Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1331
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Sprawdź:
(17-11-2017 18:10)Xanter98 napisał(a):  Tu nie chodzi o to czy ktoś kogokolwiek oszukuje. Problem jest taki, że robi to na tym forum... gdyby ktoś tutaj wrzucił link do strony z subsms to od razu został by usunięty. Niech sobie każdy zarabia na czym chce, ale to jest forum o zarabianiu, a nie miejsce do szukania jeleni.
A czym oszukuje ludzi wg ciebie? tym, że wrzucam a w zasadzie wrzucałem na bieżąco wszelkie informacje o nowościach w firmie, które dziwnym trafem na 99% zawsze się sprawdzały, jak nie ma takiego zapotrzebowania to nie będe tego robił.Czy jeleniami nazywasz osoby które razem ze mną od co najmniej półtora roku zarabiają i zlecają regularnie wypłaty, no to niezłe masz zdanie o ludziach.
Ja nie muszę na siłę szukać poleconych na tym forum i marnować swojego czasu przepychając się z jednym czy drugim ignorantem. Kto jest zainteresowany zarabianiem w FutureNet zapewniam cię sam do mnie potrafi napisać czy spotkac się aby porozmawiać i są to osoby głównie z poza tego forum.

(19-11-2017 14:51)adik7276 napisał(a):  Moim zdaniem jeszcze sporo czasu postoi, ale mogę sie mylić bo to wróżenie z fusów - to tylko moja opinia. To już "inna liga" revshare/hyip, inne podejście do tematu. Dotychczas polska czołówka programów działała w większym stopniu online, nikt tak z programem się nie wiązał, a tymczasem w FN są osoby z MLM które promują program tylko tak jak robi się to w prawdziwym MLMie czyli Offline, konferencje, szkolenia, spotkania. Są tam osoby które mają we krwi konferencje i budowanie struktur.

Moim zdaniem widać że coś się dzieje, to inna kategoria robiąc zestawienie z pozostałymi programami revshare.
Zaznaczę że w programie NIE jestem więc nie jestem naganiaczem i nie interesuje mnie kto wejdzie, a kto nie.

To moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać.

Zgadzam się z powyższym - moja grupa robi nawet 2 x razy w tygodniu spotkania stacjonarne główne w południowej Polsce i zainteresowanie jest bardzo duże, praktycznie za każdym razem sala jest pełna. Poza tym to co się dzieje w matrycach przed startem Futuro to chyba zaskoczyło samych właścicieli a każda wykupiona matryca to przeciez czysty zysk dla firmy.


(21-11-2017 18:31)Hexagon. napisał(a):  Niedługo padnie a to dlatego, że uciekają do rajów podatków i krajów, gdzie w razie zawinięcia interesu z hajsem użytkowników nikt im nic nie zrobi Wink

Futurenet od początku był zarejestrowany w raju podatkowym, to żadna tajemnica i nigdy jeszcze nigdzie nie uciekali.
Co znaczy dla ciebie - "niedługo" - tydzień, miesiąc , rok , 10 lat ? wiem pisząc tylko "niedługo" zawsze w przyszłości możesz stwierdzić że miałeś rację. Na evencie zostanie rozdane 10 bitcoinów wśród uczestników - więc nie przypuszczam aby kasa firmowa robiła się coraz chudsza.
W weekend startuje kolejny moduł zarobkowy - kryptowaluta i giełda co da zarówno zysk samej firmie jak i użytkownikom, można powiedzieć że jest to kolejny start podobnie jak to było w przypadku uruchomienia rev share.

Ja nadal polecam wejście, tworzę materiały do promocji, różne konkursy podobnie jak cała moja grupa. Kto ma wiedzieć ten wie, biorę też odpowiedzialność za moich bezpośrednich poleconych.
Ja na chwilę obecną czuję się bezpiecznie w tej firmie mając trzycyfrową liczbę ad packów i nie zamierzam nigdzie uciekać. Oczywiście to moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Kto będzie chciał skorzystać to jeszcze skorzysta, kto uważa że się już nie opłaca niech się nie rejestruje Smile
21-11-2017 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1332
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Zyskuje firma, zyskują użytkownicy... ciekawe skąd ta kasa się bierze. Jakby Ci nie zależało na refach to dawno byś zostawił ten temat Smile

Nie wiem jak możesz to nazywać "zarabianiem". Ludzie, którzy wierzą w takie projekty to idioci. Wiadomo, że można z tego wyciągnąć kasę i szanuję każdego kto wejdzie w dobrym momencie i wyjdzie na plus, ale tutaj niczym się to nie różni od każdego HYIPa, oprócz tego, że % w miarę mały i dlatego dłużej stoi.
21-11-2017 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1333
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Aktualnie nie ma w co wejść, wszystko pic na wode, wszystko bez szału. Teraz promują krypto, ale nadal jedni tracą inni zyskują i tak się kręci. Jak była hossa to wszyscy chwalili się milionami, a teraz ucichło. Jeżeli nie masz w czymś wiedzy lub osoby która Cię poprowadzi to nawet szkoda inwestować bo te pieniądze pójdą na czyjąś wypłatę.
21-11-2017 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1334
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Wiadomo, że bez wiedzy można liczyć tylko na szczęście. Tak samo w krypto jak i w HYIPACH, tylko w krypto większy wpływ masz na rezultaty + raczej ciężko stracić cały kapitał jednego dnia. Największym błędem jest to, że ludzie promują takie ryzykowne inwestycje jako "zarabianie", a w rzeczywistości tylko garstka jest w stanie utrzymać się z tego przez dłuższy okres.
21-11-2017 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1335
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(21-11-2017 21:01)Xanter98 napisał(a):  Zyskuje firma, zyskują użytkownicy... ciekawe skąd ta kasa się bierze. Jakby Ci nie zależało na refach to dawno byś zostawił ten temat Smile
A skąd się kasa bierze na giełdach i dlaczego dana kryptowaluta zyskuje na wartości ? mam nadzieje że to akurat wiesz bo nie chce mi się tego opisywać już.

(21-11-2017 21:01)Xanter98 napisał(a):  Nie wiem jak możesz to nazywać "zarabianiem". Ludzie, którzy wierzą w takie projekty to idioci. Wiadomo, że można z tego wyciągnąć kasę i szanuję każdego kto wejdzie w dobrym momencie i wyjdzie na plus, ale tutaj niczym się to nie różni od każdego HYIPa, oprócz tego, że % w miarę mały i dlatego dłużej stoi.

Jeśli nie widzisz różnicy to nawet nie zapoznałeś się z tematem w takim razie. Jedno co mogę ci przyznać rację - tak jest to nadal Hyip ale dla mnie najmniej ryzykowny niż wszystkie inne z tego działu.
22-11-2017 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1336
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że na giełdzie własnie większość osób traci?

Nie ma czegoś takiego jak najmniej ryzykowny HYIP. Wszystko zależy od tego, kiedy zainwestujesz i kiedy się wycofasz. Wejście w mały, niedopracowany program na samym starcie wiąże się często z mniejszym ryzykiem niż wejście teraz w Future. Tam kapitał zwróci Ci się w kilka dni, a tutaj czekasz kilka miesięcy... ryzyko, że Future padnie dzisiaj jest małe, ale w ciągu najbliższych kilku miesięcy jest już większe, w tym czasie wiele może się zmienić. Te największe HYIPY padały własnie w okresie swojej świetności, bo wtedy największą kasę mogą twórcy wyciągnąć Wink
22-11-2017 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1337
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
wiadomo coś konkretniej o futurocoin? Przewinęła mi się informacja że od styczna ma być na giełdzie. Prawda?

Pakiety wydobywcze jak się przedstawiają?
25-11-2017 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1338
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Od stycznia to juz na BitBay.pl a wczesniej inna giełda jeszcze, docelowo będzie na 4 gieldach na początku.
Pakiety wydobywcze od 100$ do 25000$.
25-11-2017 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1339
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
A są jakieś konkrety odnośnie pakietów wydobywczych - ile i w jakim czasie ma wydobywać? Trzeba mieć jakieś matryce lub paczki żeby wykupić ten pakiet wydobywczy?
25-11-2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1340
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
@adik7276 okazuje się że jednak chcą ruszyć ze wszystkim od 1 stycznia, od razu giełda i od razu pakiety wydobywcze aby znowu nie było hejtów że jest krypto a jak to nie można jej sprzedać Big Grin
Pakiety mają wydobywać nam futuro 2 lata, nie trzeba mieć żadnych matryc ani paczek aby kupic pakiet wydobywczy. A ile będą wydobywać to pewnie dowiemy się już jak zaczną wydobywać.
Mogę wrzucić tutaj w poniedziałek nowości jakie czekają na użytkowników , ale pytanie czy tutaj ktokolwiek tego chce Smile
25-11-2017 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,500 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 528,439 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości