Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptopowy milioner - od zera do miliona. » Dziennik pracy - dawać z siebie wszystko każdego dnia

Autor Wiadomość
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #161
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Sprawdź:
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 13.08 do 19.08:

1. Zaoszczędzić 800 zł. - ZALICZONE, spłynęły wypłaty z paypala + odłożyłem co nieco z pracy na etacie.
2. Wpis na bloga - wywiad. - ZALICZONE, efekty mojej pracy i wywiad z Bitfilar możecie zobaczyć na moim blogu.
3. Przeczytać 80 stron książki "15 tajemnic zarządzania czasem"
- ZALICZONE, książka odpowiada na pytania co zrobić, by efektywniej zarządzać naszym wolnym czasem oraz czasem na pracę, dzienniki zadań, robienie list - to wszystko i więcej znajdziecie w tej księdze!
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 150 zł- NIEZALICZONE, licznik zatrzymał się na 75 złotych, zawsze coś, ale spodziewałem się lepszych wyników...
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker. - ZALICZONE, książka składa się z analiz rozdań z turniejów online. Wiedza na plus, dla kogoś kto gra w pokera.
6.Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu.. - NIEZALICZONE, są jakieś problemy z portfelem na 4coins, nie można zrobić wypłaty przelewem bankowym i nie wiem jak długo będą z tym problemy.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu. - ZALICZONE, jest wprawa, jest motywacja i chęć do nauki języka obcego, a znajomość języków zawsze wychodzi nam na plus.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł. - ZALICZONE, dokładnie 141,50 zł to naprawdę dobry wynik jak na to co oferuję moim klientom (tak, kupić taniej, sprzedać drożej Big Grin )
9. Zagrać w piątek meczyk na orliku. - ZALICZONE, co prawda nie grałem w piątek, ale grałem wczoraj i dzisiaj o godzinie 12:00 gram ponownie.
10. W środę test pompek (zrobić maksymalną ilość i ustalić dni treningowe : czwartek, niedziela, wtorek) - NIEZALICZONE póki co, został dzisiaj ostatni dzień by tego dokonać, nie zaktualizuję już dzisiaj dziennika więc nie zaliczam tego, aczkolwiek zrobię ten test jeszcze dzisiaj wieczorem.
11. Dodać wszystkie możliwe buxy (wypłacalne) do programu All1ToolFree i zarabiać na buxach. - ZALICZONE, ponad 30 stron zarabia na siebie po kilka centów dziennie, są to grosze ale zbierasz grosz do grosza i po miesiącu z buxów wychodzi Ci te parę dolarów które możesz zainwestować w poleconych...trzeba próbować, zwłaszcza że nie tracę na tym dużo czasu, zajmuje mi to 5 minut dziennie.
12. Wyluzować w środę - Dublin i relaks.
- ZALICZONE, spędziłem fajne chwilę na Howth z moją drugą połówką Smile

Podsumowanie:

Jak na 12 punktów i realizację 9 nie jest źle. To był ciężki i wymagający weekend ale daliśmy radę Smile Mam wenę ostatnio na czytanie książek, czas złożyć nowe zamówienie, zainteresowała mnie biografia Steve Jobsa i książka Charlesa Duhigga "Mądrzej, Szybciej, Lepiej" więc to pójdzie prawdopodobnie na pierwszy ogień jeśli chodzi o zakupy. Od przyszłego tygodnia zaczynam pracę na tą godzinę co powinienem, czyli 9:00. To dobrze, bo z rana będę miał czas jeszcze dla mojej połówki, by spędzić z Nią trochę czasu przy śniadaniu, oraz dla siebie, by porobić coś na lapku i pomyśleć o zarabianiu. Lista celów trochę mniejsza na przyszły tydzień, ale za to dość wymagająca zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż w internecie, trzeba skupić się na wszystkich grupach na fejsiku oraz przekonać klientów do zakupu.

Co do mojego hobby czyli piłki, postanowiłem założyć tu w Irlandii amatorski zespół piłkarski (w Polsce też takowy prowadziłem). Póki co mam 4 osoby, a założeniem jest gra 5+1 tak jak na orlikach, więc do skompletowania składu potrzebuję jeszcze dwóch osób. Chociaż liczę na to, że w teamie znajdzie się co najmniej 10-12 osób. Może nie jestem jakimś typowym bossem, ale zawsze lubiłem organizować jakieś eventy i je prowadzić. By the way, bycie trenerem piłkarskim i licencja to jedno z moich niespełnionych marzeń. Kto wie, może kiedyś?

Wymazuję cel z Bitcoinem, bo póki co 4coins się coś wali, czas chyba znaleźć inny portfel, zwłaszcza że gram długoterminowo. Co do bloga, w tym tygodniu bez wpisu, aczkolwiek zamierzam zamieścić 2 wpisy na fanpage'u i rozkręcić go trochę.

Cele na tydzień 20.08 - 26.08 :
1. Zaoszczędzić 800 zł.
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner.
3. Skończyć książkę "15 tajemnic zarządzania czasem"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 120 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Aktualizacja nowych stron z buxami.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 120 zł.
9. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
10. Pompki : Wtorek, Czwartek, Niedziela
11. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł.

Zarobione i zaoszczędzone 13.08 - 19.08 - 820 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 21 728 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 447 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 629 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 50 266 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 374 734 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 11,83 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 19 734 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 71,81%


Fajny kawałeczek w stylu trance na koniec postu i udany początek nowego tygodnia :



Glosy: patrolpxd (+1)
19-08-2018 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
VNMX. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 105
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Szanuje za wytrwałość.

VNMX., dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2017.
19-08-2018 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

earner10 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 113
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 45 +

Forum Gold: 0.00
Post: #163
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Napisz priv, dziennie zarbaiam +/- 100zł na fb (wczoraj 110, przedwczoraj 160)

earner10, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2018.
25-08-2018 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #164
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 20.08 do 26.08:

1. Zaoszczędzić 800 zł. - easy target, prawie 1000 zł w tym tygodniu!
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner. - tutaj też bez problemu, trzeba zwiększyć zasięg fanpage'a i trochę go rozwinąć.
3. Skończyć książkę "15 tajemnic zarządzania czasem" - zakończyłem czytanie tej książki, którą oceniam bardzo pozytywnie. Daje mocnego kopa, serdecznie polecam nawet tym, którzy stoją na wysokim poziomie z samodyscypliną.
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 120 zł.
- done, 120 zł uzbierane.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
- done, zaliczone.
6. Aktualizacja nowych stron z buxami.
- zaliczone, przybyło kilka nowych stron, a kilka zostało usuniętych ponieważ okazały się SCAMEM.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
- zaliczone, 36 dni z rzędu!
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 120 zł.
no i tutaj pierwszy error. Udało się sprzedać towaru za niecałe 60 złotych, gorszy tydzień ale no cóż!
9. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
- kolejna wtopa, ale cały weekend w Irlandii to wiatry i deszcze, na boisku którym grywamy w takich warunkach grać się nie da.
10. Pompki : Wtorek, Czwartek, Niedziela
- wtorek był, czwartek brak, niedziela brak. Zabrakło systematyczności.
11. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł.
- póki co bez większych zysków, ale zaraz stawiam kolejny kuponik

Podsumowanie:

Trochę za przeproszeniem na odpierd** dzisiaj ten wpis. Parę rzeczy nasunęło się w tym tygodniu, których się nie spodziewałem. Od piątku awaria w chałupie i brak wody, przeprowadzka na parę dni. Trochę ograniczyło mi to cały weekend ale no cóż, są rzeczy których się nie przeskoczy. Nie wiem jak długo będzie to trwało, ale z tej racji chcę trochę uszczuplić listę celów na przyszły tydzień. Może celów będzie mniej, ale jak zawsze będą wymagające. Wybaczcie dzisiaj krótkie podsumowanie ale jestem człowiekiem i chcę dziś odpocząć.

Cele na tydzień 27.08 - 02.09 :
1. Zaoszczędzić 850 zł.
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner.
3. Przeczytać pierwsze 50 stron George Orwella "Rok 1984"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 150 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
7. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 110 zł.
8. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
9. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł.

Zarobione i zaoszczędzone 20.08 - 26.08 - 990 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 22 556 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 567 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 671 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 51 256 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 373 744 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 12,06 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 18 744 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 73,22%
26-08-2018 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #165
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podoba mi się sposób prowadzenia dziennika Cool

[Obrazek: 36.png]
26-08-2018 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KaCC Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #166
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Gratuluję dziennika i życzę dalszych sukcesów!

Zapraszam do odwiedzin mojego dziennika z zarabianiem na BUX'ach Smile

http://zarabiam.com/Temat-Kacowy-dzienni...ami-157466
26-08-2018 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #167
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 27.08 do 02.09:

1. Zaoszczędzić 850 zł. - easy target, ponad 900 zł w tym tygodniu uzbierane!
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner. - tutaj też bez problemu, trzeba zwiększyć zasięg fanpage'a i trochę go rozwinąć.
3. Przeczytać pierwsze 50 stron George Orwella "Rok 1984" - trudna książka, ciężko się czyta małym druczkiem, ale zaczyna mnie wciągać. Państwo totalitarne i inwigilacja.
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 150 zł.
- done, 260 zł uzbierane.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
- done, zaliczone.
6. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
- zaliczone, ponad 40 dni nauki hiszpańskiego z rzędu!
7. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 110 zł.
- zaliczone, 170 zł, ładny wynik w tym tygodniu.
8. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
- zaliczone, właśnie po napisaniu tego posta idę na meczyk!
9. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł.
- bawić się bawimy, ale stan konta 7,50 zł. Cel na przyszły tydzień - odrobić do 20 zł.

Podsumowanie:

Kolejny tydzień udany, zwłaszcza że wszystkie cele zostały zrealizowane! (Mimo dalszych kłopotów z mieszkaniem, tym razem problemy z prysznicem). Nie dorzucam pompek do celów z racji problemów z apartamentem i dodatkowym dniem pracy (w sobotę praca na etacie będzie) aczkolwiek czuję pozytywną energię i wierzę że co najmniej 2 treningi w tym tygodniu odbędę. Póki co nie stresuje się, dalej czytam książki, staram się korzystać z wolnego czasu najlepiej jak potrafię. Podobno teraz będzie ciekawy okres na zakup Bitcoina, muszę o tym pomyśleć, bo środki do zainwestowania mam, ale nie mam portfela internetowego 4 coins wstrzymał wypłaty przelewem bankowym i to mnie ogranicza. Tak poza tym cieszy mnie powrót do piłki, i każdy dzień wykorzystany na rozwój bądź zarabianie. No to nic, miłej niedzieli i udanego tygodnia!

Cele na tydzień 03.09 - 09.09 :
1. Zaoszczędzić 900 zł.
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner.
3. Przeczytać kolejne 60 stron George Orwella "Rok 1984"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 160 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
7. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 120 zł.
8. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
9. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł (stan 7,50 zł - zrobić z tego 20 zł)

Zarobione i zaoszczędzone 27.08 - 02.09 - 912 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 23 060 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 827 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 819 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 52 168 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 372 832 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 12,27 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 17 832 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 74,53%


A na dzisiaj polecam stand-up!



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 16:03 przez lever.)
Glosy: Lanserek (+1)
02-09-2018 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
binek33 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #168
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Brawo! Wartości liczone w tysiącach
04-09-2018 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #169
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
,,1984'' Orwella świetna książka. 3 razy przeczytałem Smile

[Obrazek: 36.png]
04-09-2018 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #170
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 03.09 do 09.09:

1. Zaoszczędzić 900 zł. - pierwszy tydzień od dawna, gdzie się nie udało (dokładnie uzbierałem 740 złotych, co nie jest najgorszym wynikiem, ale cel nie zrealizowany. Może trochę wygórowany na ten tydzień zwłaszcza że było mało czasu i pracowałem 6 dni z rzędu na etacie?)
2. Nowe, 2 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner. - tutaj bez problemu, trzeba zwiększyć zasięg fanpage'a i trochę go rozwinąć.
3. Przeczytać kolejne 60 stron George Orwella "Rok 1984" - nie dość, że przeczytane 60 stron, to udało mi się wczoraj skończyć całą książkę! Świetna pozycja, serdecznie polecam, trochę nowych przemyśleń, do czego może zmierzać ten świat?
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 160 zł.
- nie udało się, tutaj tylko 20 zł zarobione. Jak już mówiłem, ten tydzień to praca na etacie i mniej czasu na zarobek online.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
- done, zaliczone.
6. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
- zaliczone, ponad 50 dni nauki hiszpańskiego z rzędu!
7. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 120 zł.
- 25,50 zł tylko za ten tydzień, natomiast dwa oczekujące przelewy na kwotę ponad 80 złotych.
8. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
- zaliczone, właśnie po napisaniu tego posta idę na meczyk!
9. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł. (stan 7,50 - zrobić z tego 20 zł)
- nie grałem - brak czasu.

Podsumowanie:

Ogólnie udaje mi się regularnie odkładać jakieś pieniądze, które przybliżają mnie do upragnionego celu, jakim jest budowa domu. Natomiast ten tydzień nie był szałowy pod względem zarabiania online, a powodem jak pisałem wcześniej - brak czasu, i praca 6 dni w tygodniu. Dodatkowo wczoraj wieczorem skupiłem się na relacjach ze znajomymi, i byliśmy na kręglach. Wspomnienia trzeba kolekcjonować. A za chwilę udaje się na boisko, co nie co popykać ze znajomymi. Jestem zadowolony z siebie, że udało mi się powrócić do piłki, i stworzyć własny zespół amatorski. Cele na przyszły tydzień - lepsza organizacja, więcej czytania forum, i stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. By the way, też macie czasami odczucie, że żyjemy w matriksie? Co dla Was, jest matriksem?

Cele na tydzień 10.09 - 16.09 :
1. Zaoszczędzić 850 zł.
2. Nowe, 3 wpisy na fanpage Laptopowy Milioner.
3. Przeczytać 80 stron książki "Poker Brat - Autobiografia Phila Helmutha"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 150 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
7. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł.
8. Zagrać jeden mecz lub zorganizować trening w piłkę nożną.
9. Pobawić się w bukmacherkę, zacząć od 20 zł (stan 7,50 zł - zrobić z tego 20 zł)
10. Zainwestować w Bitcoina przy dobrej cenie.
11. Dwie sesje w Pokera na Pokerstars lub PartyPoker.

Zarobione i zaoszczędzone 03.09 - 10.09 - 740 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 23 761 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 847 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 838 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 52 908 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 372 092 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 12,45 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 17 092 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 75,58%


A na dzisiaj polecam niedzielny chillout przy muzyce trance!



09-09-2018 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 244 57,659 02-04-2024 10:54
Ostatni post: dzemba
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,500 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98
Wink BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? dondziadzia 103 14,755 06-10-2021 17:34
Ostatni post: dondziadzia
  Od zera do milionera AirHajs 16 6,057 02-02-2020 19:21
Ostatni post: AirHajs
  Od zera do...? zuru26 4 3,093 18-10-2019 14:07
Ostatni post: Pan Inwestor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości