Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Cały czas do przodu" - J.K.

Autor Wiadomość
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #31
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Sprawdź:
Mały updateBig Grin.
Tak więc ogólnie działałem mało, dosłownie kilka dni w przeciągu całego okresu od ostatniego wpisu usiadłem przed monitorem żeby w ciągu kilkudziesięciu minut dodać trochę linków. Dalej zarobki są tylko z tej jednej niszy, bo za pozostałe się nie wziąłem. Wczoraj udało mi się w końcu podpiąć domenę i ogarnąć treść na drugą niszę, więc może jutro zacznę cały proces seo od nowa, mam nadzieję, że z dobrym skutkiemSmile.
Natomiast co do pierwszej strony, to jakieś dolary kapią. Jednak kwoty nadal są małe, więc nie nazywam tego zarobkowaniem a zabawą. Jednak już na paypala spadło 1,5k PLN z tego, więc jak uzbiera się większa kwota to coś będzie można zakupić sponsorowanego przez ogads.
A tak poniżej kilka ostatnich dni:
[Obrazek: 6a15e62176be6.bmp]

Z tą stroną też testowałem różne tipy (podpatrzone u innych i też część mojego autorstwa), które miały za zadanie szybko podbić stronę, kiedy była w topce ale nie na samym szczycie. I powiem wam, że część rzeczywiście fajnie działa. Efekt najczęściej był chwilowy (1-3 dni) ale ruch dość wyraźnie poszedł do góry i zarobki oczywiście też (wtedy dziennie było ~15$)
A jak ktoś planuje też wystartować z SEO, to ważne jest dobre dobranie niszy. Jak mamy popularny temat pod USA, to nawet w słabsze dni, jak jest mało UV, przy nawet kilku leadach powinno wpaść kilka $$. Natomiast, kiedy przypadkowo nasz target będzie wśród bardziej opalonej społeczności globu, to można mieć 100 leadów i 3$ dniówkifacepalm.
Glosy: tomek7912 (+1)
05-10-2019 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #32
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Do ogarniętych w temacieBig Grin, rozszerzenia takie jak .world itp. mają znaczenie przy pozycjonowaniu? Google daje jakiąś przewagę .com? I jak dodam kilka stron w temacie hack do jednego konta google search console, to raczej igram z losem?
07-10-2019 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskarqq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 123 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #33
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Właśnie zastanawiałem się jakiś czas temu nad tym, mój brat korzysta z rozszerzenia .world przy swojej witrynie. W teorii .com jest ogólnoświatowa i .world również. W praktyce jest tak, że samo rozszerzenie nie powinno mieć wpływu na widoczność, ale już np. może mylić odbiorców. Załóżmy że Twój serwis nazywa się shoes.world, nie jest to zbyt popularne rozszerzenie i w pamięci może zapadać shoesworld.com. Jednakże gdybać tak można i można, żądnych case study w necie na ten temat nie ma, aktualnie serwis mojego brata na domenie .world przewyższa .com, jednakże działa w specyficznej branży i to bardzo. Dodatkowo zyskuje dużo naturalnych linków z wikipedii z różnych państw.

Reasumując, domena .world nie powinna mieć wpływu na pozycjonowanie, ale trzeba mieć na uwadze, że .pl trudno pozycjonuję na inne rynki niż Polska i podobnie jest z innymi. Musisz mieć na uwadze co dana domena reprezentuje.

Oskarqq, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2019.
Glosy: radek0389 (+1)
07-10-2019 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #34
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Nie powinieneś dodawać żadnej strony o tematyce hack do google search console.
07-10-2019 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fakefejk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 216
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 69 +

Forum Gold: 50.00
Post: #35
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
(07-10-2019 23:07)danoneksss napisał(a):  Nie powinieneś dodawać żadnej strony o tematyce hack do google search console.

Dlaczego? To nie analytics, nie dostarczasz Google'owi niczego, czego by wczesniej nie wiedzial.
15-10-2019 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #36
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Z GSC można wyciągnąć ciekawe informacje stąd wolałbym z tego narzędzia korzystać i póki co tak jest.
15-10-2019 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #37
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Pierwszy dzień, kiedy wszystkie keywordy, które śledzę w serpyou mają wbite TOP5

[Obrazek: 5517bc86650a1.bmp]

Zaznaczam, że nadal całość opiera się na jednej niszy, którą wybrałem dla testu i swojego startu. Ale ostatnio już fazę testowania mogę powiedzieć, że zakończyłem, wyciągnąłem wnioski i nakreśliłem pełny plan na skalowanie działań.
Druga strona jest na 2 kroku na 12 w pozycjonowaniu, czas potrzebny do wejścia w top to pewnie 3-4 miesiące. Ale już nie opieram się na jednym kolejnym LP, tylko na serwer wrzuciłem kolejną (trochę trudniejszą) niszę oraz zleciłem teksty dla dwóch kolejnych, więc pod koniec następnego tygodnia w fazie budowania pozycji będą 4 kolejne strony. I będą one w podobnej fazie rozwoju.
A zarobki jeśli chodzi o tą osamotnioną LP z pozycji ze screena powyżej, to wczoraj wpadło ~18$, dziś jest ~9$ (trzeba mieć na uwadze, że statystyki liczone wg ogads od 6:00 do 6:00).

Pozdrawiam
20-10-2019 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #38
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Jest może lepszy sposób wypłaty środków z ogads niż PayPal? Jakiś procesor płatności, do którego można wyrobić sobie kartę?
22-10-2019 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mklop111 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 0.00
Post: #39
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Payoneer, polecam Wink

mklop111, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2013.
Glosy: radek0389 (+1)
23-10-2019 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azontoo Offline
Prokurator
*

Liczba postów: 126
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 42 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 55.00
Post: #40
RE: "Cały czas do przodu" - J.K.
Za content na stronę płacisz? Piszesz sam, czy masz sposób?
24-10-2019 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,901 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Teraz czas na youtube - Rafał Szrajnert kontars 20 8,181 23-11-2021 19:54
Ostatni post: adam_per
  Sklep dropshipping pod cały świat- dziennik Gremquen 16 8,266 01-02-2020 07:47
Ostatni post: kozik
  Czas wydorośleć - zarabiam na studia furmanfurman 16 6,388 21-10-2019 21:12
Ostatni post: rejwus15
  Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) Kirito92 161 40,570 18-08-2019 21:23
Ostatni post: Kirito92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: