Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). » Trochę żartem, trochę serio, życiowo i poważnie.

Autor Wiadomość
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #31
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Sprawdź:
@Artinesse dziękuje za wyczerpujący post! Zwłaszcza te zdjęcia z Hondą. ^^

Na pewno kupuje coś nowego na przyszły sezon- nie wiem czy wspominałem wcześniej ale aktualnie jeżdzę ZXT 80 ccm więc szału nie ma- ale maszyna jednak sprawdza się na co dzień.

Tutaj raczej z budżetem na Hondę problemu nie będzie bo planuję kupić używaną a do następnego sezonu uda mi się uzbierać na to pieniądze.

Nie oznacza to jednak, że mówię stanowcze NIE Junakowi. Myślałem też nad modelem 122 SPORT bo jest na prawdę ładny- do następnego sezonu może się coś zmienić dlatego moja decyzja nie jest stanowcza. A jakiego Junaka dokładnie ty posiadasz?

By the way- fajnie, że mamy na forum kobiety, które pasjonują się jednośladami- naprawdę fajna sprawa.
Glosy: Artinesse (+1)
06-10-2016 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #32
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Zobacz pierwszy post Smile.
Mam Junaka 904 - w wersji przerobionej na 80 ccm, ale Junak ma taki sam model tylko pod innym numerem z poj. 125 ccm. Zresztą mają ładne 125. Zobacz sobie ich katalog. Mają kilka 125 całkiem fajnie wyglądających. Gdybyś miał zdjęcie ZXT to pochwal się. Z chęcią zobaczę jak wygląda.
Kocham od dziecka jednoślady. Gorzej u mnie było za młodu z finansami. Dopiero teraz udało mi się kupić motocykl i szanuję żeby wyglądał tak jak jeździ czyli dobrze impreza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 15:52 przez Artinesse.)
06-10-2016 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #33
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
(06-10-2016 13:07)Artinesse napisał(a):  Gdybyś miał zdjęcie ZXT to pochwal się. Z chęcią zobaczę jak wygląda.

Niestety stoi w garażu a żadnych zdjęć nie mam. Ale to zdjęcie katalogowe jak wygląda:

[Obrazek: ZXT_50(2).jpg]

Na pewno zrobię na dniach aktualne zdjęcie jak pojadę do garażu jak się pogoda polepszy. Wink

Występuje w różnych opcjach od 50 ccm do 125 ccm, ale że nie miałem odpowiedniej kategorii jeździłem pięćdziesiątką z "tuningiem" do 80 ccm. Teraz już jako posiadacz kategorii A2 wybór motocyklów bardzo się poszerzył dla mnie.

Co do Twojej 904'ki wyglądem to bardzo mi przypomina moją ZXT'kę. Big Grin
Glosy: Artinesse (+1)
06-10-2016 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #34
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Właśnie miałam to samo napisać Big Grin bardzo podobne motocykle.
Teraz chyba taka moda na te nakedy.
Nie wiem mam taką tendencję, że nie kieruję się modą w niczym.
Później się okazuję, że coś kupiłam i zaraz okazuję się że inni też mają, bo modne. Zrobisz i wstawisz zdjęcie wtedy kiedy będziesz mógł. Tak motywuję każdego tu piszącego, by się nie wstydził. Bo czy to 50 czy 1200 to to jest motocykl. Każdy ma różny sprzęt, finanse, gust i każdy ma prawo jeździć tym czym chcę.

Robi się zimno i są wyprzedaże w sklepach motocyklowych. Tak czekam kilka dni będę chciała ustrzelić taniej zbroję z Alpinestars. Kolor czarny.
Glosy: patulsky1337 (+1)
06-10-2016 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #35
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
(06-10-2016 13:38)Artinesse napisał(a):  Robi się zimno i są wyprzedaże w sklepach motocyklowych. Tak czekam kilka dni będę chciała ustrzelić taniej zbroję z Alpinestars. Kolor czarny.

Tak, są wyprzedaże też kupiłem sobie kilka akcesoriów na motor ( a nawet nowy rower sobie kupiłem bo był na przecenie. beka)

Skoro już o tym wspomniałaś- polecasz inwestować pieniądze w takie wyposażenie na motocykl 125? Alpinestars do najtańszych nie należy, ale czy warto wyłożyć tyle pieniędzy na- że tak powiem- średnią moc?
Glosy: Artinesse (+1)
06-10-2016 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #36
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Wiesz w moim przypadku mam dość sporą listę wyposażenia na motocykl, która cały czas się powiększa. Jak tylko mam jakieś finanse "na boku" odłożone to lubię sobie coś kupić. W moim przypadku korzystam z wszystkiego. Nic nie leży nie używane.

Listę mojego ekwipunku masz tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-Temat-dla-tych...400?page=2

Jest na bieżąco aktualizowana.

Co do pytania odnośnie wyposażenia na motocykl. Nie musisz od razu iść w firmę Alpinestars. Ja sama kupuję rzeczy z wielu innych firm, które jakościowo niczym nie odbiegają od tych w których płacisz za logo. Jak już chcę kupić coś "z logo" czekam na wyprzedaże albo czyszczenie magazynów. Tak dorwałam swoją pierwszą rzecz czyli kask. Z czyszczenia magazynu w jednym ze sklepów.

Ogólnie uważam, że motocykl to motocykl, nie zależenie od pojemności i można sobie zrobić na nim krzywdę. Dobrze jest być jakoś w miarę ubranym do jazdy by nie zrobić sobie krzywdy. Ja zaliczyłam na początku nauki jazdy kilka przewrotek i gdyby nie ochraniacze pewnie było by gorzej. A tak skończyło się na fioletowych nogach, rękach i trochę porysowanym kasku (który od czasu do czasu poleruję xD).
Glosy: patulsky1337 (+1)
06-10-2016 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #37
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Pozdrowienia z Niemiec z Nürnberg hej.
Dokładnie z placu gdzie odbywa się co roku Volksfest impreza.
W tle Kongresshalle (Hala Kongresowa).
Zdjęcie robione teraz wieczorem. Byłam trochę pojeździć.

[Obrazek: kJ6X9lK.png]

[Obrazek: LZSrnUU.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2016 09:14 przez Artinesse.)
07-10-2016 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #38
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
A dzisiaj wstawiam zdjęcia w ciągu dnia xD. To samo miejsce.
Pogoda tylko nie dopisuję, bo deszcz pada i pochmurnie.

[Obrazek: R504e12.png]

Jak przechowujecie swoje sprzęty?
Ja jak jestem w Polsce to na parkingu przed blokiem, w Niemczech mam klucz do prywatnego ogródka dla mieszkańców to sobie bezpiecznie stoi zamknięty. Zresztą mam też oprócz oc wykupione ac Smile.
Motocykl zawsze przykrywam pokrowcem i zabezpieczam kłódką.

[Obrazek: MibYxPO.png]
09-10-2016 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #39
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Jakby ktoś chciał na prawko B jakiegoś 125cmm to zdecydowanie polecam Honde CBR 125, nawet te wersje z rocznika 2004-2006 bo silnik jest nie do zajechania. Nie jest ciężka dzięki temu fajnie się rozpędza no i te 120 km/h można polatać. Jak ktoś dojedzie silnik w tej cebrze to ja chyba mu pogratuluje. Tyle co stoi tych cbrek 2004-2006 z przebiegami ok 40k i nikt tam nie wymieniał nigdy nic w silniku.

Mam i polecam nawet do latania po polnych drogach czy drogach w lesie bo sam tak latam. Nie raz wyprawy już w cieżkich warunkach odbywałem.

A i dodam że spalanie na trasie to z 3l/100 więc też spoko.

Nie wiem jak jest w tych nowszych wersjach na wtrysku ale wersja 2004-2006 jest kozak. Tylko że trzeba dodać że jak ktoś ma z 2m wzrostu to trochę za mały moto xd przy takim wzroście trochę się śmiesznie wygląda i podejrzewam że niewygodnie. Przy moim 175cm jest idealna.
Glosy: Artinesse (+1)
10-10-2016 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #40
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Mogę podobną opinię napisać o Yamaszce YBR 125. Jeździłam na roczniku 2008. Piękny, solidny motocykl, nie do zajechania. Jako dziewczyna byłam w szoku przede wszystkim za lekkość prowadzenia i za samą lekkość motocykla.

Dzisiaj robota na wieczór. Muszę skoczyć po śruby. Wczoraj szalałam trochę przez park i na placu. Zgubiłam śrubkę która trzyma rurę wydechową. Tak się właśnie dziwiłam co mi tak trzeszczy podczas jazdy. Dobrze, że rura trzymała się na drugiej śrubie xD. Kupię jakieś samozaciskowe lepsze. Wymienię z dwóch stron i będzie lepiej niż było wcześniej.

(06-10-2016 13:38)Artinesse napisał(a):  Robi się zimno i są wyprzedaże w sklepach motocyklowych. Tak czekam kilka dni będę chciała ustrzelić taniej zbroję z Alpinestars. Kolor czarny.

Zbroja ustrzelona Heart
Alpinestars Bionic Plus Jacket

[Obrazek: Se6FDpC.png] [Obrazek: gSERIcB.png]

Czekam na paczkę, za kilka dni powinnam mieć zbroję w domu Smile.
Glosy: Damkofr (+1)
10-10-2016 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konfederacja wyjaśnia lewaków w sejmie na temat płci Hybrid1990 1 546 28-02-2024 00:53
Ostatni post: mariusz42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości