Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs SEO?

Autor Wiadomość
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #1
Kurs SEO?
Sprawdź:
Ma ktoś może link do jakiegoś konkretnego kursu do pozycjonowania ?

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
05-06-2021 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Oskarqq Online
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #2
RE: Kurs SEO?
Tak - https://learningseo.io/

Z branży wiele osób będzie Ci polecało kurs papaseo, który na pewno jest mega w porządku, ale on swoją wiedzę opiera o serwisy wielkoformatowe, typu onet, tvn, co nie koniecznie ma rację bytu przy mniejszych serwisach.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
Glosy: shf (+1)
05-06-2021 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bubu93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 60.00
Post: #3
Kurs SEO?
W sumie to jakikolwiek kurs/książka tylko jakaś bardziej aktualna, żeby złapać podstawy, a później to już praktyka.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Z zawodu Freelancer SEO Smile
05-06-2021 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kontars Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Kurs SEO?
pozwól że zareklamuję swój produkt

powiem szczerze, w branży jestem od wielu lat i rozwinąłem 2 agencje SEO (w jednej odsprzedałem udziały, teraz mam swoją)

ten kurs: szkolenie.rafalszrajnert.pl/product/seo-online/

który zrobiłem to taki konkret, jakbyś siedział obok mnie i robimy wszystko razem.

Whitehat, blackhat, you name it
05-06-2021 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskarqq Online
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #5
RE: Kurs SEO?
Tylko przypadkiem nie korzystaj z tego kursu u góry u kontarsa xD Punkty w kursie i content na jego stronie skopiowany z innych stron, także czy ma jakąś wiedzę to ciężko stwierdzić Smile Szerszą analizę przeprowadzali na fb na jednej z grup seo, bodajże SEO/SEM Polska, albo seowcy.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
05-06-2021 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kontars Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Kurs SEO?
Oskarqq zanim będziesz w przyszłości stosował pomówienia i fałszywe informacje to najpierw sprawdź źródło, a najlepiej w ogóle jak za cokolwiek będziesz się zabierał w SEO to użyj ahrefs lub semrush i sprawdź ile ruchu mają osoby które wypisują głupoty
06-06-2021 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskarqq Online
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #7
RE: Kurs SEO?
xD Nie muszę sprawdzać źródła, wystarczy sprawdzić Twoją treść na stronie xD A akurat osoby które Cię tam cisnęły, są dość znane w branży i to z wiedzy w przeciwieństwie do Ciebie Smile. Jakie ich strony miałbym sprawdzić? Ich klientów? Mogę wziąć Twoją stronę do analizy:

[Obrazek: 4ROrpui.png]

A teraz pytanie skąd ten ruch?

[Obrazek: 2dTZr7l.png]

Wszystko związane z zarządzaniem, pod seo nie rankujesz. Czy jest to jakikolwiek wyznacznik? No nie bardzo.

A teraz weźmy się za treści z przykładowej strony pierwszej z brzegu, czyli o Audycie. Treść kopiowana z wikipedii i innych stron + dołożenie linków = ruch na Twojej stronie. Tak sobie kawałkami sprawdzałem w Google:

[Obrazek: 9rskTri.png]

[Obrazek: 1vWBY2P.png]

No i jak to się ma do profesjonalizmu seo? Trailery z kursu w których czytasz formułki z wikipedii czy innych twórców, albo pojęcia seo na Twoim blogu które kopiujesz z innych stron jak się do tego mają? Warto korzystać z kursu u takich osób za 999zł przecenionych z 2999zł?

EDIT.

A co mi tam, wezmę jeszcze na oględziny stronę Twojej agencji:

[Obrazek: kghXJdp.png]

Wygląda nieźle, a jaki skok ruchu na stronie:

[Obrazek: cRZB7cd.png]

Wzrost z 100-200 estymowanego ruchu na 8,2k, najs. Pytanie skąd ten nagły wzrost i jakie frazy generują ten ruch? Proszę bardzo:

[Obrazek: dse7nZS.png]

Czy agencji do czegokolwiek przydatny może być ruch z pobierania filmów na fb? No nie bardzo. Czy zwiększa to w jakimkolwiek stopniu topical authority? No chyba nie. Ale jak widać, znajdą się tam również wejścia po frazach "kontet" czy "zarabianie przez internet klikanie". Jak dla mnie, jest to wielkie jedno XD.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2021 12:30 przez Oskarqq.)
Glosy: milo (+1), tradebrite (+1), eciver (+1), maniek250 (+1), Harry. (+1), shf (+1)
06-06-2021 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bubu93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 60.00
Post: #8
Kurs SEO?
w końcu coś się dzieje w moim ulubionym dziale na forum

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Z zawodu Freelancer SEO Smile
06-06-2021 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #9
RE: Kurs SEO?
(06-06-2021 12:23)Oskarqq napisał(a):  xD Nie muszę sprawdzać źródła, wystarczy sprawdzić Twoją treść na stronie xD A akurat osoby które Cię tam cisnęły, są dość znane w branży i to z wiedzy w przeciwieństwie do Ciebie Smile. Jakie ich strony miałbym sprawdzić? Ich klientów? Mogę wziąć Twoją stronę do analizy:

[Obrazek: 4ROrpui.png]

A teraz pytanie skąd ten ruch?

[Obrazek: 2dTZr7l.png]

Wszystko związane z zarządzaniem, pod seo nie rankujesz. Czy jest to jakikolwiek wyznacznik? No nie bardzo.

A teraz weźmy się za treści z przykładowej strony pierwszej z brzegu, czyli o Audycie. Treść kopiowana z wikipedii i innych stron + dołożenie linków = ruch na Twojej stronie. Tak sobie kawałkami sprawdzałem w Google:

[Obrazek: 9rskTri.png]

[Obrazek: 1vWBY2P.png]

No i jak to się ma do profesjonalizmu seo? Trailery z kursu w których czytasz formułki z wikipedii czy innych twórców, albo pojęcia seo na Twoim blogu które kopiujesz z innych stron jak się do tego mają? Warto korzystać z kursu u takich osób za 999zł przecenionych z 2999zł?

EDIT.

A co mi tam, wezmę jeszcze na oględziny stronę Twojej agencji:

[Obrazek: kghXJdp.png]

Wygląda nieźle, a jaki skok ruchu na stronie:

[Obrazek: cRZB7cd.png]

Wzrost z 100-200 estymowanego ruchu na 8,2k, najs. Pytanie skąd ten nagły wzrost i jakie frazy generują ten ruch? Proszę bardzo:

[Obrazek: dse7nZS.png]

Czy agencji do czegokolwiek przydatny może być ruch z pobierania filmów na fb? No nie bardzo. Czy zwiększa to w jakimkolwiek stopniu topical authority? No chyba nie. Ale jak widać, znajdą się tam również wejścia po frazach "kontet" czy "zarabianie przez internet klikanie". Jak dla mnie, jest to wielkie jedno XD.

Kawał dobrej roboty. Wielkie brawo dla Ciebie Smile

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: artson (+1)
06-06-2021 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kontars Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Kurs SEO?
Tu masz jeszcze screen przed chwilą z GA jak tak śmiało tu trolujesz na jakiś fragmentach moich stron, ale tej www już nie znajdziesz nigdzie na moich profilachSmile 150-200 k organika w miesiącu. Nadal myślisz że to słaby wynik?Bo wg mnie to TOPKA
I przy okazji, jak już próbujesz mnie zdyskredytować czyli podjeżdżasz personalnie to przynajmniej bys sie przedstawił.
I przypominam, oprócz kursu SEO mam jeszcze konsultacje indywidualne
[Obrazek: Screenshot_20210610-134007_Samsung-Internet-scaled.jpg]
10-06-2021 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IP serwera strony a SEO? itmaster 4 741 17-11-2023 15:20
Ostatni post: rachman
  Wybicie strony - bez backlinków, seo w 2022, pytania Surimi 1 1,293 24-09-2022 18:38
Ostatni post: bubu93
  101-metod-pozyskiwania-linkow-white-hat-seo MaLiN 9 10,520 01-02-2022 18:07
Ostatni post: Yaakula
  WordPress SEO Plugin – Rank Math precell 5 6,267 16-04-2021 16:54
Ostatni post: basiagryzek
  blogi seo Tyrkijt 11 5,804 15-04-2021 16:44
Ostatni post: basiagryzek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: