Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1231
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Sprawdź:
(23-03-2019 22:03)Surimi napisał(a):  Mam pytanie, ile czasu już siedzisz tylko w SEO? Jak oceniasz swój poziom wiedzy, codziennie się uczysz i dowiadujesz nowych rzeczy, czy raczej już mało co Cię zaskakuje? Powodzenia Big Grin

Zależy - jeśli liczyć content locking, CPA, SMSy to już sporo.
Jeśli natomiast poważniejsze projekty - DOKŁADNIE ROK Smile!



Tak moi drodzy!
To dzisiaj mija rok od zakończenia rozdziału 3 mojego dziennika.
Wydaje mi się to tak odległy czas... tyle się nauczyłem i zrobiłem. Nie ukrywam, że gdybym miał możliwość wrócić i zrobić coś inaczej to bym tego nie zrobił Smile
No dobra! Może rozpocząłbym pracę nad wszystkimi aktualnymi projektami od razu Big Grin

Taki mały smaczek!
[Obrazek: 1.jpg]
Zobaczcie na ilość miesięcznych wyszukiwań Big Grin
Najtrudniejszy keyword ze wszystkich i nie zdziwi mnie jak jutro już zniknie - pół roku to chyba za szybko.
(24-03-2018 11:01)mahuzz napisał(a):  ILE ZAROBIŁEM W ROZDZIALE 3?

~80500zł

Miło wrócić i widzieć jak się wszystko rozwija Big Grin
Dalej w tajemnicy mogę powiedzieć że rozdział 4 jest ZDECYDOWANIE lepszym rozdziałem Smile


Dziękuję za Waszą aktywność przez ten cały rok!




(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2019 16:06 przez mahuzz.)
Glosy: tomek7912 (+1), Czaq (+1), jigorex (+1)
24-03-2019 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1232
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Yessirrr! Wreszcie, Z DNIA NA DZIEŃ widać postęp Huh

STRONA X
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~100 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 600 organicznych słów kluczowych.

27 marca:
~130 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 700 organicznych słów kluczowych.

STRONA Y
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

27 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

STRONA Z
Statystyki ahrefs...
23 marca:
~1 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 70 organicznych słów kluczowych

27 marca:
6 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 100 organicznych słów kluczowych


Jak widzicie, jedyny projekt który stoi w miejscu to projekt Y. Nie sądziłem, ale cóż - trzeba pracować z tym dalej Tongue
Najbardziej konkurencyjny projekt X, po analizie konkurencji wygląda już coraz bardziej kolorowo i jestem PEWNY że namieszam w branży Dodgy
Miłego wieczoru! Smile



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2019 19:24 przez mahuzz.)
Glosy: muniek11 (+1), tomek7912 (+1), Surimi (+1)
27-03-2019 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1233
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Siemaa!

Trochę mnie nie było. Nie jakoś mega długo, ale zważając na ostatnią regularność - sporo czasu Big Grin
Nie dzieje się u mnie najlepiej. Od 3 tygodni praktycznie z moim zdrowiem jest coś nie tak, jak wyzdrowiałem tak za 2 dni znowu. To co jest największym pozytywem to statystyki strony X. Nie wiem czy już pisałem, ale chyba jest potencjał na 6 cyfr miesięcznie.
Póki co ruch na poziomie średnio ~70/dzień to i tak spoko wynik. I teraz zobaczcie wiarygodność narzędzi jak ahrefs. Oczywiście one tylko pokazują przewidywany ruch.
Jeśli ahrefs pokazuje mi tylko 10% ruchu, to konkurencja ma około... miliona uv miesięcznie? Tongue
W panelu już widzę wejścia z narzędzi seo, więc konkurencja może być lekko w szoku Big Grin
No ale do rzeczy!


STRONA X
Statystyki ahrefs...
27 marca:
~130 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 700 organicznych słów kluczowych.

7 kwietnia:
~240 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 1000 organicznych słów kluczowych!


STRONA Y
Statystyki ahrefs...
27 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych

7 kwietnia:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~140 organicznych słów kluczowych

STRONA Z
Statystyki ahrefs...
27 marca:
6 organicznego ruchu/miesiąc.
Ponad 100 organicznych słów kluczowych

7 kwietnia:
12 organicznego ruchu/miesiąc
Prawie 250 organicznych słów kluczowych



Wciąż, z dnia na dzień widać postęp na stronie X. Wciąż, codziennie dodaje opisy produktów, codziennie dodaje content, dużo contentu, codziennie linkuje. Idzie to w dobrym kierunku Big Grin
Jak sobie przypomnę słowa agencji do których pisałem z ciekawości... "nie podejmiemy się tego" "budżet musiałby być bardzo duży", albo proponowali najprostsze keywordy bez ruchu z ceną z kosmosu Tongue

Owocnego tygodnia Huh


Glosy: tomek7912 (+1), bossos (+1)
07-04-2019 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1234
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Siemanko Smile!
Wstaję z rana, wszystko na zielono, ruch w Analyticsie idzie w góre, coś pięknego Huh


Co jutro mamy?
3 rocznicę rozpoczęcia tego dziennika!
Postaram się wreszcie troszkę rozpisać Smile
Do usłyszenia!




Glosy: tomek7912 (+1), Czaq (+1), fusek (+1), muniek11 (+1)
08-04-2019 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Noovski Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1235
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Wow. Widzę, że długo się tym zajmujesz Big Grin Trzymam kciuk, żeby dalej tak było.
Glosy: mahuzz (+1)
08-04-2019 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1236
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
mahuzz - 3 lata od założenia dziennika

Dzień dobry Cool
Wyjątkowy dzień. Nie ukrywam, że ciężko mi uwierzyć, że 3 lata zleciały Big Grin Ten dziennik to taka trochę moja historia, może nie życiowa, ale zawodowa. Hehe, może kiedyś będę go mógł do CV wpisać impreza

Nie założyłem go z jakiegoś konkretnego powodu. Ba, mogę powiedzieć, że założyłem go spontanicznie i to trochę tak o, bo nie miałem w planie go jakoś długo czy regularnie prowadzić. Wszystko z resztą u mnie wtedy takie było - i tutaj dochodzimy do najważniejszej zalety stworzenia takiego dziennika.

Systematyczność
Do teraz jestem sobie ekstremalnie wdzięczny za ten głupi krok czyli kliknięcie guzika do utworzenia tematu w dziale Dzienniki Pracy. Była to moja mega ważna decyzja w życiu - kto by pomyślał? Ja wtedy... na 100% nie Smile

Ludzie
Wierzcie mi lub nie, ale poznałem tutaj ogrom ciekawych ludzi. 3 lata mi minęły strasznie szybko, ale ludzie których poznałem na początku tej drogi, właściwie zaglądają tutaj do dziś. To jest piękne! Smile
Nie mówiąc już o doświadczeniach bo cały start w tym wszystkim, prócz swojej pracy zawdzięczam wskazówkom ludzi którzy tu przebywają. Wasza pomoc była bezcenna!

Doświadczenie
Ile można zebrać podwyżki w pracy mając 16/17 lat przez 3 lata? Ile nabrać doświadczenia? Podejrzewam, że w niektórych przypadkach, w trochę wyższym wieku sporo, jednak mając tyle lat co miałem zakładając dziennik - 16, idąc do pracy, wybrałbym pewnie taką na wakacje, a potem znów szkoła i nic. Wiecie o ile wzrosły zarobki wybierając jednak internet? No pewnie nie wiecie, ale wystarczy spojrzeć na koniec 2017 i te wyniki już wtedy były fajne Cool

Metody
sprzedaż na allegro, spam subami po fb, automatyzacja spamu subami po fb, spam subami w innych miejscówkach, automatyzacja spamu subami w innych miejscówkach, przełom, tworzenie amatorskich stron, zrozumienie mechanizmu, pierwszy ruch z wyszukiwarek, pierwsze linki, SEO, SEO, SEO...
I tutaj zostaje Tongue
Było tego mega dużo, i co najlepsze, jest to napisane tak jak było rzeczywiście, po kolei, i każda kolejna metoda była coraz to lepsza, skuteczniejsza. I to jest chyba najważniejsze.. nie stać w miejscu.


Historię rozdziałów wywaliłem bo już kiedyś była i pewnie będzie jeszcze okazja Wink
Nie wiem za bardzo co mogę napisać. To były dla mnie bardzo ważne 3 lata. Sporo się nauczyłem i mam zaplecze na następne lata Smile
Czytając pierwszy post tego dziennika, że za pierwsze zarobione pieniądze kupiłem karmel w puszce mam takie miłe wspomnienie w głowie. Pamiętam ten dzień, to była wypłata które przyszła bodajże pocztą. Dzień, w którym się wszystko zaczęło. A za 3 lata jestem tutaj. HOW?!
Dziękuję Wam za całą aktywność.



...And your support means everything Idea
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019 09:40 przez mahuzz.)
Glosy: Admin (+10), Zasiu (+1), tomek7912 (+1), azontoo (+1), KulturKa (+1), precell (+1), muniek11 (+1), bossos (+1), Bexone (+1), Arczit (+1)
09-04-2019 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1237
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Strona X
Wczoraj, ilość wejść...
[Obrazek: 1.jpg]
... czyli rekordzik Wink
Według statystyk ahrefs, wynik w ciągu 2-3 dni to wynik miesięczny. Oczywiście wiadomo, to tylko estymacja, z opóźnieniem... ale jakby nie było, zbudowałem to od zera, a dopiero się rozkręcam Big Grin

Na dziś tyle, bo sporo do zrobienia jeszcze mam. Dobrej nocy Smile



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019 21:59 przez mahuzz.)
Glosy: muniek11 (+1), fusek (+1)
09-04-2019 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jusi1128 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1238
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Przeczytałam cały twój dziennik i będę od teraz takim cichym podglądaczem!
Gratuluję zarobków i życzę jeszcze więcej Smile

Jusi1128, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2018.
Glosy: mahuzz (+1)
11-04-2019 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1239
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Marzec - Kwiecień
... czyli podsumujmy co udało się zrobić w miesiąc ze stroną X Smile

STATYSTYKI AHREFS/MSC...

10.03.2019
~310 organicznych słów kluczowych
~43 ruchu z wyszukiwarek

11.04.2019
~1200 organicznych słów kluczowych(!)
~320 ruchu z wyszukiwarek

Projekt-marzenie. Pisałem o tym wielokrotnie, ale od 2016 jakoś sobie przed snem wymyślałem jakby takie coś wyglądało Tongue. A teraz? Wbijam do top w branży... ale powolutku.

Czym wygrywam? Zdecydowanie contentem! Mega mocno się do tego przyłożyłem i nie zamierzam przestawać. Czekać tylko aż ahrefs wszystko połapie, a konkurencja pomyśli... co jest? Sex
... bo nie ukrywam, ale rzeczywiście wiedziałem że w pewnym momencie wszystko wystrzeli, ale najwyraźniej trzeba było dołożyć do tego duuużo więcej pracy. A tej pracy pozostało jeszcze duuużo. Ciągle do przodu. Siemaaa!




(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2019 21:25 przez mahuzz.)
Glosy: muniek11 (+1), Arczit (+1), tomek7912 (+1)
11-04-2019 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1240
RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz
Czas leci...
Strona X to strona, która mam nadzieję da mi największe zarobki. Patrząc na ruch konkurencji, obliczając +/- możliwą sprzedaż i konwersję.. zdecydowanie faworyt. Dlatego staram się poświęcać jej najwięcje uwagi, szczególnie ostatnio.
Strona Y spada, ciągle badam problem ale podejrzewam że to nie z mojej winy spada... Wink
Strona Z leci do góry i też podejrzewam spory ruch za jakiś czas.


Być może odpalę Stronę Special Big Grin Generalnie postawiłem jakoś w grudniu stronę z dwoma opisami produktów, a może nawet z jednym i... zaczyna zbierać ruch Big Grin
Praktycznie bez konkurencji, duża wyszukiwalność... ale nie będzie to zwykła strona. Coś kompletnie innego i innowacyjnego. Dużo będzie pierniczenia z funkcjonalnością, ale zaczynam już teraz.

Co widzicie w tym dzienniku? Mam nadzieję, że cierpliwość! Big Grin
Robić SEO tyle miesięcy bez zarobionego grosza... gdybym o tym pomyślał z 2-3 lata wcześnej - na 100% bym się na to nie zdecydował. Oczywiście bez zarobionego grosza z tych projektów, o których pisze Tongue!

Strona X rekordowo, Strona Z rekordowo. Więcej później albo kiedy indziej Huh


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2019 08:58 przez mahuzz.)
Glosy: muniek11 (+1)
15-04-2019 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 207,445 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości