem", ponieważ zawsze się wywijałem. Technikum nie jest żadnym wyzwaniem, a gdyby się chociaż słuchało na lekcjach - tym bardziej. Po prostu mi nie odpowiada to, jak to wszystko funkcjonuje, ten cały system oceniania. Nic na to się nie poradzi, żyjemy w Polsce.

Cytat:Na temat studiowania jest sporo mitów. Szerzonych oczywiście przez ludzi którzy nie mieli z tym nic wspólnego lub byli bawiącymi się dzieciakami na utrzymaniu rodziców których po skończeniu faktycznie spotyka piorun rzeczywistości.
Przy dobrej organizacji studia np zaoczne można traktować jako luźny dodatek. Nie szufladkuj tak ludzi. Wg cytatu poniżej Ty zacząłeś "ogrywać gry", a ktoś inny pracował tyle co Ty, a weekendami zamiast je ogrywać- rozwijał się, studiował zaocznie. Może w Twoim wieku przykład byle jaki ale tak to mniej więcej wygląda u tych gadających że studia są stratą czasu (piszą to zdanie dołączając do kolejki w lola :>). I to często nie jest system przeciw któremu się buntują, a manifest ich lenistwa ^^.
Jakbym miał zamiar iść na studia to szedłbym tam wyłącznie po wiedzę. Studia to po prostu wprowadzenie w dorosłe życie. Nie oszukujmy się - większość idzie tam tylko po papierek. Na studia nie zamierzam iść, ok, szkołę skończę, ale tylko po to, aby mieć jakieś zabezpieczenie na przyszłość. Jakby wszystko nagle runęło i nie miałbym się czego złapać, to wtedy szkoła mi się przyda. Nie mogę tego powiedzieć o wiedzy szkolnej, która umknie raz, dwa.

Cytat:Jesteś młody i taka jest niejako natura bycia młodym ale nie szukaj na silę dziur w systemie. Skup się na sobie i na dobry początek postaraj się ogarnąć metr dookoła siebie.
Dzięki za zrozumienie i wyczerpującą wypowiedź, która poniekąd otwarła mi oczy. Zapamiętam ją i tak zrobię. Mógłbym wymieniać wiele wad polskiego szkolnictwa, ale rzeczywiście, w przyszłości gdyby wszystko padło, średnie wykształcenie może być deską ratunku. Chciałem postawić wszystko na jedną kartę, ale gdybym nauczył się zarządzać swoim czasem i zrobiłbym harmonogram, to wszystko byłoby zorganizowane, zarabiałbym pieniądze i do tego robił zaplecze w postaci szkoły. Niestety, ale 10 godzin dziennie w szkole jest dla mnie dalej chore, ale trzeba się z tym jakoś pogodzić i przebrnąć przez to. Co do matury - pomyślę nad tym. Dzięki Ci jeszcze raz za rady.
Glosy: Crausher (+1)
22-07-2019 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #374
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Hej!

Już mija 3 dzień, gdy pracuje non stop nad stroną +18. Po napisaniu tego wpisu może jeszcze parę rzeczy spróbuje ogarnąć z optymalizacją, lub też poczytam jakąś książkę. Nie spodziewałem się, że tyle bawienia będzie z tą stroną. Póki co, męczę się ciągle z optymalizacją pod mobilki. Trochę już stronę ogarnąłem, do audytów używam narzędzi takich jak: Audyt Clearsense, GTMetrix, Pingdom, Google PageSpeed. Z tym ostatnim to jest najwięcej problemów, bo teraz jest jakiś LightHouse i ogólnie to słabe to trochę. Zauważyłem, że narzędzie od Google zrobiło się bardziej krytyczne. W PageSpeed zostały mi takie rzeczy do poprawy:
[Obrazek: 17bdfaabaae8683076223beab2ca7067.png]
Posiadam wtyczkę WP Rocket i teoretycznie powinna ona usunąć te problemy. Zaznaczyłem również optymalizację kodu strony, CSS jak i JS w CloudFlare, niestety nic to nie dało. Z przekierowaniami bywało różnie, bo wczoraj prawie straciłem całą stronę xD Na szczęście udało mi się ją odratować.

Ciągle miałem problem z niezabezpieczonymi skryptami na stronie, obrazki mi się ładowały dopiero bo kliknięciu opcji "wczytaj niezabezpieczone skrypty". Z początku myślałem, że to jakiś wirus czy coś, ale wystarczyło pobrać wtyczkę Cloudflare Flexible SSL. Piszę to, bo może też ktoś z Was miał/ma ten problem Smile

Wtyczki jakie dotychczas posiadam na stronie:

All in One SEO Pack
Cloudflare Flexible SSL
Contact Form 7
Imagify
Klasyczny edytor
Limit Login Attempts Reloaded
Meks Smart Author Widget
ThemeREX Addons
WP Rocket
WPtouch Pro*


WPTouch włączę ostatecznie, gdy nie będę mógł poprawić audytu na mobilkach.

Wyniki audytów póki co prezentują się tak:

Mobile PageSpeed
[Obrazek: ff6e70a852da97791ea4e47a7899f0b7.png]

PC PageSpeed
[Obrazek: 7e3a83c007704bf6b2a1011971e82702.png]

Audyt ClearSense
[Obrazek: b8ea9acbb3a71ab39d44c0a650a31c9a.png]

GTMetrix
[Obrazek: 41013d80437ac6d80eb89c7a6d8783cd.png]

W GTMetrix już dam sobie spokój, na Clearsense muszę dodać socialki, sitemape i parę innych mniej istotnych rzeczy.
Aż się dziwię, że strona główna waży mniej niż 1 mb, szczególnie, że to jest blog.

Artykuły kupię za 5 dni, kasy brak i copywriter jakiś urlop sobie zrobił, także mi się nie śpieszy i na spokojnie zoptymalizuje stronę Wink
Wczoraj dodałem stronę do Google Search Console oraz Google Analytics, w celu szybszej indeksacji strony.

Zrobiłem jeszcze masę innych rzeczy na stronie, ale oczywiście wszystkiego zapomniałem xD Ogólnie to pracowałem cały czas nad stroną.

Wczoraj kupiłem następną domenę pod drugą stronę +18. Podpiąłem ją od razu do Cloudflare i uzyskałem darmowy certyfikat SSL.

Jutro muszę ogarnąć problem z tymi przekierowaniami, ustawić nagłówki na stronie głównej (na wp to jest straszne, bo trzeba szukać po wszystkich plikach), dodać parę rzeczy na stronę (pod audyt z clearsense) i zoptymalizować stronę pod telefony.
Jeżeli to wszystko ogarnę, to myślę, że mogę się zabierać za drugą stronę.

Trochę padam po całym dniu pracy nad blogiem, wybaczcie jak pisałem jakieś bzdury xD Została mi jeszcze tylko jedna nisza do omówienia z Czaqiem.

Lecę poczytać jakąś książkę...albo spać Big Grin



Glosy: Crausher (+1), Czaq (+1)
25-07-2019 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #375
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
6 dni bez wpisu, trochę zapomniałem o dzienniku, ale już nadrabiam. Skończyłem bloga pod +18, zoptymalizowałem go w końcu w miarę przyzwoicie. Końcowy efekt:

GTMetrix
[Obrazek: 5dfeff4e0c5d364330b7404aba3e5fdf.png]
Clearsense
[Obrazek: 3e59268322749bb091db0dc916fcfd3b.png]
Google PageSpeed
[Obrazek: 3d464706bfe07c2df4a7ca8edf224568.png]

[Obrazek: c1d0baa1e1ccd007616229cdcb453d95.png]

Bloga mogę przebadać jeszcze jednym programem, myślę że to nie jest konieczne, ale jak będzie mi się nudzić to mam robotę.

Po zrobieniu bloga i zoptymalizowaniu go zacząłem od razu robić drugą stronę. Optymalizacją za bardzo się nie zajmowałem, gdyż nie wiem, czy tą stronę będę pozycjonował. Jest ona jednak idealna do zwykłego promowania poprzez media społecznościowe.

[Obrazek: 4239d5680cda1e14da28ad25af9b6c86.png]

Na razie to tak wygląda. Tyle póki co mi wystarczy, aby strona płynnie chodziła. Dalszą optymalizację może wkrótce zrobię, gdy zdecyduje się, czy pozycjonować tę stronę.

Osoba zajmująca się copywritingiem nadal nie odpisuje, także póki co będę promował stronę, którą ostatnie dnie się zajmowałem. Wprawdzie zrobiłem ją w jeden dzień, z czego jestem zadowolony, jakoś wciągnęło mnie to Big Grin
Dzisiaj pierwsze testy zrobiłem, podpiąłem linki z MyLeada i tak to się prezentuje:

[Obrazek: 68dba28a0c628b420c9e547ea39477c4.png]
Nie zadowala mnie konwersja, kiedyś potrafiłem na EroDate zrobić 40% konwersję, teraz ledwo 6% Big Grin Lecz teraz promowałem inną ofertę od EroDate, DOI, gdzie trzeba jeszcze potwierdzić maila. Rozumiem, że konwersja mogła spaść, ale nie aż tak Tongue Może poprawię content na stronie, bo pisałem go na szybko. Zarobiłbym znacznie więcej, ale strony na których promowałem stronę wprowadziły jakieś zabezpieczenia, jutro się tym zajmę. Gdyby tych zabezpieczeń nie było, to myślę, że kwota byłaby kilkukrotnie większa Smile
Kilka leadów może jeszcze wpaść, bo zauważyłem duże opóźnienia ze strony MyLead. Poza tym, może ktoś akurat potwierdzi maila Big Grin

Parę dni temu promowałem jeszcze moją starą domenę, której został jeden miesiąc. Tą, która nie działała, bo coś schrzaniłem z certyfikatem ssl xD Dałem przekierowanie na ofertę z MyLead i wpadło dokładnie 12 PLN Lol

Nadal nie wiem co robić pod OGAds.. może skupię się na razie na tych dwóch niszach?

Książki "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec" nadal nie zacząłem czytać, ale za to coś ruszyłem z Wiedźminem, więc jest progress Big Grin
Odnośnie wagi - Cóż, trochę mniej jem, może kilogram zleciał, staram się unikać napojów takich jak Cola itp. Kiedyś przez ponad rok piłem nawet po 2l coli dziennie, naczytałem się w necie jakie to niezdrowe i już chyba od miesiąca piję tylko wodę. Od razu się lepiej czuję, kto jeszcze pije napoje gazowane z toną cukru to radzę się przestawić, a to nie jest trudne Wink
Poza tym - polecam yerba mate, piję od ponad pół roku zawsze rano i daje mocnego kopa do działania Smile

Zapomniałem, że oprócz zarabiania mam jeszcze poboczne cele, teraz postaram się trochę więcej o nich pisać.

To w sumie tyle, ja spadam coś obejrzeć Smile




Polecam, super nuta Wink
31-07-2019 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskarqq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #376
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Siemanko, fajnie to wszystko wygląda, jednakże zbytnio przejmujesz się optymalizacją pod narzędzia audytowe. Pamiętaj, że to są tylko narzędzia. Audyt clearsense to jedne wielkie gówno, pracowałem w dziale sprzedaży w panoramiefirm i od początku tego roku clearsense (csgroup) połączyło się z panoramą i używaliśmy ich audytów. Takie samo gówno jak wcześniejszy audyt z panoramyfirm Big Grin
Jest częściowo ważne, by Twoja strona szybko się ładowała i optymalizacja była dobrze zrobiona, ale za mocno sugerujesz się narzędziami.
Pamiętaj, że liczy się też UX, Seo od pewnego czasu krzyżuje drogi z UX i musi to mieć ręce i nogi, zauważ, że często i gęsto strony, które na jakichś gtmetrixach czy google pagespeed mają słabe oceny to są w topce Smile

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
Glosy: Zarobiony_Koles (+1)
01-08-2019 07:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #377
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Jak wyzej, fajnie dla użytkownika jak strona się szybko ładuje, jednak nie widziałem jeszcze żadnego rzeczowego dowodu potwierdzającego ze prędkość i wynik które pokazują te narzędzia wpływają konkretnie na pozycje w google.
01-08-2019 07:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #378
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
(01-08-2019 07:28)mahuzz napisał(a):  Jak wyzej, fajnie dla użytkownika jak strona się szybko ładuje, jednak nie widziałem jeszcze żadnego rzeczowego dowodu potwierdzającego ze prędkość i wynik które pokazują te narzędzia wpływają konkretnie na pozycje w google.

W sumie racja, bo czasami totalny chłam jest w topkach, ale co np. z informacją od google w search console, że przyciski w wersji mobilnej są za małe? Google traktuje to jako błąd wymagający poprawy Jerk2

Więc raczej jakieś istotne rzeczy są które wpływają, ale pytanie jakie? Może masz mahuzz jakieś wnioski i przemyślenia? Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2019 10:16 przez adamcio99922.)
01-08-2019 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Oskarqq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #379
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
(01-08-2019 10:12)adamcio99922 napisał(a):  
(01-08-2019 07:28)mahuzz napisał(a):  Jak wyzej, fajnie dla użytkownika jak strona się szybko ładuje, jednak nie widziałem jeszcze żadnego rzeczowego dowodu potwierdzającego ze prędkość i wynik które pokazują te narzędzia wpływają konkretnie na pozycje w google.

W sumie racja, bo czasami totalny chłam jest w topkach, ale co np. z informacją od google w search console, że przyciski w wersji mobilnej są za małe? Google traktuje to jako błąd wymagający poprawy Jerk2

Więc raczej jakieś istotne rzeczy są na które wpływa, ale pytanie jak to robi i jak analizuje.
To są tylko sugestie, co sprawić by użytkownicy zostawali na Twojej stronie. Nie wpływa to jednak na pozycję w Google, to nie jest jakiś ogromny wyznacznik dla Twojej strony. Prowadzę klientów, którzy w ogóle nie mają responsywnych stron, a w top10 są. To są wszystko drobne szczegóły, które z braku laku można oczywiście robić, ale praktycznie nic nie zmieniają, a jak coś źle zrobisz, to możesz tylko zepsuć.
Jeśli wyskakuje błąd, napraw/popraw go, ale nie sugeruj się, że po takiej zmianie Twoja pozycja nagle wzrośnie.

@edit. Z drugiej strony UX'owo jest to mega ważne, nie zapominajmy, że w większości branż ruch na stronie jest generowany w 70%+ z mobilków.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2019 10:19 przez Oskarqq.)
Glosy: Crausher (+1), Lanserek (+1), Zarobiony_Koles (+1)
01-08-2019 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzyszto96 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 60.00
Post: #380
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Kiedy aktualizacja? Wink

Krzyszto96, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2017.
14-08-2019 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,808 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie Oliwa98 129 26,545 03-03-2018 02:23
Ostatni post: Dante_/
Wink Dziennik pracy by Dreams: Od marzeń do czynów Dreams 4 2,525 18-06-2017 21:46
Ostatni post: Dreams
Thumbs Up Droga do spełnienia marzeń Nupek369 41 9,924 11-03-2016 11:46
Ostatni post: Andzo
  Klucz do przyszłości by Key - PPI... Keyy_MM 11 3,745 22-10-2015 19:31
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości