Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #1301
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Sprawdź:
(05-07-2019 10:26)mahuzz napisał(a):  [color=#32CD32][size=xx-large]ROZDZIAŁ 4 - mahuzz -
@[Rak] - cóż, daleko nie mamy, trzeba się też na jakieś piwko wreszcie zgadać Big Grin Dzięki byku!

mogę nawet dziś impreza

Gratulacje zdanej maturki Big Grin Myślałeś nad jakimiś studiami? Big Grin
Glosy: mahuzz (+1)
15-07-2019 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
plrafcik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 30.00
Post: #1302
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Powiem tak...
Pozamiatane, cel za celem zrealizowany. Jak ja Ci zazdroszczę twojej konsekwencji, gdybym nie odpuścił od ostatniego mojego wpisu w dzienniku, teraz wyciągałbym dniówki po 200 zł i nie musiałbym się przejmować odkładaniem na wesele. Oczywiście to jest tylko gdybanie, ale jak to kiedyś wspominałeś i wspominał to Lanserek, pieniądze przeminą, strony upadną, ale zdobyte doświadczenie zawsze zostanie.
Jeszcze raz wielkie brawa za determinację i cierpliwość, chciałbym podziękować za taki wybitny dziennik oraz życzyć Tobie oraz sobie dalszych sukcesów (1k zł/day ? Smile )
Pozdrawiam gorąco!
Glosy: mahuzz (+1)
16-07-2019 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #1303
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Gratuluję.
To co to za strona warta banke? Pod adsense?

Ps. Jest mi smutno że o mnie zapomniales xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2019 18:02 przez fusek.)
Glosy: mahuzz (+1)
16-07-2019 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zasiu Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 430.00
Post: #1304
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Brawo Ty! Jesteś kozakiem Smile
Glosy: mahuzz (+1)
19-07-2019 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Samurai Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 248.50
Post: #1305
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Ostnimi czasy rzadko odwiedzałem to forum, ale lubię wracać do tego dziennika i zobaczyć jak było u ciebie kiedyś i jak jest teraz Lol
Glosy: mahuzz (+1)
14-08-2019 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pysioor Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 59
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1306
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
planujesz jakiś wpis do dzienniczka? Angry

pysioor, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2019.
24-08-2019 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #1307
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Przecież dziennik się skończył facepalm
24-08-2019 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mgll Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 218
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 128 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.09
Post: #1308
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
Czy doczekamy się jakiegoś nowego wpisu?
Może rozdział V?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2020 11:11 przez mgll.)
Glosy: Na 5tyk (+1)
20-05-2020 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1309
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - PODSUMOWANIE
WOOHOOOO YOOO

O ja Smile To mój pierwszy post na forum od prawie 2 lat i właściwie pierwszy post od 2 lat w dzienniku.
Ostatni post który tu napisałem powiedziałbym że jeszcze jako gówniarz mega miło mi się kojarzy.
Ten dziennik to ponad 3 lata (a właściwie już 5) mojego życia, należą się więc Wam wyjaśnienia co się stało, że zniknąłem,
dlaczego zniknąłem, po co, i tak dalej... zrozumiecie mam nadzieję Smile


Z początku powiem, że post może być trochę dłuższy, o wszystkim i o niczym, ale będzie mi mega miło jak przeczytacie Tongue


Wracając do końcówki 2017/początku 2018...


(18-12-2017 22:00)mahuzz napisał(a):  = ~836,70zł

Jest to rekordzik dniówki. Jednak nie satysfakcjonuje mnie w pełni - już piszę to chyba od początku dziennika, ale sprawdza się, więc powtórzę - wszystko się dopiero rozkręca Big Grin!

Takie zabawne porównanie - półtora roku temu zarobek miesięczny bodajże 700zł. A dziś? Tongue


Zaczęło się. Ruszyło. Tak o, z dupy zacząłem pracować za pięciu, i nie będąc jeszcze pełnoletni,
zarabiałem 10-15 tys. zł miesięcznie. To był fajny czas, nie ukrywam, z drugiej strony - to właśnie
ten czas zadecydował o tym, że miałem teraz taką przerwę a nie inną.



Po pierwsze, liczby. Liczby nie kłamały, nie było wtedy dużo ludzi, którzy działali w branży
(powiedzmy, że to był moment kiedy pierwszy raz poważnie usłyszano o słynnej ustawie).
Rozgłosu nie chciałem, ale w porę to ogarnąłem - kilka osób zgadywało i pytało o pewne strony,
ale zawsze pudło Smile - po prostu, raz że nie chciałem się martwić, dwa, że nie były to już małe zarobki.


Po drugie, ludzie. Jedna osoba usłyszała o dzienniku w 2016, cisza, aż do owych liczb. (ciekawe, czy ktoś jeszcze z bliższego mi środowiska to śledził Big Grin)
Potem były już tylko pytania: "na czym ty zarabiasz?" "nauczysz mnie zarabiać?" "może będę coś dla ciebie robił a ty mi oddawał %?"
No szok, nie ukrywam że mnie to mocno ruszyło, szczególnie, że jeszcze wtedy nie byłem nawet przy końcu szkoły. Wink
Nawet sobie nie chcę wyobrażać, że któryś nauczyciel usłyszał że w któryś tam dzień tak o zarobiłem 1k a tu nagle nie zdaję próbnej matury XD



ZMIANA

Całkowicie zmieniłem sposób prowadzenia dziennika. Były to już właściwie tylko pozycje, bodajże z serpyou.
I niby fajnie, niby niefajnie - czemu? - bo zainteresowanie dziennikiem mocno spadło.

Całkowicie porzuciłem wszelkie smsy, afiliacje, a zacząłem skupiać się na własnych biznesach (zaczynając własnie od zakończenia rozdziału 3 - bodajże marzec 2018).
Czy było warto? TAK.
Czy żałuję? trochę TAK.


Już tłumaczę Smile

Do 2018 praktycznie działałem jako wydawca. SMSy, afiliacja, wszystko. Pracuję -> mam zysk.
Jak się przyjmie oczywiście Big Grin Wiadomo, że pewnie niezłą kasę "wtopiłem" ale przy tak masowej
ilości stron, jakie miałem, nawet nie było to ani zauważalne, ani opłacalne do analizowania.
Z resztą, prosta matematyka:

Strona pod SMS. Stawiasz, piszesz tekst, zostawiasz. Konkurencja? Prawie 0 (mowa oczywiście o Polsce).
Była mała szansa, że hosting z domeną się nie zwrócą w pierwsze miesiące. Potem? Paaasywnieeee.
To było mega fajne, bo była to taka samowolka trochę Big Grin Chcę, potrzebuję kasy, jest cel do zrealizowania - siedzę i napierdzielam.
Potem przez miesiące mogłem liczyć kasę Tongue Biorąc pod uwagę odnowienia, mega wygodny biznes.


Nie chcę być utożsamiany tylko z SMS bo wiem (i Wy wiecie) jakie ludzie mają do tego podejście.
Nie zamierzam się też nikomu tłumaczyć, bo nie ma takiej potrzeby i tyle.



MOVING ON


Nie chcę niczego obiecywać. Nie chcę obiecywać, że będą tu pozycje stron, nie chcę obiecywać, że będą zarobki.
Tak jak już napisałem, przejechałem się na tym i z resztą chyba nie tylko ja Big Grin

W moim życiu, szczególnie ostatnio, mega dużo się zmieniło to też uważam, że dobrą, kolejną zmianą byłoby przywrócenie dziennika.
Pisząc ten dziennik czułem vibe, pozytywną energię, taki właśnie hmmm... cel.


W 2019 oficjalnie zakończyłem pisanie. Byłem już zmęczony xx dziennie wiadomościami "nauczysz mnie zarabiać?" "jak pozycjonujesz strony" i tak dalej.
Uznałem, że pewnie do września tradycyjnie przerwa, i lecimy dalej...

NIE.

We wrześniu na siłowni rozwaliłem sobie rękę (do dziś nie wiadomo co konkretnie się stało), u 3 fizjo byłem i każdy mówił kompletnie co innego.
Konkretniej nadgarstek, możecie więc sobie wyobrazić moją pracę, treningi, itd...
Przez moment czułem jakbym miał nawet jakąś urazową depresję, po prostu chciałem siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić.
Nie wspominam o tym, że zamiast pracować to zacząłem nawet grać w Minecrafta ze znajomymi XD
Bezproduktywność 100%, poważnie. Olana praca, treningi, wszystko.


No i nadszedł początek 2020.

OGIEŃ.

Urrrła jak wszystko wystrzeliło Big Grin
Zarobki wzrosły o ok. 300% a potem nawet 500%. #aleserio
No i się zaczęło, nawet nie chcę sobie przypominać jaki był zapierdziel żeby wszystko było na tip top Big Grin

MARZEC 2020


Ze znajomym......

- "Mordo, lecim do Azji?"
- "Lecim!"

No i poleeecieli Big Grin
A co mi tam, powiem Wam.

Plan był taki:
Berlin (Niemcy) -> Bangkok (Tajlandia) -> Chiang Mai (Tajlandia) -> Krong Siem Reap (Kambodża) -> Bangkok (Tajlandia) -> Phuket (Tajlandia) -> Singapur -> Niemcy (Berlin)

No jak teraz myślicie to powalony plan, ale wtedy JESZCZE był realny.

Ogólnie to nie rozpisując się o tym, nie wróciliśmy planowo i był to mega cyrk, ale super spędzony czas i mnóstwo inspiracji Big Grin


2020 rok? W wielkim skrócie, nagły ogromny progress a potem tylko "utrzymanie" tego i masa problemów.
do 2018 promowałem co chciałem, kiedy chciałem i tyle. Teraz to jest tyle gałęzi, które trzeba ogarnąć, że brakuje mi czasu w ciągu doby.

Wrzesień (chyba nawet można było to zobaczyć w dzienniku) to zawsze był najgorszy miesiąc. We wszystkim, po prostu wrzesień to miesiąc porażek Big Grin
Dlatego też w 2021 jestem przygotowany na serię złych zdarzeń, z dystansem Smile


CELE

Uwielbiam ten nagłówek.
Uwielbiam, bo to coś, czego mi od zakończenia dziennika brakowało.
Fakt, można prowadzić "dziennik dla siebie", ale to nie to samo. Jak tu piszę, to czuję, że muszę coś
sobie i komuś udowodnić, a nic nie motywuje jak częste pisanie publicznie o wszystkim Smile

- stworzenie całkowicie nowego źródła dochodu (od zera - produkt(y) + strony + marketing + blogi) - cały proces "on my own"
- 3000zł czystego dochodu minimum
- minimum 4 blogi promujące
- minimum 30 artykułów per blog
- całkowite zautomatyzowanie
- 6000zł czystego dochodu mimum po całkowitej automatyzacji (czyt. skalowanie).



W PLANIE SĄ 3 KRAJE.
Z calutką pewnością będą to kraje Europejskie, może Bałkany, zobaczymy. To są tak bezkonkurencyjne rynki, jak Polska, czemu więc pchać się na jakieś Stany? Wink

Całkowitą automatyzację (taką, że będę musiał poświęcić max 30 minut miesięcznie) planuję ogarnąć do czerwca-lipca.
Nie jest to całkiem nierealne, a może jednak się uda. Wink



I tak, dobrze myślicie, całkowicie nowego źródła dochodu. Aktualne źródła robią już robią co mają robić.
0 konkretów, ale można się domyślać Smile - nie mam w planie skalowania owych biznesów, bo są już praktycznie przy perfekcji i mam wrażenie, że więcej nie wycisnę Big Grin
No i nie mówię już nawet o tym, że brakłoby mi czasu na to Big Grin Można więc powiedzieć, że wypływam na całkowicie inne wody, we will see.

6000 pln to nie jest duża kasa, ale tak jak napisałem, to ma być pasywny dodatek na "drobne wydatki" Smile

136+ domen

Tyle AKTUALNIE posiadam Big Grin można sobie łatwo policzyć, jaki jest to plus minus koszt roczny Smile
Pewnie nie wszystko doliczyłem bo są jeszcze te na shopify'ach i innych.

Wiadomo, że zarobek z nich to może kilka, kilkanaście stron.

Przykładowo jeden projekt, wczoraj (od 00:01 do 23:59) zarobił:

512,27 USD przy zaledwie 178 unikalnych userach z organica + remarketingu Big Grin


Koszt? Remarketing - grosze. Produkty - max kilkadziesiąt zł.


ZŁY ALBO DOBRY ROK, SAM NIE WIEM Big Grin

W 1,5 roku wydarzyło się za dużo. Od zera motywacji, do 200% motywacji, do zera, i tak dalej...
Shiiit jak sobie tak przypomnę, to mega szybko mi to zleciało. W maju 2019 pisałem maturkę, w lipcu, pisząc podsumowanie już wiedziałem, że zdałem i to...
MEGA DOBRZE jak na to, ile czasu poświęciłem (czyli prawie nic Big Grin). Po maturze - maj, czerwiec to była ostra impreza i trochę chilloutu, ale fajny okres z tego co pamiętam Smile
Potem w lipcu poleciałem za granicę na mocno młodzieżowy kierunek, to wiadomo, jak było Big Grin
Odmóżdżenie totalne bym powiedział.
Potem kolejny miesiąc, kolejny kierunek, Włochy konkretniej.
Pół roku później covid, Azja, panika.


Jesteśmy w innym świecie. Nigdy bym nie pomyślał, że wybór internetu będzie najlepszym wyborem w moim życiu.
NAJLEPSZYM. Moje życie prywatne też się mocno zmieniło ostatnio i uważam, że wszystko dzieje się po coś.
Nowe rozdziały w życiu, nowe w dzienniku, ahhhh, tęskniłem za tym Smile

Czytam wszystkie posty po zakończeniu dziennika i jest mi aż lepiej na sercu Tongue Fakt, czytałem to wtedy, ale chciałem już całkowicie się odciąć i skupić się na pracy a nie na ładnej otoczce.
Mnóstwo na początku wyciągnąłem z tej społeczności, mam więc (mimo tak długiego dziennika) jeszcze mały dług.


ZACZYNAMY.

Odpocząłem. Pamiętajcie, że jestem dla Was jak tylko mogę.
Odpowiem na te pytania na które będę mógł i będę coś wiedział. Przez te 5 lat dostawałem mnóstwo wiadomości na PW, GG, i tak dalej. Właściwie, poznałem mega spoko ludzi Big Grin
Z niektórymi nawet udało mi się złapać, napić, pogadać. Mega sprawa Smile
Mam nadzieję, że Wasza aktywność będzie wysoka, a ja Wam to wynagrodzę (a przynajmniej się postaram)
"pokazem" jak od zera sporym nakładem pracy można wykręcić fajne liczby w necie mając pomysł.

W 2020 i 2021 podziało się u mnie prywatnie bardzo wiele, ale ostatnio poznałem bardzooo dużo fajnych ludzi, odnowiłem stare kontakty i aż chce się żyć - a to chyba o to w tym chodzi Smile

W wieku 16 lat założyłem dziennik dla zabicia czasu. 2 lata później zażartowałem pisząc "no to najpierw po pół miliona". Kolejne 2 lata później.. kilka miesięcy przed 21 rokiem życia zarobiłem pierwszy milion.

Wszystko jest mordziunie możliwe. Potrzebowałem tego resetu, czuję świeżość.


Zatem...


Robimy ogień ponownie Smile
ROZDZIAŁ 5 uważam za rozpoczęty Big Grin
mahuzz



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2021 15:17 przez mahuzz.)
Glosy: olekn1 (+1), Zarobiony_Koles (+1), muniek11 (+1), patryk0407 (+1), adamcio99922 (+1), ggusiaja (+1), Zawik (+1), Lanserek (+1), Bartolini24 (+1), Ropsont (+2), Hybrid1990 (+5)
01-05-2021 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Samurai Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 248.50
Post: #1310
RE: ?mahuzz - ROZDZIAŁ 5?
A więc doczekałem się powrotu i znowu będę miał co czytać Big Grin Od początku dziennika, do dziś, owocnych zysków życzę!
Glosy: mahuzz (+1)
01-05-2021 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 206,784 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości