Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W przyszłości - spełnianie marzeń...

Autor Wiadomość
Muraszczyk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 183
Dołączył: May 2017
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 0.00
Post: #341
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Sprawdź:
Nauczony swoimi błędami w dość długiej "karierze" internetowej dam Ci rade.

Jeśli masz jakieś jasne źródełko zarobkowe, to wyciskaj z niego 100% i już teraz zadbaj o konto oszczędnościowe na przyszłe wydatki. Pod żadnym pozorem nie twórz nowych niepotrzebnych wydatków. Musisz poczuć że te pieniądze masz i trochę podkręcić poziom życia ale trochę, nie przesadnie.
Nie jedna osoba robiła dobry kesz, a po kilku miesiącach zastanawiała się gdzie te pieniądze się podziały.

Nie ważne jak cudownie ta metoda wygląda- wypali się jak każda inna. Dostęp do takich dniówek daje Ci podejście pod dosłownie wszystkie metody zarobku.

Robiłeś seo- postaw 2-3 strony na dobrych hostingach. 30-50 zł przy tych zarobkach na jeden hosting Cię nie zabije, a lepsze to niż 2-3 kebaby, bo przecież przy takich dniówkach to nie ma czasu gotować : >. Linkuj je nawet leniwe kilka godzin tygodniowo.

Interesowałeś się Yt- testuj.
Kup kilka tanich domen na tanich hostingach i akurat w testy- nie bój się inwestować.

Cytat:Cel na teraz mam na razie taki, aby pracować min. te 2 h dziennie. Na razie się nie śpieszę, wszystko na spokojnie, mam jeszcze połowę roku

Jeśli coś działa i to tak dobrze, to 2 godziny brzmią śmiesznie ^^. No chyba że nie masz czasu zarabiać.

Oczywiście pisze to wszystko bez urazy, dniówek gratuluje. Jednocześnie zachęcam do zainteresowania się tematem zarządzania pieniędzy, oszczędzania, skalowania etc.

Sprawdź Mój Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu
[Obrazek: muraszczyksyg1.png]
Glosy: jarunioo7 (+2), Zawik (+1), Bexone (+1), jarekxD (+1), Ratchet (+1)
07-06-2018 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #342
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Cytat:Jeśli masz jakieś jasne źródełko zarobkowe, to wyciskaj z niego 100% i już teraz zadbaj o konto oszczędnościowe na przyszłe wydatki. Pod żadnym pozorem nie twórz nowych niepotrzebnych wydatków. Musisz poczuć że te pieniądze masz i trochę podkręcić poziom życia ale trochę, nie przesadnie.
Nie jedna osoba robiła dobry kesz, a po kilku miesiącach zastanawiała się gdzie te pieniądze się podziały.
Mógłbym wycisnąć o wiele więcej, jednak raczej mi się to nie uda. Nie chodzi o to, że mi się nie chcę, a ciągle gdy zaczynam promować daną niszą wtedy administracja się budzi i dostaję najzwyklejszego bana. Nie polecam, bardzo słabe uczucie, kiedy nisza jest jeszcze gorąca, a ty nie możesz wycisnąć z niej 100%, tylko garstkę tego. Te pieniądze które zarobiłem to praktycznie już wszystkie wydałem. Mam jasno ustalony cel i wiem, na jakie rzeczy zbieram. Nie kupuję "pierdół". Obecnie już wszystko kupiłem, został mi jeszcze tylko motocykl Smile Może nie jestem aż tak oszczędnym człowiekiem, bo parę razy na kebsa wyskoczę w miesiącu Big Grin Ale oprócz tego nic innego nie kupuję, także oto się akurat nie boję.

Cytat:Robiłeś seo- postaw 2-3 strony na dobrych hostingach. 30-50 zł przy tych zarobkach na jeden hosting Cię nie zabije, a lepsze to niż 2-3 kebaby, bo przecież przy takich dniówkach to nie ma czasu gotować : >. Linkuj je nawet leniwe kilka godzin tygodniowo.
Gotować nie gotuję Big Grin Hosting mam już dawno przedłużony, więc to nie jest problem. Boję się o to, że gdy wyszukam extra super nisze i postawie stronę to za miesiąc/dwa mi ją zbanują, tak jak to miało miejsce kiedyś, dostałem bana na wszystkie strony za pure spam Big Grin Oczywiście są też inne metody zarobku na SEO niż hacki pod ppi, ale ja, jak na razie nie mam pomysłu.

Cytat:Interesowałeś się Yt- testuj.
Kup kilka tanich domen na tanich hostingach i akurat w testy- nie bój się inwestować.
Właśnie muszę na dniach jakieś parę nisz pod YT wyszukać i zacząć testować, ale najpierw nauczę się robić filmy pod hacki. Jeśli mi to nie będzie wychodziło, po prostu kupię parę filmików i zacznę testy.

Cytat:Jeśli coś działa i to tak dobrze, to 2 godziny brzmią śmiesznie ^^. No chyba że nie masz czasu zarabiać.
2 godziny były po to, aby powstrzymać mojego tymczasowego lenia. Jednak myślę, że teraz będę więcej czasu poświęcał na internet. Rzucam raczej tą nisze i biorę się za co innego. Ostatnie moje dni wyglądały tak, że promuję nisze przez parę minut, dostaję bana i idę na cs'a :/ Wszystkie przedmioty w szkole już pozaliczane, więc można działać Smile

Dzięki za rady! Smile

Jutro i pojutrze daję sobie jeszcze luz, przyjdą wszystkie pozamawiane przedmioty i trzeba będzie to wszystko zmontować. Myślę, że już od piątku będę mógł na spokojnie się brać za to wszystko Smile



Glosy: Crausher (+1)
11-06-2018 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #343
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Strony robisz jedno czy wieloniszowe?
15-06-2018 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #344
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Panowie, przepraszam za tak długą nieobecność (znowu). Leń nadal wygrywa ze mną, niestety. Muszę się trochę zregenerować, dlatego też robię sobie miesiąc przerwy. W zarobkach nic się nie zmieniło. Po powrocie lecimy dalej z celem. Czy ta przerwa będzie trwała miesiąc? Tego nie wiem, ale na pewno nie będzie to dłużej trwać niż miesiąc. Jakbym teraz zaczął coś działać w internecie to po paru godzinach pewnie by mi się odechciało, także myślę, że lepiej sobie zrobić lekką przerwę niż później znów marudzić w dzienniku, że się nic nie zrobiło przez ostatnie parę dni. No ale cóż, 6k się samo nie zrobi. Obiecuję, że jak wrócę to na pełnej... Wink

Widzimy się za parę tygodni!





Glosy: Roluś (+1), Zarobiony_Koles (+1), Crausher (+1), tomek7912 (+1)
29-06-2018 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #345
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Witam, cześć! Smile

Wracam po dłuższej przerwie niż się spodziewałem, ponad 2 miesiące. Napisałem w w dzienniku, że będzie to maksymalnie miesiąc przerwy, a potem wracam z powrotem do pracy. Niestety tak się nie stało, kolejny miesiąc mijał a ja sobie pogrywałem w gierki i się opierdzielałem. Wprawdzie mówiąc nie mam już takiej chęci na granie w te wszystkie gry, powoli zaczyna mnie to nudzić. Bardzo się z tego cieszę, gdyż mogę się skupić w 100% na internecie. Wcześniej niestety nie mogłem, nie chciało mi się zaczynać od nowa po tym, jak mi się nisza wypaliła. Ale powoli wracam do pracy Smile
Nie odwiedzałem kompletnie tego forum, może góra dwa razy wszedłem. :/ No cóż, trzeba ponadrabiać wszystkie zaległości.

Dzisiaj zaczął się rok szkolny, plan mi niezły dobrali, bo codziennie po 9/10 lekcji Big Grin Nie mam zamiaru tyle siedzieć w szkole, trzeba będzie uciekać z niektórych lekcji, bo jak mam wracać o 17 codziennie do domu to kiedy mam coś działać w internecie, hm?

Przez cały sierpień chodziłem na korki z matematyki... codziennie po 1,5h, czasami więcej. Ale w końcu zdałem do następnej klasy, nawet na ocenę dostateczną Big Grin
Osobiście miałbym raczej "wylane", zdałbym i tak na warunkowym, ale mama chciała abym zdał i no.. wyjścia nie miałem, a przykrości też robić jej nie chciałem. Ale dobra, poprawki zdane, można ruszać do roboty! Wink

Niektóre informacje pewnie uciekły mi z głowy przez te 2 miesiące, dlatego będę się starał je nadrobić. Z SEO pewnie dużo pojęć mi pouciekało, ale myślę, że jest to kwestia paru dni i znów sobie wszystko przypomnę. W ogóle, nie wiem na czym teraz się skupić. Na YouTube poinformowano mnie, że coś HR Viewsy nie dochodzą od dostawców smmstore itp.. Wie ktoś może jak to teraz wygląda? Zaczekać jeszcze trochę, czy może ruszać od razu z robieniem filmu i go promowaniem? Oczywiście mam na myśli niszę typu hack.

Ostatnio z czystej ciekawości wszedłem sobie na te wszystkie serwisy sub sms aby sprawdzić, jak to tam wygląda, czy dużo rzeczy się zmieniło. Wbijam na lead.network, patrzę...

[Obrazek: c4dfca65a1a3a67bd2e8ea92127dc1d7.png]

Nie wiem skąd mi wleciało aż 55 zł, ja tam nawet nic nie promowałem z tego co pamiętam xD No ale to nic, postaram się dobić do tej wypłaty i zobaczę co będzie dalej.

A co na OGAds?

[Obrazek: 4ac0133b220c984f9187059b421ab471.png]

Tutaj to już w ogóle nie wiem co się stało Big Grin
Przez 2 miesiące nic nie robienia - 173 zł. Smile

W tym miesiącu lekko ponad 2$, czyli kasa dalej wpada znikąd. Wpada ze strony, która już nie istnieje. Wow! Magic. Jest to strona, którą jako pierwszą wbiłem w top 1 w google, nisza hack.


Nie wiem do końca co mam zrobić z celem. Zarobiłem 4 tyś / 10 tyś.. gdybym nie zrobił sobie przerwy.. a teraz mam 3 miesiące na zarobienie 6 tyś. Wydaje mi się to raczej niemożliwe, nie posiadam jakiegoś większego zaplecza. Rzucać cel i stawiać nowy? Chyba tak zrobię. Na razie nie wiem jaki sobie cel ustalić. Pomyślę nad tym innym razem.

Także.. na czym będę zarabiał?

Strona wieloniszowa, content hacki na androida/ios, skierowana raczej pod promocję na YT.
E-whoring - Pamiętam, że gdy robiłem sobie przerwę to znalazłem fajną metodę na polepszenie konwersji. Coś mi świta w głowie, pewnie sobie przypomnę.
OGAds - Tutaj nie mam pomysłu jak na razie, brak nisz.
Strona +18 pod sub sms - tutaj myślę nad przekształceniem monetyzacji strony pod jakiś program +18, jakiś date-zone etc.

Pewnie to się jeszcze pozmienia, może będzie jakieś SEO stron? Kto wie.

Jakiś tydzień temu ogarnąłem stronę +18 i teraz jest nieco świeższa, lepiej się na nią patrzy. Jeszcze zostało mi parę poprawek, dzisiaj mam zamiar je wykonać.

Co zrobiłem na stronie?

Zmieniłem jej stopkę
Zmieniłem główny button odpowiadający za wyświetlenie content lockera
Zmieniłem wszystkie fotki
Wstępnie podpiąłem content locker od MyLead
Poprzestawiałem parę elementów w jednej sekcji strony. Dziś mam zamiar to jeszcze poprawić.
Zmieniłem nagłówek strony, tytuł.
Przygotowałem źródła, z których będę pozyskiwać traffic na stronę.

No.. to chyba wszystko co miałem do powiedzenia Smile Powiem Wam, że tęskniłem za dodawaniem takich wpisów, heh.

Zmykam wziąć tabletkę na ból głowy i biorę się za pracę! Smile




Glosy: Crausher (+1), YalQus (+1), Zasiu (+1), Zarobiony_Koles (+1), Lanserek (+1)
03-09-2018 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
binek33 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #346
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Idziesz ja burza !
Glosy: Zawik (+1)
04-09-2018 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crausher Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 41 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #347
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Czekałem na powrót Smile
Glosy: Zawik (+1)
04-09-2018 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #348
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Kiedy aktualizacja? Zawik

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
Glosy: Zawik (+1)
29-09-2018 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #349
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Minęły 2 miesiące od mojego ostatniego wpisu tutaj. Wprawdzie mówiąc miałem się już brać do pracy, ale zacząłem grać całego Wiedźmina 3 Big Grin Sam osobiście nie uważam tego czasu za straconego, z zarabianiem mi się zbytnio nie śpieszyło, także na spokojnie ogrywałem gierkę. Cały miesiąc. Tak mi się spodobała, że po trzeciej części od razu poleciałem z drugą. Tak oto to wszystko wyglądało, cała moja "praca". Szczerze powiedziawszy nie widzę już głębszego sensu w prowadzeniu dziennika, nie jara mnie to tak, jak jarało mnie to kiedyś. Może dlatego, że nie pracuje, hmm? xD
Dziennik sam miał być motywacją przede wszystkim dla mnie. Pełnił znaczącą rolę w mojej przygodzie z zarabianiem. Nawet nie wiecie, ile te wszystkie reputy dla mnie znaczyły, serio Big Grin

Na razie jeszcze nie wiem co robić z dziennikiem, czy wpisy będą się jeszcze pojawiały... zrobię tak - popracuję z miesiąc bez dziennika i zobaczę co dalej robić. Raczej już to będzie koniec dziennika, ale jeszcze nie mówię tego na 100%. Może a nuż wrócę do dodawania wpisów? Smile
Do pracy muszę się wziąć i w końcu uzbierać na tego KTM'a, bo to już za długo się ciągnie. Co miałem pieniądze odłożone to na coś wydawałem. Może kiedyś pojawi się w forumowej galerii fotka ktm'a, kto wie Smile

Gdy już zdecyduję co zrobić z dziennikiem to napiszę to tutaj, zrobię całe podsumowanie mojej pracy.

Nie wiem tylko za co teraz opłaca się brać. Jak wygląda sprawa z SEO jednoniszowych stron z hackami? Jeśli ktoś wie to prosiłbym o PW albo napisanie tu w dzienniku Smile



13-11-2018 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #350
W przyszłości - spełnianie marzeń...
Przykład Lanserka z jedno niszowkami jest chyba najlepszym przykładem na to że wciąż metoda działa Więc bierz się do roboty i cisnij mordka Big Grin
Czekam na foto KTM'a

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
13-11-2018 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,767 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie Oliwa98 129 26,190 03-03-2018 02:23
Ostatni post: Dante_/
Wink Dziennik pracy by Dreams: Od marzeń do czynów Dreams 4 2,503 18-06-2017 21:46
Ostatni post: Dreams
Thumbs Up Droga do spełnienia marzeń Nupek369 41 9,858 11-03-2016 11:46
Ostatni post: Andzo
  Klucz do przyszłości by Key - PPI... Keyy_MM 11 3,718 22-10-2015 19:31
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości