Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #1271
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Sprawdź:
Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2019 18:30 przez adamcio99922.)
14-06-2019 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1272
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
(14-06-2019 18:29)adamcio99922 napisał(a):  Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2

adamcio99922 to jest dobre pytanie Big Grin
Sprawdziłem teraz - kupiłem świeżutką domenę Tongue
Kupiłem ją za jakieś grosze, zależało mi na nazwie. Branża specyficzna a więc bardziej martwiłem się nazwą niż stażem domeny. Z perspektywy czasu mogłem się rozejrzeć za jakąś ze spoko profilem linków. Pierwsze linki jednak są moje z września. 9 miesięcy a strona już zbiera 3-cyfrowy ruch dziennie z Google w mocno konkurencyjnej branży - idzie to do przodu przynajmniej Big Grin
O jakie staty konkretnie pytasz?
Pozdro, Tobie również Smile!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2019 10:02 przez mahuzz.)
Glosy: adamcio99922 (+1)
15-06-2019 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #1273
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
(15-06-2019 09:59)mahuzz napisał(a):  
(14-06-2019 18:29)adamcio99922 napisał(a):  Gratki! Big Grin

Trochę inne pytanie. Projekt X to Twoja perełka jak widać z racji tego proste pytanie - dużo zainwestowałeś w domenę, żeby było łatwiej? Konkurencję masz konkretną, więc raczej domenę chyba też?

Tak pi razy drzwi w jakim przedziale posiada ona staty? Lub też jakie posiadała w momencie zakupu?


Powodzenia! Oraz co najważniejsze - udanego odpoczynku, bo on raczej już wkrótce! Jerk2

@[adamcio99922] to jest dobre pytanie Big Grin
Sprawdziłem teraz - kupiłem świeżutką domenę Tongue
Kupiłem ją za jakieś grosze, zależało mi na nazwie. Branża specyficzna a więc bardziej martwiłem się nazwą niż stażem domeny. Z perspektywy czasu mogłem się rozejrzeć za jakąś ze spoko profilem linków. Pierwsze linki jednak są moje z września. 9 miesięcy a strona już zbiera 3-cyfrowy ruch dziennie z Google w mocno konkurencyjnej branży - idzie to do przodu przynajmniej Big Grin
O jakie staty konkretnie pytasz?
Pozdro, Tobie również Smile!

Mimo wszystko zakładałem, że jednak kombinowałeś ze stażową domeną, ale jeśli budowa marki na lata i nazwa jest bardzo istotna to się nie dziwię, że na taki wybór padło Smile

Co do statów - myślałem, że miałes stażową domenę i ciekaw byłem jakie Page i Domain Authority Jerk2

Powodzenia!
15-06-2019 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1274
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Dziś mijają dwa lata od zakończenia rozdziału 2 Smile
Wtedy było z czego się cieszyć... ale że dalej tak się to rozwinie - nie pomyślałbym Smile
Dobranoc!



Glosy: muniek11 (+1)
17-06-2019 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1275
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Siemaaa!

Zacznijmy od najważniejszego: strona X zaliczyła wczoraj rekordowy ruch Huh
Coraz więcej zbiera się wejść direct, a to dobry znak Smile


Lecimy dalej! Big Grin

Strona X założona we wrześniu 2018.
Wrzesień - 0zł
Październik - 0zł
Listopad - 0zł
Grudzień - 0zł
Styczeń - 0zł
Luty - 0zł
Marzec - 0zł
Kwiecień - ~720zł
Maj - ~792zł
Czerwiec - ~1011zł

Jedno zamówienie było pod koniec maja - wliczyłem do czerwca bo jakoś wtedy zaakceptowałem płatność chyba Smile

To popierdzielona, szalona inwestycja - patrzcie ile miesięcy inwestowałem pieniądze i czas, żeby w końcu zarobić te 4 cyfry... A TO SIĘ DOPIERO ZACZYNA - OBIECUJE! Cool
Cel tutaj jest wysoko - przynajmniej 2000zł-3000zł/dzień, a potencjał myślę że jest na duuużo więcej - ale okaże się w praktyce Smile

Ostatnio chodzę spać dosyć wcześnie jak na mnie, wstaje jak zwykle a budzę się przeokropnie zmęczony. Co prawda jestem na lekkim deficycie kalorycznym, odstawiłem trochę węgle, ale nie drastycznie, suplementuje witaminy&minerały, przed snem ZMA i Ashwa ostatnio, ale jakoś mega lepiej nie jest. Generalnie śpie dobrze, nie budzę się - ale czuje się zmęczony jakbym biegał całą noc - pewnie zmęczenie. Z resztą czuje się straaasznie zmęczony, ale ostatnie kilka dni i... ODPOCZYWAM Smile A za niedługo kończymy...
Miłego dnia mordeczki! Smile




(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2019 09:41 przez mahuzz.)
Glosy: bossos (+1), muniek11 (+1)
18-06-2019 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1276
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
[Obrazek: 1.jpg]

Jeszcze 3 miesiące temu było kompleeetnie inaczej Smile


W jednym, mniejszym kraju long taile wyglądają tak:

[Obrazek: 1.jpg]


Nie sugeruję się trudnością fraz które pokazuje ahrefs, ale chyba nie należą do łatwych Tongue


A tak prócz tego problemów zdrowotnych ciąg dalszy i jak już ostatnie dni coś robię to dlatego że muszę, ale napiszę o tym jak będę miał trochę więcej czasu.

Miłego weekendu Smile


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2019 16:46 przez mahuzz.)
Glosy: adamcio99922 (+1), xTKSD (+1)
21-06-2019 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1277
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Dzień dobry Smile

Dosłownie, dobry, a przynajmniej lepszy...
Ostatnie dni to MASAKRA. Jest to dziennik pracy, nie będę się tu użalał, ale mogę streścić: wysypka na szyi, wymioty, zasłabnięcie, krew z nosa, ostry ból gardła, zapalenie spojówki i inne takie Undecided
Generalnie jak nie jedno to drugie i mam już tego serdecznie dosyć. Zawsze miałem to do siebie że nie lubiłem siedzieć cały dzień w domu i leczyć do końca, a wolałem zrobić co mam zrobić i gdzieś wyjść, zrobić trening, cokolwiek Tongue Tak też było w tym przypadku.
Dziś obudziłem się o 8 (WRESZCIE) i czuje się całkiem dobrze Wink
Piszę wreszcie bo przez to wszystko całkowicie zaburzył mi się plan dnia, wczoraj nawet o 11 wstałem co mi się chyba nigdy nie zdarzyło Big Grin

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w czwartek kończymy!

3 dni! Heart


Glosy: azontoo (+1), muniek11 (+1)
24-06-2019 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1278
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
[Obrazek: 1.jpg]
Ciągle to idzie do przodu, ale już kończę Was nudzić Big Grin

Wczoraj ta strona - czyli umownie tutaj - strona X, zaliczyła znowu rekord:
[Obrazek: 1.jpg]


A nuta którą tutaj niżej widzicie to automatyczne ciarki - wrzesień 2016 Big Grin Z perspektywy czasu się uśmiecham, ale wtedy byłem ostro zestresowany - udało mi się bodajże w sierpniu zrobić 2 ekstremalnie dobre dniówki jak na tamte czasy - koło 300zł z tego co pamiętam, a potem... nie pamiętam, ale chyba nie opłaciłem hostingu czy domeny i coś z tego wynikło - nie powiem Wam bo nie pamiętam ale coś takiego śmiesznego że aż mi głupio o tym pisać xD
No i we wrześniu starałem się wszystko odbudować. Do takiej skali się nie udało, ale później... jak najbardziej Cool
2 dni!



25-06-2019 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1279
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Jestem zmuszony przenieść post kończący na inny dzień - poinformuje Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2019 23:40 przez mahuzz.)
26-06-2019 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1280
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Prawdopodobnie post kończący będzie w piątek do południa. Konkretniej oczywiście na dniach.
Dodam, że wszystkie kwoty sobie obliczyłem i jestem w szoku jak to poszło do przodu xD Inwestując sporo w nowe projekty aż tak się tego nie czuje Tongue


Mała zapowiedź:
Właśnie w piątek dowiecie się:
- ile zarobiłem w rozdziale 4
- ile zarobiłem od początku dziennika


Wiem że dziennik bez kwot się czytało nudno - więc trochę Wam pokażę Tongue
Do usłyszenia!
! 3 dni !





Glosy: mklop111 (+1)
02-07-2019 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 209,198 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości