Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery). » Trochę żartem, trochę serio, życiowo i poważnie.

Autor Wiadomość
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #21
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Sprawdź:
Rękawice i brelok doszły do mnie.

[Obrazek: icHSHWp.png]

[Obrazek: GwLrjrn.png]

Rękawice są bardzo wygodne i mocno dopasowane. Jeszcze dzisiaj wieczorkiem je wypróbuje. Brelok metal. Solidny i ładnie wykonany.

Chłopaki życzę Wam Wszystkiego Najlepszego dzisiaj z okazji Waszego święta!
Mocy, męskości i miłości! Heart
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 15:21 przez Artinesse.)
30-09-2016 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Puciek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 60.00
Post: #22
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Takie rękawice na tą porę to chyba zakup na przyszłość Wink Ja wczoraj, po dwóch tygodniach odebrałem bandziora z serwisu po wymianie kierownicy, manetek, synchro gaźników i malowaniu błotnika to poczułem się, jak pierwszy raz na motocyklu Big Grin
Glosy: Artinesse (+1)
03-10-2016 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #23
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Korzystaj i jeździj... na takim motocyklu to jak na nowym. Też jak wzięłam kilka dni temu mojego z przeglądu to sama przyjemność z jazdy.

U mnie takie rękawice są na co dzień używane. Te grubsze, które mam to akurat teraz na jesień/zimę będą idealne. Zbieram się właśnie do Niemiec, czeka mnie ponad 800 km drogi. Po drodze chcę jeszcze podjechać do 4.biker żeby po przymierzać kurtki. Chcę jakąś sobie dobrać do tych spodni Comfort Tour z zdjęcia kilka postów wyżej. Akurat będzie komplet na nadchodzącą zimna pogodę. Jutro się pochwalę co kupiłam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2016 14:58 przez Artinesse.)
03-10-2016 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #24
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Kurteczka kupiona. Miałam wypatrzoną męską 4.biker 4.Tex II trzy warstwową, ale najmniejszy rozmiar był na mnie za duży. Zakupiłam damską kurtkę 4.biker Black Expert Tour trzy warstwową, która także bardzo mi się podoba. Świetnie jest dopasowana, ma ochraniacze dokładnie takie jak w normalnym skórzanym kombinezonie motocyklowym. Bardzo mocne. Idealnie pasują do spodni, które zakupiłam wcześniej z tej firmy.

[Obrazek: scH9cKN.png]

[Obrazek: w2pP5RA.png]

Mój wczorajszy transport.
Audi Q3 quattro (pożyczony) + laweta motocyklowa (pożyczona) + mój Junak 904

Wczoraj jazda A4 z Katowic kierunek Wrocław na Jędrzychowice i Zgorzelec do niemiec to była masakra. Stanie w miejscu nie jazda.

[Obrazek: jgfNnld.png]

[Obrazek: qF4jhKz.png]
04-10-2016 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Puciek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 60.00
Post: #25
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Ja muszę już oglądać się za bielizną termoaktywną, bo jazda o 7 rano 30km na wydział to mordęga w skórze.
Glosy: Artinesse (+1)
04-10-2016 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #26
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Eh... trochę wstyd pisać ale się wypowiem... ^^

Jeśli chodzi o jednoślady to jeżdżę ZXT 80 cm3 ( który teoretycznie jest już motocyklem) i rowerem. Od przyszłego roku z rozpoczęciem sezonu marzy mi się kupno Hondy CBR 125. Myślałem też o Yamaszce jeśli chodzi o pojemność do 125 cm3 jednak... na tą chwilę lekko chyba wychodzi poza mój budżet ^^ ( w cenie nówki można kupić bardzo dobry samochód...)

Ogólnie moja miłość do jednośladów zaczęła się od mojego pierwszego poważnego roweru, który kupiłem 5 lat temu w szkole średniej... potem wsiadłem na motorower... na motocykl... i jakoś tak się w tym wszystkim zakochałem. Przyznaje się bez bicia- ogromne prędkości mnie nie kręcą i bicie rekordów- bardziej wolność, swoboda i dłuższe, komfortowe trasy na dwóch kółkach- z pasażerem lub bez. Wink

Pozdrawiam kierowców i LwG!
Glosy: Artinesse (+1)
04-10-2016 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #27
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
To i ja się pochwalę. Nie jestem miłośnikiem szybkości, bynajmniej w motorach. Nigdy mnie to nie kręciło, ale klasyki, to już całkiem inna sprawa Wink

Simson Enduro S51 Rok. 1985 Huh


[Obrazek: DSC00722.jpg]

[Obrazek: giphy.gif]
Glosy: Koja (+1), Artinesse (+1)
04-10-2016 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #28
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
Puciek koniecznie. Nie dość, że będzie Ci wygodniej to nawet nie zależnie od pogody możesz ją ubierać. Ja jak jest ciepło to koszulka i spodenki termoaktywne, na to spodnie buty i żółw. Wygodnie się jeździ. A na zimno mam spodnie z długa nogawką termoaktywne i koszulkę z długim rękawem na to wiadomo kombinezon albo cieplejsza kurtka i spodnie. Sprawdza się super. Mimo wszystko jakoś źle bym się czuła ubierając swoje ubrania pod kurtkę motocyklową. Mam bieliznę termoaktywną z Fuse. Modele są wypisane kilka postów wyżej na liście. Zobacz sobie. Męską też znajdziesz.

patulsky1337 nie ma się czego wstydzić. Jeżeli masz zdjęcie to wstaw tutaj do tematu. Oglądałam wczoraj i siedziałam na najnowszej Yamaszce 125. Piękny sprzęt ale drogi. Na Hondzie CBR też. Cena podobna. Spróbuj popatrzeć za jakąś 125 ccm np. z Junaka. Poważnie, także fajny sprzęt. Cena dużo niższa. Mnie także nie kręci szybka jazda. Bardziej przemierzanie każdego kilometra Big Grin. Mamy podobny gust Smile.
LWG hej

MLN piękny motocykl Heart. Simson klasyk. Coś pięknego.
Glosy: patulsky1337 (+1)
05-10-2016 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #29
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
(05-10-2016 13:03)Artinesse napisał(a):  Mnie także nie kręci szybka jazda. Bardziej przemierzanie każdego kilometra Big Grin. Mamy podobny gust Smile.
LWG hej

MLN piękny motocykl Heart. Simson klasyk. Coś pięknego.

A jednak coś nas łączy Heart

[Obrazek: giphy.gif]
Glosy: Artinesse (+1)
05-10-2016 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #30
RE: Temat dla tych którzy jeżdżą jednośladami (motocykle/motorowery).
patulsky1337 przeglądałam swoje zdjęcia. Jak już jednak pójdziesz w Hondę to zobacz sobie jeszcze model Hondy 125R. Zdjęcie poniżej Smile.

[Obrazek: rrgEt7G.png]

Jeżeli jednak budżet nie pozwoli to na prawdę proponuję jakiegoś Junaka 125 ccm. Popatrz w katalog Junaka. Masz też inne tego typu firmy. Ja zresztą zauważyłam tendencję do tego że dużo ludzi kupuję motocykle/motorowery z firmy typu Junak, Zipp, Romet i inne tego typu. Płacenie za logo stało się już mało modne. A wstydu na moto nie ma. Jeździsz a to duży +. Lepiej nadwyżkę budżetu przeznacz sobie na ekwipunek, jakiś lepszy kask, rękawicę. To są rzeczy, które się zawsze przydają. Taka moja skromna opinia Smile.

Teraz trochę sentymentu...
Początki. Junaczek jeszcze jak był w salonie zaraz po zakupie Heart.
Przyznam po odpaleniu wywaliłam karpia na twarzy. Brzmienie mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Przyznam wywaliło z kapci xD. A przeraziły gabaryty motocykla. Też pozytywnie. Konkretny sprzęt. Do dnia dzisiejszego tak uważam hehe Tongue.

[Obrazek: Gk3DaI4.png]

[Obrazek: sPrzBKq.png]

Tak do pośmiania się... moje początki na motocyklu beka.
Zastanawianie się beka "wiem gdzie co jest tylko teraz ruszyć do przodu".

[Obrazek: KCx0v9d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 15:51 przez Artinesse.)
Glosy: patulsky1337 (+1)
06-10-2016 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konfederacja wyjaśnia lewaków w sejmie na temat płci Hybrid1990 1 535 28-02-2024 00:53
Ostatni post: mariusz42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości