Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#RakContent | Life Is Good

Autor Wiadomość
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #31
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Sprawdź:
Podsumowanie czerwca


Wszystko co chciałem napisać zostało napisane już wczoraj, dzisiaj tylko formalności ;P

W czerwcu zarobiłem
1309 zł

Cel nie został osiągnięty, więc cel na lipiec będzie bardziej skromny - 1500 PLN Smile
Dowiedziałem się troszkę na temat SEO, miejmy nadzieję, że ta wiedza zaprocentuje w przyszłości Tongue Wpisy w lipcu będę dodawał częściej, żebym miał co czytać na starość.

Miłych wakacji! Smile



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2017 10:22 przez Rak.)
Glosy: zakazanyowoc (+1), Majka (+5)
04-07-2017 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #32
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Siema, nie dostałem się na studia, kolejny rok stracony. Sytuacja dość frustrująca, i miałem realny, stuprocentowy wpływ na cały rozwój sytuacji, ale zjebałem ją przez swoją głupotę. W końcu dostałem kubeł zimnej wody na głowę.
Biorę 2 rozszerzenia na maturze i za rok wpierdalam się z buta na mój wymarzony kierunek. Trzeba coś porobić przez te 10 miesięcy, dlatego prawdopodobnie wezmę się za pracę w sprzedaży. Fajnie czasem użerać się z Januszami Huh Martwi mnie reakcja rodziców, bo myślą, że od października będę studiował, a tu taki chuj. Na chwilę obecną najbardziej chciałbym poprawić swoje zarobki w internecie, doprowadzić je do zajebistego poziomu, odłożyć trochę kasy i przeczytać ten wpis za rok!

Jeżeli chodzi o zarobki to mam problemy z pewnymi rzeczami, które próbuję rozwiązać. Nie wszystkie narzędzia działają, tak jak powinny, a support ma mnie w dupie, w sumie to za co ja płacę? Big Grin Za chwilę dostaną ode mnie porządną zjebę, bo chyba im się coś pomyliło.

Mam ogromny problem z regularnością i to strasznie hamuje to mój rozwój, dlatego to na tym na początek spróbuję się skupić.

Od początku lipca prowadzę też swój prywatny dziennik, który aktualizuję codziennie rano i wieczorem. Taki ogólny dziennik z życia. Można monitorować swój postęp w dziedzinach innych niż zarabianie, i kierunek w którym zmierzamy, a do tego w prosty sposób uwalniamy się od zbędnych myśli przed snem, i po przebudzeniu. Polecam każdemu Smile

Na pocieszenie samego siebie Jerk wspomnę sobie tylko, że mam jakieś tam postępy w innych dziedzinach, i właśnie ten fakt uchronił mnie przed totalnym załamaniem Tongue

PS: Niedawno skończyłem 20 lat, wszystkiego najlepszego dla mnie impreza

PS2: Otarłem się dzisiaj o śmierć, jedną nogą byłem na drugim świecie. Znowu przez swoją głupotę. Uczucie umierania, świadomość faktu, że opuszczasz ten świat i znikasz już na zawsze można porównać do straty swojej jedynej, ulubionej zabawki z limitowanej edycji w dzieciństwie - tylko jest to 1000000x mocniejsze. Korzystajcie z życia jak najwięcej i nie spierdolcie go przez złe decyzje. I nie przejmujcie się rzeczami, które nie będą miały znaczenia w przyszłości Big Grin




(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2017 10:00 przez Rak.)
14-07-2017 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #33
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Lecimy
Miałem aktualizować dziennik częściej, ale trochę głupio pisać co 3 dni "no ten założyłem profile blablabla" Lol
Powolutku, na razie nie napiszę ile zarabiam obecnie, bo po prostu nie chcę myśleć o kasie, ponieważ strasznie obrywa przez to moja cierpliwość Big Grin Znam już swoją psychikę, wiem co mnie motywuje, czas to wykorzystać Wink

Cały czas w ruchu

[Obrazek: 2000px_Znak_A_14_svg.png]


W piątek byłem w Katowicach na spotkaniu z Jackiem Wiśniowskim z kanału sukces.pl i było... Było fantastycznie, naprawdę pozytywnie zaskoczyła mnie atmosfera spotkania. Trochę zmusiłem się, żeby tam iść, bo spodziewałem się nudnego wykładu o tym, żeby ciężko pracować... Ale okazało się, że poznałem tam kilka fajnych osób, może w przyszłości zrobimy jakieś biznesy Idea Ktoś stąd też był na tym spotkaniu?

A tutaj fotka jakby ktoś chciał
Miałem studiować na tej uczelni tak swoją drogą 2

Poranna praca skończona, teraz trening, a potem trzeba porobić kilka ciekawych rzeczy z kilkoma ciekawymi osobami Big Grin A wieczorkiem znów praca, i książka na dobranoc.



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2017 20:31 przez Rak.)
30-07-2017 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #34
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Czy to koniec zarabiania na SMS?
Żaden koniec, ale na pewno zarobki będą ukrócone Tongue Od 1 stycznia 2018 na operatorach będą ciążyły nowe obowiązki wobec klientów.
Operatorzy mają obowiązek ustalenia limitów kwotowych (0, 35, 100, 200), które można przeznaczyć na usługi premium. Domyślnie ten limit wynosi bodajże 35 PLN miesięcznie, czyli taka osoba może raz w miesiącu wysłać jednego smsa o wartości 30,75 PLN (lead 10 PLN w większości sieci).

Wiadomo, że będzie duży spadek w zarobkach na początku przyszłego roku. Myślę, że poprawią się one kilka miesięcy później, jak ludzie płacący w internecie przez SMS podwyższą sobie limity (chociaż niewiele osób wysyła SMSy za 30 zł). Także wątpię, że będzie tak samo fajnie jak teraz Tongue Co do MT i odnowień to uważam, że to koniec, i rozsądne byłoby znalezienie alternatywnej metody zarobku Cool

Wszystko było do przewidzenia nawet przed słynną aferą z adminami MK, dlatego od początku próbuję swoich sił w PPA/PPI Jerk

Ale zamieszczę też pewien ciekawy komentarz:

Cytat:SMS premium to usługa.
A tam gdzie usługi, jest VAT.
A tam gdzie jest vat, jest państwo, które ten vat z radością przyjmie.

Także pożyjemy zobaczymy Wink




Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151243,2208...zacji.html

ta, wiarygodne źródło



04-08-2017 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #35
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
No nie fajnie sie dzieje Sad
Ale znając życie, zawsze znajdzie się jakaś alternatywa.
Mocno kibicuje Panie cancer xd
04-08-2017 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #36
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Cały czas praca, praca, praca, praca Smile Wierzę, że w końcu nadejdzie ten dzień i będę mógł sobie słuchać tej nutki i myśleć, że jest o mnie Huh





Motywujący cytat na dziś
"taaaraaaraara finally rich, aeeugabugaaeambam"

i jak, czujecie się zmotywowani? Idea

Póki co efekty pracy nad aktualnym projektem:

[Obrazek: 598e01aa8606d.jpg]

Znając google to jutro wyleci poza top 100 i znów wpadnie na 30 - 40 pozycję za 3 dni Big Grin
Nisza nie jest jakaś zbyt trudna, na naukę SEO jest ok. Za miesiąc może strona będzie podbijała pod topkę Big Grin
Na razie skupiam się na tej jednej stronie. Wszystko robię ręcznie. Jak wybiję tą stronę to inwestuję w odpowiednie narzędzia, automatyzuję większość pracy i poszerzam skalę.

Zgubiłem swojego smartwatcha, wtf Rolleyes Sad 4 Kiedyś sobie kupię milion takich smartwatchy i rolexy od samego szatana 2

Kasy nie ma, ale jest duma z wykonanej pracy, pjontka moje raczki zarabiaczki mahuzz Noozer Heart
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2017 21:05 przez Rak.)
11-08-2017 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Noozer Offline
Król Konkursów
*

Liczba postów: 4,772
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 2469 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.45
Post: #37
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
(11-08-2017 20:34)Rak napisał(a):  Cały czas praca, praca, praca, praca Smile Wierzę, że w końcu nadejdzie ten dzień i będę mógł sobie słuchać tej nutki i myśleć, że jest o mnie Huh





Motywujący cytat na dziś
"taaaraaaraara finally rich, aeeugabugaaeambam"

i jak, czujecie się zmotywowani? Idea

Póki co efekty pracy nad aktualnym projektem:

[Obrazek: 598e01aa8606d.jpg]

Znając google to jutro wyleci poza top 100 i znów wpadnie na 30 - 40 pozycję za 3 dni Big Grin
Nisza nie jest jakaś zbyt trudna, na naukę SEO jest ok. Za miesiąc może strona będzie podbijała pod topkę Big Grin
Na razie skupiam się na tej jednej stronie. Wszystko robię ręcznie. Jak wybiję tą stronę to inwestuję w odpowiednie narzędzia, automatyzuję większość pracy i poszerzam skalę.

Zgubiłem swojego smartwatcha, wtf Rolleyes Sad 4 Kiedyś sobie kupię milion takich smartwatchy i rolexy od samego szatana 2

Kasy nie ma, ale jest duma z wykonanej pracy, pjontka moje raczki zarabiaczki @[mahuzz] @[Noozer] Heart

Dwa razy dostałem powiadomienie Undecided
Więc wypada napisać powodzenia w dalszej batalii Lol
11-08-2017 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #38
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Powiem Ci że ostatnio mam to samo Big Grin Pieniądze pieniędzmi, ale bardziej cieszą coraz to wyższe pozycje Cool Teraz zrobić z tego $, będzie booomba! Wink
11-08-2017 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #39
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
Uwaga, oto nowe narzędzie Google do usuwania spamerskich stron
Jak widać pracownicy Google mają ręce pełne roboty


Aktualne pozycje
[Obrazek: 598f4ec6288c0.png]

Dzisiaj wpadł pierwszy lead na Ogads! 2
[Obrazek: 598f4f391e366.jpg]
Dziękuję Ci dobry człowieku z Filipin!
Ogads zaskoczyło świetną konwersją, oby taka utrzymała się przy 10 000 UV/dziennie Lol


Dziś robiłem weby, niezbyt efektywnie, ale są. Aktualnie rzucam palenie i ciężko mi się skupić na czymkolwiek, gdy czuję się jakbym dostał karę na oddychanie. Cały dzień czułem się jakbym umierał, dobrze, że czteropak załatwił sprawę, a oni mówią, że alkohol to zło facepalm

Był to pierwszy dzień od kilku miesięcy w którym nie zapaliłem papierosa, teraz się czuję o 5 lat młodszy Lol I niech tak zostanie Big Grin Najgorsze mam już za sobą.

Miłego wieczorku impreza



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2017 20:13 przez Rak.)
12-08-2017 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #40
RE: #RakContent [] 10 000 PLN do końca roku
[Obrazek: 59a113b59d266.png]

[Obrazek: 59a1157f701c1.png]


Wpadają na razie jakieś $$$, mało ale jakiś progress jest Lol Do października spróbuję wbić do top 1 chociaż tą drugą stronę Big Grin Zrobię sobie prywatną listę miejscówek do ręcznych linków i spróbuję prowadzić kilka stron na raz. Na razie mam jakieś listy z internetu i dużo stron jest nieaktualnych Tongue No i po wakacjach, pakujcie już tornistry do szkoły! Cool



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2017 07:49 przez Rak.)
26-08-2017 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości