Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak długo czeka się na efekty SEO?

Autor Wiadomość
SerinKO Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
jak długo czeka się na efekty SEO?
Sprawdź:
Dzień dobry!
Prowadzę niewielką, jednoosobową de facto firmę w branży motoryzacyjno-handlowej. Taki quasi-komis można by powiedzieć. Ostatnio dałem się namówić na założenie strony internetowej i usługę pozycjonowania... no kto by się nie skusił, gdyby mu powiedzieli że liczba potencjalnych klientów wzrośnie o 300% ?!?
Zastanawiam się tylko, jak długo trzeba będzie czekać na to trzykrotne zwiększenie ruchu w porównaniu z pierwszym okresem po uruchomieniu strony... Da się to jakoś sensownie wyliczyć albo przewidzieć?
06-12-2019 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #2
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
Cześć,
odpowiedź nie jest na to pytanie taka prosta jak można byłoby się spodziewać. W przypadku nowych domen, a myślę, że taką wybrałeś - musisz liczyć się z tym, że będzie ona musiała bzostać zaindeksowana oraz oceniona przez Google standardy pod kątem wartości. Dopiero wtedy, zazwyczaj po kilku miesięcach od pierwszych działań SEO pojawią się wyniki. Oczywiście cały proces można skrócić, przyśpieszyć ale wciąż należy podejść do całości cierpliwie a od agencji, która się tym zajmuje żądać szczegółowych raportów i informacji.

[Obrazek: image.png]
Glosy: trybulski (+1), Hoolig4n (+1)
06-12-2019 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bubu93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 60.00
Post: #3
jak długo czeka się na efekty SEO?
To zależy czy już masz podpięte narzędzia analityczne. Jeżeli Twoja strona generuje mało ruchu albo wcale (pewnie takie jest założenie, że ruch = potencjalny klient) to 300% nie jest niczym spektakularnym.

Chodzi mi czysto o sytuację w której wzrost z 10 do 30 to 300% oraz wzrost z 100k do 300k to też 300% - pierwsze jest do wykonania bardzo łatwo, drugie nie.

Zrób sobie sam wizytówkę Google my business jeśli to firma lokalna i zadbaj o wypełnienie oferty, promocji dosłownie wszystkiego co się da oraz wspólnie ze znajomymi wrzuć tam +100 fotek związanych z działalnością - chodzi o to, że znajomy będzie wrzucał zdjęcia niby jako klient.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Z zawodu Freelancer SEO Smile
06-12-2019 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskarqq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
Ogólnie dałeś się zrobić w bambuko. Firma która namawia na seo poprzez oferowanie wzrostów ruchu na stronie o 300% jest po prostu gówniana. Sam jakiś czas temu pracowałem w dziale sprzedaży Panora*@!, pewnej firmy i wiem jak się sprzedaje tego typu usługi Smile. Jak masz możliwość, to spróbuj zerwać umowę.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
06-12-2019 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MESWEB Offline
Banned
*

Liczba postów: 237
Dołączył: Jun 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
(06-12-2019 09:48)SerinKO napisał(a):  Dzień dobry!
Prowadzę niewielką, jednoosobową de facto firmę w branży motoryzacyjno-handlowej. Taki quasi-komis można by powiedzieć. Ostatnio dałem się namówić na założenie strony internetowej i usługę pozycjonowania... no kto by się nie skusił, gdyby mu powiedzieli że liczba potencjalnych klientów wzrośnie o 300% ?!?
Zastanawiam się tylko, jak długo trzeba będzie czekać na to trzykrotne zwiększenie ruchu w porównaniu z pierwszym okresem po uruchomieniu strony... Da się to jakoś sensownie wyliczyć albo przewidzieć?
beka
Alez oczywiscie ruch wzrosnie na pewno o 1 000 000% drzwi od warsztatu sie nie beda zamykaly. Dales sie nabrac na bajeczki o SEO i przychodach. Co prawda strona pomoze w biznesie ale nie az tak jak to koles opisal 300%. Fajnie jakbys podal strone to bym rzucil okiem i mozna by bylo oszacowac jej jakosc itp.
06-12-2019 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Barnaba Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
O tym ile czasu zajmuje pozycjonowanie i ile trzeba przescrollować odpowiedzi typu "to zależy" możnaby pisać doktorat. Każdy ma rację.
Ahrefs kiedyś zrobił badania typu : ile domen poniżej roku wbija w top 10 na frazy, ile na frazy atrakcyjne itd. Wyszła masa wykresów danych. W skrócie : na ciekawą (wyszukiwalną) frazę, którą możesz jako tako zmonetyzować nie licz, przynajmniej nie w pierwszym roku.

Pełen artykuł o tym napisałem tutaj:
https://positioning.site/pozycjonowanie-...e-w-top-10

W skrócie: na początku ładuj treści- żeby za pół roku, rok było co optymalizować. Tak jak Oskar napisał- zrywaj jak najszybciej.
06-12-2019 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MESWEB Offline
Banned
*

Liczba postów: 237
Dołączył: Jun 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
(06-12-2019 11:16)Oskarqq napisał(a):  Ogólnie dałeś się zrobić w bambuko. Firma która namawia na seo poprzez oferowanie wzrostów ruchu na stronie o 300% jest po prostu gówniana. Sam jakiś czas temu pracowałem w dziale sprzedaży Panora*@!, pewnej firmy i wiem jak się sprzedaje tego typu usługi Smile. Jak masz możliwość, to spróbuj zerwać umowę.

Ja obstawiam iz firma zrobila strone na gotowym CMSie w max 2h i skasowala pewnie okolo 1500 zl.
06-12-2019 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bubu93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 60.00
Post: #8
jak długo czeka się na efekty SEO?
Jak działasz lokalnie to tylko prosta strona żeby pozycjonować się w mapkach lokalnie do osób które są blisko i szukają komisu nieopodal. Jak wspomniałem wcześniej zrobisz to przez prostą stronę + Google moja firma.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Z zawodu Freelancer SEO Smile
06-12-2019 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eseles Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 146.00
Post: #9
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
Co to znaczy pierwszy okres po uruchomieniu strony? Jezeli strona ma np tydzien i nie byla nigdzie zindeksowana ani rozglaszana to prawdopodobnie oprocz Ciebie i moze znajomych, ktorym sie pochwaliles nikt na nia nie wchodzil. Czyli potencjalnych NOWYCH klientow bylo ZERO to teraz jak wejda na strone 3 osoby to masz 300%. Po drugie na jakiej podstawie sprawdza czy o tyle uroslo? Miales podpiete jakies narzedzia analityczne, z ktorymi bedziesz mogl porownac stan przed i po?

Podaj adres strony wykonawcy to zobaczymy co to za krzaki Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2019 20:42 przez eseles.)
06-12-2019 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

OnRise Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: jak długo czeka się na efekty SEO?
Dobrze prowadzone działania pozycjonowania w długiej perspektywie na pewno przyniosą Ci dodatkowych klientów, ale jeżeli domena jest świeża to musisz troszeczkę poczekać na pierwsze efekty w postaci telefonów. Tak jak ktoś wcześniej pisał w przypadku lokalnej firmy dobrze jest zadbać o wizytówkę w Google. Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę zobaczyć czy firma, która robiła Ci stronę zoptymalizowała ją pod SEO i czy składowe usługi są dobrze dopasowane pod Twoją branże czy po prostu Cię naciągnęli, bo te 300% wydaje się dosyć podejrzane.
18-12-2019 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IP serwera strony a SEO? itmaster 4 741 17-11-2023 15:20
Ostatni post: rachman
  Kurs SEO? shf 14 6,098 20-07-2023 07:42
Ostatni post: s_matysik
  Wybicie strony - bez backlinków, seo w 2022, pytania Surimi 1 1,293 24-09-2022 18:38
Ostatni post: bubu93
  101-metod-pozyskiwania-linkow-white-hat-seo MaLiN 9 10,522 01-02-2022 18:07
Ostatni post: Yaakula
  WordPress SEO Plugin – Rank Math precell 5 6,268 16-04-2021 16:54
Ostatni post: basiagryzek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: