Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.91 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praktyczny mentoring afiliacyjny! Zarabiaj wyłącznie z najlepszymi - Dołącz do nas! » Aktualne metody, jednorazowa opłata - pełna pomoc i doradztwo w zakresie zarobku w sieci.

Autor Wiadomość
barteksta Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #141
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Sprawdź:
Swoją przygodę z zarabianiem w internecie rozpocząłem 2 miesiące temu. Byłem totalnie zielony w tym temacie, zero wiedzy. Wybrałem mentoring @Czaq i nie pożałowałem. Masz jakieś pytania? Czaq zawsze Ci odpowie, w zadziwiająco szybkim tempie. Rozwijam się pod skrzydłami Czaqa około 1,5 miesiąca i już widzę efekty, zarobki jak widać, zadowalające patrząc na moje doświadczenie w tej branży, ciągle rosną. Poradniki są napisane świetnie, nawet dla największego laika, więc nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem ich. Cóż tu więcej dodać, wybierajcie Czaqa, a napewno nie pożałujecie Smile
Glosy: Czaq (+1)
09-08-2019 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #142
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
[Obrazek: MvGmcq1.png]

Staramy się cały czas do przodu Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2019 16:59 przez Damkofr.)
Glosy: Czaq (+1)
20-08-2019 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #143
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Patrząc na pogodę za oknem, kończącego się lata i wakacji nie widać!

Niektórzy z was wracają do szkoły, studenci mają jeszcze miesiąc wolnego a jeszcze inna część dopiero zaczyna okresy urlopowe. U nas na to nie ma miejsca i stale zwiększając jakość mentoringu ogłaszając co następuje!

Oferta mentoringu we wrześniu pozostaje wciąż aktualna! Tym samym z początkiem nowego miesiąca weszły w zmianę następujące zmiany:
  • Poradnik promocji na FBads został zaktualizowany i poszerzony o pięć stron A4!
    [Obrazek: unnamed.png]
  • Poradnik aktualnych działań z Instagramem doczekał się oddzielnej publikacji wraz z aktualizacją.
  • Nisze oraz najkorzystniejsze miejsca/kampanie do promocji zostały ponownie zaktualizowane. Podopieczni mogą ponownie zgłaszać się po ich odbiór.
  • Wrzesień przyniesie w mentoringu wiele zmian oraz udogodnień dla podopiecznych. Pod uwagę są brane nie tylko osoby doświadczone ale i również początkujący!
  • Nowe kanały komunikacji są przygotowane i będą udostępnione dla was - podopiecznych forumowiczów zarabiam.com już wkrótce!

Zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość na forum / GG:20226720 / Discord Mylead / inne - wkrótce.


Oraz... stay tuned! Smile Cool

[Obrazek: image.png]
Glosy: twardy (+1)
31-08-2019 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,246
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #144
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
No i stało się... Zacząłem współpracę z Czaq.

Jak to ja, niereformowalny pesymista, podszedłem do tego z dystansem.

Ale do rzeczy. Po czasie. Chłop zmotywował mnie do działania, wysłuchał niejednokrotnie mojego PIER**LENIA i narzekania. Z cierpliwością motywował do dalszej pracy, radził co dalej i tak, w końcu przyszły pierwsze zarobki.

Na ten moment: Rozwinąłem bardzo media społecznościowe (na których NIGDY DOTĄD nie zarabiałem), powolutku przeradza się to wszystko z pasywny zysk. A dalsze działania przed nami.

Nie bedę pisał ile zarobiłem, w jakim czasie itd itp, powiem tylko że zarobiłem i na pewno każdy kto się zwróci do niego - zarobi.

Polecam i nieskromnie powiem że to najlepsza rekomendacja na tym forum, bo nie znam większego pesymisty od siebie.

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
Glosy: Czaq (+1)
09-09-2019 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #145
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Cześć wszystkim.
Z uwagi na mnogość pytań związanych o ten kanał kontaktu, chciałem poinformować użytkowników forum oraz moich podopiecznych, że istnieje od teraz nowa możliwość kontaktu ze mną - Telegram!
Ułatwi to komunikację dla użytkowników nieposiadających GaduGadu/Discorda.

Skontaktuj się ze mną na t.me/czaqq


Mentoring cały czas aktualny. Zachęcam do kontaktu!

[Obrazek: image.png]
Glosy: twardy (+1)
14-09-2019 07:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
komiks Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 110.00
Post: #146
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Jak zawsze skutecznie, polecam serdecznie Smile

[Obrazek: 7SKrz6f.png]

komiks, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2017.
Glosy: Czaq (+1)
19-09-2019 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErniPPL Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #147
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Cześć, napisałem na discordzie ale nie jestem pewien czy wiadomość doszła do Ciebie, możesz sprawdzic?
22-09-2019 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #148
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Kolejny update poradnika związanego z promocją ofert VOD!

[Obrazek: vod.png]



20.09.2019 Poradnik oraz materiały związane z promocją VOD zostały zaktualizowane i uzupełnione o nowe treści.

Główne atuty dla których warto rozpocząć promocję ofert z produkcjami filmowymi/serialami to:

-Popularność słów kluczowych oraz wybranych produkcji filmowych.

-Szeroka oferta afiliacyjna kampanii VOD w Mylead. Czyli: Deeplinki w serwisie Chili, wysokie stawki Flix oraz możliwość zmieszczenia wszystkiego bezpośrednio do Playera na stronę!

-Prosta implementacja gotowych szablonów Wordpress w celu utworzenia naszej pierwszej strony content-place.



Zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum,

GG:20226720

Telegram: t.me/Czaqq

Discord(Support Czaq)

e-mail: [email protected]

[Obrazek: image.png]
Glosy: twardy (+1)
25-09-2019 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mathiubx Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #149
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Zaczęliśmy współpracować pod koniec września, byłem kompletnie zielony, w tym tygodniu dziennie udaje mi się zarabiać 30-40zł, a to dopiero początek Smile.
Mamy cel dojść do 100zł/dzień i mamy już mniej więcej plan jak to zrobić.
Zawsze można do niego napisać w różnych kwestiach, doradzi i zmotywuje.
Polecam serdecznie Czaq'a, jeśli ktoś chce zarabiać i nie wie jak się za to zabrać to jest to właściwa osoba Smile


[Obrazek: Screenshot-20191022-075819-Chrome.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2019 15:53 przez mathiubx.)
Glosy: Czaq (+1)
24-10-2019 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SlusseR Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 44 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 33.00
Post: #150
RE: Mentorowanie, pomoc, promocja - usługi Czaq'a!
Ja również polecam Czaq'a choć działam z nim dopiero od 10 dni to mogę powiedzieć że jest bardzo pomocny w każdej kwestii a co najważniejsze interesuję się swoimi podopiecznymi i tym jak im idzie. Może nie pokażę jeszcze zarobków ale to dlatego że pracujemy nad większym projektem SEO do którego potrzeba czasu, bynajmniej na pewno wrócę do tego tematu jak tylko machina $$ ruszy.
27-11-2019 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Get Paid 2.0 - KOMPLEKSOWY MENTORING, Pozycjonowanie, Copywriting, Webmastering mysc 50 46,750 03-03-2024 16:31
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: