Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #211
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Sprawdź:
(11-12-2017 18:16)pspsga napisał(a):  No , to już ładnie Ci idzie Tongue

Jak wygląda u Ciebie stosunek zarobionych pieniędzy PPI:SMS ?
Hervest robiłeś ręcznie , czy jakiś programik pomógł ? Big Grin

Powodzenia!

5:1 na korzyść PPI, ale to zależy od tygodnia Smile
Jednak na razie PPI daję najwięcej $.
Harvest robiłem scrapeboxem, ale listy przesiewałem ręcznie Wink
Glosy: pspsga (+1)
11-12-2017 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #212
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Siemka Wink

SŁOWEM WSTĘPU
Cel został zrealizowany, co więcej ustanowiona została druga pod względem zarobków tygodniówka Wink
Mimo to nie jestem zadowolony z poprzedniego tygodnia, ale więcej w kolejnym "rozdziale" .

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
Standardowo działałem na PPI i subach. Do tego próbowałem przywrócić do stanu używalności zakupioną stronę.
Straciłem na to dużo czasu i nerwów. Jednak nadal do końca strona nie działa poprawnie Undecided
Szczerze mówiąc na razie odpuszczam sobie "zabawę" z nią. Muszę od tego odpocząć facepalm
Co więcej?
Nie linkowałem praktycznie w ogóle, dosłownie puściłem kilka linków, czyli tyle co nic.
Lekko przetestowałem nową metodę na subach, ale na razie nie da się nic więcej powiedzieć.

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
W tym tygodniu planuję ostro zapie*dalać!
Metoda na PPI ostatnio kuleje. Wyciągnąłem kilka wniosków i w tym tygodniu muszę przycisnąć, aby dniówki wróciły do normalności.
Standardowo suby - ostatni tydzień był miodzio. Gdyby zawsze tyle wpadało to byłoby super Smile
W planach jest również utworzenie zaległych linków i przygotowanie się do kolejnej tury linkowania (harvest itp.).
Oprócz tego spróbuje podziałać na nowej metodzie na subach, ale to bliżej weekendu Wink
Na więcej może nie być czasu, ale jeszcze zobaczymy.

Kolejny post prawdopodobnie dopiero w środę za tydzień.
Czemu w środę? W poniedziałek i wtorek (czyli święta bożego narodzenia jakby ktoś nie wiedział... Big Grin) planuję nie robić nic Big Grin
Zero internetu, myślenia o byznesach tylko chillout i impreza Big Grin
Widzimy się więc w środę!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 209 PLN - ZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 223 PLN

Cytat na dziś
„Nie ma nic złego w błędach i ponieść porażkę to żaden wstyd.”



Glosy: Roluś (+1)
18-12-2017 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #213
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Siemka Smile

SŁOWEM WSTĘPU
Święta, święta i po świętach beka
Czas brać się do roboty, bo ostatnio troszkę się zje*ało Sad
Przez dwa dni świąt zrobiłem sobie całkowicie wolne, więc w tym tygodniu nie robiłem jeszcze nic.
Jednak potrzebne było mi troszkę chillout'u i odpoczynku od byznesów, bo czułem, że zwyczajnie się wypalam...
W sumie od świąt wielkanocnych przynajmniej trochę działałem codziennie Lol
Dzisiaj czuję w sobie energię i mam nadzieję, że uda mi się utrzymać ten stan przez dłuższy czas.

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
W ubiegłym tygodniu straciłem główne źródło zarobku, czyli moja metoda na PPI przestała być aktualna.
Troszkę się podłamałem tym faktem, ale nic zbytnio nie mogę na to poradzić.
Testowałem kilka nowych rozwiązań, jednak niestety nic nie działa.
Na razie więc porzucam tą metodę, ale kto wie - może za jakiś czas znowu stanie się rentowna.
Na całe szczęście suby jak na razie mają się dobrze. W ubiegłym tygodniu miałem troszkę problemów, ale teraz wszystko działa poprawnie.
Linkowałem też trochę stronę i szukałem nowych miejscówek, lecz mam problem z indeksowaniem nowych linków nawet pomimo wrzucenia do dwóch indexerów Undecided
No i jeszcze na Clixsense poluję na ankietki, ale to jest jedynie dodatek Smile

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
PPI na razie odpuszczam chyba, że coś wykombinuję, ale wątpię.
Dalej jednak te kilka złotych dziennie już całkiem pasywnie wpada.
Będę działał na subach na mojej starej metodzie i do tego mam nadzieję rozwinąć coś nowego Cool
Postaram się też jak najszybciej ogarnąć stronę, którą kupiłem, aby działała poprawnie - zawsze to jakiś dodatkowy grosz Smile
Z grubsza to chyba tyle, choć w ciągu pracy na pewno troszkę zadań dojdzie, gdyż mam teraz cały tydzień wolny, więc na brak czasu nie będę narzekał.
Z racji niezrealizowania celu na ubiegły tydzień, na obecny zostanie zmniejszony o 7%.
Postanowiłem, że przynajmniej na razie tak będę robił w takich przypadkach, choć mam nadzieję, że będzie ich jak najmniej Smile

Kolejny post w poniedziałek.
Możliwe, że będzie troszkę przemyśleń i podsumowanie roku.
Chyba, że przesadzę w sylwestra Big Grin
Do następnego!

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 223 PLN - NIEZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 209 PLN

Cytat na dziś
„Dobrym produktem rynek nigdy się nie nasyci, za to bardzo szybko nasyci się złym.”



27-12-2017 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #214
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
Witam Was w nowym roku!
Mam nadzieję, że kac nie męczy Jerk

SŁOWEM WSTĘPU
Jaki był poprzedni tydzień? Trochę nijaki...
Przez dwa dni świąt nic nie robiłem, a przez kolejne dni troszkę błądziłem szukając fajnych metod zdobywania ruchu.
Coś jest chyba jednak na rzeczy btw Tongue
Celu nie udało się zrealizować - szkoda.
W tym tygodniu będzie on wynosił 196 zł i tą barierę muszę już przekroczyć!

PODSUMOWANIE UBIEGŁEGO TYGODNIA
Działałem na subach, szukałem nowych nisz pod suby i nowej metody promocji oraz próbowałem poszerzyć starą metodę promocji.
Wiele pod tym względem wyjaśni się w tym tygodniu Smile
Na PPI na razie nic nie działam, pasywnie wpada kilka dolarów tygodniowo.
I to chyba tyle Big Grin

PLANY NA OBECNY TYDZIEŃ
Na ten tydzień trochę planów mam. A do tego niestety od jutra trzeba wrócić do szkoły Sad
A więc, będę działał na subach na starej metodzie i spróbuję ją rozszerzyć o nowe nisze.
Do tego spróbuję podziałać według nowej metody na subach, ale z tym akurat może być ciężko.
Muszę też ogarnąć jeszcze jedną całkiem fajną metodę pod global, ale na razie nic więcej nie powiem Cool
I to z grubsza chyba wszystko.

PODSUMOWANIE 2017 ROKU

Wow, już mam rok 2018. Masakra jak 2k17 przeleciał Rolleyes Jaki był to dla mnie rok?
Umiarkowanie udany. Przez ten rok zarobiłem ładnych kilka tysięcy przez neta i teraz namacalnie na swoim przypadku wiem, że możliwe jest zarabianie dużych pieniędzy przez neta.
Ja mam zamiar zacząć zarabiać te duże pieniądze już niedługo.
Naprawdę, aż mnie ciary przechodzą jak sobie pomyślę ile można zrobić przez cały rok.
Wczoraj postanowiłem zapamiętać moment w jakim byłem na koniec tego roku i zobaczymy jak to będzie za dokładnie rok Smile
Ja jednak wiem, że w 2018 roku zrobię zamieszanie. Będzie się działo Panowie i Panie! STAY TUNED!!!
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY SĄ ZE MNĄ, MOTYWUJĄ I POMAGAJĄ!!!
Heart

CEL NA POPRZEDNI TYDZIEŃ = 209 PLN - NIEZREALIZOWANY

CEL NA OBECNY TYDZIEŃ = 196 PLN

Cytat na dziś
„Nie opisuj rzeczy, którą sprzedajesz, tylko opisuj, jak ona rozwiąże problem twojego klienta. Nazywam to „Sprzedawaniem przez Działanie”, które jest efektywniejsze od „Sprzedawania przez Mówienie”.”



Glosy: Roluś (+1)
01-01-2018 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #215
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Nie męczy, nie męczy. Na dobrą sprawę to mógłbym teraz wstać, ruszyć na siłownie i przerzucać ciężary Idea
Powodzenia w 2018, życzę Ci, żebyś nie przebił mnie w zarobkach Huh
Glosy: danoneksss (+1)
01-01-2018 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #216
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
patttson
Uuu, to będziesz musiał postawić poprzeczkę bardzo wysoko w takim razie Big Grin
Glosy: patttson (+1)
01-01-2018 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Persona Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #217
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Przeczytałem cały dziennik, gratuluję wytrwałości Smile
Zmotywowałeś mnie, chciałbym i ja spróbować z PPI Smile
Zabieram się do czytania o tym, a Tobie życzę na nowy rok dużo pomyślności i spełnienia marzeń! Smile
Glosy: danoneksss (+1)
02-01-2018 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #218
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
(02-01-2018 18:14)Persona napisał(a):  Przeczytałem cały dziennik, gratuluję wytrwałości Smile
Zmotywowałeś mnie, chciałbym i ja spróbować z PPI Smile
Zabieram się do czytania o tym, a Tobie życzę na nowy rok dużo pomyślności i spełnienia marzeń! Smile

Dzięki, miło usłyszeć słowa pochwały i życzenia Wink
Działaj, działaj - wyniki same nie przyjdą Tongue
03-01-2018 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
headhunterz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #219
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Na jakim działasz ppi? Ja próbuję na mylead ale mam problem, że jest ruch, ale nikt nie chce tego ściągać bo przy pobieraniu wyskakuje komunikat że plik jest niebezpieczny i trzeba go jakby ręcznie zatwierdzić aby się pobierał. No ale nikt tego nie robi, wiadomo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
06-01-2018 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #220
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
(06-01-2018 08:59)headhunterz napisał(a):  Na jakim działasz ppi? Ja próbuję na mylead ale mam problem, że jest ruch, ale nikt nie chce tego ściągać bo przy pobieraniu wyskakuje komunikat że plik jest niebezpieczny i trzeba go jakby ręcznie zatwierdzić aby się pobierał. No ale nikt tego nie robi, wiadomo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Cinstaller Smile
06-01-2018 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,508 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,074 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,816 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,509 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,976 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości