Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki » Bardzo dobra strona dla początkujących w zarabianiu przez internet

Autor Wiadomość
Martuskaa1919 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #171
RE: CLIXSENSE pierwsze kroki
Sprawdź:
(02-11-2018 13:06)ismulkowski napisał(a):  Witam,

Jeżeli jest chętny to zapraszam, pokażę jak skutecznie zdobywać poleconych i budować swój dochód.
Dodaję zdjęcie ze swoimi osiągnieciami Smile

[Obrazek: 2127411]

Pozdrawiam,

Nie wypłaca bo to fake, clixsense nigdy nie miał takiego procenta...
26-01-2019 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Martuskaa1919 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #172
RE: CLIXSENSE pierwsze kroki
ismulkowski krętaczu zostałeś sprawdzony, Twoje konto na Clixsense jest puste, nie masz żadnych poleconych. Po co te oszustwa? Chyba tacy ludzie powinni zostać wyrzuceni z forum!! Gdzie jest admin ??
26-01-2019 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #173
RE: CLIXSENSE pierwsze kroki
(26-01-2019 19:47)Martuskaa1919 napisał(a):  ismulkowski krętaczu zostałeś sprawdzony, Twoje konto na Clixsense jest puste, nie masz żadnych poleconych. Po co te oszustwa? Chyba tacy ludzie powinni zostać wyrzuceni z forum!! Gdzie jest admin ??
Pewnie chce sobie poleconych nabić.
Nie trzeba się tak gorączkować jeśli coś jest nie tak. Wystarczy zgłosić post i administracja na pewno zajmie się tym panem w odpowiedni sposób. Smile
26-01-2019 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #174
RE: CLIXSENSE pierwsze kroki
Te cyferki są pogrubione i widać, że wstawione w programie graficznym, albo zwykłym paincie. Odnośnie tego screena na górze.
05-03-2019 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koorteo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 105
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 60.00
Post: #175
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
Z tego co wiem, jest dużo ankiet dla ludzi spoza PL, np. w UK niektórzy potrafią wyciągnąć i 10$ dziennie.
Otóż moje pytanie, czy jakbym zakupił program z płatnym VPN'em i ustawił na inne państwo, to bedzie ban? Próbował ktoś?

koorteo, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
06-11-2019 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
121 Offline
oszust
*

Liczba postów: 78
Dołączył: Jul 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #176
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
Za vpna są bany, ale zastanawia mnie czy gdyby nie kupić vpsa za granicą to czy by się udało coś zarobić
08-11-2019 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
r00t Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #177
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
cześć wszystkim, czy ktoś korzysta aktualnie z ySense? Zarejestrowałam się z reflinka autora, coś tam ogarniałam wczoraj jak to działa. Chciałam się wziąć za taski bo wydaje się to najsensowniejsze ale cykam się podawać swój nr na CrowdFlower, nie skasują mi opłaty za tego smsa aktywującego? Bo jest dopisek "Standard SMS rates may apply"
Da rade w obecnych czasach cokolwiek tam zarobić? Wiadomo, że nie kokosy ale chwile poklikać i coś wpadnie czy dać se spokój? Czy może polecicie jakąś inna strone teraz do tego?
Glosy: DT82 (+1)
21-03-2020 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DT82 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 74 +

Forum Gold: 10.55
Post: #178
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
(21-03-2020 11:14)r00t napisał(a):  cześć wszystkim, czy ktoś korzysta aktualnie z ySense? Zarejestrowałam się z reflinka autora, coś tam ogarniałam wczoraj jak to działa. Chciałam się wziąć za taski bo wydaje się to najsensowniejsze ale cykam się podawać swój nr na CrowdFlower, nie skasują mi opłaty za tego smsa aktywującego? Bo jest dopisek "Standard SMS rates may apply"
Da rade w obecnych czasach cokolwiek tam zarobić? Wiadomo, że nie kokosy ale chwile poklikać i coś wpadnie czy dać se spokój? Czy może polecicie jakąś inna strone teraz do tego?
Niestety to już nie to co dawne clixsense Sad Ale faktem jest że nadal warto się zarejestrować i od czasu do czasu dorobić parę groszy (centów). Najważniejsze że cały czas bez problemu wypłaca i wrócił PayPal. Ankiet jest ogólnie mniej niż było to dawniej, ale co jakiś czas coś tam wpada.

Obecnie pojawiła się oferta z gry King of Avalon i możliwość zarobienia ok 10$
1. U góry na pasku klikamy w Offers, potem Ysense Offers
2. Wybieramy grę Play King of Avalon- Android za 8$
3. Inwestujemy wszystko w ulepszenie fortecy. (PAMIĘTAJCIE ŻEBY SZYBKO DOŁĄCZYĆ DO SOJUSZU, BO WTEDY DOSTAJEMY DUŻO ZŁOTA KTÓRE MOŻEMY WYDAĆ NA PRZYŚPIESZACZE)
Po wykonaniu zadanie dostajemy 8$+2$ z daily bonusu. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2020 00:07 przez DT82.)
26-03-2020 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
palhrytos Offline
Pies ogrodnika
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2021
Forum Gold: 0.00
Post: #179
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
Chciałbym zaproponować wam zdobycie 10$ za zagranie w gre mobilną.

Po pierwsze trzeba zrobić sobie konto na Ysense.com

Uwaga bardzo ważne. Konto musicie zarejestrować na taki sam adres email jaki macie do Paypal ponieważ później mogą być problemy z wypłatą.

Czysty: https://www.ysense.com/

Po zarejestrowaniu musimy przejść do zakładki Offers -> ySense Offers -> Dalej trzeba poszukać gry King of Avalon i kliknąć w niebieski przycisk z 8$(tak 8$ ale za to ,że będzie to nasze pierwsze wykonane zadanie dostajemy dodatkowe $$ i suma sumarum dostaniecie za zrobienie tego zadania 11$ z czego 10$ będzie można wypłacić na Paypal).

[Obrazek: a39763bfdd87a.jpg]



Po kliknięciu przenosi nas do strony gdzie musimy kliknąć view offer

[Obrazek: e45045e1b4066.png]
Zdjęcie przekroczyło ustalony limit. Kliknij, aby zobaczyć w pełnym oknie.


Po kliknięciu View offer przeniesie nas do naszej oferty

Uwaga zadanie jest tylko 1 na 1 użytkownika więc nie warto podsyłać linka innej osobie no chyba ,że zrobi to za nas ,a my zyskamy kase Big Grin

Jeżeli chcecie komuś to polecić to możecie to zrobić za pomocą linka ref z ysens.

[Obrazek: 76625df0abba5.jpg]

Na tej stronie podajemy email i klikamy send it.(później odbieramy email na telefonie i postępujemy zgodnie z jego treścią co zaowocuje pobieraniem gry)

Bądź wpisujemy link z dołu strony w przeglądarce w telefonie i postępujemy tak samo jak wyżej.



Żeby zdobyć 10$ na paypal należy wykonać zadanie. Wbić 13 poziom twierdzy. Gra jest prosta i prowadzi za rękę co bardzo ułatwia. Żeby zrobić to zadanie trzeba poświęcić około 4dni wchodząc do gry na jakieś 30-1h dzennie. Oczywiście jak ktoś będzie grał więcej to szybciej osiągnie ten 13 poziom. Polecam sam dostałem te 10$ mam dowód w postaci screena z Paypal. Kasa idzie około 3dni robocze na paypal.

[Obrazek: 02d9babc034e7.png]
Zdjęcie przekroczyło ustalony limit. Kliknij, aby zobaczyć w pełnym oknie.

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 10-01-2021 20:03 ponieważ:

Nie podajemy reflinków w cudzym temacie.
Reflink usunięty.

10-01-2021 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #180
RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki
Kolega wyżej został zbanowany więc muszę spytać tutaj. Gierkę pobrałem z maila od ysense. No i sobie gram, nawet spoko gierka, ale wchodzę na profil w ysense i nie mam o tym żadnego info a zaraz wbije ten level 13. Powinno być jakieś info że robię tę ofertę czy coś? Jak to wygląda?
13-01-2021 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Promocja ofert RANDKOWYCH - zarabiaj stawiając pierwsze kroki.
Czaq 8 12,589 27-01-2020 14:44
Ostatni post: Czaq
Thumbs Up
Poradnik
 4 skuteczne kroki budowania popularnego profilu na instagramie
Karuzela 1 4,215 16-05-2018 13:19
Ostatni post: wrzochal11
 
Poradnik
 Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting]
szyweg 420 112,567 20-02-2018 13:49
Ostatni post: esternall
 
Poradnik
 Jak wystartować, zarobić pierwsze pieniądze.
radek0389 8 7,694 03-10-2016 22:13
Ostatni post: kookee
 
Poradnik
 Zarób pierwsze grosze online!
AnnaKa 54 13,295 07-07-2015 04:02
Ostatni post: AnnaKa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości