Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W przyszłości - spełnianie marzeń...

Autor Wiadomość
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #271
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Sprawdź:
(19-01-2018 15:04)patttson napisał(a):  Z których stawek korzystasz? Wink
Na tą jedną stronę pod suby to podwójna weryfikacja: MO 19 a potem MO 25 Wink
Nie orientuję się za bardzo w tych stawkach, więc dałem takie na początek.
Glosy: patttson (+1)
20-01-2018 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #272
W przyszłości - spełnianie marzeń...
MT dużo korzystniej wypada w większości przypadków, potestuj Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20-01-2018 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #273
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
[Obrazek: dziennik-dni-2.png]





Hej!

Powracam już normalnych wpisów. Moje ostatnie dni były trochę chaotyczne, ale już wracam Wink
Tak jak wspominałem w poprzednim mini-wpisie, szukałem ciągle niszy do spamu. Najwięcej udało mi się wyciągnąć 20$ z jednej. Co lepsze, trafiłem na nią zupełnie przypadkowo Big Grin
Na koniec dnia będę poświęcał parę minut sklepowi play, gdzie będę szukał parę nisz i je załączał na noc do testu.

No cóż, już minął ponad tydzień ferii i niedługo szkoła Sad Chociaż w mojej pracy to zbytnio nic nie zmieni, tak wolałem sobie dłużej pospać, niż wstawać o 6:45 :/
Będę mógł chociaż wymyślać nowe pomysły na zarobek podczas nudów na lekcjach ^^ A na promocję snapa też znajdzie się czas, bo w domu nie chce mi się tego za bardzo robić.

Dziś w końcu się wziąłem za promocję snapa. Przygotowałem sobie wszystkie teksty, które będę wysyłał do ludzi oraz parę zdjęć. Również wpadło mi parę wideo +18, które wygląda jak realne (nie pytajcie skąd mam Smile Big Grin)

Wczoraj miałem już zacząć normalnie pozycjonowanie stronek, ale wypadło mi parę spraw i nie dałem rady. Natomiast od dzisiaj już będę codziennie linkował.

Zrobiłem dziś nowy awatar na fanpage, trochę lepiej się to wszystko prezentuję. Pobrałem 100 zdjęć dziewczyn i będę codzienne dodawał po jednej na niego. A z promowaniem myślę że jakoś mi pójdzie. Nic nie robię a polubienia wlatują ^^ W tym tygodniu +130.

Powoli zaczynam skupiać się na metodach, które mogą przynieść zarobek. Wcześniej były to raczej takie małe "pierdółki", które dopisywałem do mojej listy zadań. Na nich się skupiałem najbardziej. Teraz będzie nieco inaczej.

Parę dni temu zrobiłem konto na instagramie. Na razie mam zrobiony tylko avatar, nie wiem do końca jak te konto zmonetyzować. Nie ma żadnego programu w subach odpowiadającemu mojej niszy, a strony za bardzo nie chce mi się robić, bo jak insta nie wypali to nie ma to sensu. Za to powoli będę wdrażał moją stronę do każdego postu na fp. Strona taka sama jak tematyka fanpage, więc raczej nie będzie problemu.

Dziś mam jeszcze zamiar dodać 20 postów na pewien portal, promując moją ofertę w subach. Ze stawkami się na razie zastanowię, zobaczę co będzie dalej Wink Muszę jeszcze zastanowić się w jaki sposób nabiorę ruchu na moją stronę pod suby. Pewnie zrobię sobie listę zadań (jak to zwykle robię) i spiszę sobie metody promocji stronki. Na razie mam dwa pomysły.

W ogóle, drugą stronę linkowałem 1 dzień i wbiły 2 frazy w serpy. Co lepsze, jedna z nich to główna fraza niszy i znajduję w tym momencie na 28 pozycji Big Grin Nie wiem jakim cudem znalazła się już tam, gdy strona ma dopiero 10 linków. Może kwestia optymalizacji i fake trafficu Smile

Pochwale się, że w niedzielę w Ogads padła rekord dniówka Wink

[Obrazek: 580f74aa37e1b0c37df04fa2cede94ad.png]
Wtedy miałem odpalone dwie nisze na dwóch telefonach + oczywiście zarobek ze strony pod hacki.

Dziś większość wpadła ze strony.
[Obrazek: 57ef0af03da53250737def69771ef711.png]
Ze strony stabilny zarobek Smile A jak znajdę jeszcze parę nisz pod spam to może być kolejna rekord dniówka.
W tym miesiącu lecę po 300$ Wink

Lecę szukać nisz i dodawać posty! Smile

[Obrazek: dziennik-zarobki-4.png]
Glosy: Mariuszeek (+1), paweuq (+1), Lanserek (+1), Crausher (+1)
23-01-2018 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hexagon. Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: May 2017
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #274
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Zawik działaj coś w temacie bo nie chcę żeby słuch po nim zaginął Wink

Keep going! Cool

Hexagon., dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
29-01-2018 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #275
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
[Obrazek: dziennik-dni-3.png]





Heja!

Już niestety po feriach, czas wracać do normalnej pracy. Wcześniej pisałem, że będę normalnie linkował strony codziennie. Robiłem to co ~2 dni. Raz - lenistwo, a Dwa - myślałem nad zakupem softów pod SEO. Od teraz jestem w 100% pewny, że będę codziennie linkował strony. Dzisiaj mi się bardzo przyjemnie linkowało, muzyczka leci i można sobie spokojnie pracować. SEO ma duży plus - nie trzeba się tak skupiać jak przy innych rzeczach, przynajmniej jest tak u mnie. Mogę myśleć o czymś innym i linkować strony. W subach tak np. nie jest, bo ciągle trzeba coś innego robić, a tutaj to tylko linkowanie.

Z racji, że niedługo wchodzi ustawa dot. subów (nawet nie wiem czy już nie weszła, bo widziałem zamknięcie serwisu LN i FL) to będę się w 90% skupiał na SEO.

A co z subami? Gdy będę miał czas wolny w szkole to będę pracował na lekcjach. To nie jest już to co kiedyś, dlatego suby idą na bok.

Pewnie wielu z Was się pogubiło co teraz robię, nad czym pracuję/zaczynam pracować.. dlatego pokrótce to wyjaśnię.

Aktualnie posiadam:

- 4 Konta Instagram (skupiam się na 1)
- 2 Konta Snapchat (skupiam się również na 1)
- 3 Strony pod PPI (1 wypozycjonowania, 2 aktualnie pozycjonuję)
- Paręnaście kont Facebook, które służą mi tylko wyłącznie do promocji snapchata
- Zaplecze w postaci wygasłych blogów tumblr (ok. 150)
- Fanpage, na którym mam ~770 polubień (ciągle rozwijany)

Suby będą służyły tylko pod zarobek "na teraz", natomiast strony będą mi tworzyły zarobek pasywny. Wczoraj wrzuciłem na fp link do strony z subami, 0 leadów. A szkoda gadać Big Grin

Cel na ten miesiąc (300$) został osiągnięty. Dzisiaj chyba wpadną jakieś opóźnienia, bo konwersja dość słaba (25%) oraz 13 leadów.

[Obrazek: bb949750e0dda55dd8462cf10a93060d.png]

Co mogę jeszcze powiedzieć?

Z racji, że skupiam się teraz na SEO, robię dwie kolejne strony Smile Muszę znaleźć jeszcze nisze. Na razie znalazłem coś koło 5 nisz, ale szukam pod lepsze kraje. Teraz będę na SEO poświęcał min. 4h dziennie, jak dojdę do blogów web 2.0. Profile akurat się szybko robi. Przez chwilę miałem myśl, żeby ponownie kupić RankerX'a, captche, proxy i to wszystko. Zdecydowałem się jednak, że moje strony będą wspomagane przez wygasłe blogi, nie tylko tumblr, także weebly, wordpress, over-blog etc. Będę mieszał linki, raz expiredy, raz nowo postawione blogi będą linkowały do strony.

Jutro na zawodowych będę szukał niszy, dziś wgrałem na kompa artykuły do linkowania, listę blogów web 2.0, vpna oraz jeden programik. Będzie można linkować Big Grin Niedługo mi wchodzą zajęcia e-sportowe w plan lekcji, jestem ciekaw co to będzie Cool

Gdy wypozycjonuję te wszystkie stronki, to łącznie będę miał 5 stron zarabiających. Wtedy pomyślę nad softami. Ciekawe czy stronki zarobią 8k Wink

[Obrazek: dziennik-zarobki-5.png]
Glosy: Mariuszeek (+1), Crausher (+1)
29-01-2018 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawids7627 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 340
Dołączył: May 2017
Reputacja: 200 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #276
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Mi też się ferie skończyły Sad

dawids7627, dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
Glosy: shf (+1)
29-01-2018 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #277
W przyszłości - spełnianie marzeń...
Równo ciśniesz dziku! Smile Oby tak dalej! Smile

Ale zajęcia esportowe? ;D Nie szkoda Ci czasu na nie? ;D

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
29-01-2018 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #278
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Szkoła o takim profilu to pewnego rodzaju forma praktyki. Więc nie można chyba od tak powiedzieć, że szkoda czasu. Po prostu jak można praktyki omijać? Chyba, że się mylę Smile

Jeszcze 7 KOŁA

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2018 05:36 przez Zarobiony_Koles.)
30-01-2018 05:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #279
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
E sportowe czyli pewnie będą cisnąć w cs Big Grin to jest uznawane jako zajęcia zawodowe? W sensie, będą z tego normalne oceny? Tongue
30-01-2018 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #280
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
(29-01-2018 22:05)dawids7627 napisał(a):  Mi też się ferie skończyły Sad
Mi się tak nie chcę wstawać do tej szkoły że to masakra jakaś Big Grin Ale spoko, powoli się człowiek przyzwyczai po tych 2 tygodniach wolnego i będzie git Wink

(29-01-2018 22:07)patrolpxd napisał(a):  Równo ciśniesz dziku! Smile Oby tak dalej! Smile

Ale zajęcia esportowe? ;D Nie szkoda Ci czasu na nie? ;D
Szczerze to zobacze jak to będzie wyglądało. Ponoć mają to być tylko 2 godziny w tygodniu, więc czemu by nie Big Grin Poza tym to fajnie będzie pograć jakieś klasowe 5v5 w cs'ka Smile

(30-01-2018 05:35)Zarobiony_Koles napisał(a):  Szkoła o takim profilu to pewnego rodzaju forma praktyki. Więc nie można chyba od tak powiedzieć, że szkoda czasu. Po prostu jak można praktyki omijać? Chyba, że się mylę Smile

Jeszcze 7 KOŁA
Wiesz co, praktyk nie omijam, a zawsze jak coś zostanie powiedziane na lekcji to i tak utkwi to na trochę w głowie. Większość ma wylane i sobie gra, a reszta słucha. Kto powiedział, że nie można coś tam słuchać co się mówi w klasie i jednocześnie pozycjonować? Smile
Nie mam "większych" problemów w zawodowych. Jak się trzeba będzie coś nauczyć to posiedzę te pół godziny i coś tam zobaczę o co chodzi. Co prawda ani razu się na nie nie uczyłem, ale zawsze 5 min przed sprawdzianem można coś powtórzyć Big Grin
Właśnie, jeszcze 7k! Lecim! Wink


(30-01-2018 11:26)Mariuszeek napisał(a):  E sportowe czyli pewnie będą cisnąć w cs Big Grin to jest uznawane jako zajęcia zawodowe? W sensie, będą z tego normalne oceny? Tongue
Normalnych ocen raczej nie będzie, bo co będą oceniać, skilla w cs'ie? Big Grin Albo jeszcze lepiej - będziemy dostawać oceny zależnie od tego, na jakiej pozycji w tabeli będziemy się znajdować pod koniec meczu Big Grin

___
Dziś miałem poszukać jeszcze niszy, ale na zawodowych instalowaliśmy od nowa windowsa i linuxa, a potem pisaliśmy sprawdzian. Nie było niestety czasu.

Na tą porę nawet ładnia dniówka, może będzie 15$+ Smile
[Obrazek: 7c8de594028fa5660f2be6a2b43a27b6.png]

P.S. Może ktoś wymieni się biletami na IEM'a? Przypadkowo zakupiłem 3 na piątek, a jadę w sobotę beka Jak coś mogę odsprzedać.
30-01-2018 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,767 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie Oliwa98 129 26,191 03-03-2018 02:23
Ostatni post: Dante_/
Wink Dziennik pracy by Dreams: Od marzeń do czynów Dreams 4 2,503 18-06-2017 21:46
Ostatni post: Dreams
Thumbs Up Droga do spełnienia marzeń Nupek369 41 9,859 11-03-2016 11:46
Ostatni post: Andzo
  Klucz do przyszłości by Key - PPI... Keyy_MM 11 3,719 22-10-2015 19:31
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości