Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1061
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Sprawdź:
(21-07-2017 20:13)santaclous napisał(a):  
(18-07-2017 16:23)rafi213 napisał(a):  Odpowiedź samych właścicieli dlaczego FutrureAdPro jest taki stabilny i inny od innych programów rev share:




Teraz to już pojechałeś.

Wierzyć oszustom którzy wciskali kit, że the green-line się rozwija i są prowadzone inwestycje a w tym samym czasie już otwierali FutureNET beka

Twoja wiarygodność spadła na 0.

Nikt ci tyle nie da, co ja ci obiecam Lol


I znowu smieciarzu zasmiecasz wątek bez pisania jakichkolwek konkretów, temat green line był tu wyjaśniany juz wielokrotnie.

Jesli moja wiarygodność spadła do 0, gdzie wrzucam fakty o firmie od ponad roku, a wlasciciele oszuści od ponad 2,5 roku płacą kazdemu i to co zapowiadają realizują, to twoja wiarygodnosc belkotu ktory tutaj usilnie probujesz pisać to przynajmniej minus 10.
Pokaż mi drugi taki program z działu hyip ignorancie.
22-07-2017 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Orelek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 1.00
Post: #1062
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Widzę ze serwis się ładnie reklamuje i ukazuje swoją wizję rozwoju na najblizsze lata. Jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Orelek, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2017.
22-07-2017 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1063
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Orelek poczytaj temat, sam wyciągnij wnioski Smile Ja już ponad rok zarabiam, jak do tej pory wszystko co zapowiadają wcielają w życie co jest swego rodzaju ewenementem w świecie hyip, biorąc pod uwagę to a także mega plany na jesień, ja jestem spokojny o Futurenet przez najbliższe kilkanaście miesięcy, kto potrafi zaufać ten zarabia, nie znam do tej pory osoby nie zadowolonej - oczywiście po wcześniejszym przeanalizowaniu planu marketingowego, bo dla niektórych 1% dziennie to za mało, wolą wchodzić do programów na 10% które się zwijają po tygodniu Smile
22-07-2017 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1064
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Swieżutka informacja z dzisiaj :
Nowa platforma blogowa, o której była mowa na ostatnim webinarze i evencie już za chwilę będzie gotowa do korzystania, super sprawa Smile
- Nowoczesny i przejrzysty system, oparty na WordPress.
- Możliwość tworzenia Landing Page-y.
- Integracja z kontami FutureNet.
- Możliwość płatności Media Pointami.
- W planie, integracja z Web Translatorem FutureNet.

[Obrazek: 2dmbk8o.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2017 19:16 przez rafi213.)
24-07-2017 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1065
RE: FUTURENET - polski właściciel portal społecznościowy matryce program rev share!
(22-07-2017 08:47)rafi213 napisał(a):  Jesli moja wiarygodność spadła do 0, gdzie wrzucam fakty o firmie od ponad roku, a wlasciciele oszuści od ponad 2,5 roku płacą kazdemu i to co zapowiadają realizują, to twoja wiarygodnosc belkotu ktory tutaj usilnie probujesz pisać to przynajmniej minus 10.
Pokaż mi drugi taki program z działu hyip ignorancie.

Ty piszesz fakty? beka

To napisz fakty z sprawozdania finansowego.
Napisz ile firma wypłaca z poszczególnych źródeł sprzedaży kupków, chmur, lisingu idt. a ile z wpłat użytkowników.

To są fakty a nie puste słowa bez pokrycia 2 oszustów na filmiku.

Piszesz setny raz ten głupi argument, że firma ma ileś tam czasu i płaci a ja ci setny raz odpowiadam.

Piramida Madoffa miała 10 lat i też na początku płaciła.

Jeśli mój bełkot to zapytanie się Ciebie ile muszę zapłacić za chmurę 2TB a Ty mi odpowiadasz cytuję:

(25-06-2017 17:12)rafi213 napisał(a):  Sprawdź sobie k...a sam !!!

To co To jest według ciebie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2017 21:04 przez santaclous.)
24-07-2017 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #1066
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku nagle chcieli wypłacić kasę którą trzymają w danej instytucji, to bankowi starczyłoby na to pieniędzy? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Banki mają stałe dochody, dlatego mogą wydawać więcej niż mają..

Teraz to sobie można przełożyć na sytuacje Futura, to że płacą dziś nie znaczy, że będą płacili jutro, wiele czynników się na to składa. Future dziś widocznie jeszcze może wypłacać, ale czy ta sytuacja jeszcze długo potrwa?

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
24-07-2017 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1067
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce +rev share!
(24-07-2017 21:03)santaclous napisał(a):  To napisz fakty z sprawozdania finansowego.
A ty dalej swoje, firma nie ma obowiązku wydawania sprawozdania finansowego, zresztą nawet jak bym ci takie fakty podał to byś zapewne napisał że są nieprawdziwe i podrobione.
Marketing sieciowy polega na wzajemnym zaufaniu, budowaniu relacji między uczestnikami danego projektu a nie na sprawozdaniach finansowych, które i tak de facto nie dało by żadnej gwarancji że firma będzie istniała za rok czy 2 lata, więc to mi nie jest do niczego potrzebne, ja analizuje fakty, plan marketingowy, ogólna sytuację na rynku światowym na co w danym momencie jest zapotrzebowanie itd. na tej podstawie łatwo mi wywnioskować że firma się rozwija i ma przed sobą przyszłość.
Nie sztuką jest wpłacić 100 tys zł na lokatę i cieszyć sie po roku z 2% zysku, tam gdzie jest większy zysk jest też ryzyko ale pisanie że jeśli ktoś nie udostepnia sprawozdania finansowego jest piramidą to zbyt krótkowzroczne myślenie, wg tego toku rozumowania to każda firma zarejestrowana w Dubaju jest piramidą bo przeciez nie musi publikować sprawozdania Smile
(24-07-2017 21:03)santaclous napisał(a):  Napisz ile firma wypłaca z poszczególnych źródeł sprzedaży kupków, chmur, lisingu idt. a ile z wpłat użytkowników.
Tego nie da się w żaden sposób określić, bo jest płynny przepływ pieniądza - jedni biorą leasing , drudzy kupują "chmure" a jeszcze inni kupują ad packi a w tym samym czasie 5 osób zleca sobie wypłatę itd.
(24-07-2017 21:03)santaclous napisał(a):  Jeśli mój bełkot to zapytanie się Ciebie ile muszę zapłacić za chmurę 2TB a Ty mi odpowiadasz cytuję:
Nie mam obowiązku odpowiadać kazdemu a tym bardziej osobom które wchodzą na forum nie po to, aby się czegoś dowiedzieć, a tylko pośmieszkować i udawać najmądrzejszych a do tego są typowymi ignorantami.
Dziwie się że na tak banalne pytanie jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi w internecie, przecież ty wszystko już wiesz o całym Futurenet.

(24-07-2017 22:27)wrzochal11 napisał(a):  a jak myślicie jak by wszyscy klienci danego banku nagle chcieli wypłacić kasę którą trzymają w danej instytucji, to bankowi starczyłoby na to pieniędzy? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Banki mają stałe dochody, dlatego mogą wydawać więcej niż mają..
Obecnie w bankach to około 10-15% wszystkich środków ma pokrycie w pieniądzu papierowym, reszta to tylko wirtualne zapiski cyferek na kontach, więc odpowiedź sobie sam co w takiej sytuacji zrobiłby bank.
(24-07-2017 22:27)wrzochal11 napisał(a):  Teraz to sobie można przełożyć na sytuacje Futura, to że płacą dziś nie znaczy, że będą płacili jutro, wiele czynników się na to składa. Future dziś widocznie jeszcze może wypłacać, ale czy ta sytuacja jeszcze długo potrwa?
I całkowicie się z tobą zgadzam to, że Futurenet płaci bez problemu musi byc dzisiaj oczywistą oczywistością jeśli dalej chcą się rozwijać i ludzie mają im ufać, co nie oznacza że jak płacą dzisiaj będą to robić za rok, podobnie masz w zwykłej pracy na etacie to że dzisiaj dostałes wypłąte nie oznacza że ją dostaniesz od tego samego pracodawcy za 5 miesiecy. Ja nie piszę w tym temacie że jak Futurenet płaci od ponad 2 lat to jest wszystko i można mu ufać, ja podaje fakty co nowego mają w planch, nastepnie że te plany realizują i wprowadzają w życie nowe rozwiązania i produkty. Firma która ma zamiar się zwijac na pewno nie inwestuje środków w własną giełdę kryptowalut czy osiem realnych kasyn w Rumunii.
24-07-2017 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1068
RE: FUTURENET - polski właściciel portal społecznościowy matryce program rev share!
(24-07-2017 21:03)santaclous napisał(a):  
(22-07-2017 08:47)rafi213 napisał(a):  Jesli moja wiarygodność spadła do 0, gdzie wrzucam fakty o firmie od ponad roku, a wlasciciele oszuści od ponad 2,5 roku płacą kazdemu i to co zapowiadają realizują, to twoja wiarygodnosc belkotu ktory tutaj usilnie probujesz pisać to przynajmniej minus 10.
Pokaż mi drugi taki program z działu hyip ignorancie.

Ty piszesz fakty? beka

To napisz fakty z sprawozdania finansowego.
Napisz ile firma wypłaca z poszczególnych źródeł sprzedaży kupków, chmur, lisingu idt. a ile z wpłat użytkowników.

To są fakty a nie puste słowa bez pokrycia 2 oszustów na filmiku.

Piszesz setny raz ten głupi argument, że firma ma ileś tam czasu i płaci a ja ci setny raz odpowiadam.

Piramida Madoffa miała 10 lat i też na początku płaciła.

Jeśli mój bełkot to zapytanie się Ciebie ile muszę zapłacić za chmurę 2TB a Ty mi odpowiadasz cytuję:

(25-06-2017 17:12)rafi213 napisał(a):  Sprawdź sobie k...a sam !!!

To co To jest według ciebie?
Jak ja zaluje ze nie mialem okazji i mozliwosci wejscia w Piramide Madoffa na samym poczatku 😈

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Glosy: rafi213 (+1)
25-07-2017 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1069
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(25-07-2017 07:38)znikad napisał(a):  Jak ja zaluje ze nie mialem okazji i mozliwosci wejscia w Piramide Madoffa na samym poczatku ?

Ale jesteś w Futurenet i myślę że nie żałujesz Big Grin
25-07-2017 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1070
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Rafi jakby ta piramida sie skonczyla i dzisiaj to oczywiscie nie bede zalowal Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

http://m.filmweb.pl/film/Arcyoszust-2017-753236 dla zainteresowanych Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2017 16:44 przez znikad.)
25-07-2017 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,498 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 528,363 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości