Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1481
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Sprawdź:
(07-03-2018 00:07)rafi213 napisał(a):  Ale to się tyczy jeśli już organizatora piramidy jeśli oczywiście TM okaże się piramidą, pan Gałuszka nie zostanie oskarżony bo został także wprowadzony w błąd przez twórcę piramidy podobnie jak każdy Kowalski i Iksiński który zarejestrował się w TM. Chyba że przedstawiał program reklamowy jako program inwestycyjny lub obiecywał ludziom zyski wtedy może zostać pozwany przez osoby zarejestrowane z jego polecenia, ale wątpie aby coś takiego robił akurat on.

Rafi przeczytaj jeszcze raz

(06-03-2018 19:52)santaclous napisał(a):  …albo wyzyskanie błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranej czynności

I nauczę cię podstaw ekonomi.

Każdy wydatek pieniędzy (czy to wpłata w coś czy zakup czegoś) co ma dać nam pomnożenie tych pieniędzy to inwestycja.

Jeśli kupuję koparkę i chcę za jej pomocą kopać ludziom dołki i brać za to pieniądze to inwestycja.
Jeśli kupuję akcje na giełdzie, żeby je potem sprzedać z zyskiem to inwestycja.
Jeśli kupuję Pakiety Startowe, Adpacki, Matryce czy co tam jeszcze żeby to mi przyniosło zysk TO TEŻ INWESTYCJA.

Ile osób weszło W TrafficMoosnos czy w FutureADpro żeby sobie tylko poklikać z nudów czy niby się zareklamować a ile żeby pomnożyć pieniądze? Moim zdaniem 99% żeby pomnożyć pieniądze.

(07-03-2018 00:07)rafi213 napisał(a):  Krótkie przypomnienie.
Podstawowe różnice między piramidą finansową a..
W firmach marketingu sieciowym. Mamy kilka możliwości. Możemy kupować produkty dla siebie. Polecać je wśród członków naszej rodziny i znajomych (Zasada rekomendacji), dzięki której…

Skoro jesteś takim specjalistom to odpowiedz mi czym sie różni MLM o MLMu piramidalnego Big Grin

(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  Tak, jeśli nie ma sprzedaży produktów i źrodeł finansowania to każda firma upadnie
Masz rację tylko, że takie firmy najpierw tworzą produkty a nie jak w piramidach najpierw inwestujemy a potem czekamy na zyski.

(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  nawet nie wspominam tutaj o ad packach.
Które są głównym źródłem finansowania. Zapomniałeś dodać Big Grin

(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  2. Zapoznaliście się ze wszystkimi produktami FN i co one oferują ?

Możesz przypomnieć te wszystkie oprócz Kubków, Zbrandowanych Xaomi Redmi 4 które są za 400zł na Allegro, Jednej kawiarni na Ukrainie (ciekawe jakie ma obroty) i Leasingu którego praktycznie nie ma? Tylko błagam nie pisz mi o reklamach czy Tym portalu do naganiania.



Na koniec Rafi taki news dla ciebie, Gałuszki i innych naganiaczy.

"NAGANIACZE NA OSZUSTWA FINANSOWE POD PRĘGIERZEM

Aby skutecznie walczyć z piramidami finansowymi, trzeba wytoczyć wojnę nie tylko ich twórcom, lecz także tym, którzy w zorganizowany sposób pozyskują kolejne osoby do systemu. Uznał tak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Rozwój piramidy finansowej jest uzależniony od tzw. naganiaczy. To grupa osób, która w internecie zachęca do inwestowania pieniędzy w określony system. Gdy ten upada, oni zaczynają zachęcać do kolejnego. Standardowym sposobem zachęcania jest prezentowanie malowniczych filmów z egzotycznych krajów, na których szczęśliwi ludzie odpoczywają w luksusowych hotelach z przesłaniem, że ci, którzy „zainwestują”, będą mogli spędzać czas wolny w podobnych warunkach.

Dotychczas działania prokuratury były wymierzone w twórców piramid. Naganiaczy nikt zaś nie ruszał. UOKiK chciałby to zmienić, gdyż dostrzegł, iż stanowią oni newralgiczny element w łańcuchu prowadzącym do oszustwa."

http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-o...trola.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2018 06:57 przez santaclous.)
10-03-2018 06:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1482
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  
(07-03-2018 00:07)rafi213 napisał(a):  Ale to się tyczy jeśli już organizatora piramidy jeśli oczywiście TM okaże się piramidą, pan Gałuszka nie zostanie oskarżony bo został także wprowadzony w błąd przez twórcę piramidy podobnie jak każdy Kowalski i Iksiński który zarejestrował się w TM. Chyba że przedstawiał program reklamowy jako program inwestycyjny lub obiecywał ludziom zyski wtedy może zostać pozwany przez osoby zarejestrowane z jego polecenia, ale wątpie aby coś takiego robił akurat on.

Rafi przeczytaj jeszcze raz
…albo wyzyskanie błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranej czynności

Nie widzę tutaj takiego zarzutu, fantazja cię ponosi.To jak jak byś przyjął się na etat praca ci się podobała zarekomendował ją znajomemu bo wiesz że poszukują pracowników, a gdy znajomy się zatrudnił szef po miesiącu zwinął całą firmę i ulotnił się na wyspy Bora Bora. Wtedy też poniesiesz odpowiedzialność bo siedziałeś w głowie szefa Smile

(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  I nauczę cię podstaw ekonomi.

Każdy wydatek pieniędzy (czy to wpłata w coś czy zakup czegoś) co ma dać nam pomnożenie tych pieniędzy to inwestycja.

Jeśli kupuję koparkę i chcę za jej pomocą kopać ludziom dołki i brać za to pieniądze to inwestycja.
Jeśli kupuję akcje na giełdzie, żeby je potem sprzedać z zyskiem to inwestycja.
Jeśli kupuję Pakiety Startowe, Adpacki, Matryce czy co tam jeszcze żeby to mi przyniosło zysk TO TEŻ INWESTYCJA.

Model działalności - punkt 2.4 regulaminu:
FutureNet opiera się na działalności darmowej (bez kosztów po stronie Użytkownika) w ramach Portalu społecznościowego z możliwością stosowania przy tworzeniu biznesu systemu Multi Level-Marketing (MLM), w związku z czym Użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że:
Nie ma konieczności zapraszania nowych osób, a uzyskiwanie zarobku jest możliwe również bez nabywania produktów i usług FutureNet;
Użytkownik nie wpłaca swoich środków do FutureNet, a wykupuje produkty i usługi, które w sposób swobodny i bez jakiegokolwiek przymusu wybiera;
Wraz z nabyciem produktów i usług otrzymuje równocześnie prawo do udziału w zyskach FutureNet;

Polecam wkońcu zapoznać się z regulaminem bo wychodzisz cały czas na ignoranta: "uzyskiwanie zarobku jest możliwe również bez nabywania produktów i usług FutureNet" jesli twierdzisz że to inwestycja to praca na etacie też jest inwestycją wg twojego rozumowania ale niekoniecznie wg definicji prawnej Smile

(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  Ile osób weszło W TrafficMoosnos czy w FutureADpro żeby sobie tylko poklikać z nudów czy niby się zareklamować a ile żeby pomnożyć pieniądze? Moim zdaniem 99% żeby pomnożyć pieniądze.

Twoim może być i 100% wg mnie nie, a w ogóle to nie temat o TrafficMoosnos, zreszta była firma ale TrafficMonsoon, nie TrafficMoosnos (widzisz nawet nazw nie znasz dobrze) pewnie jeszcze znajdziesz o niej temat na tym forum w archiwum to tam pospamuj.

(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  
(07-03-2018 00:07)rafi213 napisał(a):  Krótkie przypomnienie.
Podstawowe różnice między piramidą finansową a..
W firmach marketingu sieciowym. Mamy kilka możliwości. Możemy kupować produkty dla siebie. Polecać je wśród członków naszej rodziny i znajomych (Zasada rekomendacji), dzięki której…

Skoro jesteś takim specjalistom to odpowiedz mi czym sie różni MLM o MLMu piramidalnego Big Grin
Pewnie tym samym co etat od etatu piramidalnego, a tak na serio to MLM różni się tym od piramidy finansowej że w MLM czy w firmie marketingu sieciowego użytkownicy kupują produkty i usługi a zysk który firma osiąga przeznacza na dalszy rozwój swoich produktów oraz cześciowo na wypłatę wynagrodzenia prowizyjnego dla użytkowników, w piramidzie inwestujemy w nieistniejący produkt a wpłaty te są w całości przeznaczane na wypłaty innych osób Smile
(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  
(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  Tak, jeśli nie ma sprzedaży produktów i źrodeł finansowania to każda firma upadnie
Masz rację tylko, że takie firmy najpierw tworzą produkty a nie jak w piramidach najpierw inwestujemy a potem czekamy na zyski.
Tu mnie najbardziej rozbawiłeś beka a crowdfunding lub ICO (Initial Coin Offering)- jak za skomplikowane nazwy to poczytaj u wujka google na czym to polega i ogólnie o startupach.

(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  
(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  nawet nie wspominam tutaj o ad packach.
Które są głównym źródłem finansowania. Zapomniałeś dodać Big Grin
Domyślam się że jesteś w zarządzie firmy i masz wgląd w finanse jak tak twierdzisz

(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  
(07-03-2018 16:46)rafi213 napisał(a):  2. Zapoznaliście się ze wszystkimi produktami FN i co one oferują ?

Możesz przypomnieć te wszystkie oprócz Kubków, Zbrandowanych Xaomi Redmi 4 które są za 400zł na Allegro, Jednej kawiarni na Ukrainie (ciekawe jakie ma obroty) i Leasingu którego praktycznie nie ma? Tylko błagam nie pisz mi o reklamach czy Tym portalu do naganiania.
Zbrandowane telefony jako dodatkowe materiały marketingowe i promocyjne są już dostępne od roku, od co najmniej roku hejtujesz firmę i nie zapoznałeś sie z innymi produktami, jak dla mnie pełna ignorancja.
Śmieszą cie materiały reklamowe np. kubki i długopisy to przejdź się to pierwszego lepszego banku i też się pośmiej z długopisów firmowych.
Kawiarnie będą i to w Polsce spokojnie jeszcze chwila pierwsza na wrocławskim rynku, chyba że znajdziesz miejsa w centrum miast, dogadasz się z wynajmującymi i przystosujesz pomieszczenia na 20 kawiarnii przez 2 miesiące, chętnie to zobaczę. Leasingu praktycznie nie ma ? po czym wnosisz? Ja kilka razy w miesiącu słyszę że ktoś odebrał auto na wynajem długoterminowy z Futurenet, z częścią partnerów nawet utrzymuje stały kontakt którzy pobrali auta w leasing.
Jeśli ja nie interersuje się np. Leasingiem Volkswagen Polska to nie znaczy że nie ma chętnych na ich leasing.
Kolejne produkty? Wrzucam updaty z firmy przecież, nie czytając tego a wypowiadając się na ten temat wychodzisz kolejny raz na niezłego ignoranta. Ale przypomnę ci tylko kilka tych produktów :

Platforma sprzedażowa
Długoterminowy wynajem samochodów
Boardbest.com pozwala na tworzenie profesjonalnych szablonów stron www i blogów opartych na wordpressie każdemu nawet bez znajomości tworzenia stron internetowych
Własny blog
Miejsce w chmurze do przechowywania danych
Momentum system
Aplikacje mobilne na android i IOS
Własny komunikator VOIP
gry on-line
Własne kawiarnie
Kryptowaluta notowana już na dwóch niezależnych giełdach
Web translator – tłumacz stron internetowych. Umożliwia tłumaczenia własnych stron przez realnych ludzi tzw. „native speakers”, a nie jak tłumacz Google przez automat, co gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń i profesjonalizm.


(10-03-2018 06:55)santaclous napisał(a):  Na koniec Rafi taki news dla ciebie, Gałuszki i innych naganiaczy.

"NAGANIACZE NA OSZUSTWA FINANSOWE POD PRĘGIERZEM

Aby skutecznie walczyć z piramidami finansowymi, trzeba wytoczyć wojnę nie tylko ich twórcom, lecz także tym, którzy w zorganizowany sposób pozyskują kolejne osoby do systemu. Uznał tak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Rozwój piramidy finansowej jest uzależniony od tzw. naganiaczy. To grupa osób, która w internecie zachęca do inwestowania pieniędzy w określony system. Gdy ten upada, oni zaczynają zachęcać do kolejnego. Standardowym sposobem zachęcania jest prezentowanie malowniczych filmów z egzotycznych krajów, na których szczęśliwi ludzie odpoczywają w luksusowych hotelach z przesłaniem, że ci, którzy „zainwestują”, będą mogli spędzać czas wolny w podobnych warunkach.

Dotychczas działania prokuratury były wymierzone w twórców piramid. Naganiaczy nikt zaś nie ruszał. UOKiK chciałby to zmienić, gdyż dostrzegł, iż stanowią oni newralgiczny element w łańcuchu prowadzącym do oszustwa."

http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-o...trola.html

Ten artykuł ma taką wartość merytoryczną jak 250 artykułów które ukazały się przez 9 lat, że bicoin już upadł, poza tym Futurenet to nie piramida finansowa więc ten artykuł nie dotyczy kompletnie tej firmy Smile
Kto ci płaci za hejt, domyślam się że konkurencja ale coś mało bo słabo się przykładasz aby chociaż prześwietlić firmę i zapoznać się z produktami.
Zresztą jeśli chcesz abym z tobą dyskutował o tym dlaczego Futurenet nie jest piramida finansowa gdzie nad planem marketingowym, modelem zarobkowym i regulaminem pracowało kilku prawników aby wszystko funkcjonowało w pełni zgodnie z prawem polskim i nie tylko to podaj swój nr wpisu na listę radców prawnych, bo w tym momencie widać że twoja wiedza opiera się na informacji od sąsiada który to miał znajomego który nastepnie usłyszał że jego znajomy kupił 2 ad packi i to nie działa i jest ściemą.

Jeszcze na koniec: krótkie przypomnienie na co firma przeznacza środki i z czego uzyskuje głównie zyski, a jest to m.in :

- wydobycie kryptowalut (firma przeznacza uzyskane środki na zakup sprzętu oraz mocy obliczeniowej celem wydobycia kryptowalut);
- sprzedaży posiadanych kryptowalut;
- środków zapłaconych przez reklamodawców (pozyskanych przez Usługodawcę oraz Użytkowników);
tutaj ostatnia umowa podpisana z firmą Devoran S.A o której poinformował nawet bankier.pl:
https://m.bankier.pl/wiadomosc/DEVORAN-S...74801.html
Devoran S.A to spółka notowana w New Connect.
- sprzedaży aplikacji mobilnych;
- prowizji uzyskanych z gier online.

Użytkownicy będą osiągali zysk, jeśli takowy zostanie uzyskany przez FutureNet (tak jak w każdej firmie na kuli ziemskiej) razem z jego społecznością. Użytkownik akceptuje i jest świadomy tego, że kryptowaluty mogą stracić na wartości bądź nie będą pozyskiwani nowi reklamodawcy. Użytkownik przystępując do modelu zarobkowego akceptuje ryzyko związane z takowym działaniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2018 17:24 przez rafi213.)
11-03-2018 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1483
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Nie widzę tutaj takiego zarzutu

A ja widzę Big Grin

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Model działalności - punkt 2.4 regulaminu:
FutureNet opiera się na działalności darmowej (bez kosztów po stronie Użytkownika) w ramach Portalu społecznościowego…

Tylko ja nie piszę o FutureNET tylko o FutureAdPro.

I pisałem ci. Jeśli napiszę sobie w regulaminie, że moja firma nie jest piramidą finansową to nie znaczy, że tak nie jest.

Nawet TrafficMoosnos ( o przepraszm cię rafi piszę z telefonu i zapewniam cię, że znam nazwy dobrze więc się nie czepiaj literówek żeby udowodnić swoja mądrość) Traffic Monsoon miał takie zapisy w regulaminie. Sprzedajemy reklamy ble ble ble nie jesteśmy piramidą ble ble ble.

I co? Dalej sobie możesz klikać w reklamy Traffic Monsoon?

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  jesli twierdzisz że to inwestycja….

Nie tylko ja tak twierdzę bo twój kolega po fachu też Big Grin

https://youtu.be/OATpbaa_7kM

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Pewnie tym samym co etat od etatu piramidalnego, a tak na serio to MLM różni się tym od piramidy finansowej że w MLM czy w firmie marketingu sieciowego użytkownicy kupują…

Rafi. Ja Ciebie się nie pytam czym się różni MLM od Piramidy Finansowej tylko Czym się różni MLM od MLMu Piramidalnego Big Grin

OK. czyli nie wiesz więc zadam ci łatwiejsze pytanie jak już o Piramidzie Finansowej zacząłeś pisać.

Czym się różni Piramida Finansowa o Schematu Ponziego?

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Tu mnie najbardziej rozbawiłeś beka a crowdfunding lub ICO (Initial Coin Offering)- jak za skomplikowane nazwy to poczytaj u wujka google na czym to polega i ogólnie o startupach.

Ty mnie bardziej bo odniosłeś się do przykładu firm które sprzedają produkty i z tego mają pieniądze a nie crowdfunding i ICO.

PS: ICO też interesuje się SEC Big Grin

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Domyślam się że jesteś w zarządzie firmy i masz wgląd w finanse jak tak twierdzisz

Nie jestem, ale domyślam się na podstawie tych mega produktów i usług które sprzedaje Big Grin I wielokrotnie to pisałem, że dlatego firma jest zarejestrowana w Dubaju żeby nie ujawniać swoich sprawozdań finansowych Big Grin

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Ja kilka razy w miesiącu słyszę że ktoś odebrał auto na wynajem długoterminowy z Futurenet

A ja nie słyszę.

Platforma sprzedażowa beka
Pozostawię bez komentarza Big Grin

Miejsce w chmurze do przechowywania danych beka

Aha. Chciałem ci przypomnieć, że nadal oczekuję od ciebie odpowiedzi.
(25-06-2017 16:42)santaclous napisał(a):  Ile muszę zapłacić jako przyszły klient za 2TB przestrzeni dyskowej w chmurze FutureNET/AdPro
lub
jeśli to dla ciebie łatwiejsze to ile muszę zapłacić za te „tylko” 14 000 media points żeby zamienić to na 2TB w tej chmurze.

gry on-line beka

Przecież to jest ściema. Osadzone gry z innych stron.

Kryptowaluta notowana już na dwóch niezależnych giełdach beka
Kopia Dasha na Hyipowej giełdzie Yobit i Pinasa o której nikt nic nie słyszał.

To mają być te poważne giełdy? A na BitBay kiedy będzie?

Boardbest.com beka

Nie ośmieszaj się.
https://wordpress.com/start/about/pl za 14zł miesięcznie a nie za 10 $ na Boardbest.com

Własny komunikator VOIP beka

Do Skypea czy Messengera to jeszcze dużo brakuje.

(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Kto ci płaci za hejt, domyślam się że konkurencja

beka rafi jak już mi wyjeżdżasz z takim dennym tekstem naganiaczy to już oznaka, że naprawdę nie masz argumentów Big Grin
Ale odpowiem Ci tak jak wszystkim naganiaczom odpowiadam na ten tekst. Tak konkurencja mi płaci w tym przypadku Facebook beka
12-03-2018 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1484
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(12-03-2018 20:33)santaclous napisał(a):  Do Skypea czy Messengera to jeszcze dużo brakuje.

No właśnie, przeciez skype i messenger od zawsze tak wyglądał, powstał w ciągu miesiąca
To samo kolejne rzeczy - kryptowaluta miesiąc po starcie i już ma być na największych giełdach świata
W sumie pewnie jakikolwiek produkt bym nie napisał to stwierdzisz że dziadostwo jak typowy ignorant (masz do tego prawo, nie używaj i nie korzystaj obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg) jakoś inni z którymi mam przyjemność współpracować mają odmienne zdanie.

(12-03-2018 20:33)santaclous napisał(a):  
(11-03-2018 17:04)rafi213 napisał(a):  Kto ci płaci za hejt, domyślam się że konkurencja

beka rafi jak już mi wyjeżdżasz z takim dennym tekstem naganiaczy to już oznaka, że naprawdę nie masz argumentów Big Grin
Ale odpowiem Ci tak jak wszystkim naganiaczom odpowiadam na ten tekst. Tak konkurencja mi płaci w tym przypadku Facebook beka

No to jeszcze gorzej to świadczy ewidentnie że masz jakiś problem sam ze sobą, współczuje Smile


Jakby ktoś nie oglądał to macie nagrany ostatni oficjalny webinar Futurenet, a powiem wam że dzieje się sporo, cały czas coś nowego wprowadzają i udosokonalają.
Futuro na BitBay ma się pojawić maksymalnie do końca czerwca, kawiarnia na wrocławskim rynku na ukończeniu, reszta ciekawych info na webinarze:



18-03-2018 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Culturva Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 237.00
Post: #1485
Tongue Nie przesadzaj...
Kawiarnia na wrocławskim rynku? Bo ktoś wydrukował sobie plakat i nakleił na drzwi by nagonić innych?

Portal społecznościowy to jeden wielki syf, wystarczy zobaczyć główny wall. To padnie prędzej czy później, nie ma tam żadnej wartości.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2018 08:59 przez Culturva.)
23-03-2018 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1486
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(23-03-2018 08:59)Culturva napisał(a):  Kawiarnia na wrocławskim rynku? Bo ktoś wydrukował sobie plakat i nakleił na drzwi by nagonić innych?

Powiedz co wnosi twój post do tego tematu, oprócz tego że dałeś upust swojej frustracji, bo znowu ci coś nie wyszło tylko co ma z tym wspólnego Futurenet.

Co do kawiarni - rozumiem że jak ty remontowałeś swoją to pierwsze co zrobiłeś to wstawiłes stoliki i pozwoliłeś swoim gościom patrzeć jak leci im gruz do talerzy Smile
Jak nie wierzysz innym że będzie kawiarnia i na jakim etapie się znajduje remont to wypadało by samemu pojechać i zrobić research bo tak to tylko narażasz się na śmieszność.

(23-03-2018 08:59)Culturva napisał(a):  Portal społecznościowy to jeden wielki syf, wystarczy zobaczyć główny wall. To padnie prędzej czy później, nie ma tam żadnej wartości.

Ile osób twierdzi że FB to jeszcze większy syf, mimo to korzystają dalej, przykład ostatnia afera z wyciekiem danych:
https://businessinsider.com.pl/gielda/wi...pa/gc5r9qb
Możesz skorzystać z okazji i zrobić swój portal, chętnie zobaczę nie syf. Smile

Wskaż mi też drugi taki hyip który od ponad 3 lat daje możliwość zarabiania każdemu, wprowadza co kilka miesięcy nowe produkty i poprawia poprzednie, też ja i wielu innych z przyjemnością skorzystamy.
Glosy: Petrik (+1)
23-03-2018 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alan_darski Offline

*

Liczba postów: -22
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1487
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(23-03-2018 14:55)rafi213 napisał(a):  Kawiarnia na wrocławskim rynku? Bo ktoś wydrukował sobie plakat i nakleił na drzwi by nagonić innych?

Tylko Rafi wierzy w te bajki o kawiarniach. Mają zamiar otworzyć kilkaset w ciągu 3 lat beka a z jedną we Wrocławiu bujają już się od roku. Miał być bitbay w styczniu a nie będzie do czerwca (czytaj nigdy nie będzie)
24-03-2018 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1488
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Co prawda zainwestowałem kiedyś trochę środków (część zarobionych też wrzuciłem w wydobywanie FTO) ale teraz środki z Future AdPro będę wypłacał jak mi się zamkną wszystkie pakiety. Zmiany są wprowadzone, produkty dodawane ale w moim odczuciu zbyt wolno. Za duży jest współczynnik inwestorów do produktów. Idea zacna - dobrze wykonana mogłaby zapewnić długoletnią rentowność programu ale:

Za mało produktów, które zainteresowałyby kogoś poza inwestorami.
Portal społecznościowy - słaby i nie widać żadnych zmian. Co prawda reklamy zewnętrzne są ale nie wydaje mi się aby zapewniły tyle środków, żeby FAP był wypłacalny bez końca
Kryptowaluta - dopóki się nie pojawi na bitbay - jej cena nie przekroczy 15$. Optymalna jej cena to myślę powinno być minimum 50$ ale nie ma powodów jak na razie, żeby ktoś ją kupował.
Miał być własny procesor płatniczy używany też przez innych.
Było mówione, że Futurenet KUPIŁ giełdę - gdzie ona jest?

Program działa i wypłaca dlatego, że ma dość niską stopę zwrotu, wysokie prowizje i w miarę sporo "czystych zysków" - kryptowaluta, matryce itp.
Większość zmian jakie są wprowadzane mają za zadanie zachęcić do inwestowania. Moim zdaniem podziała to jeszcze jakiś czas ale jak na razie jestem pewny, i wynika to z obserwacji i przykładu innych revshare, że FAP generuje straty.

Jestem pewny, że przyrost zobowiązania nadal jest nieco wyższy niż dochody. Tym bardziej, że wydają sporo kasy i z pewnością sporo też sami muszą zarobić. Program żyje bo masa ludzi nie wycofuje środków tylko je reinwestuje ale zobowiązania na pewno są wyższe niż środki. Byłem pozytywnie nastawiony - bo moim zdaniem MOŻLIWE jest osiągnięcie rentowności oferując 120% ROI ale futurenet zbyt wolno idzie w tym kierunku.

[Obrazek: 320x50.png]
26-03-2018 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1489
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Działa Wam futuronetwork teraz?
28-03-2018 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1490
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(26-03-2018 18:01)kolorpurpury napisał(a):  Co prawda zainwestowałem kiedyś trochę środków (część zarobionych też wrzuciłem w wydobywanie FTO) ale teraz środki z Future AdPro będę wypłacał jak mi się zamkną wszystkie pakiety. Zmiany są wprowadzone, produkty dodawane ale w moim odczuciu zbyt wolno. Za duży jest współczynnik inwestorów do produktów. Idea zacna - dobrze wykonana mogłaby zapewnić długoletnią rentowność programu ale:

Za mało produktów, które zainteresowałyby kogoś poza inwestorami.
Portal społecznościowy - słaby i nie widać żadnych zmian. Co prawda reklamy zewnętrzne są ale nie wydaje mi się aby zapewniły tyle środków, żeby FAP był wypłacalny bez końca
Kryptowaluta - dopóki się nie pojawi na bitbay - jej cena nie przekroczy 15$. Optymalna jej cena to myślę powinno być minimum 50$ ale nie ma powodów jak na razie, żeby ktoś ją kupował.
Miał być własny procesor płatniczy używany też przez innych.
Było mówione, że Futurenet KUPIŁ giełdę - gdzie ona jest?

Program działa i wypłaca dlatego, że ma dość niską stopę zwrotu, wysokie prowizje i w miarę sporo "czystych zysków" - kryptowaluta, matryce itp.
Większość zmian jakie są wprowadzane mają za zadanie zachęcić do inwestowania. Moim zdaniem podziała to jeszcze jakiś czas ale jak na razie jestem pewny, i wynika to z obserwacji i przykładu innych revshare, że FAP generuje straty.

Jestem pewny, że przyrost zobowiązania nadal jest nieco wyższy niż dochody. Tym bardziej, że wydają sporo kasy i z pewnością sporo też sami muszą zarobić. Program żyje bo masa ludzi nie wycofuje środków tylko je reinwestuje ale zobowiązania na pewno są wyższe niż środki. Byłem pozytywnie nastawiony - bo moim zdaniem MOŻLIWE jest osiągnięcie rentowności oferując 120% ROI ale futurenet zbyt wolno idzie w tym kierunku.

Akurat na większość tych pytań była odpowiedź na dzisiejszym webinarze, co do BitBay - to wcale nie jest to jakaś znacząca giełda na świecie jedynie dla Polaków (a Polacy stanowią trochę ponad 10% wszystkich użytkowników FN ) tutaj dużo na wzrost ceny może wpłynąć dodanie np. na Bitrex lub Binance.

Info po dzisiejszym webinarze który prowadził w końcu sam Roman, jutro będzie nagranie.
Najistotniejsze sprawy jakie zostały poruszone :
- portal społecznosciowy czeka już niedługo gruntowna przebudowa,
- Roman zdementował plotki jakoby FAP miałby zostać wygaszony w niedługim czasie, wrecz przeciwnie mają być zmiany w tym roku ale na korzyść użytkowników aby był jeszcze atrakcyjniejszy, było podkreślone ze program jest tylko częścią całego Futurenet i jeszcze nie generował strat od początku istnienia
- dwie nowe giełdy dla Futuro w ciągu najbliższych 10 dni
- wkrótce około 100 urządzeń typu "Bitomaty" lecz do Futuro, ma stanąć w różnych krajach
- dwie nowe pod spółki są w trakcie tworzenia: Futurenet Fundacja i Futurenet Sport
- najbliższe eventy - kwiecień, maj : Słowenia, Węgry, Izrael.
- zapowiedź firmowego eventu - największy jak do tej pory na ponad 6000 osób ponownie w Macau na początku września. Smile

(28-03-2018 16:06)bithub napisał(a):  Działa Wam futuronetwork teraz?
U mnie wszystko działa .
28-03-2018 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,498 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 528,370 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości