Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Jak zarabiać na bitcoinach.

Autor Wiadomość
sendlicz Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 482
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 189 +

Forum Gold: 35.00
Post: #61
RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach!
Sprawdź:
Sporo jest ryzyka:
- cofki na paypalu, najgorsze jest to że masz np. 500$ i obrócisz to 2x na paypalu zarabiając 10%, a potem będziesz musiał oddać 1000$ bo dwie osoby zrobią zwrot
- blokada kont paypal/revolut (miałem blokadę po samym dodaniu karty monese i wpłacie na revoluta)
Ogólnie może się udać 100 razy, ale za 101 pójdzie coś nie tak i problem. Tworzysz sporo transakcji gdzie wszystko opiera się na granicy i po dostaniu blokady może być problem.
30-04-2020 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #62
RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach!
Chyba trzeba szybko wypłacać kasę z paypala. Jak naliczą jakiś zwrot to trudno, konto spalone i niech się walą.

Odblokowali ci tego Revoluta. Jednak nie taki fajny on jest, jak go malują. Okazyjnie może i ok, ale do regularnych wymian kasy - lipa. Chyba zostaje skrill, tam cofek nie ma i nigdy z nimi problemu nie miałem.
Glosy: nik5pl (+1)
30-04-2020 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach!
Mój poradnik nie miał na celu dyskusji o tym czy PayPal to g**no czy nie, podałem go jako jeden z przykładów metod płatności, których na stronie są setki. Jeśli komuś PayPal nie odpowiada, niech znajdzie swoją metodę płatności i z niej korzysta, każda metodą można sprzedawać po kilka-kilkadziesiąt procent drożej.

[Obrazek: 42.png]
30-04-2020 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

sendlicz Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 482
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 189 +

Forum Gold: 35.00
Post: #64
RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach!
(30-04-2020 19:28)malpa2 napisał(a):  Chyba trzeba szybko wypłacać kasę z paypala. Jak naliczą jakiś zwrot to trudno, konto spalone i niech się walą.

Odblokowali ci tego Revoluta. Jednak nie taki fajny on jest, jak go malują. Okazyjnie może i ok, ale do regularnych wymian kasy - lipa. Chyba zostaje skrill, tam cofek nie ma i nigdy z nimi problemu nie miałem.
Tak, ale miałem tam trochę kasy i trochę nerwów zjadłem. Ogólnie jednak wyszło wszystko ok

(30-04-2020 19:37)Kasunio napisał(a):  Mój poradnik nie miał na celu dyskusji o tym czy PayPal to g**no czy nie, podałem go jako jeden z przykładów metod płatności, których na stronie są setki. Jeśli komuś PayPal nie odpowiada, niech znajdzie swoją metodę płatności i z niej korzysta, każda metodą można sprzedawać po kilka-kilkadziesiąt procent drożej.
Bardzo dobrze, że opisałeś ten sposób. Na pewno ktoś skorzysta, a może kogoś naprowadzi na jakiś inny podobny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2020 19:43 przez sendlicz.)
30-04-2020 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Markate Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 111
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 125.00
Post: #65
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Paypal raczej słaba opcją wątpię, że idzie na tym więcej ugrać, widać to po tym, że nieraz są oferty nawet 130 % . Ja dostałem blokadę za samo kupowanie BTC na paxfulu, a nie za sprzedaż .

Odnośnie innych metod płatności to na pewno coś znajdę dla siebie, ale chciałbym podjąć temat rozliczania się z tego przed urzędem skarbowym. Kasunio jak to u Ciebie wygląda, jaki podatek płacisz i jak to wykazujesz ? Rozumiem, że trzeba mieć najlepiej BTC prosto z giełdy ? U mnie często leży sporo BTC na wallecie z racji, tego, że dużo osób płaci mi nimi, także jak bym to sprzedał US by pewnie chciał żebym mu zapłacił dochodowy od całej kwoty, a nie od profitu.

Druga sprawa, wiadomo, że najlepiej sprzedawać tym zweryfikowanym, ale wiadomo, że na tych niezweryfikowanych można naliczyć większy %. Czy istnieje ryzyko, posądzenia tutaj o pranie brudnych pieniędzy? Często banki lubią się na to powoływać jeśli coś dla nich nie jest do końca klarowne.

Kasunio pochwalisz się ile dziennie sprzedajesz BTC, ile masz transakcji? Jakim klientom sprzedajesz wszystkim czy tylko zweryfikowanym ? Dużo masz klientów powracających ? Może popełniłeś jakieś błędy na początku i chciałbyś się podzielić jak się z nimi uporałeś ?

Markate, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2020 10:28 przez Markate.)
01-05-2020 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamwkladam Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Cytat:Mój poradnik nie miał na celu dyskusji o tym czy PayPal to g**no czy nie, podałem go jako jeden z przykładów metod płatności, których na stronie są setki. Jeśli komuś PayPal nie odpowiada, niech znajdzie swoją metodę płatności i z niej korzysta, każda metodą można sprzedawać po kilka-kilkadziesiąt procent drożej.

Akurat to jest bardzo ważne i nie można tego bagatelizować bo ludzie nie mający doświadczenia z PayPal mogą bardzo dużo stracić. Posiadam konto firmowe na PayPal od ponad dwóch lat i swoje przeżyłem. Miałem też konto prywatne, które zostało zablokowane i naliczone na nie ujemne saldo po właśnie takich "cofkach" gdzie kupujący nawet do pół roku otwierał spór.

Powiem więcej. PayPal może być dla niektórych narzędziem do zarabiana na takich zwrotach. Wystarczy, że taki delikwent kupi u kogoś przedmiot cyfrowy, użyje VPN i zgłosi nieautoryzowaną transakcję. Ty jako sprzedawca możesz nawet stanąć na h**u i nic Ci to nie pomoże. I tak Tobie zrobią minusowe saldo a kupującemu oddają hajs.

Ja korzystam z PayPal w zasadzie dlatego, że jestem zmuszony. Balansuję cały czas na krawędzi i staram się filtrować kupujących. Jeśli trafi się jakiś cwaniak i zrobi "cofkę" to często wolę "przełknąć gorzką pigułkę" i pogodzić się ze stratą by nie przyciągać uwagi PayPal. Bywały przypadki, że ktoś zaczął mocno się awanturować podczas sporu za co dostał maila o zakończeniu współpracy (za duże ryzyko) i dożywotnim banem na PayPal.

Ja próbowałem wielu sposobów żeby dowieść swoich racji łącznie z przesyłaniem zapisów rozmów, video, zgłoszeń z policji, dowodów z poczty na wysłanie przedmiotu. Za każdym razem nic to nie pomagało bo PayPal zawsze przyznawał rację kupującemu mimo, że był jakimś randoomem a ja miałem konto firmowe o doskonałej reputacji.

PayPal to dla mnie najgorszy syf jaki może być jeśli chodzi o procesory płatnicze. Nie znam żadnego tak złodziejskiego systemu, który zamiast zapobiegać oszustwom to jawnie na nie pozwala. Amerykanie to już tak się nauczyli, że celowo używają do płatności PayPal bo w razie czego zawsze dostaną zwrot kasy jak im się tylko spodoba.

Ujemne saldo to nic. Za każdy chargeback biorą 65 zł, obciążając Twoje konto.

Czasem wystarczy nawet, że zakupu u Ciebie dokona podejrzana dla nich osoba. Oni powiążą fakty i dostaniesz rykoszetem w postaci zamrożenia środków z transakcji na 180 dni :-) W google jest pełno linków do artykułów gdzie PayPal zaorał normalne legalnie działające firmy bo coś im się nie spodobało i zablokował na pół roku powiedzmy 100 tys. zł przez co firma straciła płynność finansową. Znany jest przypadek polskiego sprzedawcy elektroniki (własne projekty modułów) na rynek niemiecki co dostał przelew na PayPal za towar i tak się skończyła działalność jego firmy bo środki zablokowali na pół roku.

Dlatego uważam, że tytuł tematu gdzie jest wpis "zarobek bez ryzyka" i poleca się używanie PayPal do tego celu to co najmniej nieporozumienie.

I piszę to jako doświadczony użytkownik PayPal. Niech każdy wyciągnie wnioski. Kolega @kotek34 już Wam napisał jak to jest.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2020 12:52 przez adamwkladam.)
01-05-2020 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasunio Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
(01-05-2020 09:46)Markate napisał(a):  Paypal raczej słaba opcją wątpię, że idzie na tym więcej ugrać, widać to po tym, że nieraz są oferty nawet 130 % . Ja dostałem blokadę za samo kupowanie BTC na paxfulu, a nie za sprzedaż .

Odnośnie innych metod płatności to na pewno coś znajdę dla siebie, ale chciałbym podjąć temat rozliczania się z tego przed urzędem skarbowym. Kasunio jak to u Ciebie wygląda, jaki podatek płacisz i jak to wykazujesz ? Rozumiem, że trzeba mieć najlepiej BTC prosto z giełdy ? U mnie często leży sporo BTC na wallecie z racji, tego, że dużo osób płaci mi nimi, także jak bym to sprzedał US by pewnie chciał żebym mu zapłacił dochodowy od całej kwoty, a nie od profitu.

Druga sprawa, wiadomo, że najlepiej sprzedawać tym zweryfikowanym, ale wiadomo, że na tych niezweryfikowanych można naliczyć większy %. Czy istnieje ryzyko, posądzenia tutaj o pranie brudnych pieniędzy? Często banki lubią się na to powoływać jeśli coś dla nich nie jest do końca klarowne.

Kasunio pochwalisz się ile dziennie sprzedajesz BTC, ile masz transakcji? Jakim klientom sprzedajesz wszystkim czy tylko zweryfikowanym ? Dużo masz klientów powracających ? Może popełniłeś jakieś błędy na początku i chciałbyś się podzielić jak się z nimi uporałeś ?

Rozliczasz się PITEM-38, 19% z zysku, najlepiej mieć BTC prosto z giełdy chociaż kupując na paxful też możesz udowodnić zakup. Sprzedaję tylko zweryfikowanym lub niezweryfikowanym, którzy zweryfikują się u mnie podczas sprzedaży.

[Obrazek: 42.png]
01-05-2020 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kotek34 Online
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 101 +

Forum Gold: 12.00
Post: #68
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Mialem troche wolnego czasu i BTC i postanowilem przetestowac jak wyglada to w praktyce.

Zalozylem konto na Paxful i w pelni je zweryfikowalem. Tutaj musze dodac, ze weryfikacja jest bardzo szybka (calosc od zalozenia konta do pelnej weryfikacji zajelo moze godzine), tak wiec duzy plus. Do weryfikacji uzylem prawka wiec nastepny plus, ze nie trzeba dowodu wysylac.

Nastepnie po weryfkacji zasililem sobie konto na Paxful kwota okolo 2000zl w BTC. Pozniej wystawilem oferty, skupilem sie wylacznie na platnosci poprzez Revolut, marza 6%, zaznaczylem ze tylko w pelni zweryfikowani moga kupowac i wystawilem oferty w trzech walutach EUR, GBP i PLN. I tutaj faktycznie zaskoczenie, poniewaz pierwsza oferta kupna pojawila sie juz po kilku minutach. Caly proces finalizacji transakcji uwazam za intuicyjny i wygodny, w skrocie po tym jak zglosi sie do nas "klient" otwieramy czat, podajemy mu adres do platnosci i czekamy, po chwili dostajemy powiadomienie ze oplacone, sprawdzamy platnosc i jak jest wszystko ok - zwalniamy Bitcoiny. W przypadku Revoluta platnosci mialem od razu dostepne, nie wiem jak to wyglada przy wiekszych kwotach.

Te 2k PLN w BTC udalo mi sie sprzedac w paru transzach (po 400-500zl) i calosc zajela mniej wiecej jeden dzien. I tutaj taka uwaga, jezeli ktos chce sie tym zajac na powaznie to trzeba blyskawicznie reagowac czyli byc online. Jak klient zainicjuje transakcje to jesli szybko mu nie odpiszemy to prawdpodbnie ja anuluje i kupi u kogos innego, przynajmniej ja tak mialem, ze mi dwoch ludzi "ucieklo" bo im odpisalem dopiero po 10 czy 15 minutach.

Jesli chodzi o to jak szybko mozna sprzedac, to tak jak napisalem wyzej, w weekend udalo sie puscic 2k PLN bez wiekszego problemu i mysle ze sprzedal bym nawet wiecej, natomiast dzisiaj wplacilem nastepne 2k i przez caly dzien wpadla tylko jedna transakcja na 400zl i tyle. Wiec tutaj zalecam ostroznosc zeby sobie nie zamrozic za duzo kasy w BTC bo pozniej moze byc klopot jak kurs sie zesypie. Oczywiscie jest z tego wyjscie, bo podejrzewam ze wystarczy dodac kilka ofert z innymi procesorami platnosci (np. Paypal hehe) i pewnie sie sprzeda wszystko.

Aha i jeszcze na koniec ile "zarobilem" na tym wszystkim. BTC mialem swoje akurat, ale policzylem sobie po ile bym je w danej chwili kupil na gieldzie, po ile sprzedalem, do tego prowizje itp. i wyszlo mi ze z tych 2k PLN teoretycznie zarobilbym okolo 100zł na czysto.

To chyba tyle ode mnie, jak mi sie jeszcze cos przypomni to edytuje posta Wink
Glosy: graxi69 (+1), prymul1 (+1), malpa2 (+1)
04-05-2020 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MokebeTesto Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Nov 2019
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Żeby na skrillu mieć sensowny zarobek to trzeba ustawiać z 11-12% prowizji, bo konwersja usd/euro/gbp na pln na skrillu jest tak zła jak na paypalu + jeszcze 25zł za wypłatę jest, a revoluta to mi po 3 dniach zablokowali xD tyle dobrze, że prawie wszystko zdążyłem wypłacić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2020 11:34 przez MokebeTesto.)
06-05-2020 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #70
RE: Jak zarabiać na bitcoinach.
Dlatego warto załozyć skrilla w innej walucie niż PLN jeśli spodziewasz się np. regularnych wpływów w euro czy usd. W paypal wypłata na konto jest darmowa, a na skrillu chyba 23.66zł. Najlepiej sobie wyrobić na skrill kartę wirtualną, można płacić w różnych miejscach. Za co ci revoluta zablokowali? Na stałe?
06-05-2020 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko
rachman 70 50,180 23-11-2023 01:25
Ostatni post: rachman
 
Poradnik
 Jak zarabiać na Launchpadach na przykładzie giełdy Binance
cidd3n 4 3,751 18-04-2022 18:13
Ostatni post: caliber
  Jak zarabiać na Diablo 2 Admin 44 15,411 29-03-2022 12:46
Ostatni post: Lukasz5555
Thumbs Up
Poradnik
 Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Armin Van Buuren 77 41,341 27-12-2021 19:56
Ostatni post: mailProMeusz
 
Poradnik
 Zarabianie na Ankietach - Jak zarabiać na ankietach
Admin 0 3,761 01-10-2020 08:19
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: