Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 4.45 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... » cel niezależność finansowa

Autor Wiadomość
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #501
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Sprawdź:
(15-12-2021 17:20)Kryspin napisał(a):  Mi dziś na ipsos naliczyli zaległe punkty ale zniknęło za to 2 euro ze sklepu.

A mi niestety nie dodali żadnych zaległych punktówSad co do nagród to też widziałam, że już tej nagrody nie ma, a jak wczoraj znów próbowałam ją zamówić to nie mogłam. Widać cały czas coś jeszcze na stronie robią.

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: Kryspin (+1)
16-12-2021 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
boksowany Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 110
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 30.00
Post: #502
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Ja również mam problemy na nowej stronie ipsos. To tak jak w naszym rządzie, niby zmiany na lepsze a wychodzi odwrotnie bekaJerk

boksowany, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2021.
16-12-2021 02:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #503
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Witam wszystkich, jeszcze w Starym RokuWink

Wpis miałam dodać znacznie wcześniej to znaczy w połowie grudnia, jednak opieka nad chorymi dziećmi jest sprawą priorytetową i nawet miliony na koncie nie są w stanie tego zmienićWink Potem z kolei ja sama zachorowałam i mimo to pracowałam, bo pisałam teksty, robiłam ankiety i inne rzeczy związane z zarabianiem, ale tylko to co musiałam i na co miałam siłę.

Cóż dziś będzie podsumowanie tego roku, nie tylko pod względem finansowym, ale także tego co się udało zrobić i czego zabrakło, nie zostało zrobione.


Rok 2021 był dla mnie przełomowy zarówno w sferze prywatnej, jaki i tej zarobkowej. Szczerze mówiąc moje życie przewróciło się do góry nogami, nastąpiły ogromne zmiany, pewne sytuacje sprawiły, że zaczęłam inaczej wszystko widzieć i to dało mi siłę żeby zacząć wszystko od nowa, w innym miejscu, samodzielnie (oczywiście z pomocą wspaniałych ludzi, którzy zawsze są obok, nawet jeśli są bardzo daleko). Ten rok pokazał mi jakie przyjaźnie są prawdziwe i szczere, a które tylko powierzchniowe. Jeśli po 10 latach dzwonisz do kogoś i ta osoba od razu znajduje dla Ciebie czas, bez słowa pretensji, a potem najzwyczajniej w świecie macie o czym rozmawiać (a przecież po tylu latach może to być trudne lub niemożliwe) to znaczy, że są jeszcze wartościowe osoby. Wspomnę jeszcze, że w Internecie też takie osoby są i one doskonale wiedzą o czym mówięWink Oczywiście mogłabym jeszcze wiele tu napisać, ale to co było minęło i trzeba wyciągnąć wnioski, a nie rozdrapywać rany. Trzeba przekuć wszystko to co złe w pozytywy i póki co mi się to udałoSmile

Rok 2021 pod względem zarabiania i finansów też był pełen zwrotów akcjiWink Bardziej zaczęłam interesować się zarabianiem na stronie poprzez reklamy AdSense, reklamy kontekstowe, wpisy sponsorowane (szkoda, że tak późno). Efekt jest taki, że strona sama na siebie zarabia i są jeszcze z tego zyski, co jest dla mnie osobiście małym sukcesem i oczywiście zamierzam dalej to rozwijać. Kolejna sprawa pisanie tekstów. Do połowy roku, nawet do lipca włącznie miałam stałe zlecenia z jednej strony związanej z cashbackiem, potem to się urwało, za to zaczęłam pisać w Textbookers. Oczywiście stawka 3 razy mniejsza, ale powiedzmy stała ilość zleceń. Coś za coś. W tym roku postanowiłam stworzyc nową stronę i to się udało, ale za mało pracy w nią włożyłam - póki co, żeby jakieś zyski z niej były, aczkolwiek sama domena jest dość chwytliwa i wejścia są, bez żadnej promocji.

Nadal zarabiam oczywiście na stronach z ankietami, badaniami, opiniami, nie mam zamiaru z nich rezygnować, gdyż co miesiąc przynoszą one pewien stały zysk, a są miesiące że są to naprawdę fajne sumy tak jak to było w grudniuSmile Wyróżnić mogę tu zdecydowanie ySense (50 $ w grudniu), Prolific (39,8£), Bulbshear (104 zł), forum o rowerach (115 zł),forum Food&More (90 zł).

I tak przy okazji zrobię podsumowanie grudnia.

Łącznie w ostatnim miesiącu 2021 roku zarobiłam: 1393 zł (to mój rekord)

Suma z ankiet, aplikacji, stron zarobkowych, społeczności: 963 zł (dlatego właśnie nie mam zamiaru rezygnować z tej formy zarobku)

Zarobki z Textbookers: 377 zł

Pierwsza wypłata z Linkhouse: 53 zł (zaliczyli mi ten artykuł sponsorowanySmile)

Nie wszystkie wypłaty jeszcze do mnie doszły, jednak jestem bardzo zadowolona z tej sumy. Tym bardziej, że to mój najlepszy wynik w tym roku, jak i w ogóle w całej mojej historii zarabiania w InternecieSmile

Pewnie o czymś i tak zapomniałam pisząc to wszystko. Na koniec chciałabym wszystkim życzyć w nadchodzącym Nowym Roku dużo zdrowia, sukcesów w sferze prywatnej i zawodowej oraz spełnienia marzeńSmile

Pozdrawiam

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: Kryspin (+1), boksowany (+1), Owl_ (+1), crh100 (+1), obey93 (+1)
31-12-2021 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
boksowany Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 110
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 30.00
Post: #504
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Gratuluję osiągnięć i zarobków w 2021 roku. A masz już jakiś cel zarobkowy, do którego chciałabyś dojść w 2022 roku ? Smile

boksowany, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2021.
Glosy: ggusiaja (+1)
01-01-2022 02:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

xdax1 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,408
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 810 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 244.50
Post: #505
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Nieźle, oby 2022 był jeszcze lepszy! Teraz gdzie te wszystkie osoby, które mówiły, że na ankietach nie można zarobić Lol

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: ggusiaja (+1)
01-01-2022 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #506
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
(01-01-2022 02:05)boksowany napisał(a):  Gratuluję osiągnięć i zarobków w 2021 roku. A masz już jakiś cel zarobkowy, do którego chciałabyś dojść w 2022 roku ? Smile

Dziękuję bardzoSmile Cóż nie mam żadnego określonego celu, no może jeden ogólny nie rezygnować i jeszcze więcej z tego wszystkiego wyciągnąć pieniędzyTongue

(01-01-2022 10:42)xdax1 napisał(a):  Nieźle, oby 2022 był jeszcze lepszy! Teraz gdzie te wszystkie osoby, które mówiły, że na ankietach nie można zarobić Lol

DziękiSmile Zostało kilka osób, które rzeczywiście wciąż w tym temacie działają i odwiedzają mój dziennik, ale została nas garstkaSmile A te osoby, które mówią, że nie da się na tym zarobić to chcą raczej szybkie pieniądze, choć same często nic nie zarabiająTongue Oczywiście na forum są ludzie, którzy zarabiają świetnie i to na rzeczach na których ja zupełnie się nie znam, ale oni zazwyczaj kibicują, a nie śmieją się lub szydzą i za to wielki dla nich szacunBig Grin

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2022 15:22 przez ggusiaja.)
Glosy: obey93 (+1)
01-01-2022 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
obey93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 211
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #507
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Ja również gratuluję, życzę zwielokrotnienia zarobków w tym roku jak i rozwijania się dalej :-)

SPRAWDZONE STRONY ZAROBKOWE
>>>>>>>> SPRAWDŹ <<<<<<<<
Glosy: ggusiaja (+1)
01-01-2022 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #508
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
(01-01-2022 17:51)obey93 napisał(a):  Ja również gratuluję, życzę zwielokrotnienia zarobków w tym roku jak i rozwijania się dalej :-)

Dziękuję bardzoSmile Również życzę jeszcze większych zarobków i osiągnięcia wszystkich wyznaczonych celówBig Grin

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: obey93 (+1)
01-01-2022 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #509
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
WitamSmile Dziś kolejny wpis, jak to bywa na początku miesiąca będzie to podsumowanie poprzedniego miesiąca, czyli stycznia.

Początek roku zazwyczaj jest dość słaby w zarabianiu, przynajmniej jeśli chodzi o ankiety, jakieś nowe zadania. W sumie styczeń kojarzy mi się z takim przestojem i oczywiście słabszymi zarobkami. Jednak ten styczeń mnie zaskoczył, bo kwota z wszystkich źródeł (wliczając w to nagrody) przekroczyła 1000 zł, co jest dużym plusemSmile

Przejdę do konkretów. Zarobki jak zwykle dzielę ze względu na różne źródła, z których pochodzą.

Łączna suma zarobionych pieniędzy oraz uzyskanych nagród to: 1171 zł

Ankiety, społeczności zamknięte, serwisy zarobkowe:

454 zł

Reklama AdSense:

300,11 zł

Tekstbookers:

332 zł

Nagrody (4 doładowania telefonu i doładowanie konta Steam):

85 zł

Czy jestem zadowolona? TakSmile Bo to jeden z lepszych wyników jakie osiągnęłam i to na początku roku, więc oby kolejne miesiące nie były gorsze, a lepszeSmile

Trochę martwi mnie fakt, że w ySense mają problemy z Paypal, bo już parę dni temu chciałam wypłacić kolejne 10$, ale nie mogłam i nie mogę do dziś. Oby jak najszybciej udało się im wznowić wypłaty przez ten serwis płatniczy, bo z niego lubię korzystać najbardziej.

Pozdrawiam

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: Kryspin (+1), Owl_ (+1), obey93 (+1)
01-02-2022 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
obey93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 211
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #510
RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności...
Super wynik jak na Styczeń! Gratulacje Smile.

PS: też mam problem z wypłatą z Ysense Sad.
Glosy: ggusiaja (+1)
01-02-2022 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mix zarabiania.. Droga po marzenia Voode 6 2,859 09-05-2022 08:27
Ostatni post: Voode
  Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. paweuq 24 8,376 05-01-2022 18:07
Ostatni post: Apps
  Droga do 5 etherum strz4la 3 4,059 24-11-2020 22:08
Ostatni post: ictoicto
Lightbulb azontoo - Droga do 2 Pensji azontoo 87 27,900 23-03-2020 13:17
Ostatni post: azontoo
  Niezależny KulturKa - ja i moja droga KulturKa 52 17,834 16-02-2020 16:16
Ostatni post: KulturKa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: