Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 3.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prolific.ac - świetnie płatne ankiety » Bardzo dorze płatne ankiety

Autor Wiadomość
74raf Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 347
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 200.00
Post: #1861
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Sprawdź:
(26-01-2020 17:21)Owl_ napisał(a):  
(26-01-2020 16:31)74raf napisał(a):  od 8 listopada do dziś wpadło mi 161 ankiet zaliczonych zostało 140 a zarobiłem 142,10 funciaków plus na koncie już mam 0,52 funta

Gratuluję. Warto dodać, że od 8 listopada 2018, bo jeszcze ktoś pomyśli, że od listopada 2019 (przez 2 miesiące z haczykiem) miałeś w Prolific tyle ankiet Wink

poprawiłem i tak myślę niezły wynik biorąc pod uwagę,że tylko zerkałem od czasu do czasu czy wpadła jakaś ankieta,może wilii za to nie będzie ale zawsze coś

74raf, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
Glosy: Owl_ (+1)
26-01-2020 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
karola12345 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1862
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Ja zarejestrowałam się 31 lipca 2019r. I do tej pory zrobiłam 148 funtów. A też nie siedzę całymi dniami przed komputerem, po prostu jakoś się udaje


Załączone pliki Obrazki
   
Glosy: tjt1 (+1), Owl_ (+1)
26-01-2020 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ggusiaja Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #1863
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(25-01-2020 00:41)Owl_ napisał(a):  
(23-01-2020 01:23)MJay napisał(a):  A od kiedy zbierasz?W sensie kiedy pierwsza ankietka wpadła? Wink

(22-01-2020 21:07)Owl_ napisał(a):  Ja nie narzekam — w styczniu ukończyłem w Prolific 11 ankiet za ponad 20 £ <<--

Rolleyes

* Do Profilic zapisałem się 2018-10-23.
* Do dzisiaj (2020-01-25) otrzymałem 156 zaproszeń do badań ankietowych.
* Z tego ukończyłem 137 badań na łączną kwotę £201.71
* Czyli jakieś 1014 zł (jeśli policzymy według aktualnego kursu) przez 15 miesięcy uczestnictwa w tym panelu.
* Średnio 1,48 £ za ukończoną ankietę (zaokrąglając).
* Dlatego uważam, że obecnie jest to najlepszy panel ankietowy - jeśli chodzi o zarabianie tylko na ankietach; bez polecania (Prolific nie ma programu polecającego).

PS. Ale nie jest też tak, że ciągle otrzymuję dużo ankiet — zdarzają się też bardzo słabe miesiące w Prolific i długie przerwy pomiędzy zaproszeniami do badań.

Nie zrażam się tym (i nie frustruję, że ktoś otrzymał właśnie ankietę, a ja nie), tylko czekam cierpliwie na kolejne badanie ankietowe.

Taka jest przecież specyfika zarabiania na ankietach — to NIE jest maszynka do zarabiania szybkich pieniędzy, tylko dodatkowe zarabianie przez internet (i to niewielkich kwot).

Zdaję sobie sprawę, że nie do każdego badania mój profil musi pasować (każdy powinien to w końcu zrozumieć Smile)

Dlatego trochę nie rozumiem ludzi, którzy się spinają i frustrują, bo ktoś akurat zarobił 2 £ w Prolific (i pochwalił się na forum), a oni w tym czasie nie...

To przecież nie koniec świata — trzeba po prostu czekać na swoją kolej — aż pojawi się ankieta pasująca do naszego profilu.

A w międzyczasie można czytać różne ciekawe poradniki o bardziej dochodowych metodach zarabialnia (zamiast ciągle narzekać, że mało ankiet...). Smile

Bardzo trafna wypowiedźSmile Zgadzam się z TobąSmile W moim przypadku od sierpnia 2018 brałam udział w 153 badaniach z czego 140 mam zaliczonych (2 oczekują na zaliczenie) uzyskałam 157,90 £. W moim przypadku duża ilość zaproszeń to ankiety przesyłane na maila, ponieważ mam mało czasu żeby zaglądać, a dodatku nie mam pobranego. Jak widać można tylko trzeba być cierpliwymSmileI nie trzeba cały czas siedzieć przed komputeremCool

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
Glosy: tjt1 (+1), Owl_ (+1)
26-01-2020 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,327
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #1864
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Od świąt w ogóle ani jednej ankiety nie wiem co się dzieję Xpokerface
26-01-2020 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
damianq90 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 198
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1865
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Ja działam tutaj jakoś od Maja 2019 i u mnie wygląda to tak:
[Obrazek: e8806170b5573acd0b28301457196982.jpg]

Najlepsze badanie jakie udało się "złowić" a w zasadzie bonus do niego:
[Obrazek: 3667280395261b870986499ad9b519d7.jpg]

wiadomo są przestoje, tak że czasami w miesiącu jest konkretna lipa, a zaraz potem następuję wysyp badań.
Jest czas, że cały czas są badania < funta, a czasami znowu tak, że trafiają się kilka dni pod rząd np. same > 3 GBP.
Choć są i badania masakrycznie wyczerpujące i takie po których się "odechciewa" -
to ogólnie Prolific nie ma sobie równych moim zdaniem, tym bardziej że niektóre badania
są naprawdę tak ciekawe, że człowiek wypełnia skupiony i z przyjemnością, a nie na "odwal się" żeby tylko zgarnąć swoją dolę Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2020 11:31 przez damianq90.)
Glosy: ggusiaja (+1), tjt1 (+1), Owl_ (+1)
27-01-2020 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lazurowy Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: May 2017
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1866
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
po 30 minutach wykonywania ankiety przypadkowo odświeżyłem strone i 8 funtów poszło w pizdu beka

Lazurowy, dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
27-01-2020 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
markos1995 Offline
Banned
*

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2019
Forum Gold: 40.00
Post: #1867
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Polecam apkę pod ten program - niestety trzeba ręcznie logować się co 24h, ale dzięki temu w czasie rzeczywistym dostajemy powiadomienie o aktualnych badaniach Tongue
Osobiście loguje się zawsze przy porannym budziku Big Grin

Ps. Kombinował ktoś z tworzeniem wielu profili z różniącym się profilowaniem? Tongue
27-01-2020 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolak223 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1868
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(27-01-2020 19:53)markos1995 napisał(a):  Polecam apkę pod ten program - niestety trzeba ręcznie logować się co 24h, ale dzięki temu w czasie rzeczywistym dostajemy powiadomienie o aktualnych badaniach Tongue
Osobiście loguje się zawsze przy porannym budziku Big Grin

Ps. Kombinował ktoś z tworzeniem wielu profili z różniącym się profilowaniem? Tongue

Jaka to apka?
27-01-2020 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 112 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1869
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(26-01-2020 18:40)Panikaer napisał(a):  czy ma ktoś tak jak ja, że od maja 2019 nie dostał ankiety ?Undecided

Jeśli od maja nie miałeś żadnej ankiety, to raczej dziwne.
Napisz do działu obsługi Prolific i zapytaj — czy z Twoim kontem jest wszystko ok.

z FAQ Prolific:


"Istnieją dwa typowe powody, dla których chwilowo nie możesz wziąć udziału w badaniach:

(1) Obecnie nie ma dostępnych badań, w których można by wziąć udział

lub

(2) Nie jesteś uprawniony do udziału w aktualnie aktywnych badaniach (niektóre badania mają kryteria wstępne, np. 20-30-letnia studentka francuska)

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, kiedy naukowcy rozpoczynają badania. Na przykład większość naukowców nie rozpoczyna badań w weekendy lub święta. Są to zwykle spokojne czasy.

Jest mało prawdopodobne, że coś jest nie tak z Twoim kontem,

chyba że:


Uczestniczono w badaniu i otrzymano kod błędu
Próbowano się zalogować i powiadomiono, że Twoje konto jest zawieszone.
Nie otrzymano badań od ponad dwóch miesięcy.
Proszę nie kontaktować się z Prolific Support, jeśli otrzymałeś badanie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Należy pamiętać, że Prolific nie ma być pracą w pełnym wymiarze godzin, ale platformą do okazjonalnych badań, które przyczyniają się do świata nauki i badań."

(26-01-2020 18:49)74raf napisał(a):  
(26-01-2020 17:21)Owl_ napisał(a):  
(26-01-2020 16:31)74raf napisał(a):  od 8 listopada do dziś wpadło mi 161 ankiet zaliczonych zostało 140 a zarobiłem 142,10 funciaków plus na koncie już mam 0,52 funta

Gratuluję. Warto dodać, że od 8 listopada 2018, bo jeszcze ktoś pomyśli, że od listopada 2019 (przez 2 miesiące z haczykiem) miałeś w Prolific tyle ankiet Wink

poprawiłem i tak myślę niezły wynik biorąc pod uwagę,że tylko zerkałem od czasu do czasu czy wpadła jakaś ankieta,może wilii za to nie będzie ale zawsze coś

Zgadzam się — również uważam, że jest to niezły wynik (jak na panel ankietowy) - gratuluję. Ankiety w Prolific są lepiej płatne niż w konkurencyjnych serwisach ankietowych i często ciekawsze.

(26-01-2020 23:23)ggusiaja napisał(a):  Bardzo trafna wypowiedźSmile Zgadzam się z TobąSmile W moim przypadku od sierpnia 2018 brałam udział w 153 badaniach z czego 140 mam zaliczonych (2 oczekują na zaliczenie) uzyskałam 157,90 £. W moim przypadku duża ilość zaproszeń to ankiety przesyłane na maila, ponieważ mam mało czasu żeby zaglądać, a dodatku nie mam pobranego. Jak widać można tylko trzeba być cierpliwymSmileI nie trzeba cały czas siedzieć przed komputeremCool

Ggusiaja — gratuluję ładnych wyników (jak na zarabianie w Prolific tylko z doskoku).
Czyli jesteś przykładem, że da się zarabiać w Prolific nawet bez dodatku (Prolific Assistant) i w większości z zaproszeń wysyłanych na maila.
Swoim komentarzem trochę zburzyłaś mój dotychczasowy światopogląd na ten temat
Wink

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2020 01:03 przez Owl_.)
Glosy: ggusiaja (+1)
28-01-2020 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PaweelOS Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1870
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Wczoraj zarejestrowałem się, wypełniłem swój profil w stu procentach. Po godzinie od rejestracji, przyszła pierwsza ankieta za £0,38. Do teraz widzę status (awaiting review). Jak długo czeka się na zweryfikowanie ankiety? Często ankiety są dostępne?
29-01-2020 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Isay - płatne ankiety dorabiajonline 13 3,609 27-02-2024 22:32
Ostatni post: lylumapuszka
  YouGov - ankiety chincyk 84 16,104 08-02-2024 17:21
Ostatni post: xOkovsky
  Surveytime - wypłata po wypełnieniu ankiety krychap 5 3,408 18-12-2023 14:02
Ostatni post: Efektmotyla
  Answeo - płatne ankiety chincyk 339 69,804 12-12-2023 17:45
Ostatni post: Kryspin
  Ankiety i badania voissy muguruza 3 1,295 27-07-2023 11:23
Ostatni post: FrydrychMaciej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: